לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2008, 15:24
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחם.ס שמתחילה ב "איך בכלל אפשר להסביר את זה?"

שחםםם, מה שלומך?
טוב לראות אותך פה, ברוך הבא! אתה מוזמן להוסיף את עצמך לאשכול ההיכרות.

גם אני חשבתי על הנושא הזה לאחרונה. אני מניחה שבסופו של דבר החיים לצד חילונים חדרו את מעטה התמימות שלי (מלשון "אמונה תמימה". אני דוגלת בשיטה של "עשה ואז למד", כאשר לא דחוף לי במיוחד לדעת סיבות והסברים שבמילא אני אשכח תוך שבוע...), ובסוף התחלתי להסתכל עלינו מבחוץ בצורה הזו.
מההסתכלות הזו, באמת נראה מטופש למחוא כפיים הפוך, וכל מיני שטויות אחרות שלא עולות לי כרגע בראש.
אבל... ככה זה. את הגבול צריך לשים איפשהו, אחרת, כמו שאומרים, "אין לדבר סוף". ועם הגבול הזה צריך לחיות, וחיים לא רע...
חזרה לפורום
ישן 17-04-2008, 16:16
  שחם.ס שחם.ס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחם.ס שמתחילה ב "איך בכלל אפשר להסביר את זה?"

האמת שהדיון שם הוא מאוד מעניין וגם די קשור למה שאני העלתי... אבל אני יותר התכוונתי בקטע ההומוריסטי של העניין... (לא מחפש להצטדק מה נכון ומה לא נכון) תביאו מקרים מצחיקים של דברים שעשיתם והחברה החילונים לא הבינו...
נזכרתי עכשיו בקטע משעשע מהצבא.... בשבת הראשונה שהצוות שלי סגר , החברה החילונים לא ידעו ממש איך "לאכול אותנו" (בלשון המעטה) הם שאלו מה לעשות נניח עם האור באוהל.... החלטנו שלא נפיל עליהם את כל שמירת שבת כהלכתה א+ב בבת אחת והחלטנו רק לבקש מהם להשאיר את האור דולק כל השבת.... אחרי האוכל הלכתי לישון והחברה החילונים עדיין לא חזרו... ופתאום אני מתעורר בלילה ואני רואה שהחברה החילונים מהצוות שלי בדיוק באמצע בנייית סוג של בית למנורה מקרטון שהם ילבישו על המנורה וככה זה יסתיר את האור. אז מה יצא? במשך שעה הם גזרו והדביקו קרטונים וכל זה במקום לכבות את האור
חזרה לפורום
ישן 17-04-2008, 21:37
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי cookoorookie שמתחילה ב "מקרה ששמעתי"

מזכיר לי מקרה שקרא לי (בלי חילונים, אבל אם הם היו רואים אותו הם היו צוחקים...) -
עשינו שבת חברים אצל מישהי, ולפני שבת מישהו שאל את הבחורה שאצלה היינו אם האור במקרר כבוי והיא ענתה שכן (הוא עמד ליד המקרר ולא בדק). כמובן בשבת התברר שהאור היה דולק, ולא יכולנו לסגור את הדלת. אחת החבר'ה שם מגבת כדי שהדלת לא תיסגר, ואז כמובן ניסינו לסגור כמה שיותר בלי לסגור עד הסוף. ובום, האור נכבה. אז סגרנו עד הסוף ולא יכולנו לפתוח. אז כשהצטרכנו את המקרר מישהו ניסה לפתוח טיפה טיפה, ככה שרק נוכל להכניס יד, והאור נדלק. אז פתחנו, השתמשנו במקרר, ולא יכולנו לסגור.
וכך זה קרה עוד איזה 10 פעמים. (בלילה הדלת היתה סגורה...)
למחרת בצהריים נמאס לנו (אחרי שהתלבטנו מלא פעמים מה לעשות), ואחד הבנים הזכיר שבשניים זה יותר בסדר, ואני הזכרתי את חברנו גרמא, ובסוף מישהו פיתח רעיון מגניב, שבוצע על ידי היחידים שהסכימו "לחטוא" - הוא ואני: המקרר היה פתוח. לקחנו סרגל מתכת והשענו אותו על דלת המקרר למעלה, ומתחנו אותו בעיגול למעלה, כך שכשנעזוב הוא יפול על המתג שמכבה את הנורה (המתג שדלת המקרר לוחצת עליו כשהיא נסגרת). אחרי שעזבנו אחד החברים הבריז את המנורה החוצה, ואז העפנו את הסרגל.

היה בהחלט מצחיק.

(בשבת שהיתה אצלי בבית, אגב, לא היה אור במקרר, כי ההורים שלי הוציאו את הנורה כשהמקרר הגיע אלינו לראשונה. לעומת זאת, לא היה גם מזגן, פלטה, מדיח כלים ומיחם. שכחנו...)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר