לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2008, 09:32
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
נו ומה איתך?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול ההכרות הגדול- פורום מו"ס!!!"

ר-ו-צ-י-ם ת-מ-ו-נ-ה !!! ר-ו-צ-י-ם ת-מ-ו-נ-ה !!! (בעריכה: הא לקח לי זמן לכתוב ובזמן הזה כתבת בעצמך).

שם: אור AKA ינוקא AKA ולדימיר (אבל רק כלפי מישי ספציפית) AKA חומי AKA נור.

גיל / כיתה: בעקרון הייתי אמור להישאר בכיתה ג' אבל איכשהו הגעתי לשנה שנייה באונ'.

עיר/ יישוב בארץ: ב"ש \ ראשל"צ, תלוי באיזה חלק של השבוע אתם תופסים אותי.

מתי תתגייס / התגייסת? מזכיר לי שאלון סקר אנונימי שהייתי צריך למלא באונ' - הייתה שאלה האם שירתת בצה"ל ובמה, אז שאלתי בחזרה אם טירונות זה נחשב. בנוסף לעובדה העצובה שמה זה עוזר לי שהשאלון אנונימי אם אני היחיד במחלקה שהגיל שלו (עוד מעט כבר לא ) לא מתחיל ב-2.

לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת (ניתן גם לכתוב לאן רצית להתגייס ולאן התגלגלת בסוף): בעקרון כנראה שאתגייס לצה"ל. בתור מה ואיפה ולמה וכמה אין לי מושג. בתור עתודאי לרפו"ח אני יכול להשתבץ במגוון תפקידים כיד הדמיון הטובה על הצבא - מקרפ"גמדיק ועד רוקחת.

מה עושה בחיים בינתיים? (עובד/ לומד/ כלום): בעיקר לומד וכלום. קצת משמרות במד"א אבל גם זה הולך להסתיים בקרוב (עד שנה ג'.. :O ).

תחביבים אחרים מלבד הגיוס: פטיש לסטטוסקופים, להציק לסיון ולהיות הגולש שמחובר הכי הרבה זמן לפרש (אין לי כוח להתנתק, אז הניק פשוט נשאר מחובר כל הזמן).
הא וגם פאבים וקריאה כמו שההיא למעלה אמרה ^_^

תמונה: אינטובציה נזאלית עם הג'קט שלא נס ליחו ובלי פרט מאוד ספציפי על הפנים.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 08-01-2008 בשעה 09:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2008, 15:29
  I3lack I3lack אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.07
רעיון נחמד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול ההכרות הגדול- פורום מו"ס!!!"

שם: גיא
גיל / כיתה: 20
עיר/ יישוב בארץ: ניו יורק עד לפני שבוע, עכשיו רמת אפעל.
מתי תתגייס / התגייסת? בקרוב צו ראשון והכל, מקווה להתגייס בקיץ 08
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת רוצה חי"ר כלשהו, אלך לגיבוש צנחנים ונראה מה יהיה משם
מה עושה בחיים בינתיים? לפני שבוע סיימתי תואר ראשון בראיית חשבון, חזרתי לארץ אחרי 5 וחצי שנים בארה"ב הרחוקה. כרגע מתאקלם, מחדש קשרים ישנים, מתחיל קשרים חדשים, הרבה עם המשפחה והרבה עם הצבא.
תחביבים אחרים מלבד הגיוס: מחשב והרבה, ספרים כמובן, יציאות פה ושם, התחלתי לאהוב ריצה בזמן האחרון בניסיון להיכנס לכושר, ומחפש תחביבים חדשים שאני אוכל לומר בראיון האישי P:
תמונה:
http://img165.imageshack.us/img165/6023/1001305pw7.jpg

תוספת:
הרבה תודה לכל המנהלים והאנשים שטרחו וכתבו מאמרים על כל הנושאים החשובים
ישן 08-01-2008, 16:07
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
נו טוף

שם: עידו
גיל / כיתה: 25
עיר/ יישוב בארץ: נהריה (born & raised, סופ"שים), חיפה (לימודים, עבודה), קיבוץ ממזרח לחיפה (אמצע השבוע).
מתי תתגייס / התגייסת? גיוס: 26.11.200 שיחרור: 13.11.2003, מילואים: כ-25/26 יום בשנה. בסוף החודש יש לי אימון בן 9 ימים.
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת: רציתי טיס, נפלתי בירפ"א ב'. רציתי חובלים, נפצעתי ביום סיירות. עברתי גיבוש צנחנים, סימנתי מורן/מיתר בעדיפות גבוהה, ומצאתי את עצמי מתגייס לתותחנים. לא התקבלתי למורן/מיתר והגעתי לגדודים. לא מצטער על זה.
מה עושה בחיים בינתיים? גר עם החברה, לומד משפטים באוניברסיטת חיפה (שנה ב'), ועובד במשמר בתי המשפט. אם אתם רואים כתבות על מכות וקטטות בדיונים שהתקיימו בהיכל המשפט בחיפה- רוב הסיכויים שלקחתי בהם חלק פעיל...
תחביבים אחרים מלבד הגיוס: לשחק כדורסל, לנהל בפרש את שני הפורומים הבטחוניים, להכין קפה לחברה שלי ולשחק לה בשיער.
תמונות:
https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...08/30503490.jpg

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...08/64032526.jpg

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...08/63608180.jpg

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...08/25904771.jpg

ישן 08-01-2008, 17:07
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06

שם : שמעון
גיל / כיתה: 19 וחצי
עיר/ יישוב בארץ:נס ציונה
מתי תתגייס / התגייסת?: אוגוסט07.
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת : רציתי צנחנים , לצערי לא קיבלתי חתימה.(בן יחיד פרופ' 97) . התגייסתי ייעודי לחובש, עשיתי 02, עשיתי קורס,לאחר הקורס הגעתי לגדס''ר והשלמתי רובאות ל03. כרגע סיימתי תקופה בגדס''ר , עם הרבה פעילות ואקשן,כנראה שחוזר לבה''ד בקרוב לעבור ריאיון להדרכת חובשים.

מה עושה בחיים בינתיים? משרת , בדרום הרצועה, הרבה פעילות, קצת שעות שינה. כרגע זה משתנה כי אני מטייל בין בסיסים, כנראה שבקרוב חוזר לבה''ד 10.
תחביבים אחרים מלבד הגיוס : היסטוריה צבאית, בנות, נשק, חברים,מסיבות,כדורסל.
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 08-01-2008 בשעה 17:43.
ישן 08-01-2008, 19:10
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06

שם - יואב ביטון .

גיל / כיתה - 18.5, סיימתי י'ב מחכה לגיוס .

עיר/ יישוב בארץ - הוד השרון ..=]

מתי תתגייס / התגייסת? 16.3.08... גיוס קרבי .

לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת - רציתי שלדג.. הגעתי ליום סיירות קיבלתי שייטת.. בגיבוש הראשון התייבשתי וערערתי, קיבלתי גיבוש חוזר ואותו לא עברתי... כרגע מחכה לתשובות מהראיון צנחנים ושואף להגיע ליחט"יות.

מה עושה בחיים בינתיים? עובד במשרה מלאה ! (9 שעות ביום מחסן.. מחסנאים ITS כבוד).. מתאמן בכושר קרבי .. כדורגל שיש זמן .. חדר כושר .. מבלה עם חברים ... מסיבות ... חברה ...

תמונה

http://www.upfree.net/7876327

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 09-01-2008, 00:51
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05

שם- למרות שנים בפורום,זה נשאר חסוי

גיל- 20 וחצי

יישוב בארץ- אי שם במרחבי יהודה ושומרון.

מתי תתגייס / התגייסת?- מרץ 06,כבר לא מילה גסה!

לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת- אז רציתי מודיעין,קיבלתי פלח"צ,נפלתי בשלב כלשהו על בעיות רפואיות,משם לקורס חובשים,ומשם התגלגלתי בכל מיני מקומות בצה"ל כחובש.....

מה עושה בחיים בינתיים? - משרת לי להנאתי,ואני באמת נהנה כרגע. כשאני לא בצבא,גם עובד פה ושם (כן כן,זה מאושר)

תחביבים אחרים מלבד הגיוס- טיולים בארץ (עד כמה שיוצא),מחשב,חבר'ה (אני לא כ"כ הולך לפאבים,יו נואו,בעיות כשרות.....) וכל מה שקשור לרפואה.

ישן 09-01-2008, 14:57
צלמית המשתמש של Dark Waters
  Dark Waters Dark Waters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.08

גיל / כיתה ב21.2 בן 19
עיר/ יישוב בארץ באר שבע
מתי תתגייס / התגייסת? מרץ 08'
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת רציתי שייטת, גיבוש ראשון היה במרץ 2007 אחרי קבלה דרך היום סיירות, סיימתי אותו ועליתי לוועדות אך לצערי לא עברתי, הגעתי ל"גיבושון" שלדג במאי 2007 סיימתי אותו ושוב לא עברתי .. עשיתי גם ראיון אגוז וגם אותו לא עברתי חחח.. הייתי במיונים לטייס אבל נכשלתי בכוונה בירפא א' אחרי אגוז שלחתי מכתבי עירעור לחיל הים וקיבלתי אישור לגיבוש שייטת 13 חוזר בתנאי שאני דוחה את הגיוס מאוג 07 למרץ 08 כמובן שהסכמתי, עשיתי את הגיבוש האחרון בנובמבר , שיפרתי בהרבה מהגיבוש הקודם הגעתי לוועדות וקיבלתי פסיכולוג ושוב.. לצערי לא עברתי.. בנתיים אני מחכה לתשובה מצנחנים. במהלך השירות אני רוצה להגיש טופס 55 לגיבוש שייטת שלישי.
מה עושה בחיים בינתיים? עובד עובד ועובד !
תחביבים אחרים מלבד הגיוס הרבה הרבה ים במיוחד בחורף.. שחייה, ריצה, טניס, כדורגל !! צפון הארץ ! כינרת !!
ישן 10-01-2008, 20:22
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile

שם:אליהו

גיל / כיתה: בן 19 וחודשיים

עיר/ יישוב בארץ:ת"א-עיר ללא הפסקה והפסקה ללא עיר

מתי תתגייס / התגייסת?14.03.07

לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת התגייסתי לחטיבת הנח"ל,גדוד 932.

מה עושה בחיים בינתיים? כרגע אני לוחם סיימתי טירונות וא"מ קיבלתי רובאי 07 לאחר חודש בקו יצאתי לקורס לות"מ חי"ר 010 (רובאי 07 חי"ר אלחוטן 08),עזבתי את הפלוגת מסלול לטובת מחלקת התקשוב,נכנסתי למחלקה בתור אלחוטן ראשי(אל"ר) של הגדוד (בגלל הלות"ם חי"ר),יוצא בקרוב למ"כים ומצטרף לייעודי לקצונה של קשר"גים מסלול ב'.
סיון הבטחתי שאני אספר אז הנה בקצרה מה שעברתי בתקופה האחרונה.

תחביבים אחרים מלבד הגיוס:צבא וביטחון,פוליטיקה,ספורט ובירות בעיקר מהחבית.

תמונה
תכל'ס לא יודע כזה מה להעלות אז הנה תמונה מע'ג'ר מלפני 5 שבועות

http://img70.imageshack.us/img70/1649/23376974uc9.jpg

http://img169.imageshack.us/img169/7346/50213741ww6.jpg

ישן 10-01-2008, 21:50
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

טוב נראה לי שאני הכי צעיר פה בינתיים חח ..

שם אסיף
גיל / כיתה : 16 , כיתה י"א
עיר/ יישוב בארץ: תל אביב
מתי תתגייס / התגייסת? מי שיודע שיספר לי בבקשה חח
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת : אני רוצה להתגייס לחובלים , בדיוק לפני 5 דקות הגשתי את הבקשה באתר חיל הים להרשם לגדנ"ע חובלים.
מה עושה בחיים בינתיים? לומד ,
תחביבים אחרים מלבד הגיוס : ים! גולש גלים (הסערות של החורף זה תענוג), שייט, ועוד קשת רחבה של ספורט ימי , כדורעף , ריצה , חדר כושר , קריאה , ציור.

תמונה: (מצטער על התישתוש הקל)
http://img127.imageshack.us/img127/9756/20099069fz1.jpg
אולי בהמשך אני יעדכן לתמונה קצת יותר ברורה.. נראה אם יהיה לי כוח

(מצטער על הסמיילי הילדותי אבל איי אני בן 16 וחוץ מיזה הוא חמוד אתם חייבים להודות ! )

נערך לאחרונה ע"י אסיף13 בתאריך 10-01-2008 בשעה 21:53.
ישן 11-01-2008, 10:54
  E.A.R.L. E.A.R.L. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל E.A.R.L. שלח הודעה דרך MSN אל E.A.R.L.

שם: קרל
גיל / כיתה: 18.5
עיר/ יישוב בארץ: במקור מבאר שבע כרגע כפר סבא
מתי תתגייס / התגייסת? מתגייס בדצמבר 08 אבל אני רוצה להקדים לאוגוסט 08
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת (ניתן גם לכתוב לאן רצית להתגייס ולאן התגלגלת בסוף): הייתי אמור להתגייס לקורס מדא"גים אבל בסוף יש לי חתימה לקרבי אז כנראה או גרעין נח"ל בגדוד 50 או צנחנים.
מה עושה בחיים בינתיים? (עובד/ לומד/ כלום): שנת שירות בכפר סבא בעמותת נוער מוביל שינוי (אחריי!)
תחביבים אחרים מלבד הגיוס: אתלטיקה, כושר קרבי, פאבים, סרטים, מוסיקה
תמונה: אולי בהזדמנות.

רפי ואלון יא צעירים!!!

ישן 11-01-2008, 12:19
  micro9 micro9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.04

שם - תסתפקו בכינוי?
גיל / כיתה - 20

עיר/ יישוב בארץ - אי שם ליד ירושלים...
מתי תתגייס / התגייסת? - נוב' 05
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת - רציתי משהו מובחר,הלכתי לגיבוש צנחנים..נפצעתי שם והיתי אמור לקבל גיבוש חוזר עם דחיה למרץ 06,סירבתי לזה והייתי אמור להתגייס נוב' 05 לגולני,הגעתי לבקום,ואמרו לי "אין מקום,מה אתה רוצה חוץ מגולני?" אמרתי גבעתי,יום למחרת היה גיוס גבעתי...הגעתי לבא"ח,יצאתי וסיימתי יחטיות..לא התקבלתי,הגעתי לגדוד ואני שם עד עכשו.אם היו שואלים אותי עכשו,לא היתי משנה את זה.
מה עושה בחיים בינתיים? אין לי חיים,החיים יתחילו בנוב' 08.
תחביבים אחרים מלבד הגיוס - חברים,יציאות,פאבים מסיבות ושטויות אחרות...
תמונה - אני אמצא בהזדמנות.
ישן 11-01-2008, 12:34
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile

שם: אייל.
גיל / כיתה: סיימתי י"ב. בן 18.5.
עיר/ יישוב בארץ: אשדוד.
מתי תתגייס / התגייסת? מרץ 08.
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת מחכה לתשובות מהגיבוש צנחנים. מאוד רוצה להגיע לשם(!). אם לא אז כנראה נח"ל (עדיפות ראשונה במנילה).
מה עושה בחיים בינתיים? (עובד/ לומד/ כלום) בינתיים מוכר בחנות ספורט, ובשאר הזמן מתבטל.
תחביבים אחרים מלבד הגיוס: מנגן בגיטרה, מחשב, טיולים (אתמול חזרתי מטיול בדרום עם החברים אז אני יכול לכתוב את זה!), הרבה חברים והרבה הרבה חברה.
תמונה:

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...11/79779594.jpg

(מהמסדר סיום בצופים)

אני לא מגיב יותר מדי אבל אני קורא כאן בפורום די הרבה. (:

ישן 12-01-2008, 09:52
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
אז ככה

שם: אדי כן כמו זה שמעלי אבל הוא בכלל ג'ינג'י
מאיפה בארץ: יקנעם עילית רחוב ההרדופים אימפריה (וכן אני יודע שבצבא הרדוף זה חייל הרוג כל הזין)
מתי מתגייס: מרץ 08
לאן מתגייס/ לאן רציתי: בעיקרון תמיד רציתי טייס אבל לא עברתי ירפ"א(החלומות באויר הראש באדמה) בעיקרון החלטתי שאני רוצה נח"ל לפני חודש בתקווה ושאיפה גדולה גדס"ר ולא אכפת לי באיזה גדוד אני אהיה.

מה עושה בנתיים: כלום,כלום ועוד קצת כלום משועמם רצח ובימי שישי יוצא לאיזה פאב ופעמיים בשובע באחריי
תחביבים: טלויזיה, מחשב נו כמו כל הילדים.

ישן 14-01-2008, 02:30
צלמית המשתמש של hellspawned
  hellspawned hellspawned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
יאללה גם אני

שם: שמעון
גיל/כיתה: עוד חודש 19, סיימתי י"ב
עיר/יישוב בארץ: אי שם ברמת הגולן
מתי תתגייס/התגייסת: יולי 07
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת (ניתן גם לכתוב לאן רצית להתגייס ולאן התגלגלת בסוף): התגייסתי לקורס טיס 160, נפלתי בוועדות סוף מכין, כרגע בדח"ש עד שבוע ראיונות במרץ. רוצה "רחף" שריון בתקווה לחזור חזרה לטיס בתור קצין בעוד שנה וחצי.
מה עושה בחיים בינתיים? (עובד/ לומד/ כלום): כרגע עובד הרבה, ועושה עוד הרבה כלום. משלים קצת מהחיים שנלקחו ממני לפני חצי שנה, לפני שייקחו אותם ממני שוב עוד חודשיים. אה, ולעזור פה לחבר'ה עם מה שאני יודע (בעיקר ל-161 שהתגייסו לפני שבוע)
תחביבים אחרים מלבד הגיוס: טיולים (בעיקר ברמה), מחשבים, שינה, חברים
תמונה: מלפני שנה בערך, אבל זה מה יש.
http://img401.imageshack.us/img401/6485/me3et8.jpg

ישן 16-01-2008, 22:39
צלמית המשתמש של Kittygirl112
  משתמשת נקבה Kittygirl112 Kittygirl112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.07

שם: ניקול
גיל / כיתה: 17.8,י"ב (אבל לא קטנונית.)
עיר/ יישוב בארץ: ראשלצ
מתי תתגייס / התגייסת?: 27.10.08...נקווה שלאן שאני רוצה
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת: אממ גאמא/ממרם/חיל האוויר
מה עושה בחיים בינתיים? עובדת,לומדת...אוכלת
תחביבים אחרים מלבד הגיוס: צילום,שופינג,מוזיקה,מסיבות....ו-ממתי גיוס זה תחביב בדיוק
תמונה: נעע אין לי כח חחח

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nanafiles.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/25/74/06/67425/lists/24512872.png]

ישן 23-01-2008, 16:54
  ווטלמן ווטלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.07

שם: טל מן
גיל / כיתה: 18.5
עיר/ יישוב בארץ: מכבים
מתי תתגייס / התגייסת?: 21/11/2007
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת: התגייסתי לנח"ל, היה לי קשה המ''כ שלי ידע את זה ואחרי שבוע שלח אותי לשיחה עם המ''פ ששלח אותי לשיחה עם המפקד טרום טירונות ששלח אותי לקב"ן (בלי שבקשתי), הקב"ן אמר לי שלדעתו אני לא "בשל" לקרבי והמליץ לי לצאת לפני תחילת הטירונות כי ככה לא יורידו לי פרופיל אלא רק ישימו לי סעיף, יצאתי מהנח"ל בדיכאון ואז כאילו שזה לא הספיק בבקו"ם אמרתי לקצין מיון "העיקר לא משטרה צבאית" ולקחו אותי למשטרה צבאית. בהתחלה לא עליתי על האוטובוס אבל בסוף נשברתי ועליתי בשיא הדכאון של החיים שלי, אבל מפה לשם עכשיו סיימתי לטירונות ושובצתי לקורס חוקרי תאונות דרכים במצ"ח ואני מרוצה בטירוף
מה עושה בחיים בינתיים? (עובד/ לומד/ כלום)
תחביבים אחרים מלבד הגיוס: כדורגל בעיקר
ישן 24-01-2008, 01:14
  משתמש זכר Malchi Malchi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
אני חייב לכם תמונה אז...

אני אפרסם את שלי שוב:

שם גל
גיל / כיתה17/י"ב
עיר/ יישוב בארץ רעננה
מתי תתגייס / התגייסת? כרגע 16 מרץ 2009 אבל זה כמובן תאריך כללי
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת לאן אני רוצה להתגייס? המטרה היא שירות קרבי משמעותי, לנסות אם אני מתאים ליחידות המובחרות, ואם לא אני יהיה יותר מרוצה אם תיפול בחלקי הזכות לשרת בגדודי החי"ר בשיריון בהנדסה וכו'.
מה עושה בחיים בינתיים? מה עושה? לומד לצערי, סובל אבל תן חיוך הכל לטובה
תחביבים אחרים מלבד הגיוס הכנה לצבא (וכמובן שאסור להגיד איפה!) היסטוריה צבאית, קריאה, מחשבים ובישול אגוזי קוקוס
תמונה מהמסע לפולין, אוג' 07
https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...24/77985538.jpg

זה מה יש, תלונות אפשר בפרטי

נערך לאחרונה ע"י Malchi בתאריך 24-01-2008 בשעה 01:39.
ישן 26-01-2008, 18:21
  Lablabla Lablabla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.06
אני

אמנם לא מרבה להגיב יותר מדי, אבל קורא הרבה.
אז הנה

שם כרמל ברק
גיל / כיתה 20

עיר/ יישוב בארץ רמת הגולן
מתי תתגייס / התגייסת? מרץ 07 (כבר לא מילה כ"כ גסה)
לאן תתגייס/ לאן אתה רוצה להתגייס/ לאן התגייסת התגייסתי לחטיבה 7, עברתי למתקן אדם לקורס מדריכי טג"ח (טיפוס גלישה וחילוץ.. יענו - סנפלינג) עזבתי בגלל בעיות בגב, הייתי ג'ובניק במפקדה של המתקן. ואחרי מאמצים רבים (ופיזיותרפיה) חזרתי למסלול שריון, 188 נוב 07 (פלוגת בז!)
מה עושה בחיים בינתיים? (עובד/ לומד/ כלום) בתור ג'ובניק, כשהיה לי זמן - הייתי בקבוצת פוטבול בת"א, כרגע. אני מעביר את הזמן בעיקר בנסיעות רמת הגולן <---> שיזפון
תחביבים אחרים מלבד הגיוס פוטבול, חברים. וזהו בעיקר.. יש עוד, אבל למה להתעסק בטפל
תמונה כשיהיה לי כח....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר