לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2008, 12:05
צלמית המשתמש של ShArKiMaN
  משתמש זכר ShArKiMaN ShArKiMaN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.06
זקוק לעצה במתמטיקה אני ממש נואש

עשיתי קורס בלחמן במתמטיקה 5 יח"ל והקורס היה ממש קטסטרופה, יום שני הבגרות ואני בקושי מצליח לפתור תרגילים, אני אשכרה מחפש תיאוריה באינטרנט כדי להבין במה אני טועה. הכל הולך לי על הפנים, אני בונה על מועד ב' ומועד חורף.
המצב ממש מדכא, אני כבר לא יודע מה לעשות. . .
הטופס היחיד שאני מוכן אליו הוא 005
006 כלום לא הולך לי, לרוב חדו"א וטריגו
007 הבנתי וקטורים אך בכל זאת אני לא מצליח לפתור, או שאני לא מבין מה לעשות.

הייתה לי בגרות בפיזיקה כך שלמעשה היו לי פחות מ3 שבועות להתכונן למתמטיקה בהם כשבוע הייתי מאושפז עם חום גבוה ועוד שבוע ירד לטמיון.
שבועיים נשארו- ומה שעשיתי בשבועיים האלה הם נסיונות נואשים לפתור תרגילים שגזלו ממני זמן רב...

אני לא תולה את האשמה באף אחד (אולי קצת במורה הגרועה שהייתה לי בקורס) כי זה לא ממש עוזר להפיך האשמות בכל אח כשכל מה שמעניין אותי זה לדעת מתמטיקה ולא לריב עם לחמן על כך שהם אשמים בבורות שלי :\

חזרה לפורום
ישן 20-06-2008, 15:42
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShArKiMaN שמתחילה ב "זקוק לעצה במתמטיקה אני ממש נואש"

אין מורה גרוע (סתם, יש.. אבל ברוב המקרים זו לא הבעיה), אלא החיבור האישי שלך לאותו מורה.
ייתכן כי אתה לא מבין שום דבר ממה שהוא מסביר, אבל מישהו אחר כן יבין הכל. זה מאוד תלוי בחיבור שלך עם דרך הלימוד שלו.

מה שאתה צריך, לדעתי, זה מורה פרטי או אפילו חבר שפשוט ישב איתך על התרגילים ויסביר לך בשפה שלך, איך לפתור כל דבר.
בסך הכל החומר בתמתמטיקה 5 יח"ל לא קשה. זה שאתה מסתבך עם הפתרונות זה בגלל ששום דבר לא יושב לך מסודר מול העיניים. אין שום תרגיל שנתנו אי פעם בבגרויות או במתכונות שאתה לא מסוגל לפתור.
אתה רק צריך מישהו שיראה לך את הדרך ואתה לא תאמין עד כמה זה פשוט.

אני לא חושב שהפורום יתאים לך כי קשה מאוד להעביר את זה בהתכתבות.
הפורום יכול לעזור לפתור בעיה ספציפית או לענות על שאלות עקרוניות במתמטיקה, אבל לא ממש ללמד אותך מתמטיקה.

אחרי שאתה מבין את הרעיון שעומד מאחורי השאלה, אתה תהיה חייב לפתור מלא תרגילים ואז אתה תראה, עד כמה שהעסק חוזר על עצמו, ועד כמה שהוא פשוט.

חזרה לפורום
ישן 20-06-2008, 18:01
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "מסתבר שהוא לומד הנדסת..."

מסתבר
אין בשנקר לימודים שהם לא הנדסה / עיצוב.
אני בסך הכל בשנה ראשונה. בינתיים אני מרוצה מהמקום.
בסך הכל המכללה קטנה מאוד, ויש יחס מאוד אישי בין המרצה / מתרגל לסטודנט.
אין מרצה שאתה לא יכול לעצור באמצע ולשאול שאלה, או להעיר משהו, מה שכן קורה באוניברסיטאות גדולות.

הכיתות קטנות, במיוחד של הנדסת תוכנה
מסתבר שהמקצוע לא מושך מספיק אנשים, או שאנשים פשוט מפחדים מהרמה שלו.. לא יודע...
הרמה באופן כללי במתמטיקה, תיכנות ופיסיקה טובה מאוד. אני משווה את המבחנים שלנו למבחנים של אוניברסיטאות אחרות / מכללות אחרות, והמצב שלנו טוב מאוד.

אין דשא בכלל (אם זה משנה משהו) והקפיטריה יקרה מדי (לדעתי).
מצד שני - אין זמן לשבת על הדשא... בהנדסה אין לך שניה חופשית לנשום. כל הזמן שיעורים, ואם יש לך חצי שעה בין שיעור לשיעור, אתה מנצל אותה טוב טוב בשביל לקנות קפה ולהרקע בחוץ מהלימודים / ללכת לאינטרנט ולהספים בפרש / ללכת לכיתה לתפוס מקום טוב מקדימה, לפני שהנדסת אלקטרוניקה באים ותופסים לנו את כל הכיסאות

מה שמגניב בשנקר, וזה לא שייך בכלל להנדסה, זה מגמת עיצוב
פתאום, אאוט אוב דה-בלו אתה רואה כל מיני בובות עם בגדים מעוצבים במסדרונות, אנשים הולכים עם מצלמות ודוגמניות מסתובבות להן ברחבי הקמפוס. אנשים יושבים על המדרגות, מציירים כל מיני דברים, בונים כל מיני דברים... זה די מגניב
אני מחכה לתקופה שאוכל לקחת מקצוע בחירה וללמוד צילום אופנה או איור או משהו כזה, ולקבל על זה נקודות זכות לתואר

חזרה לפורום
ישן 23-06-2008, 21:11
צלמית המשתמש של ShArKiMaN
  משתמש זכר ShArKiMaN ShArKiMaN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "תעלה כמה שאלות וננסה להסביר..."

טוב אז ככה הלך לי על הפנים בבגרות היום לא ציפיתי ליותר.
החל ממחר אני מתחיל ללמוד ברצינות.
אני צריך טיפים לתכנון נכון של הזמן שלי עד הבחינה ב 14/7.
חשבתי דווקא להתחיל ללמוד 007 כי לא ניגשתי היום לטופס הזה.
גם אם זה פטתי אני אתחיל ללמוד דווקא מספר של צוברים ניסיון כדי שאני לא אסתבך יותר מדי בהמשך וגם כי פתירה של דברים פשוטים מקנה בטחון רב ומוטיבציה להמשך. הקטע הוא שאני לא יודע מאיזה נושא להתחיל.
אני מקדיש שבועיים ללמוד 007 ובשבוע האחרון אני אשב ואלמד 006 וחזרה קלה על 005.
אם אני אשקיע שעות רבות בלימוד יש לי סיכוי סביר להצליח לכסות את כל החומר, אבל איך מתכננים את זמן הלמידה היומי?, כמה שעות לשבת ביום? לפי מה שהבנתי זה לא בריא לדחוס כ"כ הרבה חומר בפרק זמן קצר.

אגב אין לי מילים לתאר עד כמה אני אסיר תודה על העזרה שאנשים פה מוכנים להשקיע!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר