לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2008, 07:47
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שושקה8 שמתחילה ב "תירגע..."

הנה השגיאה שלך ביסוד הענין.
יתכן שיהודה או אדם אחר בקש ממך להגיע ולספר את סיפורך כחוזרת בתשובה. זה דווקא יכול להיות מענין.
במקום לספר את הסיפור האישי שלך שיכול היה לענין אותנו התחלת להטיף לנו איך לחשוב ומה נכון לעשות.
אני כבר סבא ותיק עברתי את ה60 ואני דוהר במהירות ל70 לא נראה לי שאני נזקק לשירותיך הטובים בתחום "מה עליך לעשות כדי לראות את האור"..לעומת זאת אם היית מספרת את הסיפור האישי שלך -הייתי מאד מתענין -בגלל שזה מענין אותי.
עזבת? חבל לפחות שלא הצלחת להביא אלינו את הסיפור שלך -גם אם הוא ארוך.
מה נאחל לך? דרך צלחה וכל טוב בכל אשר תפני.
ואם בכל זאת את מוכנה לשתף אותנו בסיפור האנושי שלך -אני אישית אשמח מאד.
נ.ב. את יכולה להשתתף בפורום ככל משתתף אחר ולתרום מהידע והנסיון שלך לכל מיני ענינים אני מאמין שיש לך נסיון וידע לא רע ואני אישית אשמח אם תשארי בכל זאת..
רק אנא ממך, בלי להטיף. זה הכל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2008, 15:36
  מישהי שאיכפת לה מישהי שאיכפת לה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ממתי הפורום הפך להיות פורום חזרה בתשובה?"

בס"ד
חברים יקרים!
אני חדשה פה, ובכל זאת רוצה להגיב לשירשור אז ככה:
עצוב לי שזה הגיע לטונים כאלה, לשושקה8 היו כוונות טובות להשתלב פה, ולענ"ד אתם צריכים לקבל את האנשים השונים מכם אם זה חילוניים/דתיים.
לא צריכים להגיע למצב כזה של עזיבת אנשים שיעזבו את הקהילה כאן, אתם עושים בדיוק את ההיפך.
אני מבטיחה לכם שברגע שתשתנה הגישה שלכם יגיעו לכאן אנשים עם דעות שונות.
בינתיים זה לא קורה וחבל.
ב"הצלחה!
ליאת.

ישן 20-07-2008, 16:31
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
לא היו לה כוונות להשתלב פה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מישהי שאיכפת לה שמתחילה ב "תגובה"

היו לה כוונות להשתמש בפורום להפיץ את משנתה הלא סדורה. אני מאמין שהיא עושה את זה משום שהיא באמת מאמינה שהיא ראתה את האור, ובעצם היא עושה לכולנו טובה גדולה. אבל להשתלב בפורום הזה, משמעו לקבל שלהבדיל מפורום אקטואליה אנשים לא באים לכאן להתווכח ולהתנגח. להסביר לכולם מדוע הם חיים בשקר, או בעוורון, ומחמיצים משהו גדול, ולהכניס את זה בכל הודעה, ובכל אשכול בלי קשר, או לכל היותר עם קשר רופף לנושא זה לא להשתלב.

אם תעייני באשכולות בפורום תמצאי שהדעות פה לא הומוגניות. בוודאי שאין פה יצוג לכל האוכלוסיה, אבל אני מבטיח לך שכל מי שמוכן לקבל על עצמו את ה"כללים" המאד לא נוקשים של המקום ומסכים לשמר את קווי האופי הכלליים שלו, ימצא כאן בנקל את מקומו.
ישן 20-07-2008, 21:55
  מישהי שאיכפת לה מישהי שאיכפת לה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
צר לי אבל אני לא מקבלת את דבריך
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "לא היו לה כוונות להשתלב פה"

בס"ד
אתה אמרת שאין ייצוג לכל האוכלוסייה וזה חבל כי מקום מפגש שכזה יכול בקלות להפוך להיות מצליח, רק אם הייתה לכם סבלנות וסובלנות.
אני לא רואה את זה כאן בביקוריי המועטים בקהילה הזו, לענ"ד המקום הזה צריך להשתנות ולהתאים את עצמו לכל סוגי האוכלוסייה השונים.
לטעמי אין עניין של הפצת משנה כמו שקראת לזה, אלא הבעת דעה לגיטימית.
אתה יכול להסכים איתי/לחלוק עליי, זה לא כל כך חשוב לי.
נראה לי שגם אני לא מוצאת את עצמי כאן,
ליאת.

ישן 21-07-2008, 05:52
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אגיב לך. לא לגופם של אנשים, אלא לגופם של עיניינים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מישהי שאיכפת לה שמתחילה ב "צר לי אבל אני לא מקבלת את דבריך"

אם תעלעלי מעט בין דפי הפורום, ללא מעט מהאנשים כאן, היהדות קרובה לליבם
(ולאחרים פחות, וזה טבעי).
ועוד-
אני מכיר לא מעט אנשים חרדים. ו...הפתעה (!!!) הם עוסקים גם בעינייני דיומא ולא רק כל הזמן בנושאים שבקדושה.
קורה... את יודעת...
וזווית הראיה של חרדים היא מעניינת ומסקרנת לא פחות, ואפילו מאירה מכיוונים שלא חשבנו עליהם בתחילה.

אני בהחלט סבור שלחברים דתיים עד חרדים יש בהחלט מה להוסיף לקהילה כזו, ולא רק בכיוון של הטפה לחזרה בתשובה.

ישן 21-07-2008, 14:06
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דוד.צ שמתחילה ב "תשמעו זה היה אחלה פורם ועכשיו..."

זה עדיין אחלה פורום.

בלי שדיברתי עם איש אני בטוח שאף אחד לא רוצה להעליב . ואם שושקה נעלבה -ממש חבל.

תתפלא, אבל כן התעסקנו קצת בענינים שיש להם השקה לדת ואף אחד לא נפגע עד היום למרות שיש אנשים דתיים בינינו. (אני מבין ששמוליק המנהל הוא אדם דתי) אבל היסוד הוא כבוד הדדי ולא לנסות לכפות דעותיך על אחרים, אלא לשוחח בנושאים השונים.

דווקא שושקה הפרה קצת את האיזון בנסיון להתסיס -אני בטוח שגם היא לא רצתה לפגוע אבל הסגנון הלוחץ שלה הפר את האיזון .

אולי כדאי למען הרוח הטובה ששוקשה תשוב לכתוב בינינו ככל העולה על רוחה ,רק שתשתדל לא לנסות להכתיב לאחרים איך לחשוב . אחרת היא בחורה מצוינת ויכולה להוסיף לפורום נדבך חשוב.

לשושקה, שובי הנה ,איש לא רוצה להעליב אותך או את דעותיך. רק הביני בבקשה שלא כולם חושבים אותו דבר ואנשים בגילנו לא עומדים להשתנות או לשנות סגנון חיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:04

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר