לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2007, 21:20
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אז אתה רוצה להגיד לי שאני רק הייתי צריך לשרת בבסיס ח"א
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי xnir שמתחילה ב "אני משתדל להגיע לכמה שיותר..."

ולצלם תמונות באישור, (צילמתי בעבר כאלה תמונות, לא של מטוסים צבאיים אבל, ולא יצאה לי כזו חדות באיכות), ואז פשוט להכניס את התמונות לתוכנה ולשפץ אותה ואז תהיה לי איכות כמו שלך? אז אם זה ככה האיכות לא נובעת כלל ממך אלא רק מהמצלמה המתקדמת והתוכנה עצמה, אתה רק צריך לדאוג לזווית ולמרחק מהגוף כמוו כן לעקוב כמו שנדרש אחרי הגוף שזז מהר מספיק ולמרכז אותו במצלמה זה כל אחד יכול לעשות.. אם רוב ההצלחה של הצילומים שלך נובעים מהתכונה והמצלמה עצמה אז אני מאמין שכל אחד יכול להגיע לכזו רמה, בתוספת של אישור מחיל האוויר לכניסות וצילומים בבסיס..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2008, 17:51
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
כעת הבנתי את שאלתך והנה התשובה:
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי thebomb2 שמתחילה ב "מה? לא הבנתי מה הקשר שאלתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי thebomb2
מה? לא הבנתי מה הקשר
שאלתי איך הוא מצלם מטוסים באויר וכו' אם הוא לא טייס ולא נווט והוא לא אמור להיות על המטוס..
חצי מהתמוונות פה צולמו ממטוס באויר - אז אם הוא לא נמצא על המטוס זה יהיה טיפה (!) בעייתי לא?
חשבתי שאולי יש לו אישור מיוחד או משהו בסגנון.. אז רציתי לדעת..

כאשר הוא צילם באויר, הוא היה בתוך אחד מהמטוסים (ישנם בעלי מזל). מאז ומתמיד נתנו לצלמים לטוס במטוסים כדי לצלם (אם מדובר במטוסי קרב הם יושבים בתא אחורי). בדרך כלל מדובר בכתבים/צלמים צבאיים או אזרחיים. נראה לי ש XNIR זוכה בכך יותר מקודמיו בעבר בזכות כישוריו. לצערי לנו (אלו שטסו כל יום על מטוסים אלה) לא הירשו לצלם אז נאלצתי לצלם בהחבא עם מצלמת כיס "מעפנה" והתוצאות היו בהתאם. טוב שיש את הצילומים של XNIR בשביל לשחזר את החוויה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:01

הדף נוצר ב 0.30 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר