לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 11:34
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי oWeN שמתחילה ב "[font=Verdana]הם מנסחים את זה..."

ברגע זה הטקסט עדיין מופיע במלואו כאשר פותחים אשכול חדש:
" הריני לאשר בזאת, כי כל המידע ו/או הנתונים ו/או הפרטים ו/או התכנים (להלן: "התכנים") שאני מוסר/ת לפרסום באתר "פרש" הינם אמיתיים, נכונים ומדויקים, וכי אני הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלה, או כי אני מורשה ליתן ל"פרש" הרשאה לעשות בהם כל שימוש, כאמור להלן. כמו כן, ידוע לי, אני מסכים/ה ומתחייב כי: * במסירת תכנים לפרסום ב"פרש", אני מקנה לה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש בתכנים לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, לרבות העברתו לצדדים שלישיים. כן ידוע לי, ואני מסכים/ה לכך, כי ל"פרש" חופש מוחלט ובלתי מוגבל לשנות את התכנים ו/או לערכם. * אינני זכאי/ת, וכי לא אהיה זכאי/ת בעתיד, לכל תמורה שהיא, בכסף או בטובת הנאה אחרת, עבור מסירת התכנים ל"פרש", וכי "פרש" אינה מתחייבת לפרסם את מקור התכנים. * בתכנים שהנני מספק/ת ל"פרש" אין משום שימוש בתכנים שאינם חוקיים ו/או מפרים הסכם או התחייבות או זכות כלשהם, לרבות זכויות קניין רוחני וזכויות יוצרים ו/או מזיקים ו/או מאיימים ו/או גסים ו/או מטרידים ו/או פוגעניים ו/או גזעניים ו/או משמיצים ו/או עלולים להוות הוצאת דיבה ו/או לשון הרע ו/או עלולים לעלות כדי הפרת פרטיותו של אדם אחר ו/או שימוש בתכנים העלולים לשדל משתמש אחר ו/או לקדם מטרה בלתי חוקית ו/או שעלולה לגרום לנזק. * היה ויופר תנאי מתנאים אלה, אשפה ו/או אפצה את "פרש" בגין כל נזק ו/או הוצאה שייגרמו לה בשל הפרה כאמור."

רועי פנה להנהלה מיד כשנודע לו הדבר. אני מקווה שפניתו תישא פרי כדי שהפורום ימשיך להתקיים באהבה ושיתוף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2007, 11:06
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "בומבמלה סט ציורי גוף עירום"

ניר תודה
ותודה שהסבתה את תשומת ליבנו לדבר הזה:

ציטוט:
4. במסירת תכנים לפרסום ב"פרש", אתה מקנה ךה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש בתכנים לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, לרבות העברתו לצדדים שלישיים. כן ידוע לך, ואתה מסכים/ה לכך, כי ל"פרש" חופש מוחלט ובלתי מוגבל לשנות תכנים ו/או לערכם.

בושה וחרפה.
גנבה!!!!
מסכים עם ניר 100%!!!!!
כולם ראו הוזהרתם
ברגע פרסום באתר אתם מאבדים כל זכויות יוצרים על הצילומים שלכם.!!!

בקשר לצילומים, לא היה מזיק להם טיפה קונטרסט ורוויה

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

נערך לאחרונה ע"י גודלן-ארז בתאריך 08-04-2007 בשעה 11:24.
ישן 08-04-2007, 11:48
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "בומבמלה סט ציורי גוף עירום"

ניר וכל גולשי פרש
דיברתי עם דורון וחן בנוגע לתקנון.
גם לי ולמשה זה הפריע וכתבנו ביקורת על כך בפורום משוב, וגם דיברתי עם האדמינים בפרטי.
גם אני הייתי בגישה של "אין מצב שאני מעניק זכויות כלשהן למישהו אחר על היצירות שלי" אבל זה לא כמו שזה נשמע.

המטרה שלהם היא לכסות אפשרויות של תביעות מצד המשתמשים.
אין בכוונתם לעשות עם החומר שעולה לכאן שום דבר, ולמעשה, מבחינה חוקית - אני לא חושב שבכלל מותר להם. גם אם אתה "מסכים עם התקנון", מבחינה חוקית זכויות היוצרים שמורות לך וללא חוזה חתום הם לא יכולים באמת לעשות עם החומר שלך שום דבר, ולמעשה אין להם גם רצון כזה.

כשמשתמש פותח אשכול עם יצירה שלו, והאשכול עובר לפורום אחר (ודברים כאלה קורים כל יום), הם למעשה משתמשים ביצירה שלו ומעבירים אותה לגוף אחר (פורום אחר). הם גם חושבים לבנות "אתר פרש" ולא רק מערכת פורומים, וכו'... באתר של הקבוצה של שלומי למשל, התמונות הפופולריות עוברות לדף הראשי של האתר. זהו שימוש בתמונה של משתמש ע"י שלומי והעתקתו לצד שלישי.
האדמינים רוצים לכסות את עצמם בקטע הזה. אם אתה רוצה, אעתיק לכאן את השיחות שלי איתם כדי להרגיע אותך.

אם אתה לא רוצה להעלות את התמונות שלך לפרש (דבר שלא עשית בלאו-הכי כבר איזה שנה ) - סבבה. אין צורך אבל לקחת את שאר המשתמשים איתך.
מי שרוצה עוד פרטים בנושא, או שיפתח דיון חדש בפורום משוב, או שידבר איתי בפרטי.

ישן 08-04-2007, 11:55
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[size=5]ניר וכל גולשי..."

מה שמתן התכוון להגיד, והרשו לי להפנות את תשומת לבכם לחלק הרלוונטי, הוא:
ציטוט:
4. במסירת תכנים לפרסום ב"פרש", אתה מקנה הה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש בתכנים לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, לרבות העברתו לצדדים שלישיים. כן ידוע לך, ואתה מסכים/ה לכך, כי ל"פרש" חופש מוחלט ובלתי מוגבל לשנות תכנים ו/או לערכם.

כאמור, שינוי ושינוע של קבצים ותמונות בין הפורומים השונים (וכרגע אתר פרש הוא מערכת פורומים), ותו לא.
מזווית ראיה בה כל פורום הוא גוף עם תקנון משלו, שינוע של תמונה מפורום לפורום (נניח מישהו העלה לאיור עריכה גרפית, ואני כמנהל העברתי אותה לפורום עיצוב גרפי), זו עבירה על חוקי הקניין הרוחני.
התקנון בא להגן על פרש מפני תביעות כאלו.
ישן 08-04-2007, 12:38
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מה שמתן התכוון להגיד, והרשו..."

ומי אמר שהם לא ישתמשו בתמונות שלנו כפרסומות בבאנרים בתוך האתר?
צריך לסייג דברים בצורה מאוד משמעותית, לשבת עם עורך דין ולשכתב מחדש את החוזה שיהיה מותאם לחוק, ולתקדימים עברו בתחום המחשבים והתקשורת.
מפריעה לי המילה ל"שווק" את התוכן.
עוד קטע שהפריע לי הוא "אני מקנה לה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק"
עוד משהו שהינו מנוגד לתחילת "ההסכם" וכי "פרש" אינה מתחייבת לפרסם את מקור התכנים" אתם בטח שואלים עצמכם במה זה פוגע והנה התשובה: הריני לאשר בזאת, כי כל המידע ו/או הנתונים ו/או הפרטים ו/או התכנים (להלן: "התכנים") שאני מוסר/ת לפרסום באתר "פרש" הינם אמיתיים, נכונים ומדויקים, וכי אני הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלה" ומה קורה כשדברים יוצאים מהקשרם? או שמצטטים מישהו בלי לציין מאיפה לקוח הטקסט ומתי או יותר גרוע מי כתב את הדברים... בכל אופן להם מותר לעשות הכל ואנחנו המוגבלים היחידים מוזר קצת...

ישן 08-04-2007, 12:45
צלמית המשתמש של pain1
  pain1 pain1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי amonsito שמתחילה ב "ומי אמר שהם לא ישתמשו בתמונות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amonsito
ומי אמר שהם לא ישתמשו בתמונות שלנו כפרסומות בבאנרים בתוך האתר?
צריך לסייג דברים בצורה מאוד משמעותית, לשבת עם עורך דין ולשכתב מחדש את החוזה שיהיה מותאם לחוק, ולתקדימים עברו בתחום המחשבים והתקשורת.
מפריעה לי המילה ל"שווק" את התוכן.
עוד קטע שהפריע לי הוא "אני מקנה לה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק"
עוד משהו שהינו מנוגד לתחילת "ההסכם" וכי "פרש" אינה מתחייבת לפרסם את מקור התכנים" אתם בטח שואלים עצמכם במה זה פוגע והנה התשובה: הריני לאשר בזאת, כי כל המידע ו/או הנתונים ו/או הפרטים ו/או התכנים (להלן: "התכנים") שאני מוסר/ת לפרסום באתר "פרש" הינם אמיתיים, נכונים ומדויקים, וכי אני הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלה" ומה קורה כשדברים יוצאים מהקשרם? או שמצטטים מישהו בלי לציין מאיפה לקוח הטקסט ומתי או יותר גרוע מי כתב את הדברים... בכל אופן להם מותר לעשות הכל ואנחנו המוגבלים היחידים מוזר קצת...

מחזק בהחלט !
העיקר כל חריגה של תמונה יש את הקבועים שקופצים " יש חוקים לפורום הזה" חחחחחחח

ישן 08-04-2007, 12:43
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מה שמתן התכוון להגיד, והרשו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
התקנון בא להגן על פרש מפני תביעות כאלו.

ולתת לה את הזכויות על היצירות שלנו
כי ברגע שאנו מפרסמים פה תמונה זה מהווה הסכם חתום על התקנון, חוזה או איך שתסתכלו על זה.
ברגע שאני לוחצים על כפתור השליחה זה מהווה חתימה, כמו באתרי מכירות שאנו מתחייבים לשלם את הסכום שנקבע ויש להם זכות לתבוע אותנו אם הפרנו חוזה.

בנוסף הסעיף מפלה לרעה את היוצר לטובת האתר ומלה חורים לטובת האתר ולרעתנו.
מה שמאפר לבעלי האתר או לגוף הקרוי "פרש" לבצע מה שהוא רוצה עם יצירותינו.
הנ"ל נובע מניסוח מפלה של הסעיף, והניסיון שלך לעוות את הסעיף לדעתך האישית הינו הוכחה שהסעיף לא בנוי כמו שצריך ומפלה.

ובנוסף אני מצטרף לניר במרידה ולא אפרסם חומר עד לשינוי הסעיף.

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

נערך לאחרונה ע"י גודלן-ארז בתאריך 08-04-2007 בשעה 12:49.
ישן 08-04-2007, 17:07
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
מתן אתה רוצה לחתום לי ערבות למשכנתה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[size=5]ניר וכל גולשי..."

רוב הסיכויים שאני לא אממש אותה אז אני מניח שלא אכפת לך לחתום?

גם אם כל מה שאתה אומר נכון המונח "צד שלישי" מאוד ברור מבחינה משפטית. צד שלישי הוא לא אני ולא פרש, גם לא פורום אחר בפרש.
בכל אתר מכובד של אמנות וצילום כתוב שזכויות היוצרים על היצירות שיכות ליוצר. יש ב"חוזה" שלהם הנכסה ברורה של הזכויות הרבה מעבר לסיפור ה"כיסוי תחת" שנועד לכסות את התחת.

ובקשר לרמיזה שלך על המרדה - איפה אתה רואה שעשיתי כך? אני קבעתי את עמדתי לגבי עצמי אנשים אחרים מספיק נבונים לבחור איך ינהגו. כמו שכתבתי קודם המטרה שלי לא להרע אלא להחזיר את הפורום למצב שבו נוכל להתבטא בשיתוף ואהבה, אחרת מזמן הייתי עוזב למקומות אחרים.

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 08-04-2007 בשעה 17:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:54

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר