לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2007, 20:27
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה לא לעניין. לוא טרחת לקרוא הודעות אחרות של הגולש בפורומי הצבא, היית כותב אחרת."

גם לאמונה באלוקים יש בסיס מדעי,
או אם לדייק יותר, המדע מגלה את האמת שבתנ"ך

ציטוט:
כעת מתברר כי תגליות מדעיות רבות היו ידועות לעם היהודי זה אלפי שנים-מאז תקופת התנ"ך! טובי המדענים בזמננו עומדים ומשתאים: רבות מהידיעות המדעיות הכתובות בתורה בנביאים ובכתובים, ובספרות היהודית ששעל התנ"ך-הזוהר, התלמוד והמדרשים, הם סודות טבע כמוסים אשר המדע המודרני לא היה יכול לגלותם ללא הכלים הטכנולוגיים החדשניים העומדים לרשותו, בעוד שבתורה הם מוגדרים בבהירות נפלאה ובדיוק מדהים!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.steimatzky.co.il/crimg.asp?width=150&height=208&path=12291317b.jpg]

http://www.getit.co.il/IB_Direct/12291317/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2007, 22:19
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מסתבר שהעולם לא נברא לפני 5767 שנים..."

לתהיות האלה יש לבטח תשובות,
ואם הייתי יודע אותן או יודע איפה התשובות כתובות (כי אין לי כח כרגע לחפש) אזי הייתי מפנה אותך אליהן.

ואם נשים את הקטע של ספירת השנים לרגע בצד, הספר מכיל המון אינפורמציה מדעית שמובילה למסקנה אחת שלא יכול להיות אחר מאשר כח עליון (להלן הא-ל) שיצר את הכל. אם תרצה דוגמיות ספציפיות, הספר אצלי על המדף (וזו תהיה הזדמנות לעיין בו...). ואני מדבר כאן רק עובדתית.

ד"א, גם אם תקבל את כל מה שכתוב בספר או את רובו, תוכל להמשיך לנהוג כפי שאתה נוהג, רק תוסיף ידע.

ישן 16-07-2007, 18:13
  הנביא עמוס הנביא עמוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
לדעתי עלית על הנקודה העיקרית, וברשותך ארחיב:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני קראתי את הספר הזה יותר מאשר רוב מאמיניו..."

יש הבדל עקרוני בין המושג של "בורא עולם" במובן של אינטליגנציה קוסמית, לבין המושג
של אל מכתיב חוקי התנהגות לאדם, שופטם על פי דרגת ציותם לחוקים, ושומר עליהם.
במילים אחרות, יש פיסיקה ויש ערכים, ואין שום קשר ביניהם.
למעשה יש אפילו סתירה בין תפיסת אלוהים כיודע כל, כל יכול, ומיישם צדק ומוסר: הבעיה הישנה
של "צדיק וטוב לו, ורשע ורע לו" שהמציאות האנושית מפריכה שוב ושוב.
אולי יש בורא עולם כל יודע וכל יכול במובן המדעי, אבל כל ההתפתלויות של האפולוגטיקה הדתית
לא יפתרו את הסתירה בין המציאות המלאה יסורים וסכנות ומוות לאדם התמים, לבין אלוהים "טוב": כל' רודף צדק ומגן באהבה על נאמניו, שהוא גם כל יכול ויודע כל.
הנוצרים ניסו לפתור זאת באמצעות החטא הקדמון (כולנו אשמים מראש), ורק אמונה בישו שלקח על עצמו את האחריות לחטא, תציל את נשמת האדם. אבל זה נותן פיתרון לעולם הבא (למי שמאמין) ולא מסביר למה בעולם הזה רשעים יעלוזו וצדיקים אוכלים קש.
ישן 19-06-2007, 00:02
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
המלצה כמה שחירטוטים אינטרנטיים מצליחים להפיל אנשים אינטילגנטיים בפח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rambull שמתחילה ב "חללית חוצנית עתיקה על הירח"

קצת בדיקה של העובדות המוזכרות שם תגלה כי לטענת האתר :
Apollo 20 went to the moon august 16 1976. Destination was Iszak D, southwest of Delporte Crater, farside of the moon. The mission was soviet-american. Crew was William Rutledge CDR, former of bell laboratories, leona snyder CSP bell laboratories, and alexei leonov, soviet cosmonaut former "apollo soyouz" (mission one year earlier).”
כלומר אותו William Rutledge המוזכר בהודעה הפותחת כאן כמקור המידע היה חלק מצוות אפולו 20 .

אבל ! כאשר בודקים באתר המכיל נתונים אודות טיסות אפולו מגלים כ אפולו 20 טסה בכלל במועד אחר מהמוזכר וכי בצוותה לא היה כלל אסטרונאוט בשם הנ"ל.

חיפוש בגוגל על השם הזה מעלה כי בארבעת העמודים הראשונים של תוצאות החיפוש מוזכר השם William Rutledge כאסטרונאוט רק בעמודים המפנים לאתרים המזכירים את אותה ידיעה , לדוגמא זה.

לא הרחבתי את הבדיקה מעבר למה שציינתי מעלה , כל המעוניין מוזמן לבדוק יותר לעומק.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 19-06-2007 בשעה 00:05.
ישן 19-06-2007, 00:45
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
הצילומים מ15 ו17 לא מראים שום דבר ממשי
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "כפרה, עלפי המידע הרשמי לא היתה ולא נבראה אפולו 20"

לפחות לא אלו שמובאים כאן .

הצילום המעניין צולם (כפי שנכתב בראש העמוד) ע"י אפולו 20 ! כך נטען ועוד נטען באתר ההוא שהאסטרונאוט המדליף היה חלק מצוות הטיסה , התייחסתי למה שאני הצלחתי למצוא ולדעתי זה די שומט את הקרקע מתחת לאמירות של האתר ההוא.
ולגבי טיסה מס' 20 , לו היית קורא את שכתבתי ונכנס לקישורים היית רואה שטיסה 20 היתה בהחלט חלק מתוכנית אפולו, היה לה צוות(שלא כלל את המדליף) שהתאמן שנים למשימה מסויימת אלא שבשלב מסויים היא בוטלה ונגרעה מפרוייקט אפולו ולא המריאה.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 19-06-2007 בשעה 00:47.
ישן 16-07-2007, 10:48
צלמית המשתמש של rambull
  rambull rambull אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
מסתרי אפולו 20 בשפה העברית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rambull שמתחילה ב "חללית חוצנית עתיקה על הירח"

עידכון למתעניינים
ב 1971 חזרה אפולו 15 ממסעה לירח ובאמתחתה צילומים של חפץ
מלאכותי ענק שהתגלה סמוך למכתש דלפורטה בצד האפל של הירח.
מדובר בצילומים רישמיים של נאסא שכל אחד יכול להכנס ולהוריד מאתר
Lunar and Planetary Institute LPI, in Houston, Texas
מספרי התמונות
AS-P15-9630 AS-P15-9625
באפריל 2007 הועלו לאתר יו-טיוב צילומים וסירטי וידאו ע"י ויליאם רטלידג'
(היום בן 76) הטוען שהיה מפקד אפולו 20 שלכאורה יצאה לירח במשימה חסויה.
החומר המטריד מעסיק עתה רבים בקהילת היופולוגים בעולם.
רטלידג' העניק ראיון אחד בלבד באנגלית לעיתונאי האיטלקי לוקה סקנטמבורלו.
התכבדתי, בברכתו ובהרשאתו של לוקה, לתרגם את הראיון לעברית.
הראיון המדהים לכל הדעות מופיע באתר הפרטי שלי רמיסטריפ.קום (אין פירסומות),
כמו גם כל הפרטים, התמונות והקישורים.
בברכה

http://www.ramistrip.com/
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 17-07-2007, 01:48
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07

נראה לי חרטה גמורה ... כל אחד יכל לשחק קצת עם כמה תמונות מהירח ולפרסם באינטרנט ... הכל מתפרסם באינטרנט במהירות מטורפת ...

אני אישית מאמין שיש חייזרים , כי לא יכול להיות שמכל הגלקסיה העצומה הזאת אנחנו הכדור הקטן היחיד שיש בו חיים , זה נראה לי מוזר .

היה פעם את הקטע הזה שגילו ממש גופה בארה''ב של חייזר ב1950 ומשהו ... ראיתי תוכנית על זה בערוץ 8 ... ואחד האנשים שבדק את מה שכביכול היה עב''ם , היה רופא ... והוא סיפר על ממצאים מדהימים ... אני לא יודע אם זה נכון או לא ... אבל הרבה שנים שממשלת ארה''ב מנסה להסתיר את כל הסיפור הזה , זה הסיפור הכי אמין ששמעתי עד היום ... ועוד הראו תצלומים של הגופה כביכול וזה נראה משכנע למדי ...

בכל מקרה איש איש באמונתו יחיה .
ישן 17-07-2007, 17:10
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "כמה מילים על עדויות של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמוליק
כמה מילים על עדויות של אנשים.

במבצע חומת מגן אחרי ה"טבח" בג'נין
הסתובבה שמועה בכל הארץ שהמסוק של הרמטכ"ל נפל ובוגי נהרג.
אחד החברה שהיה איתי מגוייס קיבל טלפון מעובדת שלו שהיתה בבית חולים שסיפרה לו שהיא ראתה את הגופה של בוגי בבית חולים.

אתה אף פעם לא יודע מה האינטרס של אותו "רופא" ומה הוא ראה בעינו, ומה הוא ראה בחלום.

אהה.. זה מזכיר לי סיפור על עובדת בבית הנשיא שטענה שהוא אנס אותה..

זה לא היה אחרי ה"טבח" זה היה בזמן ה"טבח"! מדובר על שמועה שהסתובבה כשנהרגו 13 החיילים בג'נין. אגב: המספר "13" היה מסתובב במשך אותו היום והייתה שמועה, הזויה, שגרסה שנהרגו חיילים של ש-13!

אגב: הייתה גם שמועה שהיה טבח בג'נין ואפילו נעשה על זה סרט מד"ב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר