לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2007, 14:47
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ניסטלרו שמתחילה ב "בלי כושר ולעבור גיבוש"

גם אם כן? למה להתסתכן?
הביטחון העצמי שלך יהיה גבוה יותר כאשר לא תפחד משום דבר, וכשיגידו יאללה לרוץ תתחיל להסס...
תתחיל להתאמן כמה שתוכל עד שתגיע ליחידה הזאת- אתה יכול בחודש להיכנס לכושר, תץתחיל לאט.. פעמיים בשבוע ריצות ארוכות תעבור ל-3 פעמים ריצות יותר ארוכות וכך הלאה.
אם אתה חלש במשהו זה יורד לך את הביטחון בגיבוש ויהיה לך מאוד קשה..
לפעמים צריך לשאול את עצמך מה אתה עושה למען דברים שאתה ממש רוצה, ורק לרצות זה לא תמיד מספיק- לפעמים זה אפילו בכלל לא מספיק.
זוהי דעתי.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2007, 13:46
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "חחח חברה קיצר תתחילו להזיז..."

אנשים צאו מהסרט של ה"בלתי אפשרי" לעבור גיבוש דובדבן...
לעבור גיבוש צנחנים וגיבוש דובדבן זה כלום לעומת המסלול שלהם...
כושר יבוא לך עם ההתחלה של הטירונות... מה שקשה זה לא הגיבוש... מה שקשה זה המסלול...
אז בקיצור מי שרוצה להגיע לדובדבן שיתחיל לפחד מהמסלול ולא מהגיבוש... אם יש לכם הרבה מאוד נחישות, רעל, אופי חזק - הכושר שלכם זה פרט שולי כי הוא יבנה לכם לאט לאט במהלך השירות...
אז אתם לא צריכים להיות אצנים ולהתאמן בחדר כושר שנים בשביל להיות לוחם בדובדבן... דרוש כושר מינימלי והמוןןןןןןןןןןן כוח רצון.....

ולכל המלשב"ים פה למיניהם שמורעלים צנחנים שעוד לא התגייסו אפילו וכבר מתגאים במחזור גיוס שלהם - תפסיקו להנפיץ דברים ולהטעות אנשים על סמך ידע כללי "ששמעתם" ממישהו ולא מנסיון...

נערך לאחרונה ע"י boris.koro בתאריך 18-09-2007 בשעה 13:53.
ישן 19-09-2007, 11:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ido117 שמתחילה ב "אני לא מתכוון ש10 דקות זה..."

מי שנותן 200% כנראה לא נתן אפילו 100%....

קיצר, מעניין לראות איזה הבדל יש בין כאלה שעברו צבא לבין אלה שרק מדברים עליו בינתיים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-09-2007, 03:13
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "[QUOTE=Lennon] אז נכון,..."

הסר דאגה מליבך - תצטרך להתאמץ הרבה יותר אם אתה חפץ לפגוע בי.
דרך אגב, אני מבין שהשתתפת בכל הגיבושים של צה"ל שאתה מודע לרמת הקושי?
(ואני ממש לא בא לזלזל)
קושי, כל קושי - הוא קושי מנטלי.
אחרי X זמן מתחת לאלונקה ואחרי Y שטפי דם, הגוף שלך יצעק לך "תפסיק, משוגע", אז מה, אתה תפסיק?
סלח לי, אך אני לא בקיא בהיסטוריה שלך; אם השתתפת בגיבוש, אתה בוודאי יודע שיש המון נקודות שהגוף שלך משדר לך להפסיק, זה אומר שאתה לא בכושר? הרי הגוף שלך אומר לך שהוא לא רגיל למאמץ כזה.
אני יכול לתת לך 1001 דוגמאות, יודע מה, לא, 4 אנשים אינדבידואלים, בלי כושר ועברו גיבוש, אז מה? זה אומר שכולם ככה? לא. מקרה פרטי.
אבל בכל זאת,
קרא לי הוזה, קרא לי פנומן, אני עדיין עומד מאחורי מה שאני אומר - אם תרצה, תצליח.

ודרך אגב, למרות שזה ישמע כמו סתירה עצמית:
אני עדיין חושב(אפילו בטוח) שאימונים לפני גיבוש/גיוס ישפרו את הסיכויים שלך להצלחה.
כי אתה פשוט מגדיל הזמן שבו הגוף שלך יוכל לסבול בהיבט הפיזי - הרי בנקודה מסויימת אתה תהיה חייב להמשיך עם הראש.

עם זאת, אני עדיין אומר שאם תרצה תצליח.

עריכה:
אולי שכחת, אבל אני מציע לקרוא שוב את האשכול של בנאדם שעשה קצת יותר משנינו בצבא:
הקושי הפיזי- לא ביג דיל. מאמרון.
-

ולבחורצ'יק שדיבר על ריצת מרתון-
ואם אני אצא עכשיו לספרינט 100 מטר ואגיד "עכשיו אני עושה 9 שניות, קובע שיא עולם חדש", זה אומר שאני אצליח?
בחייך, אתה מדבר פה על ספורט תחרותי,
ולמרות שנחמד להאמין במיתוס של פורסט גאמפ, בשביל דברים כמו ריצת מרתון צריך להתאמן(וטיפש מי שיגיד לך אחרת), אלא אם כן אתה רוצה לסיים בניידת טיפול נמרץ.

חוצמיזה, אם הייתי אומר לך שבסוף הריצה אני מביא לך סיכה מגניבה, אני בטוח שהיית עושה עוד כמה ק"מ לפני הנפילה שלך .

נו, תראה מה גרמת לי לעשות - חפרתי.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

נערך לאחרונה ע"י Lennon בתאריך 19-09-2007 בשעה 03:18.
ישן 19-09-2007, 10:35
  avi455 avi455 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Lennon שמתחילה ב "הסר דאגה מליבך - תצטרך להתאמץ..."

תשמע ידידי, בבקשה אל תתוכח עם עובדות..
בלי כושר אי אפשר להגיע רחוק, נכון, אפשר לעבור יום סיירות בהצלחה, אבל בטח שלא לסיים בהצלחה גיבוש שלם.. (כמו שנאמר - " אולי אחד ל-100") , בנאדם שהוא בכושר, הגוף שלו מתמודד הרבה יותר טוב עם סילוק חומרי לוואי, השרירים שלו הרבה יותר מפותחים וחזקים מאשר אדם שהוא לא בכושר.

לכן, אם בגיבוש אתה נמצא בקבוצה של 18 אנשים שעברו מיון של יום סיירות (ואני מדבר שהגיעו לגיבוש של מטכל או ש13), תאמין לי שאתה תרגיש טוב טוב את זה שחסר לך כושר ותיהיה בחיסרון לידם...
כי מה לעשות, גם לרובם יש ראש חזק, אבל הם פשוט בכושר, ולכן הם יהיו הרבה יותר טובים ממך מכל מובן של משימה פיזית.

זה כמו לעשות מירוץ בין פיהט אונו ישנה לבין מכונית מירוץ חדשה, מה לעשות, המכונית החדשה בנויה יותר טוב, מאיצה יותר מהר, יכולה לנסוע יותר רחוק וכיוצא בזה... וכמה שהנהג של הפיהט ירצה לנצח הוא פשוט לא יוכל...
זה הסיבה שנותנים לך תוכניות אימונים לפי גיבוש מטכל, זה הסיבה שקיים המושג הזה "כושר" בכלל,
לסיכום,

אדם שהוא בכושר יתמודד הרבה יותר טוב במשימות פיזיות מאדם שהוא לא בכושר.

דא, המאמר שעליו דיברת הוא בכלל מאמר על מסלול, כאשר בו הכותב בא להראות שהפן המנטלי הרבה יותר קשה להתמודדות מהפן הפיזי במסלול, אבל גרעין הויכוח בו הוא על מלשבים לפני גיבושים, ככה שאתה לא יכול להביא אותו כדי לבנות את הטענה שלך.
ישן 19-09-2007, 15:41
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי avi455 שמתחילה ב "תשמע ידידי, בבקשה אל תתוכח עם..."

אתה כנראה שוכח דבר מאוד חשוב,
הגיבושים נמשכים כמה ימים בלבד!

מה זה כמה ימים? זה כלום! אנשים יכולים לעבור גיבוש בלי כושר. נקודה.

בנאדם בתחילת מסלול, גם אם הוא בלי כושר, אני מבטיח לך שבמהלך המסלול הוא ייכנס לכושר. כי זה מה שהם עושים, בונים לך את הכושר(כמו שציינתי, 2 חברים שלי שנמצאים כרגע במסלול דובדבן מתלוננים שהכושר שלהם יורד). למה? כי בונים לכולם את הכושר מחדש.
ודרך אגב, יש איתם אנשים במסלול שהם אומרים שקשה להם, הם ממש לא בכושר- אבל מה תגיד על זה, הם נמצאים במסלול דובדבן; הם עברו גיבוש. איך זה יכול להיות? הם היו חזקים בראש, הם עדיין חזקים בראש.

בקיצור,
אני מאחל בהצלחה לכל מי שניגש לגיבושים; חובלים, שייטת, מטכ"ל, צנחנים, דובדבן, יחט"יות.
עדיף לבוא עם כושר,
אבל בסופו של דבר - הראש שלכם יקבע אם תסיימו את הגיבוש או לא.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 19-09-2007, 11:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "תמיד אפשר למצוא זמן להתאמן"

הייתי מציע בחום שתאמץ את ההמלצה שכרגע נתת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-09-2007, 13:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "אין בעיה , ירדתי כבר מהנושא"

אלוהים, כמה פעמים צריך לומר לכם?

בוא נשתמש בהקבלה שלך - זה כמו שתלמד ספרדית במרץ רב, ואני אדרוש ממך לדקלם פרוזה במנדרנית מדוברת, בסדר?

מה שמרגיז (מאוד) הוא שאנשים שעברו קצת בצבא, ואפילו מכירים את הגיבושים די טוב אומרים לכם לבן ואתם עדיין מתעקשים על שחור.

ישן 19-09-2007, 17:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ediman שמתחילה ב "מכיר את הסיפור על ההוא שסיים..."

פששש... יש לי רעיון מצויין. בא נעשה לך עוגן ובו תוכל לענות על שאלות של מלש"בים בנושאי גיבושים וכד'.

ישן 19-09-2007, 22:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ediman שמתחילה ב "יאללה אני בעד."

אז קדימה - תפתח אשכול ובו תתן את סדרי העדיפויות של הבוחן בגיבוש, כולל החלק היחסי שלו בשקלול.... ואל תשכח, כדאי להתייחס לגיבושים השונים לפי מה שהם מחפשים...

ישן 19-09-2007, 15:07
  thebestdw thebestdw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
לא קראתי את כל ההודעות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ניסטלרו שמתחילה ב "בלי כושר ולעבור גיבוש"

כי פשוט לא היה לי כוח לקרוא כל כך הרבה חפירות..
אבל מהקצת שקראתי ראיתי את הריב בין אלו שטוענים שאפשר לעבור בלי כושר לאלו שטוענים שאי אפשר.

בואו נבהיר פה משהו.. לכל אחד יש הגדרה אחרת ל"לא בכושר".
בנאדם אחד יכול לעשות 2000 ב11 והוא יגיד שהוא לא בכושר, ואחר יכול לעשות 2000 ב8 ולהגיד שהוא לא בכושר.
אין הגדרה מסויימת ל"לא בכושר". ואם יש לך חבר שסיים/עבר גיבוש "בלי כושר" אז כל הכבוד, אבל יכול להיות שיחסית לאלו שהיו איתו בגיבוש הוא כן בכושר.
יש לי חבר שעשה גיבוש יהל"ם ועבר.. וגם הוא טען שהוא לא בכושר. אך הבחור הזה היה סוס לא נורמאלי בלי לעשות כמעט בכלל פעילות גופנית.
כך שאי שאפשר לקבוע אם אפשר לעבור גיבוש בלי כושר.. כי אין כל הגדרה למושג "בלי כושר".

ולכל אלו שאומרים שהם לא מחפשים סוסים שעושים 3000 ב8.. אז אולי הם לא מחפשים רמבואים, אבל הם בהחלט מהחפשים אנשים עם כושר (רמת הדרישה תלויה באופי היחידה כמובן).
לדוגמא, בפורום של טייס (אם אני לא טועה) באתר עולים על מדים, יש אחד ששואל "מה מידת החשיבות שאתם מייחסים לכושר הגופני בגיבוש" (או משהו בסגנון),
התשובה שהוא קיבל היא "לכושר הגופני יש השפעה על תוצאות הגיבוש" (משהו בסגנון, אני לא זוכר מילה במילה).
כך שכן, יש לזה חשיבות מצד הבוחנים... לכן פשוט תגיעו עם הכי הרבה כושר ומוטיבציה שאתם יכולים ופשוט תעשו מה שאתם יכולים.......................

נערך לאחרונה ע"י thebestdw בתאריך 19-09-2007 בשעה 15:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר