לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2008, 21:34
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "העובדות אומרות ההפך - גם בממשלה כנראה התיאשו ממנה"

למעשה במשרדי הממשלה רצו להמשיך את הפיתוח, אבל מיקרוסופט, כמונופול דורסני, נקט שיטות מניפולטיביות ואף בלתי חוקיות כדי ללחוץ על הממשלה להמשיך ולהשתמש בMS אופיס. לאחר שהם נכשלו, נאלצה מיקרוסופט להוריד מחירים בצורה דרסטית כדי להטביע את הפרוייקט, ואף הצליחה. כמו שאתה רואה.
כל זאת, למרות שהרעיון המקורי היה בכלל לצמצם את הפער הדיגיטלי, ולתת כלים בידם של אלו שלא יכולים להרשות לעצמם לרכוש תוכנות במחירים מופקעים. כדי שMS לא תצטייר ככזו שפוגעת בתחומים חלשים, ודואגת רק לצרכנים הכבדים, היא המציאה פטנט חדש, "יום לאינטרנט בטוח" שהקשקוש שהוא טומן בחובו מצליח להסב במקצת את העינים ממטרתה האמיתית. אמנם סטיב באלמר טרח והגיע לארץ יותר מפעם אחת כדי לבטל את הגזרה, שימן במעט תרומות את המערכת והופס, שוב נקבר פרוייקט חשוב ע"י מונופול דורסני.

אמנם לא מן הנמנע שתהליך הפיתוח היה רק תרגיל שבוצע ע"י הממשלה (והצליח מעל למשוער, שימו לב לטוקבק הראשון http://www.haaretz.co.il/captain/pa...0&itemNo=642933 ) אך מובן שהמטרה המוצהרת לא הייתה לחינם, ובסופו של התהליך נהנו ונהנים ממנו אלפי משתמשים שאין ביכולתם לרכוש תוכנות בסיסיות הנדרשות להם לצורך מטלות חובה בלימודים וכדומה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2008, 22:41
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
אתה כאוייב מושבע מס' 1 של מיקרוסופט וככזה גם
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "למעשה במשרדי הממשלה רצו..."

מפיץ את כל השמועות הלא בדוקות בנושא. קראת טוקבקים ? זיהית מי כתב אותם ? הרי כל אחד יכול לכתוב תחת שמות שונים כמה שהוא רוצה תגובות לכתבות וכך כול להראות כאילו כל העולם ואחותו באותה דעה. וז גם תלוי במי בודק אותם, לאיזה מהם נותן לעבור ואיזה הוא חוסם. תגובות אנונימיות ממש לא אומרות כלום והן רק מיועדות לעורר דעת קהל חד-צדדית. אני כלל לא משוכנע, כי כל הסיפור שסיפרת ממש נכון, וזה שפה ושם תמצא כתבות בנושא, גם הן הרי נכתבות ביבי בעלי דעה מסויימת. אנירק יודע ( עובדות ) כי ביל גייטס תרם מאות מחשבים לבתי ספר בארץ, אישית אני מרוצה מהתמיכה הטכנית שלהם פה אשר קיבלתי אותה כל פעם בחינם, למרות שבכל מקום כותבים כי הי כאילו בתשלום. אני יכול רק להעיד מה שראיתי במו עיניי, לא עדות שמיעה או קריאה של שטויות של אחרים. הסיפור שלך אולי מאוד מעניין ומסקרן, אך מי בכלל יודע בכזו ודאות קנאית כי הוא כל כך נכון ? כמובן הוא מצוטט על ידי כל המתחרים, ביניהם אינטרסנטים לא פחות קטנים מאנשי מיקרוסופט עמם ( אנשי גוגל, למשל אשר מאוד מרוצים כשמוצאים אחד פראייר כמוך המאמין לכל מה שמספרים, ועוד תורם לשימחה לאיד על ידי שמפיץ אותו הלאה דרך הבמה שניתנה לרשותו...). וכל זה בלי לקחת בחשבון, כי Open Office ( אשר מותקנת גם אצלי נסיון ) חלשה מאוד בהשוואה לאחותה הגדולה, וסובלת ממחסור חמור של אופציות וחידושים כמו שיש כבר בגירסאות האחרונות של Office. היתרון שלה רק כי היא ללא תשלום, אך כמו רוב המוצרים המחולקים חינם היא גם מתפקדת "בצליעה" כמוהם. היא טובה עבור כל משתמש תפרן ממוצע, אך לא מתאימה למשתמש רציני הזקוק ליותר ממה שיש בה. דומה כהשוואה של צג CRT ישן 15" אותו אפשר לקנות היום כמעט בחינם לצגים החדישים LCD של 19" ויותר : בשניהם אפשר לראות אותם סרטים ולשחק אותם משחקים, השאלה היא - איך....

ישן 28-03-2008, 11:40
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בחרת להתייחס לנושאים שוליים, ולהתעלם מהנושא
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "אתה כאוייב מושבע מס' 1 של מיקרוסופט וככזה גם"

קודם כל, אני לא שונא אף אחד. אני מתייחס רק לעובדות. אם הייתי באמת שונא, לא הייתי משתמש במוצרי MS כלל.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי עדי-אילת
מפיץ את כל השמועות הלא בדוקות בנושא. קראת טוקבקים ? זיהית מי כתב אותם ? הרי כל אחד יכול לכתוב תחת שמות שונים כמה שהוא רוצה תגובות לכתבות וכך כול להראות כאילו כל העולם ואחותו באותה דעה. וז גם תלוי במי בודק אותם, לאיזה מהם נותן לעבור ואיזה הוא חוסם. תגובות אנונימיות ממש לא אומרות כלום והן רק מיועדות לעורר דעת קהל חד-צדדית.
ההפנייה לטוקבק הייתה לא בתור דעה, אלא בתור תגובה של אדם חכם שראה את העתיד, וכתב על מה שעלול לקרות לפני שזה קרה. אתה נטפלת למלה "טוקבק", והתחלת להשמיץ בלי להבין למה התכוונתי. הצעה שלי, קרא שוב. את שאר הטוקבקים לכתבות שהבאתי בכלל לא קראתי.

ציטוט:
אני כלל לא משוכנע, כי כל הסיפור שסיפרת ממש נכון, וזה שפה ושם תמצא כתבות בנושא, גם הן הרי נכתבות ביבי בעלי דעה מסויימת. ... הסיפור שלך אולי מאוד מעניין ומסקרן, אך מי בכלל יודע בכזו ודאות קנאית כי הוא כל כך נכון ? כמובן הוא מצוטט על ידי כל המתחרים, ביניהם אינטרסנטים לא פחות קטנים מאנשי מיקרוסופט עמם

בניגוד למה שאתה אומר, אני גיביתי את דברי בעובדות. הכתבות שהבאתי נכתבו ע"י אנשים שונים, בזמנים שונים ובאתרים שונים. אם יש לך הוכחות אחרות, אתה מוזמן להביא אותן.

ציטוט:
וכל זה בלי לקחת בחשבון, כי Open Office ( אשר מותקנת גם אצלי נסיון ) חלשה מאוד בהשוואה לאחותה הגדולה, וסובלת ממחסור חמור של אופציות וחידושים כמו שיש כבר בגירסאות האחרונות של Office. היתרון שלה רק כי היא ללא תשלום, אך כמו רוב המוצרים המחולקים חינם היא גם מתפקדת "בצליעה" כמוהם. היא טובה עבור כל משתמש תפרן ממוצע, אך לא מתאימה למשתמש רציני הזקוק ליותר ממה שיש בה.

מצחיק מאוד. אף אחד לא חושב שאופן-אופיס יכולה להתחרות באופיס. היא פשוט מהווה תחליף למעוטי יכולת. ואגב, זו לא "תוכנה שמחולקת חינם" זו תוכנת קוד פתוח. יש הבדל.

ציטוט:
דומה כהשוואה של צג CRT ישן 15" אותו אפשר לקנות היום כמעט בחינם לצגים החדישים LCD של 19" ויותר : בשניהם אפשר לראות אותם סרטים ולשחק אותם משחקים, השאלה היא - איך....

לא קשור לנושא, אך אענה לך בתור מנהל פורום או"ב; ההשוואה שלך לוקה בחסר, מפני שצגי ה CRT איכותיים פי כמה וכמה מכל צג LCD או פלזמה. עדיין לא הומצא מסך ה LCD שלא לוקה בבעיות של זמן תגובה איטי. זו הסיבה שגיימרים עד היום מעדיפים צגי CRT; ברוב דגמי הLCD הנמכרים בארץ אתה תקבל מריחה בתנועה רוחבית של המצלמה בסרטים; איכות התמונה בCRT טובה יותר; בCRT אתה לא מוגבל לרזולוציה הטבעית של המסך, כמו ב LCD, ובכל רזולוציה תקבל תמונה מעולה; הקונטרסט ורמת השחור בCRT טובים פי כמה.
היתרונות של LCD הן רמת בהירות גבוהה, צריכת הספק, וגודל.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 28-03-2008 בשעה 11:44.
ישן 28-03-2008, 17:25

היות ואין לי הרבה זמן אצטט בקיצור רק כמה פנינים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בחרת להתייחס לנושאים שוליים, ולהתעלם מהנושא"

מאותו חומר שבעצם אתה הבאת, לא אני ( ליד זה - הפירוש שלי ):
-----------
ציטוט מס' 1 מדבי גל מור, הידוע ברבים ומזמן כאחד ממתנגדי מיקרוסופט ותומך נלהב בכל מה שנקרא "חופשי" ( חופש מזכויות יוצרים, חופש דיבור, חופש שימוש וחופש מחשבה ונגד כל הסדר מחייב כדי לשמור על הדמוקרטיה. לכן נשאלת השאלה מי "הגורמים הממשלתים" האלומים אשר הוא מזכיר. אין שמות, חשש גדול של "ברווז עיתונאי" ידויע בשימוש נרחב בתקשורת, לרוב דעות אישיות המוצגות כאילו "מישהו אמר..."
"גורמים ממשלתיים טוענים, כי נציגי מיקרוסופט פנו בימים האחרונים למספר מנהלי מערכות מידע בממשלה וניסו לשכנע אותם למסור לחברה דיווח חסר."
וכמובן תגובת מיקרוספט :
"מחברת מיקרוסופט ישראל נמסר: " לא היו דברים מעולם. הטענה איננה נכונה ואין לה כל קשר למציאות". עם זאת, מקור ממשלתי שהעדיף לדבר בעילום שם, אישר את הדברים בראיון ל-ynet."
ושוב, מי זה המקור העלום הזה ?
----------------
טרם תפסתי מה ההבדל המהותי בין "קוד פתוח" לתוכנה אותה ניתן להוריד בחינם, ומה זה כל כך משנה להמתמש.
הנה עוד קטע מהציטוטים שהבאת :
"אופן אופיס היא תוכנת קוד פתוח שאפשר להורידה חינם מהאינטרנט".
-----------------
מה שנוגע לטיב תוכנת ה-OO ( ציטוט ) :
"בחלק ממשרדי הממשלה החליטו להמשיך את שכירת התוכנות של מיקרוסופט, כי התברר שאופן אופיס עדיין אינה חלופה ממשית לתוכנות האלה". הדברים ברורים בשם אומרם, אני הרי כתבתי בערך אותו דבר.
----------------
בינתיים משלמים ל-SUN ול-IBM - מתחרים גדולים של מיקרוסופט, לא פחות "שוברי שוק" קפיטליסטים ומונופוליסטים ממיקרוסופט - הנה עוד קטע מהציטוט:
"על פי ההסכם שנחתם, שיתוף הפעולה בין מוסדות החינוך בישראל לסאן נקבע לתקופה של שלוש שנים, עם אפשרות להארכה נוספת של ההסכם לשנתיים. במסגרת זו, הוחלט כי סאן תעזור בהטמעת תוכנות חדשות לשימוש בבתי הספר, תשתתף במימון הכשרת המורים ואף תסייע בהקמת מעבדות מחשבים חדשות. "זהו האיום הגדול ביותר עד כה למונופול של מיקרוסופט", אומר גורם הבקי בנושא, "היריבות בין שתי החברות תביא להגברת התחרות על התלמידים".
נשאלת השאלה - מי "סידר" לאינטרסנטים אחרים כניסה אל ענייני משרד החינוך, ומי דאג כי במקום לקבל ממיקרוסופט בזול ( בהשכרה ) צריךלשלם לאחרים עשרות אלפי ש"ח.
-------------------
לדעתי חבל על הזמן להמשיך בויכוח, כי לא יהיה לו סוף. אתה משוכנע במה שאני שולל ולהפך. לכן אני עם השירשור הזה סיימתי.
זיו - קרא, תפנים, וכשתסים, מצידי תוכל למחוק הכל.

ישן 29-03-2008, 20:30
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "היות ואין לי הרבה זמן אצטט בקיצור רק כמה פנינים"

תשפר בבקשה את היחס שלך. גם להתווכח צריך לדעת, ואין עניין להכניס יחס אישי לוויכוחים בעלמא. אני מבין שפגיעה במיקרוסופט גורמת זעזוע לשורש נשמתך, אבל עדיין, אין צורך להכניס פנייות אישויות כגון "זיו - קרא, תפנים, וכשתסים, מצידי תוכל למחוק הכל" הרומזת שאני כופה את דעותי על אחרים, מנהל באופן חד-צדדי את הפורום, ומצדיק את השורה שכתובה מתחת לשם המשתמש שלי. זה בחלט לא כך, והאשכול הזה ישאר כתוב גם אם תתחנן שאמחק אותו.
אני לא מתווכח איתך כנציג MS, אלא כסתם גולש. אם אתה רוצה להצהיר שאתה לא כזה, אתה מוזמן, והיחס יהיה אחר. בנתיים לא הייתה נימה אישית בדברי. ההוכחה לכך שאין לי שום דבר נגדך הוא הצל"ש שקיבלת על השתתפות פעילה בפורום, אותו קיבלת ממני. אילו הייתה לי כוונה לסתום פיות ולנהל בחד-צדדיות, זה לא היה קורה.

בחרתי שלא להתייחס לתגובה שלך מההבט הויכוחי (בנתיים) כי אתה לא מתכוון להמשיך בו, ובטוחני שמי שקרא את תגובותי ואת תגובותיך, ידע לבד מי צודק, ומי לא כל כך

ישן 29-03-2008, 22:43
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "תשפר בבקשה את היחס שלך. גם..."

אין פה עניין של להיות צודק לדעתי. זה עניין של אמונה. רוב אנשי המחשבים אני מאמין דווקא יצדדו בדעה של עדי אילת ושלי שאין שום סיכוי שבעולם שמיקרוסופט תשחרר טלאי שיהרוס בכוונה את אופיס 2003. רובם יאמינו שזו פשוט תקלה שהם יסדרו מהר מאוד כי כל פאק כזה עולה למיקרוסופט תדמיתית. אם אופיס 2003 הוא בעיניי אנשים זבל, הם לא בהכרח ידגימו ביטחון ע"י רכישת אופיס 2007, אלא אולי יתחילו לפזול לכיוון מוצרים מתחרים אחרי שהם ילכלכו על אופיס לכל מי שידברו איתו.

ישן 30-03-2008, 04:53
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "זו השיטה של מיקרוסופט. לייבש..."

יש הבדל גדול בין לדרוש ממך אקספלורר 7 בשביל שירותים מסוימים או לדרוש ממך לשדרג למסנג'ר 8 בשביל שתוכל לעשות shared folder עם חברים או שיחה קולית באמינות גבוה יותר מאשר במשפחת מסנג'ר 6 או קודמת, לבין להחדיר בכוונה תקלות למוצרים הישנים. האחרון איננה ממש שיטת פעולה כביכול של מיקרוסופט שיש עליה איזשהו קונצנזוס. מעט מאוד אנשים מאמינים/יאמינו בדבר כזה...

בחיים לא קראתי מאמר בעיתון מקצועי (שמקדם חומרה ותוכנה למשפחת ווינדוס) שהעלה כזו השערה כי מיד האמינות של אותו כותב תיפול לקרשים. אם אכן היו דברים בגו אני מאמין שמישהו היה אוסף את העובדות או כביכול סממנים חוזרים ונשנים של נזקים-בכוונה למשתמשים של גרסאות ישנות והיה מציג את זה לאור. אז כן, מיקרוסופט כמו כל יצרן של כל מוצר בעולם (שלא קשור לעולם המחשבים בכלל) לא תתן לך תמיכה למוצרים שלה לנצח ע"י תיקונים (טלאים) וכו', ובכך תעודד אותך לשדרג, אבל הדרך רחוקה מזה ולטעון שהם פוגמים בכוונה במוצרים שלהם. מן הסתם הם בעמדה מספיק רגישה לפגיעות ישירות של כל מיני class action lawsuits של לקוחות שבמקום לרכוש את המוצר החדש היו דורשים בחזרה את הכסף על המוצר הישן או לקבל את המוצר החדש בחינם כי הישן מקולקל ברמה שמיקרוסופט רשלנית לגביו ותהיה מחוייבת לפצות את הלקוח.

או במילים מאוד פשוטות: הטענה באשכול המקורי משעשעת ותו לא, מבחינתי.

ישן 30-03-2008, 09:31
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי "ר" שמתחילה ב "יש הבדל גדול בין לדרוש ממך..."

לכן קיימים פורומים חתרניים כמו פרש, שמוצאים את האמת אל פני השטח, בלי לפחד מאבדן אמינות. נכון, לא אמרתי שמוכנסות תקלות בכוונה תחילה, אבל זו התוצאה בד"כ. אגב, הם לא צריכים לפגום במוצרים, כי הבאגים בפנים כבר מרגע הקנייה... הם פשוט מתגלים מאוחר מספיק כדי שהמערכת תשרוד, וכשיוצאת מערכת חדשה הם מפסיקים להוציא תיקונים לישנה (ע"ע וינדוס 2000, אחד הגרסאות היותר מוצלחות של וינדוס, שיובש החל משנה שעברה כדי שמנהלי רשתות יפחדו להתעסק איתו וישדרגו) והרי אף אחד לא רוצה להסתובב עם תוכנות מבוגבגות ...
קח לדוגמא את עניין התאימות לאחור ולפנים במיקרוסופט, זהו עניין אבסורדי לחלוטין. מסמך וורד סטנדרטי שנשמר בתבנית 2003, אני לא יכול לדרוש שיפתח כראוי בגרסת 2000 (אח, איזה רעיון משונה...) אבל להפך? שמסמך וורד שנשמר בגרסת 2000 שלא יוצג כראוי בוורד 2003? למה? איזו סיבה יכולה להיות?
ואם ממש ניסחף, נגלה שמסמך של אופיס 2007 לא מסוגל בכלל להפתח באופיס 2000 (אלא אם נשמר בתבנית ישנה יותר) האם זה לא נקרא שדרוג כפוי? אדם שכותב לעצמו מסמכים, ניחא. אבל אם הוא רק מנסה להעביר אותם למישהו אחר, הוא יקבל יחס כאילו כתב באיינשטיין. מיקרוסופט מחייבת את כולם לשדרג. אם זה באופיס, ואם זה בוינדוס (לא יצא DirectX 10 לXP בשום אופן, וגם לא מדייה סנטר, כדי להכריח משתמשים לעבור לויסטה) ואלו כבר עובדות, לא ספקולציות.

ישן 30-03-2008, 10:29

הפורום הזה של Flash רחוק מלהיות "פורום מחתרתי" הנלחם למעןן
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לכן קיימים פורומים חתרניים..."

צדק חברתי אלא על ידי הצגת עובדות כנ"ל מצוצות מהאצבע יכול לשמש אולי רק בקושי כפורום בדיחות לא תמיד ממש מצחיקות.
בנושא הנ"ל מיקרוסופט נוהגת ככל יצרן ה"תומך" בסחורתו רק מספר שנים לאחור כשלא מונע ממשתמש כלשהו להמשיך להשתמש בסחורתו, אך ללא המשך קבלת חלפים חדישים. אלא אותו משתמש אם הוא "נתקע" על גירסה ישנה שכבר לא בשימוש עלול לעמוד בפני שוקת ריקה כמו כל משתמשי LOTUS 123 או Quatro Pro לשעבר, כולל תוכנות כגון AsAeasyAs ועוד אשר הגליונות האלקטורנים שלהם משלהי שנות ה-80 של המאה הקודמת כבר לא מעשיים היום ויש לתרגמן ( להמיר אותם ) אל הגירסאות החדשות יותר . כך עם קבצי QText ישנים ( ל-DOS - קבצי HEB, או WordPrefect, ועוד. העולםמתקדם וניתן להוציא היום טסט למכוניות ישנות רק למטרת "אספנות". מי שרוצה לצעוד עם הזמן עליו להקציב סכום של כמה עשרות ש"ח כל חודש אשר תוך כמה שנים יהווה בסיס לרכישת שידרוגים גם למערכות ההפעלה וגם לחבילות תוכנה ( כגון Office אך לא רק של מיקרוסופט, כגון תוכנות אנטי-וירוס וכו' ) אותן רצוי ומומלץ לשדרג כל שנה או כמה שנים. גם מחשב משדרגים, ולא נתקעים עם P1 או זכרון של 128 K היכול לשמש היום רק במערכת הפעלה ישנה.
אך כתיבה אובססיבית דווקא ותמיד רק נגד מיקרוסופט מעוררת חשד של אינטרסים זרים ולא של "מאבק למען קידמה, חופש עיסוק ודעה" כשמסיב ובעולם קיימים ומתפתחים קרטלים ומונופולים רבה יותר מסוכנים לשלום העולם מאשר חברה אשר קופתה ובעליה תורמים מאות מיליונים ( דולרים, לא שקלים ) כל שנה למען רווחת ובריאות העולם, כולל קידום רמת הידע והתרבות בישראל.

ישן 30-03-2008, 17:08
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "הפורום הזה של Flash רחוק מלהיות "פורום מחתרתי" הנלחם למעןן"

חשבתי שלדעתך "חבל על הזמן להמשיך בוויכוח", מה קרה פתאום? התעוררו בך יצרים אפלים?
אני מזהיר אותך כאן ועכשיו, שאם לא תפסיק לטפול עלי אשמות שוא (" כתיבה אובססיבית דווקא ותמיד רק נגד מיקרוסופט") אני אתבע אותך, ויש לי את כל הכלים לעשות את זה. לעת עתה אתה נחסם מהפורום עקב זלזול בוטה ("הפורום יכול לשמש אולי רק בקושי כפורום בדיחות לא תמיד ממש מצחיקות") אם יש לך בדיחות, תוכל להמשיך ולספר אותם במה שבראש. אתה לא תזלזל בצורה כזאת בפורום שלי, ותקרא לי שקרן אחרי שהצגתי בפניך עובדות מוצקות.
אם יש לך מה להגיב לתגובה זאת (בלי ביטויים זולים ומזלזלים) תוכל לשלוח אותה אלי לפרטי ואני אפרסם כאן.

ישן 31-03-2008, 04:09
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לכן קיימים פורומים חתרניים..."

בכל תוכנה יש באגים, זה לא ייחודי למיקרוסופט. כל המוצרים של כל ענקי התוכנה (גוגל, אדובי, סימנטק, אפל, צ'ק פוינט, משפחת לינוקס/נובל) מלווים בסיפורי סיוטים בלהות של לקוחות פה ושם. ממה שאני ראיתי וקראתי, רוב האנשים שאינם אנשי מחשבים מרוצים לגמרי מהתוכנות של מיקרוסופט ורק באופן נדיר נתקלים בבאג אמיתי (לא מגבלת תוכנה). יש להם פשוט צרכים מאוד מאוד בסיסיים. האנשים שהם כן אנשי מחשבים יודעים כבר משנות ה-90 שמוצרי מיקרוסופט גרסה סופית הם למעשה ביתא מתקדמת, ורק אחרי איזה service pack קטן או שניים אפשר להחשיב אותם מוצרים מוגמרים - ולכן אם לא בא להם להתעסק במעקפי באגים הם לא ישדרגו עד לפחות SP1 במידה והם עובדים הרבה מאוד עם המוצר (ובפיצ'רים מתקדמים שלו) ולכן מסטטיסטיקה פשוטה הם יתקלו ביותר באגים בגרסה טרום-SP1.

אני לא רואה שום סיבה שמיקרוסופט תמשיך לזרוק כסף על ווינדוס 2000. העסקים שטוב להם עם 2000 שימשיכו לחיות איתו לנצח מצדי. אם מתגלה חור אבטחה בווינדוס 2000 בשנת 2015, אז שאותם משתמשי ווינדוס 2000 יפנו לצד גימל שיגן עליהם, ותמיד יהיו פתרונות. יש חברות כמו eEye שזו ההתמחות שלהם - להגן עליך מפני חורי אבטחה ידועים (ולא סגורים) וחורי אבטחה עדיין לא ידועים בזכות שכבות מגן מהונדסות בקפידה. אז לדעתך מיקרוסופט צריכים להמשיך לתמוך במוצר כמה שנים יותר מכמות השנים שלדעתי היא מספיקה (בתור התחייבות ללקוח).

לגבי התאימות לאחור - באמת אין סיבה שמסמך שנכתב באופיס 2000 לא ייפתח כראוי ב-2003. אני לא יודע מה אחוז המקרים הללו שאתה מתאר, אך בדרך כלל יש מעקפים כגון שמירה בפורמט אחר כלשהו. לגבי שדרוג כפוי לוויסטה - זה עולה למיקרוסופט כסף לפתח את DX10 כך שמה שהם רוצים לעשות איתו - לדעתי זכותם.

אז כמובן שמיקרוסופט מעודדים אותך לשדרג לגרסאות חדשות, כמו כל סוחר אחר שרוצה לקוח חוזר (רכישה נוספת), אך אני לא חושב שרוב האנשים חשים שהם מוכרחים לעשות זאת - יעני כפייה. אם רוב האנשים היו חשים כך אז מן הסתם מיקרוסופט היו חוטפים על כך תביעה (נוספת) באירופה ובארה"ב. מיקרוסופט לא מסוגלים לדפוק את הלקוחות שלהם בלי לשלם על כך מחיר כבד. הם לא פועלים בתוך חלל ריק.

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 31-03-2008 בשעה 04:15.
ישן 29-03-2008, 08:29
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי spidi123 שמתחילה ב "תאוריית קונספירציה-שמתם לב לתקלות מרובות לאחרונה ביישומי האופיס 2003?"

לדעתי אין שום אמת בדבר. לא מיקרוסופט ולא גוגל, ולא אף חברת תוכנה אחרת ששווה כמה מאות ביליוני דולר תעשה שטויות של להפיל בכוונה מחשבים/תוכנות של המשתמשים שלהם. סודות כאלה סופם להתפוצץ והעולם אחרי Enron/WorldCom הרבה יותר רגיש לרמאויות מסחריות בזכות חוקי-האנטי-הונאה הנוקשים Sarbanes-Oxley. וכמובן צריך לזכור את האיחוד האירופאי שמחפש את מיקרוסופט בפינה וללא ספק היה קופץ על כזאת קונספירציה כמו כלב מורעב אליו השלכת עצם.

אבל אף פעם אי אפשר לדעת שום דבר בוודאות, כמובן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר