לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2008, 00:42
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב ":D אצלנו גם אם יש 8 שניצלים..."

ביום שישי באורך נס ניצלתי חח

אכלנו כולנו טבעול , ושחכתי שאבא שלי אמר לי איזה שעתיים לפני שנגמר הטבעול בדיוק ואחותי ממש אוהבת את זה אז אם זה בסדר שאני יאכל שניצל אמיתי .. ואמרתי סבבה

כמובן שחכתי מזה , כי כולם נראים כבר אותו דבר יחסית ושעה אחרי הארוחה באתי לאכול שוקולד .. כבר פתחתי אותו , ולרוב אני נותן איזה ברכה מהירה ומעיף לפה.

אבל הפעם לא יודע למה , בדיוק נשענתי לאחורה וברכתי לאט לאט ממש עם כוונה ולמזלי בדיוק שסיימתי את הברכה אחותי אמרה לי "לאאאאאאא" והזכירה לי שאני זה שאכלתי שניצל אמיתי ..

בקיצור אם הייתי מברך רגיל כמו שאני לרוב זה כבר היה בפה , אבל דווקא אז שברכתי ממש לאט עם כוונה אז היה מספיק זמן שאני לא יספיק להכניס את זה לפה ושאחותי תזהיר אותי :]

מזללל
חזרה לפורום
ישן 26-05-2008, 07:44
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "חברה שלי טוענת שבגלל זה הלך..."

לא נראה לי ...

לא עשיתם את זה במודע , אם הייתן עושות את זה במודע , אז אולי הייתן מרגישות לא טוב עם עצמכן ומרגישות בתת מודע שמגיע לכם עונש ולכן הייתן בתת מודע לא מצליחות במבחן .

אבל זה לא פה תפיסה נוצרית ,שאם אתה עושה טוב אתה מקבל פרס ואם אתה עושה רע אתה מקבל עונש (לפחות בפשט של זה , כמובן שלהצליח להתגבר על היצר זה כבר פרס ולהפסיד לו זה עונש שאין כמותו , אבל אני מדבר פשט , לדוגמה באמת להצליח במבחן או לא להצליח).

לדעתי אלוקים הוא פשוט אל שיש לו רק אהבה לבנים שלו .

לנו יש את הזכות לבחור , בין ככה לככה , בין טוב לרע .. אם יש לנו את הזכות לבחור אז זה לא יהיה הוגן אם נקבל עונש ופרס כי אז בעצם אנחנו לא בוחרים כל כך אנחנו די מחויבים .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר