לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2008, 15:22
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "רוסיה וארצות הברית שותפות???"

אם כבר העלת את הנושא, אז ה- קונספירציה היא שהאילומינטי, כלומר הגלובליסטים,
מאז ומתמיד הציבו שליטי בובות כדי לשסות מדינות זו בזו, כשבעצם הם עצמם בעלי הכח על אותן מדינות.

הטענה היא שהם המציאו את הקומוניזם, והם העלו את המנהיגים שהתנגדו להם,
וככה שאם יש קשר כזה, הוא קיים הרבה מעבר לרוסיה וארה"ב,
שכן מנהיגי אותן מדינות נבחרים ע"י קבוצה מצומצמת שממקמת אותם בהתאם לאסטרטגיה שלה.

זה ודאי גורם למי שקורא את זה בפעם הראשונה לחשוב שמי שטוען דברים כאלה ירד מהפסים לגמרי,
האמת הבעייתית היא, שזה כמו להציג משוואה מתמטית מסובכת לילד בכיתה א' שלא יודע חשבון,
צריך להתחיל וללמוד מההתחלה, כיצד נוצרו משפחות הכח, הרוקפלרים הרוטשילדים, משפחות המלוכה באירופה
כדי באמת להבין, איך התגלגל העניין, שלמעשה אותם "אילומינטי" קיימים עוד מלפני מאות שנה אחורה.

יש המון המון חומר שאפשר ללמוד בנושא, וככל שלומדים יותר - התמונה הולכת וגודלת וחושפת עוד ועוד תובנות
אז למי שקורא את זה וזה נשמע לו כמו איזה משהו הזוי ולא רציני, צריך לקחת על עצמו אתגר ולהתחיל ללמוד על הנושא מבראשית..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2008, 23:38
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אם כבר העלת את הנושא, אז ה-..."

אני שמעתי את התאוריה הזו לפני חצי שנה או יותר, בתקופה שפיקפקתי בקונספירציות, לכן היא נשמעה לי הזויה.
עכשיו אני כבר פחות סקפטי בכל מה שקשור לקונספירציות. הכל מתחיל להסתדר בצורה מסויימת.
כבר קראתי את מה שכתבת על האילומינטי בעוגן. זה באמת נשמע כאילו הבן אדם שאומר את זה ירד מן הפסים, אך עם קצת חשיבה מעמיקה ומחקר על הנושאים הללו אפשר להבין את הדברים שאתה אומר בהגיון.

דווקא רעיון נחמד הפורום הזה. אתה יזמת אותו?
אני קראתי פה, וגילית כמה תאוריות שמעולם לא שמעתי דבר וחצי דבר עליהן. זה ממש מעניין.
צריך לדעת להסתכל על דברים גם מזווית קצת שונה, ולא בהכרח לקבל את הדיעה הרווחת.

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 21-07-2008 בשעה 23:40.
ישן 21-07-2008, 23:44
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "אני שמעתי את התאוריה הזו לפני..."

ציטוט:
דווקא רעיון נחמד הפורום הזה. אתה יזמת אותו?

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=420143

אכן גם אני שנכנסתי לתאוריות קשר, זלזלתי ופסלתי בבוז,
הרי לא ייתכן שדברים כאלו נוראיים יקרו מבלי שנדע על זה, ההגיון האנושי לא תופס את זה.

אבל שמתחילים ללמוד מהא"ב, מי הם המשפחות השולטות, מהו כוח ההשפעה שלהם (עיין ערך Newscorp)

לאט לאט (וזה באמת לאט), הדברים הולכים ומחמירים, ונהיים שחורים יותר ושטניים יותר,
יש המון תאוריות שאני נמנע מלכתוב עליהן בפורום בשלב כה מוקדם כדי לא להבריח אנשים,
יש תאוריות קשר למתחילים (JFK) ויש למתקדמים (עיין בגוגל ערך Eugenics),
מי שלומד את כל ההיבטים השונים, רואה שהם מתחברים לתאוריה אחת איומה ובלתי נסבלת,
תוכנית אב - שההגיון לא מסוגל לעכל, ולכן גם הציטוט שבחרתי לשים בשורה הנעה של הפורום... כי היא כל כך נכונה.

נ.ב - ברוך הבא לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר