לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2007, 12:22
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
צימצום פעילות-מחר גם אני רכוש צה''ל

אף פעם לא הייתי יותר מידי טוב בפרידות, והאמת גם שקלתי שלא לפתוח בכלל את האשכול הזה ,אבל רציתי להודות לכמה אנשים בפורום. אז זהו מחר אני מתחייל ומתחיל את מסלולי בצה''ל שבעזרת השם אמור בסופו של דבר להביא אותי לחובש.
בכל מקרה, במשך השנתיים האחרונות שהייתי חבר בפורום זה(לפני המשתמש הזה היה לי אחד אחר) , למדתי המון והכרתי די הרבה אנשים , שעם חלקם אני גם הולך לשרת(בעזרת השם).
לכל האנשים שעדיין בתחילת דרכם עם הצבא(צו ראשון וכו') אני אישית ממליץ לכם בחום להישאר בפורום, ובעיקר לקרוא וללמוד, מניסיון פורום מתגייסים וסדירים הזה הוא בין הטובים ביותר שניתן למצוא ברשת, הן מבחינת המידע שניתן למצוא במאמרים כאן והן מבחינת הקהילה והמנהלים. הקהילה כוללת וותיקים ומומחים,אנשים ששירתו ומשרתים בצבא , ושיודעים על מה הם מדברים ואפשר ללמוד מהם המון.
לדעתי כל היופי בפורום שאנשים שבנסיבות אחרות לא היו כנראה בכלל מכירים, מוצאים כאן קרקע משותפת , שמסתכמת לפחות ממבט ראשון מן האהבה שלהם למדינה הזאת , ומן הרצון לבצע את חובתם בצורה הטובה ביותר במסגרת צה''ל ושירותי הביטחון.
רציתי להודות באופן פרטני יותר למנהלי הפורום סיוון, עידו וhigh hopes על העזרה וההנחיות ועל העבודה המצויינת שלדעתי הם עושים כאן.
גם לCfox שעצותיו בענייני חיל הרפואה והתפקיד שאליו התמיינתי עזרו לי מאוד .ולshay 323 החובש עם הפז''מ שגם נתן לי קצת פרספקטיבה למה שהולך בקורס.
שכמובן רציתי להודות באופן כללי לכל גולשי הפורום, הן מלש''בים והן סדירים, על כך שהם מהווים לדעתי לפחות קהילה נפלאה, שאפשר למצוא כאן עזרה ואוזן קשבת לרבים מן הנושאים את המטרידים את המיועד לשירות/חייל הממוצע.
אז זהו, רציתי להודות לפורום ולהגיד להתראות לזמן מה לפחות, אני בטוח אבקר,ובעזרת איזשהו ידע נוסף שאצבור אנסה לעזור במידת האפשר. אני גם מבטיח כי בעקבות חיבתי לקריאה וכתיבת מאמרים(ראו מאמרים על קד''צ נהיגה ומיונים לחובשים, באשכול מאמרים) ,אני בטח אכתוב מאמרון הטירונות ומאוחר יותר על הקורס.
ולבסוף, למרות שאנחנו לא תמיד מסכימים, בסופו של דבר כולנו ישראלים, וזה אומר משהו,שיש לנו חובה אחד כלפי השני, כי אנחנו מדינה קטנטנה,ומוקפת אויבים, ואם אנחנו לא נשמור אחד על השני, אז מי כן?, אז כל ישראל חברים(נדוש עד כמה שזה נשמע).
אז יאללה תהנו מהחופש אנשים!

נ.ב
ותתגייסו לצה''ל
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

נערך לאחרונה ע"י חטאב מת בתאריך 18-08-2007 בשעה 12:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 10:05

קודם כל סליחה על ההקפצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חטאב מת שמתחילה ב "צימצום פעילות-מחר גם אני רכוש צה''ל"

וכה גבריאל עדיין הרס''ר, חצי מהמחלקה שלי קיבלו שעות ביצאה, ודי הרבה, יש כאלה שהגיעו לגבול הסגירת השבת(היה אצלנו איזה אחד מחוק שהלך עם מחסנית בהכנס בבסיס).
אני ועוד כמה חברים שלי הלכנו שם על החצץ פתאום אנחנו קולטים את רס''ר הבסיס בוהה בנו, נתנו ספרינט אחרי זה המפקד שלנו התלונן "הרס''ר אמר שיש פה אנשים שהולכים על הדשא והחצץ, לא הולכים על הדשא והחצץ!!!!!".

סתם רציתי להגיד באופן כללי, שהצבא בכלל לא מה שמספרים, ויש הרבה מאוד הנפצות, אבל בה''ד 10 בסיס חביב ורק כחצי שעה מהבית שלי ^^.
אם יש פה אנשים ממחזור חובשים של אוגוסט 05 רק רציתי להגיד בשם המחלקה, תודה על ההקדשה על הדלת בשירותים.
בכללי על המחלקה, הברבה אנשים טובים וכמעט כולם חברים של כולם, בערך 70% מהם הם כמוני, בנים יחידים ללא חתימה שרצו קרבי. אז אני יכול לומר שכרגע השיעור הכי פופולרי הם שיעורי הנשק(וויתרתי על פגישה שהייתי צריך עם החופ''ל בשביל לא לפספס). וזהו עוד כמה שבועות ומתחילים קורס,לפחות ניהיה באולם כנסים עם מזגן ולא במגורים המחניקים עם מזגן לחדר.

ד''א איזה מזניב אנחנו עם קצר !!!!!!!!
רוס''ר אמ 16 לבדיקה בשוטפת פעלללל
לך אתנה מנת חבלי
אתה אל חי נותן תורה

נערך לאחרונה ע"י חטאב מת בתאריך 24-08-2007 בשעה 10:13.
ישן 25-08-2007, 09:35

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "גבריאל שאנחנו מדברים עליו..."

כנראה שלא אותו אחד, הרס''רים שאנחנו בינתיים פגשנו כולם קטנים קירחים שחומים וצעקניים. אבל בחדרים בפקודות בנוגע לכללי התנהגות במגורים או משהו כזה, חתום שם של רס''ר שהשם הפרטי נראה לי גבריאל, אבל אני לא זוכר במיוחד,לא כזה התעמקתי בהם.
אני כבר מחכה שתסתיים הטירונות ונתחיל קורס, ממה ששמעתי מכמה מדריכים שדיברנו איתם בזמן שעשינו עבודות רס''ר, הדרכה בבה''ד תפקיד איכותי למדי....אז אני מניח שאני אישית אשאף לזה

לך אתנה מנת חבלי
אתה אל חי נותן תורה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר