לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2007, 21:00
  somebody1 somebody1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.07
עבירת מהירות...

שלום,
אני נהג חדש. יש לי חצי שנה+- רישיון. ז"א שאני כבר חודשיים נוהג בלי מלווה. אין לי עבירות תנועה קודמות.
המקרה קרה ביום שישי בלילה (4 בבוקר). הכביש היה כביש ריק לגמרי, ריאות מצויינת (אין פניות צדדיות, פשוט כביש של קילומטר+ ריק וישר) וכביש רחב. הכביש הוא כביש עירוני, כלומר שהמהירות המותרת בו היא 50 קמ"ש. משטרת התנועה יודעת איפה לעמוד- איפה שהכי קל למצוא נהגים שנוהגים מהר, וזה באמת שם, זה המקום האידיאלי (מבחינת תנאי כביש) לסוע מהר.
נתפסתי נוהג על 92 קמ"ש ובגלל הוראה מבית המשפט, מפחיתים 5 קמ"ש והמהירות שנרשמת בדו"ח היא 87 קמ"ש.
השוטר עצר אותי והראה לי בממל"ז (מד הלייזר) שנסעתי במהירות 92 קמ"ש וזה היה במרחק של 182 מטר ממנו (לא היה חצובה לממל"ז ד"א).
יומיים אחרי המקרה הגעתי לתחנת משטרה ושללו לי את הרישיון ל-30 יום. אחרי אותם 30 יום אני אוכל לנהוג ולאחר עוד בערך 3 שבועות יש לי זימון לבית המשפט. עכשיו, הקטע הוא שה-30 יום יעברו מהר, גם לא אכפת לי לקבל נקודות או לשלם קנס. הדבר שאני הכי מפחד ממנו במשפט זה שלילה. המשפט בדיוק בהתחלה של החופש הגדול, לפני הגיוס שלי (שהוא מאוחר יחסית ד"א), ואני באמת יצטרך את האוטו בחופש הגדול, אני ארגיש בזבוז נוראי אם יהיה לי שלילה לפני הגיוס.
בגלל זה אני שואל איך אני אמור להמנע מגזר דין של שלילה? או לפחות שתהיה כמה שיותר קצרה (חודש-חודשיים). זה מה שחשוב לי, ובשביל זה אני מוכן ללכת לעבוד, להשיג כסף ולעשות את מה שצריך על הצד הטוב ביותר, בין אם זה עורך דין וכו'.
מה לדעתכם יהיה לי במשפט? ומה לדעתכם התובע יציע לי לפני המשפט? (עסקת טיעון..)
אם יש לכם, או ששמעתם על מקרים דומים בעבר, בבקשה תשתפו אותי.

נ.ב.
לכל אלה שמנסים לחנך אותי- תודה. אני מעריך את זה. אני יודע שעשיתי טעות, לא ישנתי כמה לילות... אנ באמת אחד שנוהג רגוע, וברגע של אי-היגיון פשוט רציתי לסוע קצת מהר לכמה שניות, בכביש שבאמת מבחינת התנאים מאפשר לעשות זאת. כל מה שתגידו לי בקשר לחינוך לא יעזור, למדתי את הלקח שלי לבד, ואני גם מחמיר עם עצמי בקטע הזה, תאמינו לי.

תודה מראש.

ד"א
אם מעניין אותכם לראות תגובות למקרה הזה, רשמתי את אותה הודעה בפורום מוטוריקה ורכב, ואז הבנתי שהייתי אמור לרשום אותה כאן. אז הנה הנושא מהפורום השני:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=308321

רשום את אותה הודעה בערך, ככה שחוץ מתגובות של אנשים אין שם מה לחדש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2007, 22:55
  _ED_ _ED_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
התייחסות תמציתית לשאלותיך:
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי somebody1 שמתחילה ב "תודה על התגובה. יש לי כמה..."

ראשית, אני לא מתעסק בתחום זה, כך שתשובותיי אינן בתחום התמחותי, אלא מתוך הכרות מוגבלת עם הנושא.

מה יהיה להערכתך גובה הקנס וכמה יעלה לי ההליך של שכירת עו"ד?
גובה הקנס יהיה נמוך להערכתי, עד 1000 ש"ח.

הליך עם עו"ד תלוי בכל מיני פרמטרים, כך שקשה לי להעריך מראש.
גש לעו"ד, ספר לו את נסיבות המקרה, שמע מה יש לו לומר, את המחיר שהוא מבקש, בקש הנחה ואז תחליט מה אתה רוצה לעשות. רוב עוה"ד לא יקחו כסף על פגישת ההכרות.

למה העו"ד ייצור קשר עם התובעת שבוע לפני הדיון? (ד"א כשאתה אומר הדיון אתה מתכוון למועד המשפט?) זה נראה לי קצת זמן אם אני ירצה לשנות דברים עד המשפט...

אני אכן מתכוון למועד המשפט.
פרק הזמן הזה של שבוע הוא פרק הזמן שבו התובעת מוכנה להיכנס לפרטי התיק ולשקול את עסקת הטיעון המוצעת.
במקרים רבים מס' דקות לפני הדיון נסגרות עסקאות.
אגב, גם אתה יכול לגשת לתובעת לפני הדיון כדי לסגור עסקת טיעון, אלא שלעו"ד יש סיכוי טוב יותר לסדר את העניינים.

אז לפי מה שאתה אומר אני לא הולך לקבל שלילה בוודאות?

את זה בוודאי שאני לא יכול להבטיח לך, קל וחומר כאשר אני לא בקיא בתחום.
יכול להיות גם שהעובדה שאתה נהג חדש - יש לה משמעות מיוחדת.
יחד עם זאת, אני נתקלתי במקרים הרבה יותר חמורים משלך, שקיבלו עונש הרבה פחות רציני...

דעתי היא שעו"ד טוב יוכל להבטיח לך שלא תקבל שלילה...אבל זו רק דעתי האישית שמסתמכת על הכרות מוגבלת עם הדברים ולא מקצועית.

בהצלחה וסע בזהירות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר