לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2007, 06:48
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
שאפו לערוץ 10 על חשיפת הסוטים ש"פיתו" בנות 13

למי שלא ראה את הכתבה הראשונה בסידרה-
http://news.nana10.co.il/Article/?A...=527403&sid=126
אתמול הציגו "גבר" כבן 60, אבא וסבא לנכדים, שפיתה "בת 13" כביכול, לקיים עימו יחסי מין.
הוא הגיע "לביתה" בזמן שהוריה היו בחו"ל, במטרה לקיים עימה יחסי מין.

מה לומר לכם, הרגשת גועל שכזו לא חשתי הרבה זמן.

כל הכבוד לערוץ 10 קודם כל על חשיפת הנבלות הללו, אבל לא פחות מכך-
על שהם עמדו מאחורי ממצאי התחקיר שלהם, והציגו את האיש (ובהמשך את השאר),
בפרצופם, בשמם המלא בלי "אבל" ובלי "לכאורה".
בבחינת- ראו את האנשים האלה ותדעו מי הם באמת !!!

מה שמפחיד בכל הסיפור הזה, שלפחות האיש שהוצג אתמול נראה כמו השכן הטוב ממול,
שאף אחד מאיתנו לא יחשוש ש"ישמור כמה דקות על הילדים"...

אלוהים אדירים, כבר נגמרה התמימות בעולם הזה?
כבר לא ניתן יהיה לסמוך על איש?!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2007, 13:37
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
בגלל זה שמתי את המילה לרגל במרכאות
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי poli1 שמתחילה ב "אני לא מרגלת,אני עושה זאת בגלוי"

ילדיי יודעים היטב שאני בודק כמעט כל אתר שהם נכנסים אליו.
ואם צריך להירשם ולהיות חבר בפורום...אני הופך לחבר עציצי באותו הפורום.
אני לא מסתיר!
אני אמנם לא נכנס להם למכתבים פרטיים, אבל בודק היטב כל מה שאני יודע לבדוק (ובימינו הילדים יודעים טוב ממני להסתדר בנבכי הרשת, יודעים גם טריקים להעלים מידע, להסיר חסימות וכו'. בגלל זה אני הולך פה בזהירות מירבית, על מנת לא לקבל תגובת "דווקא"). יש הטוענים שאני פוגע להם בפרטיות, אני מעדיף שיכעסו עלי על הפגיעה הזו מאשר הם יפגעו מזרים מאשר ,חלילה, נשב ונבכה על אסון שיכלנו למנוע.
אישתי ואני (ואני מודה אני הדאגן יותר בעיקר בתחום זה), מקפידים לשוחח איתם רבות בנושא.
מהבכור כבר הרפתי לא מעט, אבל אני עדיין עם יד על הדופק, מקווה שהחינוך והשיחות שלנו עזרו, עוזרים ויעזרו לו לבצע את ההחלטות הנכונות.

נערך לאחרונה ע"י שומר סוד בתאריך 17-12-2007 בשעה 13:43.
ישן 17-12-2007, 20:33

אם היית קורא את הכל,
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "לא זה הדרך"

היית מבחין שה"ריגול" הוא גלוי וגם מובן כבר על ידי הילדים, היית גם קורא שאנחנו מנהלים המון שיחות.
דרך אחת שטובה עבורי, אינה בהכרח הדרך הטובה עבור אחר.

ובהתאם לגילאים, אני גם מגביל שעות גלישה, לא רק בגלל הסכנה הטמונה באינטרנט, הם זקוקים גם לשעות שינה כנדרש, לפעילויות נוספות, קריאה, בלוי עם המשפחה וכו'.
אישתי ואני מאמינים קודם כל בחינוך. האינטרנט מספק עולם גדול ורחב, אנחנו גם צריכים להיזהר ולצייד את הילדים בכלים המתאימים להתמודד. אז משוחחים ומסבירים, מלמדים כללי זהירות, גולשים יחד לא מעט פעמים, מכירים את החברים הקבועים איתם הם משוחחים , מתעניינים בדמויות וירטואליות חדשות ועדיין...דיבורים, דיבורים..כשמדובר בילדים מאד רכים, צריך לוודא שהם אכן הפנימו נוהגים כך, צריך לוודא את יכולת השפיטה והאבחנה שלהם מידי פעם. לפרגן ולהעיר אם טעו וללמדם. עם הזמן אתה מגלה כמה הם בוטחים בך ומגיעים עם שאלות וחששות משלהם. כדי לא לשבור את האמון החשוב שביננו, ה"ריגול" נעשה בידיעתם ובהסכמתם.
והזהירות והאצבע על הדופק לא תזיק גם למי שמתקרב לגיל שמונה עשרה או עבר אותו.
אני בכלל חושב, כשיש ילדים קטנים, המחשב צריך להיות מחובר במקום מרכזי בבית, ככה שהילד או המתבגר לא יוכלו להתבודד להם עם האל יודע מי. (יפה אומר, יפה לא מקיים )

אני בטוח לא רואה הכל ולא אצליח לראות הכל מאה אחוז, אני פשוט בדרכי שלי מצמצם את שטחי העיוורון.
ישן 17-12-2007, 17:05
  haimhadashim haimhadashim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
הגיל לא ממש עקרוני
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "תלוי בגיל"

לא בנושאים כאלה.
כהורה לשלושה (ששניים מהם בגיל ההתבגרות והשלישי לא רחוק מזה) - הגיל הוא לא העניין.
אני מרבה לדבר עם ילדי בנושאים כאלה וסומכת עליהם שאדע אם וכאשר יפגשו נבלים כאלה ברשת.
מניסיון אישי - בני הצעיר בן ה10 שיחק משחק ברשת עם מספר רב של אנשים. כשהודעה מוזרה ולא מובנת הופיעה הוא קרא לי. קראתי, הסברתי לו מה כותב האדם ולמה הוא מתכוון וחיזקתי אותו על שקרא לי. מאז הנושא עולה בבית בכל פעם שהוא מופיע בחדשות.
אני חושבת שביג ג'ו אמר את זה טוב - לדבר, לדבר, לדבר ולהעלות למודעות שלהם את הרוע בעולם כפשוטו, כי הוא שם, ומכיוון שזה בלתי אפשרי לחסום אותם באמצעים טכניים.

ישן 18-12-2007, 22:50

אני רוצה למשוך את הדיון לכיוון אחר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "שאפו לערוץ 10 על חשיפת הסוטים ש"פיתו" בנות 13"

תוך כדי הסתכנות במשיכת האש כלפי. (המתנתי שיעבור זעם, לפני שאעלה את זה).

אני לא שותף ל"שאפו" לערוץ עשר על החשיפה של פרצופיהם. סוג של פורנוגרפיה תרתי משמע. החשיפה המלאה בטרם הורשעו מאד צרמה לי. מטעמי ריטינג טהורים לשמם, פניהם נחשפו, הם כבר הורשעו במשפט שדה, עוד בטרם הגיעו לבית המשפט לעמוד בפני משפט צדק כפי שזכאי כל מי שעובר על החוק במדינת ישראל.
אני לא מקל בכובד מעשיהם ומרוצה מאד מלכידתם, אני מניח שכמות הראיות שהושגו, מספיקה כדי להאשימם. אז מה הועילה חשיפת הפנים עוד בטרם הורשעו? רק טיפוס מעלה במדרגות הריטינג.
ומה אם יסתבר בסופו של דבר שאחד מהם, אינו אשם (למרות שאיני מאמין כך, אבל נניח )? דינו כבר נחרץ ציבורית, ולא ישנה שום זיכוי של בית משפט. תמונתו ופרטיו כבר נחרטו.
היה לי קשה שלא לחשוב על בני משפחותיהם, על ילדיהם, איך יתמודדו עם הסביבה שלהם.
לי יש הרגשה שחצינו גבול מסויים.
.
ישן 19-12-2007, 11:17

וזה בדיוק אותו גבול מסוכן.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "מתוך ההנחה שהם עשו עבודה יסודית"

אנחנו מיואשים ממערכת המשפט, אז ניתן לתקשורת להיות חוקר, שופט וגם תליין. נקרא לאדון גילהר שישלול את הזכויות הקיימות בחוק ונבצע את הלינץ הציבורי, ולעזאזל, מה יהיה בהמשך ולאן אנחנו מדרדרים.

זו דלת שכבר חצי פתוחה, אם לא פתוחה לרווחה, אנחנו נותנים כוח לתקשורת להרים ולהפיל אדם, ולא תמיד אנחנו יודעים מה האינטרסים מאחורי אותם תחקירים, לעולם אין אנו מקבלים באמת את התמונה המלאה, אלא רק מה שהתקשורת רוצה להראות.
ממחר, אני יכול לעשות גם תחקירים אישיים שלי, להביא הוכחות משלי, לפרסם ברשת שאדם מסויים הוא פדופיל?

זו האופנה החדשה בתקשורת, כל סיפור עסיסי שנחשב מספיק סקסי ומביא רייטינג, עובר דרך "משפט התקשורת" ודינם נחרץ, ע"י חשיפת אנשים ברגעים הקשים שלהם, בלי הגנה על זכויות הפרט ופירסום תמונותיהם.
יהיה לך יותר קל להבין למה אני מכוון, אם אשאל אותך, למה היה צריך לפרסם את תמונת הילדה שננטשה בהודו? (להבדיל אלף הבדלות)

קל מאד להרגיש את הגועל והדחיה מאותם סוטים, היום אנחנו חוככים ידים בסוג של הנאה מול התחקיר של ערוץ 10, "נהנים" לראות את ההתפתלות שלהם מול המצלמות, ואת התגובות שערוץ 10 מצא לנכון להביא לנו מפיהם. איפה הגבולות? מחר זה יהיה איקס שנתפס מול המלצמה עם נערת ליווי או אדון Y מעשן מריחואנה, את כולם אפשר לצלם...יהיה מעניין לראות את ההסברים שלהם, תוך כדי פיתול, ל"תחקיר" הכתב התורן? כנראה, שכן. מחר, זה יכול להיות גם מישהו מבני משפחך שנחשף ככה, ללא ההגנה המגיעה לו על פי חוק.

אני חוזר ומדגיש, אין לי דבר נגד עבודת המשטרה ואין לי דבר נגד המעצר, נהפוך הוא. אני פשוט מוצא את מוערבות התקשורת בסגנון הזה כבעייתית וכמובילה לדרך מסוכנת, ללא הצדקה מבחינת שלום הציבור. כשבית המשפט ירשיע אותם - אז תוכל להניף תמונותיהם ופרטיהם ולהגן על הציבור.
.
ישן 19-12-2007, 20:34

תסביר לי אתה, בתור צופה והורה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "התמונות של האנשים פורסמו אחרי שהם נעצרו"

במה הואילו לך פירסום התמונות הללו.
עד היום חשבת שהפדופילים בעלי קרניים וסימנים אחרים?
יופי, פורסמו אחר מעצרם...ועל הילדים שלהם, שלא עשו עוול, לא חטאו ולא פשעו, לא כואב לאיש?

(ההפרות בזכויות הפרט תקפות ושרירות, אני מניח שגם אותם משפטנים שליוו מודעים למה לא היה תקין, אך מניח כי כובד הראיות הוא זה שהכריע ללכת הלאה ולא לתת לזה לעצור אותם. היות ואני לא פליליסט, הסתמכתי על דעת אנשי חוק המבינים בתחום)

אתם מתעלמים לחלוטין מהדלת שנפתחה, כי הפעם זה נוח, מדובר בקבוצת אנשים שמחליאה כל אחד.

נערך לאחרונה ע"י שומר סוד בתאריך 19-12-2007 בשעה 20:49.
ישן 19-12-2007, 14:06
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ברור שהם בגדר "חשודים".
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי שומר סוד שמתחילה ב "ולדעתי, ההפרה הבוטה של הזכויות, שגם נאשמים זכאים להם"

אולם, לדעתי, מעל רמת חשד מסוים (או יותר נכון,בעת הצגת ראיות התומכות בחשד העומדות בקריטריונים מסוימים) אין בעיה להציג את פרטי החשוד.

נניח שמישהי ניגשת מחר למשטרה ואומרת "שומר סוד אנס אותי". במקרה כז הלא הייתי תומך בהצגת הפרטים שלך בתקשורת. לעומת זאת, אם מישהי ניגשה למשטרה ואמרה "שומר סוד אנס אותי" ובמהלך החקירה אתה מציג גירסאות סותרות ולא אמינות, ואולי עוד אחת מצטרפת אליה באותה טענה,עד כדי הגשת כתב אישום נגדך. במקרה כזה אתה אמנם עדיין בחזקת "חף מפשע", אולם אני לא חושב שמגיעה לך הגנת חסיון מפני הציבור.

ישן 20-12-2007, 08:54
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
דווקא בעולם האמיתי, עם בנות 13 אמיתיות, יש להם סיכוי טוב יותר לצאת זכאים
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי poli1 שמתחילה ב "באיזה מצב גבר בוגר שמתפתה לבעול ילדה בת 13 יכול להיות זכאי?"

או לפחות עם עונש מצחיק.

יביאו כל מני "מומחים" שיראו כי לפי צורת הכתיבה הילדה בוגרת לגילה, ינסו למצוא רמיזות לשיתוף פעולה מצידה, יביאו עדויות כי ביום ג' בשבוע שעבר היא התנשקה עם יואב מכיתה ז'2 ולמחרת היא סיפרה לחברותיה כי הוא חושבת שהתחת של דורון מכיתה ט'5 חמוד על מנת להראות שהיא "מעורה מינית", וכמובן, ינסו להתמך על התפתחות פיזית (בנות המתפתחות גופנית בגילאים נמוכים זה עניין שנהיה יותר ויותר שכיח) או על צורת לבוש.

ברור שסנגור ינסה להגן בכל דרך על הקליינט שלו, הבעיה היא ששופטים קונים לפעמים את החרא הזה.

ישן 20-12-2007, 12:35
  poli1 poli1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.02
נו? ואם יוכיחו שהיא ביקשה נורא
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "דווקא בעולם האמיתי, עם בנות 13 אמיתיות, יש להם סיכוי טוב יותר לצאת זכאים"

והיא היתה מאוד מפתה ומאוד רצתה את זה וממש התחננה לסבא שיבעל אותה והזמינה אותו.....ועדיין אמרה לו גם שהיא בת 13,יכול להיות לדעתך שהוא זכאי? לדעת מערכת המשפט?
הוא יכול לעבור על החוק ולהיות זכאי?
או כמו שהיו אומרים פעם....ואם היא היתה נורא מבקשת ממנו שיקפוץ מהגג או שיזרוק אותה מהגג?
אז היא ביקשה....אז היא פיתתה....אז היא בוגרת מינית ואולי אפילו מופקרת....אולי אפילו שוכבת עם כל השיכבה שלה וגם של אחיה התאום שלומד בבית ספר אחר......אז? היא עדיין בת 13,היא עדיין קטינה והוא בוגר שידע שהיא קטינה.
אני לא מבינה איך יכול להיות לדעתך איזה מצב שגבר בן 60 יכול לטעון לחפות כשהוא מגיע בלילה לבית של ילדה בת 13 ולצןרך העניין הוא גם יכול להיות רק בן 30 או 22

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר