לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2008, 14:03
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי avivi13 שמתחילה ב "אז ככה :"

אחלה אימון!
הנה שלי פחות או יותר, תנו דעות איך הוא:

אימוני כח (חדר כושר) 2\3 פעמים בשבוע: (מנוחה בין כל סט 1 וחצי, בין תרגיל לתרגיל 4-5 דק')
חימום- ריצה 2 ק"מ +מתיחות טוב טוב.
מתח רחב 2x18, מתח רוחב כתפיים 2x20, מתח רוחב צר 1x 15, מתח הפוך 2x8 (טרפז).
מרפקים 4x40 קצת יותר מרוחב כתפיים, 1x25 יהלום (רוחב צר).
אימון ידיים משקולות 15 ק"ג 3x12, יד אחורית 12.5 ק"ג 2x12 כל יד.
אימון בטן רגליים למעלה 2x50, בטן בשיפוע 45מעלות 1x30 (קשה).
שכמות משקולות 17.5 ק"ג סביבות 40-50, 2 חזרות.
הרפיה- ריצה 2 ק"מ +מתיחות בסוף.

אימוני ריצה 3 פעמים בשבוע:
ריצה ארוכה 4 ק"מ הלוך 4 חזור על רצועת החוף.
ריצה בינונית 2 ק"מ הלוך 2 חזור על החול הרך באמצע החוף.
ריצת שחרור 5 ק"מ כביש\שבילים.

(כדאי לשלב גם שחיה באימון על מנת לשחרר את הגוף מהעומס השבועי)
אימוני שחיה 1\2 בשבוע:
חצי שעה שחיה- 10 דק' חתירה, 10 דק' חזה, 10 דק' צלילות למרחק (הכי כיף) .

אם יש למישהו משהו להוסיף\ לשפר אז בכיף...

נערך לאחרונה ע"י iamshay בתאריך 13-02-2008 בשעה 14:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2008, 21:10
  asafl asafl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.07
סוף כל סוף שרשור לעניין! :-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "באיזה כושר אתם באים לגיוס שלכם?"

אז אני מתאמן כבר חודשיים ( לפני זה טיילתי/עבדתי בחו''ל 5 חודשים ).
בגדול-
4 פעמים בשבוע ריצה של 7.5-9 ק''מ בשטח, פעמיים מתוך ה- 4 עם משקולות של 2.5 ק''ג ביד.
פעם בשבוע אימון רציני יותר שכולל אינטרוולים בעליה והליכה בירידה, סד''ג של שעה וחצי אימון.
3 פעמים בשבוע חד''כ ( עם דגש על חלק גוף עליון- כתפיים, טרפזים, וכמובן הרבה גב תחתון ועליון ).
פעם בשבוע +- אימון רכיבה של 80-100 ק''מ ( בכביש ), אם יוצא אז פעמיים.
פעם בשבוע שחיה.
לצערי על מתח ומרפקים לא עובד מספיק, כנראה שאני אתחיל בקרוב ( אני עושה משהו כמו 35 מרפקים ברצף ואולי 8-10 מתח ).
כמובן שמקפיד על מתיחות ושחרור רציני אחרי כל אימון, כמו כן תזונה טובה ( חלבונים ופחמימות בהתאמם לשעות האימון ).
נעליים טובות זה הדבר הכי חשוב לדעתי! אני שילמתי הרבה כסף ובאמת ממליץ ללכת לחנות שמתאימה לך זוג שטוב לכף רגל, זה מונע פציעות בברכיים, בקרסול ובכף הרגל! בטח מי שמתאמן בעצימות גבוהה.
יש לציין שלא התחלתי מהמרחקים האלו, זה עלה בהדרגה.
יש לציין 2, אני בעברי רוכב כביש ברמה גבוהה ( 400-600 ק''מ בשבוע ), ככה שבשבילי האופנים זה אימון שחרור פחות או יותר.
המטרה אחרי הגיוס- יח''טיות צנחנים ולהגיע למגלן, במקרה הרע לגדס''ר ( אבל כמובן, המטרה מגלן ).
ישן 13-02-2008, 00:54
  T-baby T-baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי asafl שמתחילה ב "אני יודע שלרוץ עם משקלים זה לא טוב"

אחי בלי להכנס לכל מיני תחרויות של מי יותר טוב וכו'... אבל האם אתה מודע לכך שלמגלן יש את הבחירה השלישית בגיבוש? כולמר פלסר ראשון ואז פלחן\עורב ורק אז מגלן....וכיום מה זה גדסר? תאמין לי אין הבדל בין הלפסר לבין עורב ופלחן. ודוגמא לכך זה בגולני שבה איחדו את כל היחידה....זה סיירת אחד גדולה.

ועכשיו לכותרת....אני מסכים לחלוטין עם MAG707 , כל האימונים האלו ממש מיותרים!! מספיק לעשות בין 3-4 אימונים בשבוע של ריצות טובות ולא יותר מדי קשות ולשלב בין לבין פקלים וזהו!
אני הגעתי למצב שפשוט הייתי טוחן את עצמי באימונים רץ בסביבות 4-5 פעמים בשבוע והייתי עושה גם המון אימונים של אינטרוואלים שבתאכלס בסוף דפקו אותי. כשהגעתי לגיבוש מטכל הייתי פשוט שחוק! וגם אחרי שלקחתי מנוחה סבירה לחלוטין.
מהגיבוש ירדתי ל-3 ריצות בשבוע(גם עליתי 5 קילו) שבין ה6-8 ק"מ לרוב בקצב טוב ולפעמיים מהיר...ומא לא אפילו אימון אחד של אינטרוואלים אפוגות וכל הזין הזה...אני לא יכול להתחיל ולספר לכם כמה אנשים שאני מכיר שהתאמנו בצורה שאני מתאמן כיום ואפילו פחו8ת והם נמצאים כיום במגלן סיירת גולני ושלדג! אז חבריה תכניסו הכל בפרופורציות ותתאמנו בכיף שלכם מבלי להגזים...
ישן 12-02-2008, 21:23
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "באיזה כושר אתם באים לגיוס שלכם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי asafl
המטרה אחרי הגיוס- יח''טיות צנחנים ולהגיע למגלן, במקרה הרע לגדס''ר ( אבל כמובן, המטרה מגלן ).

"במקרה הרע לגדס"ר" ?

קצת צניעות לא תזיק.....

בכל מקרה..... אני לא עושה כושר

אני אתחיל עוד כמה ימים....
אני פשוט לא יודע מה טוב בשבילי, ואני לא רוצה לפגוע בעצמי ולדפוק לי את הבריאות לפני הגיוס,אז אני אעשה אימונים קלים עד לגיוס, רק בשביל כושר בסיסי, לא יותר מיזה.....כי רבים וטובים ממני אמרו לי שהדבר המרכזי בגיבושים הוא המנטליות, ולא משנה עם איזה כושר אני מגיע..כמובן- הכושר צריך להיות בסיסי, וזה מה שאני אשיג בחודש הקרוב- כושר בסיסי, בצורה בטוחה....

ישן 12-02-2008, 22:21
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07

אוי כמה שתחנתי את הנושא הזה עם חבר'ה מחדר כושר ועוד מאמני ספורט למניהם, קודם כל, אני לא מדריך ספורט או משהו כזה אבל אני אף פעם לא התאמן בצורה כזו
(כמו מערכת האימונים למעלה) להתאמן כל יום זה לא בריא ,במיוחד שאתה מתאמן לבד בלי שם ידע מקצועי ובמעמס כזה, וזו עובדה שאי אפשר להתווכח איתה, הגוף צריך מנוחה, וכמו שנאמר פה, בצורה כזו הגוף נשחק ויתכן שלא יוכל לעמוד בעומס האמיתי, בטירונות.

אז אחרי שסבלתי מכמה פציעות לא נעימות כתוצאה מעומס החלטתי שאני לא מתכוון לקרוע את עצמי, אם זה מעניין מישהו:
3 פעמים בשבוע ריצה - 8 ק"מ (משהו כמו 30 דקות) **משלב ריצה מהירה בינונית וקלה.
3 פעמים בשבוע אימוני כח -
שמיכה 4 סטים
בטן 4 סטים **משלב גם בטן צדדית
ולפעמים 3 סטים מתח.

אני לא רוצה לדפוק נאום עכשיו לדעתי זה דבר חשוב שאולי ירגיע כאן כמה חבר'ה -
ביום סיירות ראיתי חבר'ה שהגיעו עם כושר ,כל אחד מספר באיזה כושר קרבי הוא היה וכמה הוא מוכן ויכול לקבל מטכ"ל ובקלות לעבור את הגיבוש, אבל ביום השני שסיימנו הכל אני מסתכל מסביב ואני קולט שחצי מהחבר'ה כבר נשרו ואז אני מבין שתכל'ס הכל בראש ,טוב, אולי לא הכל אבל הרבה מאוד, אז אתה יכול לעבוד קשה לפני ולקרוע את עצמך אבל שמגיעים למצב שלכולם קשה וכבר כולם רוצים שזה הסתיים כאן החזק מנטלית מנצח.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

ישן 12-02-2008, 22:58
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

וואי אביב סחטן ... לפי זה שלא ענית שפעמים שאלו אותך אם אתה מתגייס לשייטת אני מבין שאתה ..קיצר שתיקה לאנשי הצפרדע אומרת הכל :]

אני ככה :

פעמיים בשבוע ריצה של 9 ק"מ בחוף הים (40 דקות בערך)

3 פעמים חדר כושר (עם הפוגה של לפחות יום בין אימון לאימון ) עושה הכל בחדר כושר עובד על כל הגוף

בטן אני משתדל לעשות שלוש פעמים בשבוע אבל בפועל אני עושה פעמיים כי אני עצל בקטע הזה וזה לא טוב אני יכריח את עצמי אבל אני עושה בערך 25 דקות של כפיפות בטן, כמעט כל התרגילים שאני מכיר בבטן שבכל תרגיל אני מגיע עד 30 כפיפות ומותח ל10 שניות את הבטן (שומר על בטן בפנים ,ראש מורם ,ועושה את זה לאט ונכון)

מתח אני עושה כל בוקר שאני קם 10+10 ..(אני יכול לעשות יותר ,אבל זה סתם כזה אחרי הציחצוח שיניים , ככה יוצא שאני עושה בשבוע 140 מתח)

בעקרון הבריכה שליד הבית שלי עכשיו בשיפוצים , אז בינתיים אין לי בריכה וזה הורג אותי כי הייתי שחקן כדור מים ואני רגיל לשחות כל יום 5 ק"מ.. אבל באפריל פותחים אותה שוב ואני אחזור אליה כמו גדול בעזרת השם ..

ואני גולש , אז כל פעם שיש גלים אני גולש כמה שעות טובות שזה יוצא איזה כמה ק"מ

והייתי עושה איזה 20 ק"מ באופניים פעם בשבוע אבל הפסקתי , אולי יחזור עוד מעט .

בעקרון אני עכשיו בי"א ואני בתקופת מבחנים אז זה לפעמים עולה לפעמים יורד , אבל אחרי שאני אעבור את התקופת מבחנים אני ייצב את התוכנית
ישן 13-02-2008, 02:11
  asafl asafl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.07
בוא אנסה לענות לך ברצינות( ע''פ השעה )
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "שאלה לכל האנשים פה:"

קודם מילה על עצמי- רוכב אופני כביש תחרותי לשעבר, המון המון שעות אימון שבוע והמון ניסיון בתחרויות ובמצבים שנשאר לך רק הראש.
גם יום סיירות וגם גיבוש צנחנים עברתי בהצלחה עם 0 כושר ( 9 ב- 2000 ומצב גופני עלוב ).
הביטוי "הכל בראש" הוא נכון מאוד, אבל ככל שהכושר שלך יהיה יותר טוב ככה תוכל להקל יותר על הראש.
בגיבוש צנחנים האחרון הייתי עם 0 כושר וסיימתי אותו ( ואפילו הייתי בין הטובים בקבוצה ) רק על הראש, אבל מה שהספיק לצנחנים בספק יספיק ליח''טיות.
כשאתה מאמן את הגוף ( אם זה לב-ריאה ואם זה אימון כח ) אתה נותן לעצמך "פור" של זמן על האחרים, באותו הזמן הם יעבדו רק על הראש ( כי כבר לא יהיה להם כח ) ואצלך עוד הגוף יתפקד בסדר.
ברור שבגיבוש בסופו של דבר יגמר לך הכח, כי אתה לא יכול לאמן את עצמך לרמה שגיבוש יח''טיות של 3 ימים יעבור לך "בסדר" ולא יהיה מאוד קשה, אבל כושר טוב יעזור לך מאוד, בעיקר לדחות את אותו הרגע שבו לא תהיה לך טיפת כח, ורק הראש וכח הרצון יחזיקו אותך שם.
אגב אימון גופני משפר גם את הראש, יש כאלו שמנטליות וכח רצון הן תכונות מולדות אצלם ויש כאלו שלא, האימון שלעצמו עובד גם על הצד המנטלי ( הרי גם בריצות אתה נמצא במאבק מתמשך עם הרצון להישבר כנגד הרצון להגביר קצב, וכו' וכו' ).
עד כאן 2 דק' על חשיבות האימון לפני צבא.
ושוב, אני לא אומר שצריך לרוץ 20 ק''מ עם משקל על הגב והכל, זה פשוט יגמור את הגוף שלכם..
אבל להתכונן? בעיקר למי שבונה על היח''טיות אני חושב שמאוד מומלץ, זה צריך להיו הדרגתי ומבוקר, אבל בהחלט צריך להגיע לקילומטרז' סביר ולפתח קצת כח.
בהצלחה לכולם!
ישן 13-02-2008, 11:58
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי asafl שמתחילה ב "בוא אנסה לענות לך ברצינות( ע''פ השעה )"

מצד אחד אתה אומר שהמושג "הכל בראש" הוא נכון ומצד שני אתה אומר שצריך כושר.

ועם כל הכבוד לגיבוש צנחנים, אתה לא יכול להשוות אותו לגיבושים של יח"טיות או יחידות התנדבותיות אחרות. כנ"ל לגבי יום סיירות.
אני בספק אם בן-אדם שיש לו כושר של 9 דק' באלפיים יצליח לסיים את אחד מהגיבושים הנ"ל.
אם כן, זה נדיר מאוד. אני חושב שאם תעשה סטטיסטיקה של כל החבר'ה שסיימו את הגיבושים ליחידות התנדבותיות, הרוב יהיו בכושר של 8:00 ומטה באלפיים. בנוסף, הם התאמנו הרבה לפני.

אני מדבר אך ורק על לסיים ולא על לעבור.
יש מתגבשים שלא מסיימים גיבושים מכל-מיני סיבות ובכל זאת עוברים.
כדי לעבור זה ייחודי לכל יחידה ויחידה. יש מצב שתעבור גיבוש X ולא תעבור גיבוש Y.

נערך לאחרונה ע"י UR5076 בתאריך 13-02-2008 בשעה 12:01.
ישן 13-02-2008, 13:11
  גלמאשדוד גלמאשדוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.08
אני ביובל עילם:-)

אני מתאמן פעמיים בשבוע במרכז החינוכי של יובל עילם באשדוד
לפעמים יש גם אימון שלישי שהוא במטרה להכין לגיבושים והוא בד"כ הרבה יותר קשה משאר האימונים...
כמו אימון ביצות וכמו כמו אימון חמוד וכמו כל מיני מחנות שעושים לנו.
היה אימון אחד שאמרו לנו לרוץ בדיונה (לעלות ולרדת) עשר דקות. כל הזמן הם אומרים לנו "יאללה עוד 5 דקות" "עוד 3 דקות" "עוד דקה" ואז הם אמרו "עוד 59 דקות"!!! חחחחחח זה היה כזה מצחיק לראות את כולם נבהלים וככה עשינו את הדיונה שעה ועשר דקות..אחד האימונים הקשים!

וגם אני מדי פעם בימי שבת רץ עם חברים ועושה קצת שכיבות שמיכה וכפיפות בטן כדי לשמור על השרירים

אני מציע לכם לא להתאמן לבד, לכו לקבוצה עם מאמנים מנוסים שיעבדו איתכם בהדרגה ויכינו אותכם בצורה הטובה ביותר
והנה נתון שמראה תוצאות:
45% מכלל בני הנוער עוברים יום סיירות
95% מבוגרי יובל עילם עוברים יום סיירות

והנתון הזה ממשיך הלאה גם בגיבושים
:-)
ישן 13-02-2008, 14:00
צלמית המשתמש של e13290
  e13290 e13290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי גלמאשדוד שמתחילה ב "אני ביובל עילם:-)"

כל הסטטיסטיקות האלה שיובל עילם מאכיל אנשים... פשוט נורא!

רגע, מישהו שהתאמן אצל יובל עילם ונהיה קצין בשיריון - לא מספיק חשוב בשביל להיכנס לסטטיסטיקות שלו!? גועל נפש.

אני מתאמן בקבוצת כושר קרבי, ולצערי זאת האווירה גם אצלנו. רק מי שמגיע לחובלים\מטכ"ל\שייטת\טיס\669\שלדג\אגוז שווה משהו... אם אתה בגדס"ר אז אתה סבבה אבל אם "נפלת" בגדודים, לא נעים לדבר איתך בכלל. פדיחות.
זה כל כך לא צריך להיות המצב. וזה פשוט נורא שזה ככה (אני אומר את זה למרות שאני מיועד לקורס שנחשב יוקרתי).

יש לי חבר שנפל אחרי שבועיים במכין. רק שאתה שם אתה מבין מה זה קושי מנטלי של יחידות עילית, ולא הקושי המנטלי שאתה חווה בגיבושכיף האלה...

אחרי חצי שנה שאתה בצבא (כבר עברת הכשרה של לוחם בנח"ל) פתאום באים ואומרים לך להסתובב עם ספידו כל הזמן בבסיס, בשבוע הכי קר בשנה. לא דיברת עם המשפחה שלך כבר המון זמן אין לך שום קשר לעולם החיצון. רק חרא אתה אוכל, וההרגשה היא לפי מה שהוא אומר, שזה לא עומד להיגמר בשנה וחצי הקרובה.

היה להם איזה שהוא אימון שבו הם עומדים עם תחתונים בשיא הקור על שפת הים. אסור לרעוד או לזוז. מי שזז נכנס לטבול עד הצוואר, וחוזר לחוף. זזת? עוד פעם.

אנשים צריכים להבין שזה הגיוני לגמרי שרק קומץ קטן של שרוטים מתאים לשם, ולא ללכת לשם רק בגלל המותג. זה סוג של עיוורון מחשבתי לנהוג כך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י e13290 בתאריך 13-02-2008 בשעה 14:15.
ישן 13-02-2008, 14:48
  avivi13 avivi13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
אתה צודק אחי
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי e13290 שמתחילה ב "כל הסטטיסטיקות האלה שיובל..."

הגישה שהולכת ומתגברת בזמן האחרון בקרב מלשב"ים זה "סיירת או ניירת" וזה כל כך טיפשות!!
הדבר שהכי יכול להעיד על כך זה מלחמת לבנון השנייה, מי נלחם את כל המלחמה? מטכל? שייטת?
ממש ממש לא!! אמנם הם פעלו באופן ממוקד בעומק לבנון, אבל מי שעשה את כל המלחמה זה 51 של גולני, זה הנחל, זה צנחנים , זה גבעתי ושיריון!!
הם אלו שבאמת התמודדו עם המלחמה, הם אלו שהגנו על הגבול , הם אלו שהיו בחזית!!
עם כל הכבוד ליחידות העילית של צה"ל, הצבא לא יכול להישען רק עליהים!!
אני מעריך כל לוחם יהיה איפה שיהיה, מבחינתי כולם גיבורים!! לא משנה לי הם הוא גולנצ'יק או מטכליסט!!
אסור לנו לתת לתחושה הזאת שהחירניקים הם לוחמים סוג ב' להתפשט, כי זה ממש לא נכון!!!!!
ישן 13-02-2008, 14:57
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי avivi13 שמתחילה ב "אתה צודק אחי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי avivi13
הגישה שהולכת ומתגברת בזמן האחרון בקרב מלשב"ים זה "סיירת או ניירת" וזה כל כך טיפשות!!
הדבר שהכי יכול להעיד על כך זה מלחמת לבנון השנייה, מי נלחם את כל המלחמה? מטכל? שייטת?
ממש ממש לא!! אמנם הם פעלו באופן ממוקד בעומק לבנון, אבל מי שעשה את כל המלחמה זה 51 של גולני, זה הנחל, זה צנחנים , זה גבעתי ושיריון!!
הם אלו שבאמת התמודדו עם המלחמה, הם אלו שהגנו על הגבול , הם אלו שהיו בחזית!!
עם כל הכבוד ליחידות העילית של צה"ל, הצבא לא יכול להישען רק עליהים!!
אני מעריך כל לוחם יהיה איפה שיהיה, מבחינתי כולם גיבורים!! לא משנה לי הם הוא גולנצ'יק או מטכליסט!!
אסור לנו לתת לתחושה הזאת שהחירניקים הם לוחמים סוג ב' להתפשט, כי זה ממש לא נכון!!!!!

מחזק את מה שאמרת...
זה שליחידות מובחרות מתאימים מספר קטן יותר של אנשים לא אומר שיחידות אחרות פחות טובות הם אותו הדבר בדיוק רק עם ייעוד שונה ומי שחושב שיחידה X יותר טובה מ Y טועה ובגדול.
בסופו של יום כל היחידות הקרביות עושות אותו דבר שזה להגן על המדינה ולהלחם בטרור.

ישן 13-02-2008, 16:15
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

מחזק מאודד את מה שאמרתם בקשר ליובל עילם והיחידות המובחרות !

לוחמים של גולני , נחל ,שריון ,תותחנים ו"אפילו" גדודים (אנשים כבר חושבים שגדודים זה יענו
מטומטמים בע"מ אפילו שזה לא נכון ) הם עושים את העבודה השוטפת ומחזיקים את ישראל מוגנת .
היחידות עילית כשמן הן ,יש להן מטרות ספצפיות ומיוחדות ,אך הם לא שוות יותר מיחידות אחרות, אי אפשר שכל הצבא יהיה עלית .

ואנשים אומרים וואלה אם אני לא מקבל שייטת ,סיירת מטכ"ל אני ניהיה גובניק כאילו כל השאר זה חרא , וזה אנשים שגם יאכלו סרט שהם יגיעו לשם כי הסיבה היחידה שהם הולכים לשם זה כי הם חושבים שהם יהיו סטיבן סיגל (הזה מלמעלה גנב לי את הרמבו חח) ושהם יהיו כמו בסרטים .

בכל מקרה צריך להרים את המצב רוח לכל הלוחמים החירניקים.. ולהסביר להם שהם תותחים ושהם עושים עבודת קודש .

ובקשר לאנשים שאמרו שהכושר זה ביזבוז זמן אז ככה :

א. כושר זה דבר בריא לחיים זה לא רק שהתעוררנו עכשיו לקראת הגיוס , אני אישית במסגרת תחרותית של דברים כבר מגיל 5 (ואם מישהו יודע מה זה כדור מים הוא מבין שלשחק כדור מים תחרותי זה כושר לא פחות מהכושר של לוחם שייטת )

ב.לרוץ עם משקל על הגב זה נורא , גם אם התוכנית שלי יש לה עומס , אפילו שאני חושב שאני מבין בכושר עדיין לא תפסתי תחת ובאתי למאמן בחדר כושר ואמרתי לו שיבנה לי תוכנית .

ג.נכון, ראש זה הדבר העקרי הגיבושים וסיירות וקובעים לאן תלך לפי הראש והמוטבציה שלך ולא לפי הנפח של הריבועים שלך , אבל ..
הכושר מפתח לך את המנטליות כי יש לך מאבק גם באימונים שלך , כל פעם אתה רוצה להפסיק אבל אתה ממשיך
הכושר נותן לך תחושת ביטחון שהיא ממש חשובה , אתה אומר וואלה אני מוכן לזה , אתה מרגיע את עצמך , ואתה לא מגיע לגיבוש אחרי שהעליה במדרגות לשתות מהקולר גרמה לך לדופק שלך 190
וגם כמו שאמרו הכושר נותן לך פור , הקטע שאתה לא יכול יותר לזוז ברגלים ורק הראש עובד יגיע כמה שיותר מאוחר .

אבל תזכרו אל תלכו בליינד על הכושר ותדפקו את הגוף , ואל תבואו חודש לפני יום סיירות או גיבוש ותתאמנו כמו חמורים כי זה לא טוב .
אם יש לכם זמן עד ליעד , תתחילו לאט לאט ותעלו את הרמה לאט לאט
אם אתם קוראים את התגובות פה ועוד חודש יש לכם איזה גיבוש או משהו , אז לא נורא אל תלכו לים ותרוצו 348 ק"מ זה לא טוב , תתאמנו על 2 ק"מ ותעלו קצת ל3 .. יותר מיזה אתם לא צריכים בדוגרי בשביל לעבור גיבוש . אנשים עושים יותר מזה בשביל עצמם ובשביל אולי לעשות את זה יותר בקלות

ואל תשכחו ! יש חיים חוץ מכושר ,תצאו ,תקראו,תציירו, תיהיו יצירתיים

כי גוף של שוורצנגר עם ראש של יונה לא שווה יותר מגוף של נורמאלי עם ראש עשיר ומופתח !

(וואי יצאתי איזה סבאלה שאומר את המילים האחרונות שלו לנכדים חח חס וחלילה )
ישן 13-02-2008, 23:17
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי אסיף13 שמתחילה ב "מחזק מאודד את מה שאמרתם בקשר..."

אני מצטער אם אני מציף בספאם אבל אני חייב להגיב לגביי שלושת הדברים שנאמרו פה,
הדבר הראשון הוא הנושא של "סיירת או ניירת" ואני יכול להגיד שאתם ממש צודקים ,צריך להעלות מודעות אצל חבר'ה אחרים, כי גם אני אחרי היום סיירות ההיתי שבוז לאללה וזה ממש לא צריך להיות ככה, וגם לא תזיק קצת תהילה וזרקורים לחי"רניקים.

הנושא השני הוא העיניין של יובל עילם שגם בנושא הזה אני מצדיק כל מילה שאמרתם פה, אני ההיתי כמה אימונים וכל הגישה שם לדעתי לא נכונה,
הם נותנים הרגשה שאם אתה לא עילית אז לך תמכור עילית (בהשראת "סיירת ניירת") וזה ממש לא נכון.

והנושא שאיתו אני לא מסכים אתכם זה העיניין ביום סיירות, אני הגעתי עם כושר טוב עם מוטיבציה בשמים הגעתי לאלונקה הרבה פעמים ואם ואם לא אז לשקים עשיתי את כל מה שההיתי צריך לעשות אבל בסופו של יום מצאתי את עצמי בחובלים ,צורכי צבא או לא ,ביום סיירות זה מעבר לכושר ואולי גם מעבר למוטיבציה.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

ישן 13-02-2008, 21:40
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי CarlesPuyol1 שמתחילה ב "24 דקות זה קצב די מהיר... אם..."

בהחלט ריצת 6 ק"מ ב- 24 דקות זו ריצה מעולה מאוד... לשמור על קצב של 4 דקות לק"מ במשך 6 ק"מ לא קל בכלל בכלל.

גם אני בעבר הלא רחוק הייתי מנסה כמה שיותר לשפר תוצאות ולנסות לרוץ ריצות ארוכות כמה שיותר מהר, עד שהבנתי שזה באמת לא משנה .. זה הכל קשור לדופק שלך בזמן ריצה ארוכה, ואם עושים אימונים כדי "להשתפר" ולא כדי "להתחרות" אז התוצאה באמת שלא חשובה... אלא העיקר הוא המאמץ שלך.
ברור שכמה שתתאמן יותר אתה תשתפר גם בתוצאות... עד שתגיע לתוצאות מעולות וזה מצויין גם לביטחון העצמי וגם לכושר הגופני לראות את השיפור הזה.. אבל מי שמתחיל צריך להתחיל בקצב שלו והוא יראה שעם אימונים נכונים השיפור יגיע מהר מאוד.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 14-02-2008, 17:17
  ido0087 ido0087 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.07

חברה איך התכנית הזאת נראית לכם?
אני כיתה יא' יש לי עוד כ10 חודשים עד יום סיירות של ינואר 2009.
זאת תכנית שהגעתי אליה לאחר כ4 חודשים של אימונים לא על פי תכנית מסויימת, אלא פה ריצה שם ריצה, קצת מתח ומרפקים, כדי להיכנס לכושר. הייתי רץ 100 מטר ומתעייף, עכשיו לאחר כ4 חודשים הצלחתי לבנות תכנית אימונים שאני יכול לעמוד בה. אמנם היא לא ברמה מי יודע מה, אבל בתור תכנית התחלתית מה אתם אמרים?
אני מתכוון לרוץ עם התכנית הזאת כמה חודשים, ואז להעלות את הרמה שלה.

יום ראשון:
ריצה 5 ק"מ - עצימות נמוכה

יום שני:
מתח 2*10
מרפקים 2*30
בטן 80
משקולות 2*100

יום שלישי:
ריצה 1000*3- עצימות בינונית

יום רביעי:
מתח 2*10
מרפקים 2*30
בטן 80
משקולות 2*100

יום חמישי:
ריצה 230*5- עצימות גבוהה
ריצת שחרור 1000 מטר- עצימות בינונית

יום שישי:
מתח 2*10
מרפקים 2*30
בטן 80
משקולות 2*100

נערך לאחרונה ע"י ido0087 בתאריך 14-02-2008 בשעה 17:20.
ישן 14-02-2008, 21:34
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
המנטרה של "הכל בראש" היא כ"כ שטותית, ובטח שלא נותנת סיבות לא להתאמן

מישהו פה חושב שנולדים עם ראש קשה? זה גנים? אולי יש מרכיב כזה(הפסיכולוגים אולי יותר יפרטו) אבל משהו מאוד ברור לי. יכולת מנטלית כמו פיזית נבנית במהלך הזמן. מי שמתמודד בהצלחה עם כל מיני אתגרים שהציב לעצמו בונה את המנטליות שלו ומשפר אותה.

אז כן, יכול להיות שילד שגדל בשכונת עוני יצליח יותר באתגרים האלו, כי הוא התמודד מילדותו עם קשיים הרבה יותר רצינים מול הילד שגדל בסביון. אבל השאלה שצריכה לעמוד מול העיניים היא "איך אני משפר את היכולת המנטלית?". ולא מדובר על הצבא, מדובר על נכס לחיים, על דרכי התמודדות באתגרים שהחיים מציבים לעצמנו. אחרי הכל- הצבא זה 3 שנים, אמנם משפיעות, אבל יש חוץ מהם 117 שנה.

שמישהו מתאמן לצבא הוא צריך תמיד לבדוק איפה הוא נשבר ואיפה בפעם הבאה הוא לא יישבר. מי שנוחת לגיבוש בלי כושר יכול לעבור, אבל הסיכויים שלו נמוכים.
א. לגוף שלו יהיה מאוד מאוד קשה לעמוד בעומסים שמופעלים עליו.
ב. הוא התמודד פחות ממי שהתאמן הרבה לקראת הקטע הזה. אימון נותן יותר ביטחון שהוא שלב קריטי בהצלחה, אם לא תאמין בעצמך לא תוכל לעבור.

תמיד יקום החכם שיגיד- "תשמע אחי, בשואה, שהם באמת רצו הם רצו / הלכו עשרות קילומטרים בלי אוכל ובלי שתיה". ויש בזה בסיס של אמת, הגוף יכול לתפקד במצבים נואשים גם בתת רמה אנושית. אבל להקביל את זה לגיבושים זה ממש לא רציני, וזה ממש לא מציאותי. מדובר באתגר, פיזי ומנטלי שעם כמה נסיון שאתה בא אליו יש לך הרבה יותר ייתרון.

הדוגמא הכי טובה? קח בחור שעבר טירונות יח' למשל ביחטיות, תתן לו לעשות גיבוש שייטת למשל, אני מוכן לחתום על זה שהסיכויים שלו מבחינה פיזית הם כמעט מאה אחוז. ולמה? הרי הוא ניסה לפני בתור מלשב להתקבל ונפל במסע של ה8. ופה זה בדיוק העניין, הוא השתפשף, פיזית ומנטלית, הוא התמודד עם קשיים, עם משברים והרמה הפיזית שלו עלתה.

אימון טוב לצבא הוא אימון שמחזק את הראש, הוא אימון שמשפר את היכולת הפיזית ובהתאם את היכולת המנטלית.

בכללי, עזבו את הצבא, תתחילו לרוץ, זה אחד הדברים היותר יפים שאדם יכול להתאהב בהם.

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 14-02-2008 בשעה 21:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:53

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר