לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2007, 21:57
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
זהו..מחר אני מתגייס והגיע הזמן להיפרד

אחרי תקופה ארוכה בפורום(באופן אירוני למדי הצטרפתי לפורום ב4.12.05 במשתמש הזה ואני מתגייס בול אחרי שנתיים..מוזר:]) הגיע תורי לעלות על מדים ומחר אני אצטרף לשורות צה"ל..
אני הייתי חבר בפורום כשמחזור נוב05(נרשמתי עם המשתמש הזה קצת אחרי) התגייס ועם הזמן הפכתי ליותר ויותר פעיל..
הייתי מיועד לקרבי ועברתי כמה מיונים ודברים אבל כנראה שלחיים היו תוכניות אחרות בשבילי וכיום אני עם פרופיל 64 ומיועד לכלל צה"לי(לא הספקתי לעבור מיונים).
להגיד שאני לא מצטער?אני מאוד מצטער שלעולם לא אוכל להיות קרבי..רציתי את זה מאוד אבל נפצעתי רציני בדרך(עמוד השדרה) כתוצאה מאימונים לא נכונים(בקבוצת כושר קרבי) וכנראה ממשהו מולד שהיה אצלי בגוף אך לא הייתה לו משמעות עד שנפצעתי..
מסיבות כאלה ואחרות אני נמצא איפה שאני נמצא ואני מקווה מאוד שאני אמצא את מקומי בצה"ל..ברור שאני אבקש להגיע לתפקיד הכי משמעותי ותורם שאני יכול ואני מקווה שאני אצליח ואהפוך את המערכת לטיפה יותר טובה ויעילה(במיוחד לטובת הלוחמים)..בשבילי זו תיהיה הצלחה בשירות..יש בי הרבה רצון והרבה הבנה..עברתי שינוי מאוד משמעותי בפורום במיוחד בגלל כמה אנשים שחשוב לי לציין פה: U367(שכבר לא גולש בפורום וחבל),עומרי_הולך לנח"ל(אני מניח שאף אחד מחברי הפורום כיום לא יודע מי הוא),ביטיס,עידו וחתולים..(אם שכחתי מישהו אני מצטער...היו עוד).
לצערי בתקופה האחרונה מעורבותי בפורום קצת ירדה ולכן אני לא מכיר את רוב הגולשים כמו בעבר..
ממה שאני כן רואה יש פה חבר'ה נהדרים ואני יודע שהמדינה שלנו בידיים טובות.תמשיכו להילחם ותמשיכו לרצות..זה בסדר..רק תיהיו ריאליים ותמיד תזכרו שיותר מידי רעל זה לא תמיד טוב..
תלמדו מהמנהלים ומ"זקני" הפורום..הם מבינים והם רק יעזרו לכם(ולי הם עזרו מאוד).
הפורום הזה באמת חלק ממני(היית פה שנתיים בכל זאת..ומשתמש מאוד פעיל) ואני אחזור לכאן כמה שאוכל..המשתמש PILOT17 לא יהיה יותר(צריך למצוא שם חדש) אבל אני אחזור תחת כינוי אחר..

שמרו על עצמכם ובהצלחה למחזורים הבאים
איתי

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 03-12-2007 בשעה 21:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2007, 00:38
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "זהו..מחר אני מתגייס והגיע הזמן להיפרד"

יקירי,

קודם כל, זה בא לי לגמרי בהפתעה

דבר שני, אני אמנם פחות ותיקה ממך בפורום, אבל ראיתי אותך בגדולתך, מה שנקרא אין ספק שאתה אחד הגולשים התורמים והמועילים ביותר לפורום, ותרשה לי לאיים עליך שאם לא תחזור לפה אני אמצא אותך ואצוד אותך (באנגלית זה נשמע טוב יותר...)

המון המון המון תודה, בעיקר על האירוח ההוא (הצלת אותי שם). אני אשמח לראות אותך בכינוי אחר. צור איתי קשר ברגע שתתאפס על עצמך עם הכינוי ועם הצבא.. הצל"ש לא הולך לשום מקום

שיהיה המון בהצלחה, אני בטוחה שבן אדם כמוך הוא תרומה משמעותית ביותר לצה"ל, והלוואי שהיו עוד הרבה כמוך.

גיוס נעים,

סיון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:17

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר