לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2008, 02:33
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
חבר'ה, תלמדו לעשות 1+1
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "[spoiler] אם מי ששרד היה רק..."

וגם תלמדו להיכנס לפורום של אבודים ב-IMDB וגם לבלוג של דארק יו.אפ.יו
http://darkufo.blogspot.com/ ולאיסטר אגס http://losteastereggs.blogspot.com/, זה דבר בסיסי שצריך לעשות בשביל להיות ער לכול התעלומות, דברים מעניינים.

דבר שני, בואו נעשה קצת סדר:
זהירות - ספויילר!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2008, 12:43
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "אבודים - העונה הרביעית-מכיל ספויילרים"

תראו:
זהירות - ספויילר!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=30/7/2006&end_date=30/7/2009&-=.jpg]

אוכלים חרא. נושמים אבק. חושבים גריז. יוצאים זבל. ישנים בעמידה. נלחמים בישיבה.
אם יש לך ביצים, בוא לשיריון.

נערך לאחרונה ע"י bla_bla בתאריך 02-02-2008 בשעה 12:46.
ישן 02-02-2008, 15:15
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "אבודים - העונה הרביעית-מכיל ספויילרים"

תראו עוד משהו מעניין

זהירות - ספויילר!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=30/7/2006&end_date=30/7/2009&-=.jpg]

אוכלים חרא. נושמים אבק. חושבים גריז. יוצאים זבל. ישנים בעמידה. נלחמים בישיבה.
אם יש לך ביצים, בוא לשיריון.

ישן 03-02-2008, 00:16

השאלה המתבקשת הכי גדולה היא
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "כן, רואים את זה גם בטריילר..."

זהירות - ספויילר!

ישן 05-02-2008, 17:36

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "אני לא מבין משהו. כמה אנשים..."

זאת לא בדיוק התיאוריה. התיאוריה היא שבלי קשר ל-6 או לא משנה כמה בגלל סיבה מסויימת קבוצה של כמה אנשים נשארה על האי, אני מדגיש נשארה ולא הושארה. אולי הם מתים, אולי מחזיקים אותם בשבי, אולי הם נקשרו אל האי מנטלית, אין לי מושג.
אבל, יכול להיות שגם מה שאתה אומר זה נכון, אבל מן הסתם, אתה לא מצפה שזה כבר ייענה, זאת התעלומה החדשה הגדולה של הסדרה, שמן הסתם תיפתר בהמשך הדרך. צריך להיות סבלני. כמו ששאלות רבות אחרות נפתרו במהלכה, גם זאת תיפתר, זה פשוט ייקח קצת זמן (לכול היותר עד מאי 2010, אז ישודר הפרק האחרון, אם כמובן לא תהיה עוד שביתת תסריטאים, לך תדע).

ישן 06-02-2008, 09:07
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
הניחושים שלי:

1. הגבר השחור שהגיע לתחקר את הוגו במוסד הוא נציג של "דארמה" (אני יוצא מנקודת הנחה שעל האי היה מאין סניף של החברה ולכן אני חושב שאחרי שבן ו"האחרים" חיסלו את עובדי "דארמה" וניתקו את האי מהעולם, החברה גירדה לעצמה את הראש והתחילה לחפש את האי. אגב אני מאמין שאבא של פני עומד בראש "דארמה").

2. אני נוטה להאמין שג'ון לוק נשאר על האי מכיוון שיש לו קשר עמוק לאי וכי ג'ון, למיטב הבנתי, לא יוכל לעמוד על הרגליים בעולם שמחוץ לאי ועל הדרך סביר להניח שגם רוז וברנרד נשארו על האי כדי שהסרטן לא יחזור לרוז.

3. אני מנחש שאלו הם שניים נוספים מתוך שישיית אושיאנק 815 :

סוייר - כי בסוף העונה ה-3 קייט ממהרת לחזור הביתה למישהו לפני שהוא ישים לב שעזבה.
בן - בסוף העונה ה-3 ג'ק נתקל במודעה המבשרת על מותו של בן. אנחנו יודעים שזה בן כי ליד ארון הקבורה, אותו ג'ק הולך לראות באותו פרק, מופיע היומן של בן.

אז איך בן יכול להיות אחד מ"השש של אושיאנק"? אני מנחש שיהיה שינוי ביחס אליו, כזה שיגרום לחמשת הניצולים האחרים לאפשר לו להתחזות לניצול מההתרסקות (אם לבן היו האמצעים הטכנולוגיים להכין תיקים על כל אחד מהניצולים - מה זה בשבילו לתפור לעצמו זהות של מישהו [בודד] שהיה על המטוס ולא שרד?). זה גם יכול להסביר למה קייט לא לקחה קשה את המוות של אותו "אדם מסתורי" מסוף העונה ה-3.

4. בסוף העונה ה-3 אנו מגלים בפלאשפורוורד שג'ק מת לחזור לאי והוא לא יודע איך. הוא עולה על מטוסים מתוך תקווה שאחד מהם יתרסק לתוך האי. אנחנו חייבים להניח שהחילוץ עצמו נעשה מחוץ לאי מכיוון שאילו ספינה או מסוק היו מגיעים לאי ואוספים אותם, הדרך חזרה לא הייתה מסתורית. סביר להניח שבאיזשהו שלב הניצולים עלו על איזושהי כלי שייט וניסחפו עד שמצאו אותם ולכן ג'ק לא יודע איך לחזור. בסוף העונה ה-3 ג'ק נמצא בבית עם הרבה מפות. הוא בטח מנסה לחשב איפה האי ביחס לנקודה בה מצאו אותם.
השאלה היא מי הפעיל מחדש את המיכשור שמונע תקשורת עם האי ולמה הוא לא רוצה שימצאו את האי.

5. ג'ק לקח את המוות של בן כ"כ קשה מכיוון שבן היה התקווה האמיתי היחידה של ג'ק למצוא מחדש את האי.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 06-02-2008 בשעה 09:17.
ישן 06-02-2008, 17:19

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הניחושים שלי:"

מה קורה, צ'נדי? מה עם הפרקליטים? אתה בא להפגין מול המשרדים של הוט? חחח
התייחסותי:
אבודים היא סדרה שלפעמים היא כ"כ מסובכת שלא מקבלים את כול התשובות, לפחות לא מייד. קרלטון קיוז, אחד המפיקים, היטיב לתאר את אבודים כפאזל שנבנה באיטיות וכשחתיכה האחרונה תונח במקומה, הסדרה תסתיים.
לחלק מן התעלומות/שאלות יש תשובות חלקיות מהמפיקים/יוצרים.
1. המפיקים, אם זכרוני אינו מטעני, שללו מכול וכול את האפשרות שאבא של פני עומד בראש דארמה. חוץ מזה, מאחר ואנו יודעים שפני אוהבת את דזמונד ורוצה אותו, אין שום סיכוי בעולם שגם אם אבא שלה הוא הרודן והנוול הכי גדול בעולם, שהיא לא תצליח למצוא את מיקום האי בעזרתו.
2. הנחה סבירה.
3. סוייר זאת אפשרות סבירה, אבל לגבי בן, אני חושב שגם בעניין הזה אם זכרוני אינו מטעני המפיקים אישרו שמדובר בדמות חדשה שאותה עוד לא ראינו עד לפינאלה עונה 3. אולי דניאל פארדיי (האדם שצנח מההליקופטר בסוף 4X01), אולי אחד מ-2 הדמויות החדשות האחרות. גם אם הם לא היו אומרים זאת, אני לא חושב שהיומן של בן זה רמז מספיק חזק. כלומר, יכול להיות מאוד שזה בן, אבל לא 100 אחוז. חוץ מזה, מי אמר שבן לא נשאר שם.
4. כול הסביר להניח האלה מאבדים את המשמעות שמדובר באבודים, כי בסדרה הזאת אין פה שום דבר שסביר להניח. מאיפה אתה יודע שאין איזה כוח שמבודד בצורה זו או אחרת את האי, או יותר פשוט, אולי הוא כזה קטן יחסית שמסובך מדי למצוא כי אולי יש מלא איים באותו אזור של האוקיינוס השקט, הרי דובר עוד בעונה הראשונה שלפני ההתרסקות הם סטו מאוד מהנתיב שבו היו אמורים לעבור. ואף אחד לא אמר שהפעילו מחדש את המכשור, יותר סביר שמעוצמת לחץ המים שחדרו לתא שבו צ'ארלי היה ברגעיו האחרונים הדלת כבר עפה וכול התחנה הוצפה ובכלל לא ניתן להחזיר את המכשור.
5. שוב, זה יכול להיות כול אחד מהדמויות החדשות שנפגוש אם הם קשורות לאי בצורה זו או אחרת.

לגב השאלות של הגר ו-NVJ, כמו שאמרתי, יש תשובות חלקיות.
העשן השחור הוא חלק ממערכת האבטחה של האי. כמו שצ'נדי אמר, זה יצור אורגני שנוצר באי. אני מניח שנגלה יותר בעתיד.
תחנות דארמה היו תחנות לצפייה והתבוננות באנשים שבתחנות האחרות, מעין ניסוי פסיכולוגי, זה כבר נאמר. יכול להיות שלצרכי הגנה נבנו כול מיני מערכות וביניהם הכנסת הקוד בתחנת הברבור (הצוהר שבו שהה דזמונד), למעשה מניעת השמדה עצמית של המידע, והתדר החוסם בתחנת המראה שאותו נטרל צ'ארלי. מצד שני פני זיהתה את מיקום האי כבר לאחר נטרול הצוהר (אולי סוג תקשורת אחר?)

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 06-02-2008 בשעה 17:29.
ישן 06-02-2008, 18:03

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "מה קורה, צ'נדי? מה עם..."

** הפרקליטים " ז"ל "

לגבי הכח שמבודד את האי : אם אני זוכר נכון, כשמייקל והבן שלו שוחררו נאמר להם לשוט לכיוון מסויים על מנת לצאת החוצה וזה מעולם לא הוזכר שוב לאחר מכן. אני בטוח שיש איזשהו מיכשור באי שגורם לזה שלא ניתן לגלות את האי באמצעים טכנולוגיים ולא ניתן לעזוב את האי בכלי שייט אם לא יוצאים החוצה בכיוון ספציפי.

תגיד, בתוכנית שהייתה באקסטרה הוט לפני הפרק הראשון נאמר שע"י זה שדזמונד סובב את המפתח ושיחרר את הלחץ האלקטרומגנטי (אחרי שלוק סירב להקיש את הקוד) הוא הציל את העולם, נכון? הם ממש אמרו את זה במפורש או שהיה נדמה לי?

השורה התחתונה מבחינתי לרגע זה היא שאחרי שהעונה השלישית התחילה כ"כ צולעת אני מבסוט מהם על שהביאו תחילת עונה כזאת בומבה לפנים וכל הכבוד שהשידור בארה"ב וישראל כ"כ קרוב.

אתה מבין שנשארו רק שבעה פרקים לעונה הזאת ואחרי זה צריך לחכות עוד חצי שנה בגלל שביתת התסריטאים?? (ככה נאמר אתמול בגיא פינס).

קשה... קשה...

ישן 13-02-2008, 12:19

טוב... ראיתי פרק 2
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "בדיוק מה שאני חושב. ..."

לא מצליח לעשות תגית ספויילר אז מי שלא ראה שלא ימשיך לקרוא!!!!!!

[spoiler]
קודם כל אני אקפוץ לסוף. בפרומו לפרק השלישי מדווחים שיגלו בו חבר נוסף ב"שישיית אושיאנק". לא יכול לחכות.

העובדה שמיסטר בלאק שלח את נעומי עם צוות לחפש את בן רק מחזקת את אצלי את התחושה שהוא קשור ל"דארמה".

לא יודע איך לעכל את זה שלמיילס יש יכולת לבצע אינטרקציה עם מתים... זה כמו שלדזמונד היה את הפלאשים לגבי המוות של צ'ארלי. יותר מדי פנטזיה כשהגדולה של הסדרה הזאת היא להציג דבר שנראה פנטזיה לחלוטין ואז לחשוף את ה"מדע" או הלוגיקה שמאחורי הקסם ככה שהסדרה לא נכנסת חזק מדי לקטגוריה של פנטזיה או מדע בדיוני.

לא הבנתי האם הפלאש של דן היה פלאשבאק או פלאשפורוורד כשהוא צופה בטלוויזיה ורואה את המטוס במצולות.

מישהו מוכן כבר לקשור את בן לעץ ולהכניס לו מכות עד שהוא ישפוך את כל מה שהוא יודע?!?!

הפרק היה מעולה מבחינתי.

השאלות שבוערות לי:

1. מה הקטע של הדובי קוטב שנמצאו גם על האי וגם בתוניסיה?
2. מי היו התושבים המקוריים של האי ואיך הם הגיעו לשם? (לא בטוח שהחבר'ה של בן הם המקוריים)
3. למה ג'ון התחיל ללכת על האי?
4. איך לעזאזל אבא של ג'ון הגיע לאי? (זוכרים את הסיפור של בן על קופסה שפותחים אותה ויש בה מה שרוצים? זו מטאפורה למשהו)
5. מה זה, איפה הוא מסתתר ומי יצר את העשן השחור?
6. למה נשים שנכנסות להריון באי לא יכולות ללדת?
7. למה חטפו את וולט? איפה הוא ומייקל?
8. למה כ"כ הרבה אבודים לא יצאו מהאי עם "שישיית אושיאנק" ?
9. מי זה ג'ייקוב ומה הסיפור שלו?
10. מי זה מיסטר בלאק ומי נמצא מעליו?

ועוד.. ועוד...

אני מקווה שאלוהים לא יקח אותי לפני ש"אבודים" תיגמר. זה יהיה מבאס לא לראות את הפרק האחרון.
[spoiler]

ישן 13-02-2008, 13:53
  nadavg54 nadavg54 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.04
הוצאת לי תמילים מהפה!!
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "טוב... ראיתי פרק 2"

"לא יודע איך לעכל את זה שלמיילס יש יכולת לבצע אינטרקציה עם מתים... זה כמו שלדזמונד היה את הפלאשים לגבי המוות של צ'ארלי. יותר מדי פנטזיה כשהגדולה של הסדרה הזאת היא להציג דבר שנראה פנטזיה לחלוטין ואז לחשוף את ה"מדע" או הלוגיקה שמאחורי הקסם ככה שהסדרה לא נכנסת חזק מדי לקטגוריה של פנטזיה או מדע בדיוני"

יוווווווווווווווווווווו פשוט ככה הרגשתי ב-ד-י-ו-ק !!!!
מסכים לכל מילה, שדווקא מכל הדברים שכביכול הם על מציאותים, דווקא זה שהוא מתקשר עם מתים כזה ביאס אותי יחסית !!
טוב לפחות איזנו את זה קצת שיש בצוות גם פיזקאי ואנתרופולוגית כך שעדיין 2 על אחד מבחינת הנטייה יותר לכוון ביסוס מדעי..
ישן 13-02-2008, 17:36

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "פלאשבאק אני חושב"

זהירות - ספויילר!

ישן 13-02-2008, 17:40

צ'נדי, תשובות חלקיות לשאלותיך + חדשות מסעירות!!!!!
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "פלאשבאק אני חושב"

קודם כול לחדשות:

שביתת התסריטאים נגמרה וזה רשמי!!!
התסריטאים חתמו על ההסכם וכעת לאט לאט אבל בטוח כול הסדרות יחזרו לאיטם לשלבי הפקה.
המשמעות לגבי אבודים: בצעד, די מוזר יש לומר, החליטו שלמרות הארכת עונת שידורי הסתיו עד ליוני אין כוונה להפיק את כול 8 הפרקים הנוספים שהיו מתוכננים לעונה זו, אלא לדחוס את הסיפור שהיה אמור להיות בהם ל-5 פרקים כלומר 8 שהופקו + 5 שיופקו כלומר 13 פרקים בסה"כ. אישית אני לא מבין איך יש בעייה לABC להאריך במיוחד את העונה מבחינת אבודים אפילו עד ספטמבר גם עם זה אומר לחכות הרבה זמן להפיק את 8 הפרקים הנותרים, בכול זאת מדובר בסדרת הדגל של הרשת. קרלטון קיוז, המפיק, מציין בראיון שיש הרבה בלאגן ובלבול כרגע כי צריך ליצור קשר עם כול השחקנים, ולראות גם מה קורה עם שחקנים אורחים שתוכננו להופיע ואולי כרגע תפוסים. לגבי קיצור העונה, קרלטון אומר שהם עוד חושבים איך לשלב את 3 הפרקים, אבל מבטיח שהוא ודיימון לינדלוף (המפיק השני) עדיין מחוייבים ל-40 השעות כך שהם ישולבו בהמשך, אולי כפרקים נוספים בעונות הבאות ואולי הפרקים פשוט יהיו יותר ארוכים. בכול מקרה, זה לא יילך לאיבוד.

לכתבה: http://blog.lostpedia.com/2008/02/carlton-five-more-episodes-of-season -4.html
לראיון המלא עם קיוז: http://community.tvguide.com/blog-e...-Boss/800033076

ישן 13-02-2008, 18:22

ועכשיו תשובות חלקיות לשאלות שלך, צ'נדי!!!!!
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "צ'נדי, תשובות חלקיות לשאלותיך + חדשות מסעירות!!!!!"

קבלו בבקשה את התיאוריה האחרונה ששמעתי, לדעתי אחת המדהימות ולאו דווקא בהקשר של אבודים.
לפי התיאוריה, שלפי אחד המפרסמים שלה נתמכת כמציאות אמיתית בעולם ע"י כמה מדענים (אני יודע שזה נשמע מגוכך), קיימים בעולם 12 פורטלים, לא אתר אינטרנט, אלא כמו שער שבהם קוראים תופעות קשות וקיצוניות של מגנטיות, מכשירים מקולקלים, בעיות קליטה וכדו'. בעזרת השער הזה, לפי התיאוריה, אפשר לנדוד בין 12 הנקודות הללו. לפני שאני אמשיך צריך לציין שלפי מה שאומרים התיאוריה הזאת קיימת לפני שהסדרה התחילה כך שלא להתרגש מהמקריות. בכול אופן, משולש ברמודה הוא דוגמה טובה של אחת מהמקומות האלה. נקודה נוספת נמצאת ממזרח לאוסטרליה, שם לכאורה התרסק המטוס ועוד נקודה נמצאת מצפון לניגריה, במדבר סהרה. ניגריה נשמע מוכר, נכון? מאיפה הגיעו יימי ואחיו אקו? נכון, מניגריה, כך שזה יסביר בין השאר אולי איך הגיע המטוס של יימי אל האי, ואיך כביכול כריסטיאן (אבא של ג'ק) הגיע אל האי גם הוא. מעניין, נכון?
אני חושב שאמרו עוד ואפרופו תיאוריות, שמעתי בקטע הזה תיאוריה על כך שדניאל היא בעצם אנני (הילדה הקטנה שהייתה חברה של בן כשהוא היה קטן, ושהיא נתנה לו את הדובי הוא שהוא נתן לה, לא זוכר) והטענה בעד היא שכשסעיד הגיע למחבוא שלה הדובי נמצא שם על השולחן.
טוב, יש עוד הרבה, אתם צריכים פשוט לשמוע את הקטע, זו איזשהי תוכנית רדיו אני חושב באנגליה, של 3 חבר'ה שעושים סיעור מוחות אחרי כול פרק. זה די ארוך, כ-30 דקות, אבל שווה כול שנייה. הם גם מנתחים את הלחשושים שנשמעו בפרק הראשון לעונה 4 כשהארלי הגיע לבקתה של ג'ייקוב, מדהים: http://darkufo.blogspot.com/2008/02...-episode-2.html

צ'נדי, אני מקווה שזה ענה לך על משהו או לפחות קצת הסעיר לך את המוח, רוב השאלות שלך הם תעלומות שעוד לא נפתרו ואין לרוב האנשים מושג אלא פשוט רעיונות לא מוכחים.

לגבי הקטע עם דניאל פארדיי. זה בטח לא פלאשבק, זה קרה לכול המוקדם לאחר שגילו שהמטוס התרסק. יכול להיות שזה משהו בו בזמן למתי שדווחו שהמטוס התרסק ואז אולי הוא בוכה בגלל שהוא הכיר מישהו, או אולי סתם בגלל שהוא כוסית שבוכה מכול דבר קטן,. מה זה קשור לאחרים בצוות שלו ומאיפה אתה יודע שאלו היו פלאשבקים? יש שטענים שזה חסר משמעות כי בסה"כ רצו להציג אותם כדמויות ומה הם עושים. אני הייתי יותר מתייחס לעובדה שלא הראו את הראש של החברה שלו, דאן דאן דאן!!! או שבבית של גברת גרדנר, האישה שאליה בא מיילס לערוך את טקס גירוש הרוחות שלו או מה שזה לא יהיה, הופיעה על הקיר תמונה של הנכד הנרצח שלה שנראה באופן די מבהיל כמו יימי, אחיו של אקו. אולי זאת גם הייתה הקלטה והוא פשוט רצה לראות שוב, בכול אופן. אבל יותר סביר זה מה שאני אכתוב בהמשך.
מי אומר שלא יסבירו בצורה לוגית את ההיגיון מאחורי החזיונות של דזמונד והיכולות של מיילס?
ואפרופו מיילס, תקשיבו לזה: http://losteastereggs.blogspot.com/...sed-speech.html

התיאוריה הרווחת כרגע, שגם אני העליתי אותה בפורום ב-IMDB, היא שדארמה באים לנקום בבן על הטיהור שביצע בחברי דארמה. איך יכול להיות אתם שואלים: בהנחה שהקבוצה אליה בן שייך (מישהו אמר מיטלוס??? חחח) מתחרה בדארמה, אולי בדארמה הבינו שאי יצירת קשר מתוכנן של עובדי החברה על האי איתם היא סימן שחיסלו אותם, או שיש מישהו שברח איכשהו או דיווח להם. האנשים בקוטב בסוף העונה ה-2 שאמרו ל-פני שהם מצאו אותו (דזמונד) (ולא רוסים ולא ספינה, ממתי יורד שלג בים, צ'נדלר? ואתם תמים מאוד - תקשיב) מצאו את מיקום האי למעשה וסביר מאוד שהם פשוט העבירו את המידע למת'יו, אתה מבין? בהמשך למה שכתבתי מקודם - יותר סביר שמת'יו ודארמה זייפו את התמונות של המטוס, שהרי, איך יכול להיות שהוא במים, בשביל לעורר עניין, גם את של חברי צוות "החילוץ" (אף אחד לא שאל על המטוס במים, דרך אגב).
DanDS, לגבי מה שאמרת: "הרי כבר בעונה השלישית נאמר לניצולי הטיסה שהמטוס שלהם נמצא במעמקי הים עם הגופות שלהם, כלומר זה קרה כבר בעבר, וזה היה פלאשבאק. אני לא הבנתי למה הוא בכה" - נעומי אמרה את זה, כי מן הסתם, זה מה שהיא ראתה בטלוויזיה, בהנחה שמשקרים גם לה.
אני חושב שאמרתי את כול מה שרציתי וכיסיתי די הרבה, אם יש בעיה, או שאתם לא מסתדרים עם האנגלית שבקטע של ה-30 דקות או כול דבר שקשור למה שכתבתי, אל תהססו לומר/לשאול.

ישן 16-02-2008, 22:41

בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "איזה פרקקק!! איזה עונה!!..."

אולי כי הוא מתעניין בדת. בכול זאת מדובר באדם שיודע הרבה מאוד.
אני דווקא חושב שזה כן סוייר.
זהירות - ספויילר!

ישן 20-02-2008, 12:09

ראיתי פרק 3 וניגנבתי !

Mithrandir21 תודה על ההבהרות לאורך האשכול

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 20-02-2008 בשעה 12:12.
ישן 20-02-2008, 20:24

צ'נדי, אתה יכול לקרוא לי Mith בקיצור, בכול אופן אתה שוכח שמדובר באבודים,
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "ראיתי פרק 3 וניגנבתי !"

הסדרה שרק מפתיעה כול פעם מחדש. אתה מסיק מסקנות מהר מדי.
זה ממש לא מחייב שזה לא בן, כלומר זה עדיין יכול להיות בן, וזאת מהסיבה הפשוטה שה-FF של פינאלה עונה 3 יכול לקרות בכול רגע בעתיד, סביר מאוד שה-FF של סעיד קרה לפני, פשוט מאוד.
אולי דארמה ניסוי להגיע אליו וחיסלו אותו בסוף? כול זה תלוי במיליון תיאוריות לא מוכחות אם זה לא מספיק. דרך אגב, המפיקים אישרו שהסצנה האחרונה בפינאלה של עונה 3 הוא לא האחרון כרונולוגית בסדרה, כלומר, קוראים דברים אחרי זה.
העניין של דרך מסויימת לצאת מהאי הוא עדיין נעלם ענק בסדרה. קשה מאוד להסיק על זה משהו.

"סוייר מזכיר לקייט שהיא פושעת מבוקשת מחוץ לאי אז איך היא יכולה להיות חלק משישיית אושיאניק? אולי אנחנו סתם מניחים שהיא חלק מהשישה... תזכרו שהיא נפגשה עם ג'ק בלילה באזור נטוש ליד שדה התעופה... נכון שהיא חזרה הביתה (אם זה לא היה חיזיון של ג'ק) אבל אולי היא לא חלק ממה שאנחנו מכירים כשישיית אושיאניק.... היו עוצרים אותה. אף אחד לא מקבל פטור מכלא בגין רצח בגלל שהוא שרד תאונת מטוס, נכון?"

שוב, אתה מסיק דברים מהר מדי. מה זה קשור? אנחנו יוצאים מנקודת ההנחה המוכחת כרגע והיא ש-6 האנשים הם 6 שהיו על המטוס וחזרו לארה"ב. מה זה משנה אם הם פושעים או לא יודע מה.
יש לי תיאוריה: אולי ה-"הוא" שקייט מדברת עליו שמחכה לה (שוב, בפינאלה עונה 3) הוא בעצם סוהר או מנהל בית כלא או איזה איש חוק שמחכה להחזיר אותה לכלא/מעצר בית?
זה לא אומר כלום, יכול להיות, כמו שכבר אמרתי, יש פה ניסיון נקמה באותו המטבע, מצד שני מיילס כבר אמר שההוראות שלו הם להביא אותו חזרה למת'יו אבדון (צ'נדי, מת'יו הוא השחור המפחיד הזה שארגן את המבצע). כמובן שיכול להיות שהוא משקר.
הצמיד של הבחורה, שוב, מחשבה בלבד, יכול לומר אחד מה-3: 1 - צירוף מקרים, כי בכול זאת, לא ראינו מה כתוב בפנים. 2 - סעיד הרי לקח את הצמיד, יכול להיות שהוא פשוט הביא את זה לאלסה (השם של הבחורה איתה היה סעיד). 3 - התיאוריה האהובה על קונספירטורים - הצמיד ניתן לה ע"י מת'יו וזה חלק מהביסוס מדוע "הכלכלן" הוא מת'יו בעצמו - הגיוני אם מניחים שמת'יו הוא דארמה ובן מחזיר מלחמה.
בפודקאסטים (ראיון עם היוצרים/מפיקים) של ABC בעונה שעברה דיימון לינדלוף וקרלטון קיוז אמרו שיש להם כבר מחשבה די מבוססת על איך תסתיים הסדרה, ואולי יותר נכון מתי היא תסתיים (חחח). נאמר כבר שאבודים זה כמו פאזל שהחתיכות בו מתחברות באיטיות.

ישן 21-02-2008, 10:02

בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "צ'נדי, אתה יכול לקרוא לי Mith בקיצור, בכול אופן אתה שוכח שמדובר באבודים,"

Mith אני מסכים שעדיין יכול להיות שבן הוא זה שיאכלס בעתיד את הארון קבורה (או כל אחד אחר לצורך העניין) פשוט לא יוצא לי מהראש הסערת רגשות של ג'ק מסוף השלישית... המוות של מי מהדמויות שאנחנו מכירים יכל לזעזע אותו עד כדי כך שהוא כמעט התאבד בקפיצה? פשוט אם הייתי חייב להמר על אחד מבין השניים, בן או סעיד, הייתי מהמר על סעיד.

לגבי קייט. אי אפשר להגיד שזה לא משנה אם אחד מה-6 פושע. קייט פוצצה בית בשביל לחסל את האבא החורג שלה. זה לא דבר שאפשר פשוט להתעלם ממנו כשמראים לנו ב- FF שקייט חזרה הביתה והיא לא במעצר. התאוריה על זה שהיא באיזשהו מעצר בית ו"ההוא שמחכה לה" הוא איש חוק נשמע אפשרי אבל התחושת בטן שלי שזה לא זה.

הרעיון שלאלסה ונעומי ב מ ק ר ה אותו צמיד לא מקובל. אין צרופי מקרים פה. חוץ מזה, על הצמיד של נעומי הראשי תיבות ר"ג אם אני לא טועה והדבר היחיד שאני בטוח בו זה שהיא לא מרמת גן .

אני לא מאמין שמת'יו הוא ראש הנחש בגלל שלא יכול להיות שהבוס של דארמה יילך בכבודו ובעצמו לבקר את הארלי בבית משוגעים כדי לתחקר אותו. לא יושב לי טוב העניין הזה.

בפרומו לפרק 3 אמרו לנו במפורש שחושפים חבר נוסף משישיית אושיאניק ובפרומו האחרון לא אמרו את זה, רק מראים לנו דמות נשית לא ברורה ומספרים ש"יש לה את הפנים הכי מוכרות באמריקה". אין לי שמץ של מושג מי זאת אבל אני מנחש (וזה ההימור שלי להיום) שהסיבה שיש לאותה דמות פנים מוכרות במדינה קשורה לכך שבמהלך החזרה הביתה התקשורת צילמה דווקא את הפנים שלה ראשונות וזה שודר בכל אמצעי התקשורת (אני מבסס את התאוריה הזאת על זה שהשותף של אנה לוסייה ז"ל אמר להארלי במעצר ששישיית אושיאניק הם מאין סלברטי).

ישן 21-02-2008, 16:59

בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אולי "הכלכלן" הוא רפי גינת

חחחחחחחחחח, גדול.

צ'נדי, אני בטוח ב300 אחוז שהעובדה שהיה רשום ראשי תיבות של שם על הצמיד של נעומי היא התגרות מכוונת של היוצרים בשביל לגרום לנו הצופים לשבור את הראש מי זה.
בינתיים לא נראה לי שיש כיוון בעניין.
מת'יו לא חייב להיות ראש הנחש, אני רק אומר שיכול להיות שהוא קשור לדארמה, אולי ראש אגף מבצעים או משהו כזה. אולי גם הוא נשכר לעבודה ע"י דארמה כמו נעומי והצוות שלה על ידו.

אני חוזר לעניין קייט. אתה לא מבין מה אני מנסה להגיד. מה שאני אומר זה שברור שקייט היא פושעת וחיפשו אחריה וכול זה, אין ויכוח. אבל כול זה לא משנה את העניין שהיא עלתה על המטוס והייתה נוסעת בטיסה כמו כול אחד אחר והתרסקה על האי כמו 47 האחרים. מאחר והיא חזרה מהאי כמו ג'ק, הארלי וסעיד, מדוע היא לא אחת מה-6? אז היא פושעת, אז מה, אז זה מונע ממנה ייחוס של ניצולה? אם כבר, אפשר למצוא הגיון אם באמת קייט לא נכנסה לכלא או מעצר בית, או קיבלה שחרור מיוחד בשביל לפגוש את ג'ק והוא:
קייט ניצלת -> קייט חוזרת לארה"ב -> מקבלת פיצויים של מיליונים מאושיאניק -> עקב כך נהיית סלבריטי -> שוכרת עורך דין במיליונים שמוצא סיבות להקל בעונש (הפרומו לפרק 4 (לא 3) מראה מישהי שנראית כמו קייט עם הרבה תקשורת מסביבה, אולי היא נכנסת לבית משפט, אולי גם עורך הדין משחק על המצב הנפשי שלה בעקבות החווייה (תרתי משמע) על האי?) -> זוכה במשפט וחופשייה.

ישן 21-02-2008, 17:42

בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "[QUOTE=Lance]אולי "הכלכלן"..."

אתה מדבר פה עם מישהו שהיה בטוח כמעט במאה אחוז במשך בערך 2 עונות שבסוף יתגלה שכל האי הזה הוא בעצם צוללת ענקית שנבנתה ונשכחה ע"י ארצות הברית או איזשהו ארגון בסגנון "החברה" מ"נמלטים" ככה שאני מודע לזה שהתאוריות שלי לא בדיוק קולעות בדר"כ

בכל מקרה, משהו בסיפור של קייט לא כ"כ פשוט... חכה חכה... הפעם אני אומר לך שאני מהמר נכון. הסיפור של קייט הולך להפתיע בגדול.

בכל מקרה, אני מבין שאתה צופה בפרקים בעזרת טכנולוגיה שונה משלי ככה שלך יהיו תשובות (ושאלות חדשות) לפני. ברגע שאראה שמתחילים לדבר פה על פרק 4 אני אתנזר מהאשכול עד ליום שלישי בלילה לפחות. "רק" עוד חמישה ימים עד לפרק הבא... שאללה יעזור לי.

ישן 22-02-2008, 13:23
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
פרק 4

זהירות - ספויילר!
ישן 22-02-2008, 14:46
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
איזה פרק...

ובייחוד הסיום

זהירות - ספויילר!

פרק מצוין לפי דעתי

ישן 22-02-2008, 16:52
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "פרק 5 פרק גדול, הרבה יותר טוב..."

קודם כל, זה היה פרק 4

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י DanDS בתאריך 22-02-2008 בשעה 16:55.
ישן 23-02-2008, 01:02

אנשים!!! הסתבכתם מפרק פשוט מאוד ובינוני פלוס
בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "קודם כל, זה היה פרק 4 ..."

דבר ראשון אני חושב שלמעט הסיום הפרק היה בינוני פלוס - יותר מדי שבלוני. נכון שהייתה לו קלילות כזאת שזה גם טוב לפעמים, אבל יחסית לכמות השאלות והתעלומות קצת מעצבן התזמון, אבל בסדר.

די להסתבך עם אהרון. זה אהרון, הבן של קלייר שנמצא בעתיד עם קייט, יותר פשוט מזה לא יכול להיות. קלייר 99 אחוז מתה (למה שהיא תישאר על האי ועוד בלי אהרון). הקטע שקלייר בקשה ממנה להחזיק אותו היה רמז ענק (עוד לפני האישור הסופי שרואים בסיום הפרק) - ברגע שרואים שזה קרה אחרי שהיא אמרה שהיא לא מביאה את הבן שלה אני כבר קלטתי שזה אהרון (ואולי גם תודות לספויילרים שכרגע בגדר תיאוריה שקלייר תמות). קייט כבר אמרה לסוייר שהיא לא בהיריון (איך היא יודעת אתם שואלים? מחזור, אולי ערכה לבדיקת הריון).
התיאוריה שעולה כרגע חזק היא שבפרק 10 בעונה הראשונה היה את האיש הזה, פסיכולוג או רופא או אני לא זוכר מה, שאמר לקלייר אם אתם זוכרים שאהרון יהפוך להיות רשע/התגלמות הרשע או משהו כזה אם היא (קלייר) לא תגדל אותו - אז יקרה עכשיו? דאן דאן דאן!!!
אכן, אהרון לא נחשב לאחד מה-6, כי הוא נולד על האי. האושיאניק 6 הם 6 שהתרסקו עם המטוס וחזרו חזרה. עכשיו דרך אגב אנחנו יודעים מי זה ה-"הוא מחכה לי" כמו שקייט אומרת ב-FF של פיאנלה עונה 3, מה שאומר באופן כמעט ודאי שסוייר נשאר על האי.
כמו שכבר אמרתי, ה-2 האחרים, וכבר כולם יודעים זאת בספויילרים הם:
זהירות - ספויילר!

DanDS, העדות של ג'ק מזויפת, כאילו דההה. מן הסתם דארמה אושיאניק הגיעו אליהם כדי שיגידו (בטח אחרי מה ששודר בטלוויזיה).
הפרק הבא נראה מרתק ביותר.

ישן 23-02-2008, 13:21

בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שמתם לב לפתיחה של הפרק,..."

בעעעע, ואני חשבתי שאי אפשר לאכול תוך צפייה בניפ/טאק.
שמעתם ששואטיים העבירו את הסדרה מהעונה הבאה לאיזה רשת לכול המשפחה? (לא שאני רואה דקסטר, סתם שמעתי איפשהו) די מפתיע בהתחשב בעובדה שזאת סדרת הדגל שלהם.
בכול אופן, זה ממש לא דומה.

ובחזרה לאבודים. בקשר לפרומו לפרק האחרון (הפרק הזה, פרק 4), לאנס, גם אני חשבתי שזה מה שאמרו ואז ראיתי אותו שוב, ואכן, זה מה שאמרו. שאלתי על זה ב-IMDB ואנשים שם אומרים שנאמר שנגלה פרטים על אחד מה-6, לאו דווקא חדש. אז אולי הייתה טעות בפרומו, לא יודע. אולי משהו לא היה ודאי בקשר לקייט, אין לי מושג.

ישן 23-02-2008, 15:22
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 137 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "בעעעע, ואני חשבתי שאי אפשר..."

לגבי דקסטר אל תדאג

שואוטיים מכרה ל CBS את זכויות השידור בגלל ההצלחה ההיסטרית של הסדרה,
ונכון ב CBS יעשו לסדרה מה שדקסטר עושה לניצודים שלו, אבל הסדרה לא עוברת ל CBS.

כסדרה מקורית של שואוטיים היא עדיין תשודר בשואוטיים (והרבה לפני CBS שעכשיו רק נמצאת בעונה 1),
וזה כולל העירום הקללות וכל הדם שבעולם

ולגבי הפרומו של פרק 4, הם בפירוש אמרו בקריינות
"Another one will be reaveled" - ז"א עוד אחד ייחשף,
קייט כבר נחשפה בעונה הקודמת אז זה רק אהרון,
אני לא מצליח להבין את זה אחרת, כמה שאני מנסה.

נ.ב

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 23-02-2008 בשעה 15:35.
ישן 27-02-2008, 19:29

וואו... וואו... וואו.......
בתגובה להודעה מספר 138 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לגבי דקסטר אל תדאג..."

LANCE סחתן על המציאה ! יש מושג מי העלה את הסרטון ל"יו טיוב" ??

אחרי צפייה בפרק 4:

- ג'ק אמר בפרק הקודם שהם נמצאים על האי 100 ימים ובפרק הנוכחי אנחנו רואים שאהרון הפך מתינוק לילדון ובנוסף לזה אמא של קייט אמרה לה שכבר 4 שנים הרופאים מספרים לה שנשאר לה חצי שנה לחיות.... האם האבודים שלנו יעבירו עוד מספר שנים על האי או שהמרחק הגדול בין ההווה ל- FF נובע מההבדל זמנים בין האי לשאר העולם (כפי שמיילס גילה) ?

- למה אושיאניק נתנה לניצולי ההתרסקות פיצויים של מיליונים ? הרי ההתרסקות של המטוס התרחשה, אם אני זוכר נכון, בגלל שדזמונד לא הקיש את המספרים אחרי 108 דקות ולא כתוצאה מטעות אנוש של טייס או תקלה מכנית.

- איפה האחרים ?

אני מבסוט לאללה שהעונה הזו מפציצה ככה מההתחלה כי הפרקים הראשונים של עונה 3 הרגו אותי.

ישן 27-02-2008, 22:28

בתגובה להודעה מספר 144 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר..."

וגם מי אמר שהם קשורים לדזמונד, ולמה זה צריך לעניין את הניצולים. גם אם יש קשר בין דזמונד, הצוהר, דארמה, אושיאניק, יותר הגיוני שיטאטו את זה מתחת לשטח ויסתירו את מיקום האי ולכן ישלמו להם. אולי דארמה בכלל שלמו להם? אולי מיטלוס? זה לא ידוע, ולדעתי גם לפחות נכון לעכשיו לא משנה.

צ'נדי, יכול להיות שה-4 שנים האלו התחילו עוד לפני ההתרסקות. אני חושב שקייט או אמא שלה דברו על זה שהסרטן שלה התחיל כשהיא באה לבקר אצלה במסעדה שאם אני לא טועה זה הפלאשבק האחרון של קייט שהיה. ומי אמר שהמשפט התחיל ברגע שהיא חזרה?
אני חושב שהגיל של אהרון צריך לשחק את תפקיד הזמן שעבר. אם כרגע באי הוא משהו בן חודשיים, אז ב-FF רואים שהוא בערך בן 3, זאת אומרת, לכול היותר משהו כמו שנתיים וחצי. סביר להניח שהרבה פחות אם אני יוצא מנקודת הנחה שהמשפט התעכב מאוד, ועוד היא חזרה יותר מוקדם.
האחרים הלכו לים. מן הסתם יש להם מקומות לברוח אליהם, הם מכיים את האי טוב. וגם לא נשארו יותר מדי, טום ועוד כמה מתו, ככה שבגדול זה כמה דגים וריצ'רד אלפרט.

ישן 29-02-2008, 18:37
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
סוף סוף פרק חזק.
בתגובה להודעה מספר 153 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "אוקיי זה היה פרק... מוזר"

זהירות - ספויילר!

ישן 29-02-2008, 22:05

בתגובה להודעה מספר 159 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "סוף סוף פרק חזק."

מה זאת אומרת סוף סוף פרק חזק? אפשר לחשוב שה-4 פרקים לפני זה לא היו טובים.
בכול אופן הפרק הזה הוא ללא ספק הפרק הכי גדול של אבודים עד עכשיו, בכול הסדרה, אם לא הפרק הטלוויזיוני הכי גדול אי פעם בהיסטוריה של הטלוויזיה.
אם עד עכשיו אני לפחות חשבתי שהסדרה הזאת היא גאונית ברמות מטורפות, אז עכשיו כבר אין מילים לתאר, מיצירת מופת זה כבר הפך לאבן דרך בהיסטוריה האנושית. הביצוע כ"כ מושלם, כ"כ מהפנט שבאמת אין מילים. אני קצת מתפלא שבמקום להתעסק בפרק אתם תקועים על המספר טלפון של פני.

סוניק, באי עברו בדיוק 93 ימים - מה-22 בספטמבר 2004, יום ההתרסקות עד ל24 בדצמבר 2004.
stoned, הדימום הוא כתוצאה מהפגיעה האלקטרומגנטית - אין קשר לעבר/עתיד.
יכול להיות שמערכות הקשר והגלים הם משהו בלתי תלוי במה שזה לא יהיה שגורם להבדלי הזמן.
דווקא אחרי הפרק הזה אני חושב שיש איזושהיא התנגדות באלקטרומגנטיות מסביב לאי או מה שזה לא יהיה שכאילו מאריכה את היציאה.
משום מה אני לא מצליח להבין את הקטע של התודעה - כביכול התודעה של דזמונד היא מה שעוברת בזמן - אבל אז את מי בדיוק אנחנו רואים - ואיך דניאל לא מזהה למעשה עכשיו את דזמונד (זאת אומרת בסוף - הוא מופתע לראות את מה שכתוב ביומן - אבל זה ברור שאם הוא ודזי לא היו נפגשים בעבר זה לא היה רשום שם, מבינים?), ולמה בעצם זה לא שדזמונד שינה את העתיד, אני לא מצליח להבין - הטענה היא שזה בכול זאת היה קורה לא ברור.
הקטע לקראת הסוף - השיחה בין דזמונד לפני - קטע פשוט מקסים ומרגש. אין על הנרי איאן קיוזיק, שחקן ענק.

ישן 01-03-2008, 01:48
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
העונה השלישית היתה ברובה גרועה.
בתגובה להודעה מספר 160 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "מה זאת אומרת סוף סוף פרק חזק?..."

היתה הרגשה שמושכים את הצופים באף ולא מתכוונים להגיע לשום מקום.

הפרק הזה היה בין הפרקים היחידים בהם באמת נמסרה לצופים אינפורמציה לגבי מה שקורה בסדרה (הסבר מדוע לדזמונד היו פלאשים מהעתיד - מה שאיפשר לו להציל את צ'רלי מספר פעמים).

אני מקווה שעכשיו, כאשר היוצרים יודעים כמה עונות נשארו הם יתחילו לסגור את הסיפור ויגיעו לפואנטה.

זהירות - ספויילר!

ישן 01-03-2008, 12:11

ההסבר מדוע לדזי היו פלאשים מהעתיד היה ברור עוד מעונה 3
בתגובה להודעה מספר 162 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "חבר'ה! כהנא חי!!!"

שההתפצצות של הצוהר בעצמו היא שגרמה לכך, אבל לא רק לזה - אלא גם למצב של חזרה בזמן, ממש כמו שקרה בפרק האחרון.
זוכר את הפרק Flashes Before Your Eyes מעונה 3? בפרק הזה אנחנו כביכול רואים פלאשבק של דזמונד יחד עם פני בדירה שלו או שלה (לא בדיוק זוכר) והוא שומע את התקתוקים האלו של השעון בצוהר, כאילו הוא מודע לעתיד (מה שדרך אגב אומר שהתודעה שלו קפצה מהעתיד לעבר ולא להיפך!) בזמן עבר. זוכר שגם הוא נפגש עם האישה הזאת בחנות התכשיטים (הרבה טוענים שזה היה אלוהים)? כמובן שזה לא מסביר (לפחות לי) למה הזיכרון שלו לא התאפס כבר אז.

"קשה לי לחשוב על מודל בו יהיה הפרש זמנים על חלקיקים מסוימים אך לא ישפיע על חלקיקים אחרים." לא מבין את הכוונה שלך.
ומי אומר שהחולדה קפצה לעתיד? אולי לעבר כמו דזמונד? אי אפשר לדעת. ובכול מקרה, אולי הקרינה משפיע בצורה שונה על אנשים שונים.
פרדוקס הזמן הוא באמת קלאסי - אבל זה לא מסביר את מה שקרה בפרק. תמיד שמדובר בענייני זמן, אני נוהג ללכת לפי התיאוריה של "בחזרה לעתיד", כך שזה לא הסבר נכון כאן.
אם התודעה של דזי קפצה לעבר ושנתה את מה שקרה בניסוי של דניאל, אז זה מספיק בשביל שהוא יכיר אותו. נכון שבניגוד לבחזרה לעתיד לא נוצר כאן עתיד אלטרניטיבי מאחר והעבר והעתיד (כלומר ההווה על האי) שבשניהם נמצא דזמונד פועלים במקביל, כלומר, אנחנו רואים בזמן שמינקובסקי מעולף שקורים דברים, וגם בזמן שהחולדה מוכנסת למבוך, וגם כשדזמונד מתעורר על הכסא של דניאל באוקספורד (דניאל עומר לו שהוא התעלף). אבל אם זה המצב, כלומר, שהם מתקיימים ביחד, אז לא אמור להיות שום שינוי ביומן של דניאל ולכן זה לא הגיוני שיהיה כתוב לו שם ש"במקרה של בעיה, דזמונד יום יהיה הקבוע שלך" - אבל כן כתוב לו, ולכן ההגיון מבחינתי אומר שהוא כן צריך להכיר אותו.
נ.ב. (סתם להבנה כללית) לדניאל יש קצרים בזיכרון - זוכר ששרלוט נסתה לבדוק אם הוא זוכר את הקלפים? הוא לא זכר - מה שאומר שהוא מלכתחילה שלח את דזי לעבר בשביל שיעזור לו ויהיה הקבוע שלו.

ישן 04-03-2008, 16:18

בתגובה להודעה מספר 177 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "Bad Robot זו החברה שמפיקה את לוסט."

צחיק שמדברים כאן על ילדים בני 7, כשמי שאומר את זה חושב כמו ילד באותו הגיל.
לסדרה כמו אבודים לא צריך פתיח מושקע או סיומת מושקעת. זאת סדרה שהלב שלה בעלילה ולא במה שמסביב. זה מצויין שהפתיח הוא קצר ולעניין ולא גוזל זמן מהפרק. הקטע של הסיום שבו רואים LOST לא נוצר בשביל שיהיה מועמד לאיזה פרס (אם בכלל יש פרס לשטויות כאלה), אלא לתת פה מעין "בום" לסיום של הפרק שבד"כ נגמרים בצורה מותחת עד מאוד (לפחות העונה). ממש לא צריך יותר מזה, זה בסדר גמור, ומי ששם לב לזה כנראה שהסדרה לא הכי מעניינת אותו.
Bad Robot היא חברת הפקה בבעלות הגאון הטלוויזיוני ג'יי ג'יי אברמס שמפיקה את "אבודים" יחד עם אולפני ABC (כמו שניתן ללמוד בקישור), ובעצם הפיקה את רוב הסרטים/סדרות בהם היה מעורב, ביניהם "זהות בדויה", "מה עובר על בריאן" ולאחרונה את הסרט "קלוברפילד".

ישן 04-03-2008, 23:35

אחלה אחלה אחלה פרק אבל קצת לא הגיוני

אני לא מבין איך יצירת עוגן ("קבוע") מפסיק את הקפיצות. דז קפץ לעבר, ביקש מפני לענות לטלפון בעתיד, קפץ להווה, התקשר לפני והיא ענתה.

מה זה משנה אם היא הייתה עונה או לא ? איך זה שהיא ענתה יצר עוגן? לא מבין.

ומה קרה לדז בעבר אחרי שהוא התרחק מהדירה של פני? הוא המשיך לחיות את חייו באותו מסלול שהוביל אותו לאי ולספינה ? איך ? הוא התרחק מהדירה שלה ושכח את הקפיצות ? הרי מאותו רגע הוא אמור לזכור את כל מה שקרה לו בין הקפיצה הראשונה במסוק ועד הקפיצה האחרונה שלפני שיחת הטלפון מהספינה. הזיכרון של הארועים האלה אמור להיות אצלו מ 1996 והילך. הוא אמור להכיר את סעיד כשהם יפגשו בפעם הראשונה בתור האיש שהיה איתו במסוק ועל הספינה.

הדברים לא מתחברים בינתיים.

ישן 05-03-2008, 00:57
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 182 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אחלה אחלה אחלה פרק אבל קצת לא הגיוני"

וואה אחינו, באמת לא הבנת

ציטוט:
אני לא מבין איך יצירת עוגן ("קבוע") מפסיק את הקפיצות.

בתור התחלה "הקפיצות" הן מנטליות לא פיזיות, והעוגן לא מפסיק את הקפיצות
אלא מרכך אותן ומונע נזק מוחי. דז כלוא עכשיו בין 2 תקופות,
1996 ו 2004, ב 1996 הוא לא מכיר את סעיד ולכן הוא מבולבל והיסטרי,
עכשיו עפ"י ההסבר בסדרה, כשהמח נודד בין 2 תקופות שונות הוא נכנס למצב של עומס יתר,
ה"עוגן" עושה סדר במוח, בעצם אומר לו שיש דבר אחד שהוא מכיר ומזהה בשני הזמנים - ולמח קל יותר לתפוס את המציאות החדשה הזו.

ציטוט:
ומה קרה לדז בעבר אחרי שהוא התרחק מהדירה של פני? הוא המשיך לחיות את חייו באותו מסלול שהוביל אותו לאי ולספינה ? איך ? הוא התרחק מהדירה שלה ושכח את הקפיצות ? הרי מאותו רגע הוא אמור לזכור את כל מה שקרה לו בין הקפיצה הראשונה במסוק ועד הקפיצה האחרונה שלפני שיחת הטלפון מהספינה. הזיכרון של הארועים האלה אמור להיות אצלו מ 1996 והילך. הוא אמור להכיר את סעיד כשהם יפגשו בפעם הראשונה בתור האיש שהיה איתו במסוק ועל הספינה.

את זה אנו נדע בהמשך, תמיד יש את הקאץ' הזה כשעולה נושא של "מסע בזמן"
אם הוא היה בעבר, הוא אמור להכיר, וכו' וכו'..., בעקרון החוק במסעות בזמן הוא
שדברים מתחילים להשתנות מהרגע שאתה משנה אותם, ז"א המציאות שהיתה תשתנה רטרואקטיבית מאותו רגע,
כן אני יודע, זה מבלבל - אבל אני בטוח שבפרקים הבאים זה יעשה הרבה יותר ברור

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 05-03-2008 בשעה 00:59.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.38 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר