לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2008, 22:10
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
לא תקפתי אותך.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "וכי למה זה? אני מדבר מניסיון..."

ציטוט:
דודים שלי שטסו לגרמניה לחיות שם, חיו כשנה שנתיים וחזרו לארץ, עבודה בלתי אפשרי כמעט למצוא, ישנם סדרי עדיפויות:

מקומיים [גרמנים].
בעלי אזרחות אירופאית [גם להם קשה למצוא עבודה]
פליטים [למצוא עבודה זה כמו למצוא ברז מים במדבר סהרה]

סדר העדיפויות של העסקת עובדים לא מתקשר כאן לשום דבר והוא לגמרי לא רלוונטי.
גרמניה היא מדינה דמוקרטית לא פחות מישראל או כל מדינה אחרת בעולם, וגם בארץ ערבים או עובדים זרים לא זוכים למקצועות מכובדים כמו אזרחים יודעי עברית שוטפת.

היררכיית העסקת העובדים קיימת בכל מקום בעולם, זה לא מה שהופך את הגרמנים ל"עם קר ומנוכר"(למרות שחלקם כן).
חזרה לפורום
ישן 17-07-2008, 11:41
צלמית המשתמש של Algorithm
  משתמש זכר Algorithm Algorithm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי reason שמתחילה ב "אתה בעצם אומר שיותר קשה ללמוד..."

זהו גם אני הבנתי את זה ככה, אז זהו שזה לא נכון, אומנם כן - גרמנית שפה בכלל לא קלה, ואם היא רוסיה אז יהיה לה הרבה יותר קל [כן כי לשפות ישנה חפיפה מסויימת בדקדוק], אבל לפי הכינוי אני לא חושב שהיא רוסיה, ולכן יהיה לה הרבה יותר קשה, עד כדי בלתי נסבל ללמוד את השפה הגרמנית כי יש שם המון בעיות דקדוק שאם לא שומעים ולא מתנסים בהם ולא מכירים, זה כמעט בלתי אפשרי להגות כראוי.

בכל מקרה, השפות הקשות ביותר הן פינית וסינית [לא בהכרח באותה הרמה, סינית קשה יותר, אבל לא בהרבה, ממש במעט, אבל זה לא משנה, מה שחשוב לזכור הוא שפינית וסינית הן השפות הקשות ביותר, ורצוי להתרחק מהן אחרת החיים יסתבכו נורא חבל - כי אני הייתי רוצה לדעת סינית]
חזרה לפורום
ישן 16-07-2008, 21:10

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לימורוש שמתחילה ב "לימודים בגרמניה... עזרה?"

http://ug.technion.ac.il/admissions...PR_25_19_12.pdf

ציטוט:
בתחום מדעי הטבע מקדים הטכניון את אוניברסיטת ג'והנס הופקינס האמריקנית (מקום 37
בדירוג), את אוניברסיטת ניו יורק (מקום 42 בדירוג) ואת כל האוניברסיטאות בגרמניה, כולל
אוניברסיטת היידלברג היוקרתית,
הולנד, איטליה ועוד.

באמת שאין טעם לטוס לגרמניה בשביל לימודים, כפי שאמרתי כבר [ואם לא בת'רד הזה אז המון בעבר],
הטכניון עומדת גאה עם ראש מעלה ובסטנדרטים מהגבוהים בעולם, אם את כל כך רוצה לעבור לגרמניה,
לפחות תסיימי ללמוד בטכניון[ורצוי גם לרכוש ניסיון כמובן], שכן יש לו שם בינלאומי ורק אז תעברי לגור בגרמניה גך את גם עוברת עם מקצוע איכותי במיוחד ביד.
חזרה לפורום
ישן 17-07-2008, 12:17
  לימורוש לימורוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לימורוש שמתחילה ב "לימודים בגרמניה... עזרה?"

^^^^

מסכימה איתך

בגלל זה חלק גדול מישראלים לא מתקדם כי הם חיים את העבר ובצורה כזאת לא יכולים לחיות ברמה גבוה

אני מבינה שזה כואב, אבל סליחה בגלל שלפני שישים שנה היתה קבוצה של אנשים מפגרים ואנטישמים אני יפסיק את החיים שלי?

אם כבר מדברים אז האנטישמיות הייתה בכל מקום בכל ארץ ואפילו יותר מהשאר בגרמניה הנאצים לא רצו לעשות את הזוועות על גבולם, לכן זה היה בכל ארץ וארץ בכל העולם אז מה?

מעניין בני כמה אתם, כי אתם מדברים וחושבים כמו ילדים.

בכל מקרה תודה על הדעות והעצות

אבל חיכיתי לתגובות קצת יותר מעמיקות ולעניין זאת אומרת עובדות לעניין

אני לא הייתי צריכה לשמוע משהו שאני כבר יודעת, הייתה שואה.. תמשיכו הלאה.. אין מה לעשות כמה שזה כואב ומחריד, אי אפשר להיות ממומרר

אהה וAlgorithm
זאת הבעיה של הדודים שלך הם נסו לגרמניה ללא מקצוע אז מן הסתם מי יקבל אותם בזרועות פתוחות?

בוא אני יגיד לכם ככה, עצה שלי אליכם,
אם אתם תחשבו כל הזמן שלילי שאין שם עבודה וכ"ו ועם מנוכר אז אתם לא תוכלו להשיג את הטוב יותר, אני לא אומרת שאתם תצליחו כי אולי כן.. אבל יש הרבה סוגים של הצלחה
כל התחלה היא קשה, אבל מי שיודע להתחיל אותה בצורה טובה אני חושבת הוא ישתלב יפה מאוד

נערך לאחרונה ע"י לימורוש בתאריך 17-07-2008 בשעה 12:25.
חזרה לפורום
ישן 17-07-2008, 12:50
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי לימורוש שמתחילה ב "^^^^ מסכימה איתך ..."

כנראה צריך להעיר אותך לעובדות מסוג אחר..

את מבינה שהאנשים שאת הולכת להיות/לעבוד איתם בגרמניה ככל הנראה צאצאים של קצין או אזרח מן השורה שעמד בצד וראה איך העם שלך נרצח?

את מבינה שלפני שישים ומשהו שנה המדינה, שבה את כלכך ששה לחיות, שמה למטרה להרוג את העם שאליו את משתייכת (או שמא את לא משתייכת?)?

אם זה היה לפני 1000 שנה.. אולי היה אפשר להבין טיפה את היחס שלך כלפי זה.. אבל רבאק!! זה קרה לפני 60 שנה!! אם תביטי סביבך את יכולה למצוא אנשים שחיו שם ולכל הפחות יתפחלצו לעובדה שיהודיה (לא משנה ישראלית, רוסיה,אנגליה או צרפתית) בוחרת מרצונה להתרעות עם אלה..

זה לא עניין של מרמור או חוסר התקדמות זה עניין של כבוד עממי מינימלי שאני חושב שכל יהודי באשר הוא צריך לשמור..

זה לא שאין לך ברירה.. הגרמנים הם מכונה שכלית ותרבותית בכללי.. הייתי מציע לך משהו יותר אנושי,פתוח.. ישראל (אוניברסיטה עברית, טכניון) ואם את חייבת משהו בחו"ל למה שלא תלכי (אם את באמת חכמה) על אנגליה (אוקפורד) ארה"ב (הארוורד, ייל וכו') תאמיני לי שהרבה יותר יעריכו אותך עם תגידי שאת בוגרת "ייל" או "אוקפורד" מאשר איזה שם שנשמע כאילו את יורקת אותו על הרצפה כשאת הוגה אותו במחווה של מבטא גרמני מחליא.. כן..מחליא זה המילה הנכונה...
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

חזרה לפורום
ישן 17-07-2008, 12:26

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי לימורוש שמתחילה ב "Algorithm"

בכל מקרה, אני נשאר בדעתי ואני אמליץ לך בכל זאת לעשות תואר ואפילו לרכוש ניסיון קל באקץ ורק אז בכלל לצאת לחו"ל ולנסות להשתקע שם, אחרת ללא תואר ובטח ללא ניסיון עבודה זה נורא קשה, אז למה להקשות על עצמך כשאפשר להקל?

כן, גם אני רוסי, או משהו בסגנון, מעבר לזה, אני לא מבין את עניין השם הבדוי, ניחא.

ציטוט:
אבל חיכיתי לתגובות קצת יותר מעמיקות ולעניין זאת אומרת עובדות לעניין

אני לא הייתי צריכה לשמוע משהו שאני כבר יודעת, הייתה שואה.. תמשיכו הלאה.. אין מה לעשות כמה שזה כואב ומחריד, אי אפשר להיות ממומרר

אני מבין שהתגובות שלי היו מיותרות ולא מספקות, וזה למרות שאני לא מבין היכן פספסתי אם עניתי בדיוק לשאלות שלך.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:20

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר