לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2008, 13:39
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
טלוויזיה האח הגדול 2008 - האשכול הרשמי

טוב נו עוד ריאליטי שאנחנו נאהב לשנוא נוחת עלינו, הפעם אני מודה שאלמנט המציצנות יהיה טוויסט מעניין,
בניגוד לכל הריאלטי שהכרנו עד היום, כאן ניתן לעקוב אחרי המשתתפים כמו דגים באקווריום 24 שעות,
שככל הנראה התוכנית המשודרת תהיה לקט אירועי השבוע והדחה.

אבל באתר כאמור, המצלמות ישדרו נונסטופ, כמו גם בערוץ 20 בהוט שייפתח במיוחד בשביל התוכנית.

המתמודדים יוצגו כאמור רק בתוכנית,
אבל בינתיים קשת פרסמה את תקנון התוכנית למשתתפים בראשי פרקים:
ציטוט:
• שום מידע מהעולם החיצון לא יחדור את כותלי הווילה.
• לא תתאפשר תקשורת עם בני משפחה, קרובים, אהובים וחברים.
• כל התרחשות תתועד על ידי מצלמות ומיקרופונים בכל זמן ובכל מקום.
• לרשות בני הבית יעמדו מים חמים במקלחת במשך שעה אחת בבוקר כל יום.
בכל יום יודיע האח הגדול למתמודדים מתי מתחילה ומתי מסתיימת שעת המים החמים.
ביתר הזמן יעמדו לרשותם במקלחת רק מים קרים. במקרה של משימה פיזית יקבלו הדיירים
תוספת זמן של מים חמים על מנת שיוכלו להתקלח אחרי המשימה - על פי החלטתו של האח הגדול.
• אם יתרחש אירוע מהותי כלשהו הנוגע לאחד המתמודדים מחוץ לווילה
(אירועים שהוגדרו מראש על ידי כל אחד מהמתמודדים), האח הגדול יודיע עליו למתמודד.
במידה והמתמודד יחליט לעזוב את בעקבות האירוע או שהאח הגדול יחליט זאת עבורו,
המתמודד לא יוכל לשוב לווילה אך אולי יוחלף במתמודד אחר.
• האלימות אסורה: מי שינהג באלימות יסולק באופן מיידי מהבית.
• עישון ושימוש באש מכל סוג (מצתים, גפרורים וכו') בתוך הבית - אסור. העישון מותר רק באזור המיועד לכך בגינת הבית.
• פסיכולוג יועמד לרשות המתמודדים לייעוץ אם יבקשו זאת, או במקרה שהאח הגדול ירגיש שהדבר נחוץ.
• אם רופא יידרש להגיע לטפל באחד המתמודדים, הוא ייכנס לבית ויטפל בו בחדר נפרד.
אם המתמודד יזדקק לטיפול בבית חולים, יחליט האח הגדול אם המתמודד יהיה רשאי לחזור לבית לאחר הטיפול.
• המועמדויות להדחה וההדחות עצמן יבוצעו בתוך הבית.

אז שתהיה לכולנו התמכרות נעימה

http://www.keshet-tv.com/BigBrother

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-09-2008 בשעה 13:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2008, 17:18
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
למה לתת במה לחראיליטי הזה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "האח הגדול 2008 - האשכול הרשמי"

נכון שלפתיחת אשכול בפורום הזה או אחר אין קשר ישיר לרייטינג, אבל ברגע שנותנים במה, זה מושך אנשים לראות, להתעניין, במקום שנעכל ונבין שצריך להוקיע את התוכניות האלה שמשתלטות לנו על החיים.
מה עם איזה תיאוריית קשר עסיסית, לאנס?
כמה זה מראה על עליבתנו כבני אדם (מצד הצופים) שאין לנו מה לעשות בחיים חוץ מלהציץ לאנשים לחור של התחת, תרתי משמע, ועל הרצון להתפרסם בכול מחיר (מצד המשתתפים).
די, מספיק, נמאס כבר. אם הייתה אמינות ואי התערבות של ההפקה, אז איכשהו, איכשהו היה אפשר לקבל את זה, אבל אם לא מספיק מה שקורה בתוכנית, אז גם מתערבים בתוצאות, חייבים להוקיע ולגרום לזבל הזה לעוף מהטלוויזיה ולהכריח את היוצרים לכתוב דברים מקוריים ולא את הלא יודע מה הזה.
היום היה כתוב ב-24 שעות שההפקה של היפה והחנון התערבה בהדחה, ובהפתעה גמורה, להזכירכם, זאת חברת רייף המאירי, הלא היא יוצרת הישרדות שקבעה כללים וגבולות לטוהר המידות של התערבות ההפקה בתוכנית.
אז בשביל מה לראות, בשביל מה? איזה מן בני אדם אתם שאתם יורדים לרמת הביוב הזאת?
עשו מעשו ואל תצפו, תכריחו את היוצרים להפסיק עם זה כבר. אני לדוגמה, ממש אבל ממש לא מזיז לי התוכנית הזאת ואני לא מתכוון לבזבז שנייה מהחיים שלי בצפייה אפילו בכתבה עליה.

ישן 02-09-2008, 07:51
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זאת אולי ההודעה שהכי משדרת..."

אפרופו תיאורית קשר, לקבל "שקרים" בטלוויזיה כמובן מאליו זאת הדרך הבטוחה לקבל שקרים אמיתיים מאנשים שאסור להם לשקר לנו, ע"ע כנסת ישראל.
אני בטוח שברגע שעושים הנחות ואומרים "טוב, שישקרו", אז עושים את אותם ההנחות גם בפוליטיקה, כלומר כשמצביעים.
אתה אולי יכול להגיד שהתגובה שלי משדרת אף בשמיים, אבל אני מצד שני יכול לומר שתגובה שלך משדרת "תדרכו עליי כמה שיותר חזק, אני אוהב את זה". ומאחר וזה ככה, אני הייתי רוצה לדעת אם הצעת את עצמך להשתתפות בתוכנית, כי זה בדיוק האופי של אנשים שהולכים לתוכנית כזאת.
מי לא צריך תוכניות לריקבון המוח? אני ואני בטוח שעוד הרבה אנשים.
והמשפט הזה, כמה שיש בו צחוק, יש בו הרבה אמת, כי הוא רק מוכיח שזה כנראה מה שקרה למוח שלך מרוב צפייה בדברים האלה.
אבל מה אני אגיד לך, תהיה בריא.

ישן 02-09-2008, 04:44
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מדובר בנוכלות"

ממה שראיתי, רק 2 מצלמות מתוך ה-4 מוגדרות כמצלמות במאי שיכולות לשדר מכל מקום (ומשום מקום)
2 הנותרות הן בבריכה ובמטבח
זה כמובן לא שולל את העובדה שמה שלא ירצו לשדר לא יראו כי גם שם יש כמה מצלמות..

אני לא עוקב אחרי התוכנית בחו"ל, שם ניתן לצפות באיזה מצלמה שתבחר?
אתה יכול להביא לינק לדוגמא?

עריכה: מצאתי את השידורים של הגרסא האמריקאית באתר של CBS
אבל הם דורשים כסף עבור צפייה מלאה :\
(3 ימי נסיון חינם)

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 02-09-2008 בשעה 04:55.
ישן 02-09-2008, 11:19
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "האח הגדול 2008 - האשכול הרשמי"

אנשים,מידי פעם תשימו פה הודעות עם מה קורה בוילה - אחרת האשכול הזה לא שווה.

יום ב', 12:15 , 2.9.08

בדקות האחרונות רוב החבר'ה יושבים בסלון. שפרה מלמדת את ערן משהו על סמלים יהודים, שי צוחק על עינב שאבא שלה (הדורבן) מדבר ונשמע כמו יובל סמו מ"ארץ נהדרת" (שמסתבר שאשר לא מכיר והתירוץ הוא שהתוכנית שודרה בימי שישי בערב).

שי בלי חולצה, יושב במרכז הסלון ומשוויץ בזה שהוא כבר למד את השמות של כולם.

ג'יני והדורבן די מתבודדים ואף אחד לא ממש יוזם איתם שיחה.

12:40

שי מספר שאבא שלו נסע לאורקאינה בשביל לטפל בעסקים של המשפחה וממשיך לצחוק על הדורבן שהוא נשמע כמו סמו מארץ נהדרת.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 02-09-2008 בשעה 11:41.
ישן 02-09-2008, 16:48

יום ב', 15:35, 2.9.08
מזה כ- 20 דקות המצלמות מתמקדות בפינת העישון בגינה שם יושבים: מיקי, אשר, אבא בובליל, עינב ונסה ורנין.

מיקי מתלוננת שמשעמם ומספרת שבעלה הקליט אותה עושה שיחות טלפון פיקטיביות בשביל הבת שלה, אבא בובליל מספר איך הוא יכול להירדם בקלות, אשר מדבר על כל מיני דברים ביהדות כמו כשרות, ונסה אומרת שהיא ציפתה שיהיה יותר גיוון מבחינת האנשים.

מוקדם יותר בצהריים שיפרה הקריאה בסלון לרוב הדיירים את ספר החוקים שמונה את הדברים שאסור ומותר.

ממש עכשיו אשר מדבר עם אבא בובליל ואומר לו שכל המנהיגים שהיו מעורבים בהתנתקות קיבלו את מה שמגיע להם (מביא את מצבו של שרון בתור דוגמא). אבא בובליל אומר לו : "אתה פנאט אתה".

נ.ב.

היו 2 קטעים שנראו כמו צנזור:
1. כשאחת הבנות יצאה מהבריכה והתחת המושלם שלה מילא את המסך כשהבגד ים קצת ניכנס לטוסיק - פתאום המסך הפך לשחור לכמה שניות וכשחזרה התמונה הייתה מרחוק.

2. עינב הייתה בחדר השינה עם גופיה צמודה וכשנכנסה לפריים ראו איך הפיטמות שלה בולטות מתחת לגופייה (בגלל שלא הייתה לה חזייה מתחת) ואז המצלמה שהייתה מכוונת עליה פשוט טסה לכיוון הנגדי עד שהגיע למקסימום תנועה ימינה שלה (ראו בעצם קיר ומראה) ואז קפצו לחדר אחר.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 02-09-2008 בשעה 16:52.
ישן 02-09-2008, 17:21

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "אתה רואה באינטרנט או בערוץ 20..."

אני היום רוב הזמן בבית אז הטלוויזיה דלוקה ברקע כל הזמן. זה כמו אקווריום רק שבמקום דגים שלא עושים יותר מידי יש את החבר'ה של "האח הגדול" שלא עושים יותר מידי.

אם אתה רק מתחיל לצפות ב"נמלטים" ולא הפילו עליך ספויילרים אז אני מקנא בך כי זו אחת העונות הטובות ביותר בתולדות הטלוויזיה. אני בדיוק סיימתי את עונה 2 בערוץ סטאר וורלד בשבוע שעבר ואני מת שתגיע כבר השלישית.

את אטלנטיס לא יצא לי לראות. אני מבואס שמחר ישודר הפרק האחרון של SG1 בערוץ AXN.

את "פארסקייפ" ראית או שזה היה מוזר מידי בשבילך? (יש לי את הפרק האחרון מוקלט ב"הוט מג'יק" ואני הולך לראות אותו היום).

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 02-09-2008 בשעה 17:24.
ישן 02-09-2008, 17:42

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "תגידו לי, מה, כולכם השתגעתם?..."

בעבר מחיתי על האינפלציה ( =עלייה) המטורפת בכמות הריאלטי אבל נשברתי ואני מנסה להינות מההופעה כמה שיותר.

פארסקייפ - בהתחלה לא ידעתי איך לאכול את זה. את העונה הראשונה ראיתי כמעט עד הסוף וחזרתי אליה רק במהלך העונה השלישית. לקח לי זמן להבין ולעכל את האווירה של התוכנית. מלבד "בבילון 5" לא הייתה עוד תוכנית מדע בדיוני ופנטזיה שיצרה עולם כ"כ שלם ומורכב (ואני אומר את זה עם כל האהבה האפשרית ל"דור הבא" ו"חלל עמוק 9"). אין ספק שכואב הלב שיצירה כזו הסתיימה אחרי 4 עונות בלבד. אני חושב שכל פעם שג'ון קרייטון וסקורפיוס חלקו סצנה ראינו ניצוצות וקסם טלוויזיוני. המתח בין הדמויות האלו שמוצאות את עצמן תקועות עם הצד השני מתוך אינטרס היה מדהים. לפי מה שאני יודע הסדרה לא צברה מספיק קהל ולכן בוטלה (כמו "משפחה בהפרעה" המצויינת שהמבקרים אהבו אך האנשים לא ידעו איך לאכול אותה). אני יודע שיש מיני סדרה בשם: "מלחמות הפיסקיפרס" ושהשחקנים שמגלמים את ג'ון קרייטון וארין סון זכו לפרס על הביצוע שלהם. ראית אותה ?

ישן 03-09-2008, 08:06

במקום להציב גם את מיקי להדחה (בגלל שקיבלה 4 קולות כמו יוסי בובליל ובוריס האדיש) שמו רק את יוסי-בוריס ולכן בוריס הוחזר.

עד לרגע זה, לא שמעתי שקשת תחזיר לכל הלוזרים ששלחו SMSים את הכסף. אנשים, זה מספיק לצפות ולהתמכר לזבל הזה (כמוני), לא צריך גם לתרום כספים לזכייניות ולחברות הסלולר.

אני לא מבין איך אנשים שלא צופים מידי פעם בערוץ 20 יכולים להבין את התוכנית בערוץ 22. התוכנית שם היא שעה וחצי ברוטו עם בוחטה של פירסומות וכשאין פרסומות אז ארז טל ואסי עזר לא מפסיקים לקשקש. ככה יוצא שרוב הצופים בכלל לא "זוכים" להכיר את הדיירים אם הם רק מתבססים על ערוץ 22.

ישן 03-09-2008, 15:21

בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "..."

וואללה... מי שאמר שאין צדיקים בסדום צריך עכשיו לאכול את הכובע. אז למישהו יש קטשופ בשבילי ?

עדכון מהיום באופן כללי: בסביבות הצהריים החבר'ה ניסו לנסח תקציב משותף כאשר הסכום שהועמד לרשותם היה משהו כמו 1,400 ש"ח. אבא-יוסי-בובליל-הדורבן דאג בעיקר לנושא הסגריות. הוא הציע שאת כל הסגריות שירכשו, ישימו במקום אחד וכל אחד יוכל לקחת מתי שמתחשק לו. אח"כ לאון היה בבריכה עם שי ועוד 2 בנות ושי, שגילה שלאון אף פעם לא היה עם בחורה, אמר לו שהוא לא יודע מה הוא מפספס ואז (כמובן) שלאון החזיר לו ב"אתה לא יודע מה אתה מפספס". אשר מתגלה כדייר הכי חכם - הוא מבשל בשביל האחרים והופך את עצמו ככה למישהו שתלויים בו.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 03-09-2008 בשעה 15:27.
ישן 03-09-2008, 21:48
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
עד עכשיו מדובר באכזבה לא קטנה...

עדיין יש בעיות טכניות, פרסומות מציקות וארוכות מחכות למי שרוצה לעבור בין 4 המצלמות ברשת,
וגם אם עברת בינהן תתאכזב לגלות שברוב המקרים מדובר ב 4 זויות שונות של אותו חדר שהבמאי קבע בשבילך...

עוד בעיות כמו צנזורה למשל והשקופית "נפסל לשידור",
הביאו חלק גדול מהצופים להציף את פורום התוכנית בתלונות
ולהתקומם נגד ההפקה באמצעות עצומה שדורשת לנהוג כמו בשאר העולם
http://www.atzuma.co.il/petition/bigbrother/1

מבחינתי האכזבה היא בעיקר מהחומר האנושי התפל,
מהעובדה שחלק גדול מהמשתתפים נשואים\תפוסים\משעממים,
ובנוסף לזה גם לא נותנים לעקוב אחריהם בין החדרים - אלא להיות תלויים לגמרי בחסדיו של "הבמאי",
שלא פעם מפספס את ההתרחשויות המעניינות שקורות בחזיתות אחרות - והצופים שתלויים בו,
נשארים חסרי אונים, ולא יכולים לבחור בעצמם את זירת ההתרחשויות שמעניינת אותם.
ישן 04-09-2008, 16:46
צלמית המשתמש של Pakito
  משתמש זכר Pakito Pakito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.06
תראו הודעה שקראתי בפורום של האח הגדול, הודעה שהמנהל כתב

מישהו יודע על זה משהו? לא ממש הבנתי מה הולך שם, אבל שמעתי את הדיירים מדברים על שמירות בלילה.
אבל אם כולם ביחד אז מי בעצם יכול לקחת את הכסף?

ציטוט:
בחוץ הציבו כספת שיש בה 50 אלף ש"ח.

אתמול כשהם היו בתא הוידויים
הציעו למתמודדים לקבל משימות, מישהו מאנשי הבית או כמה קיבלו הצעה
כזו.

הכספת מוצבת בחצר הבריכה ל-24 שעות עם קוד, אם הוא יצליח
לפתוח את הכסף ולקחת את הכסף - הכסף שלו! בנוסף לכך הוא יקבל חסינות
מההדחה הקרובה.

המטרה של כל דיירי הבית היא לשמור על הכספת
שאף אחד לא יפתח אותה.

הם מתחילים לחשוד אחד בשני.

הם
עושים שמירות 24 שעות על הכספת כדי שאף אחד לא יקח את
הכסף.

ישן 07-09-2008, 23:37
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06

יש דרמות רציניות עכשיו - הדורבן (אבא בובליל) נפל לפח של האח הגדול - הוא הסכים לקבל קוד של כספת שיכלה להשיג לו חסינות.
למרות שהוא היה חזק ובחר שלא להשתמש בחסינות - במקום להריע לו - דיירי הבית המטומטמים בחרו כולם להצביע נגדו .. ועל הדרך נגד הבת שלו..

אם אדם מועד שניה אחת, ואחר כך מכפר על זה 3 ימים - למה מחזיקים לו את השניה מעל הראש?.. הם חבורת עלובי נפש.

לפני שעה כשצפיתי, הבובלילים בצד בצד.. וכל השאר משתכרים ונהנים.
סיימתי לראות כשהבת בובליל הלכה לישון עצובה.

סתם רוע לב של דיירי הבית.. בלי סיבה מוצלחת.
רוע רוע רוע. מגעיל!

אני כמובן אמשיך לצפות בתוכנית :] - הדחה ביום שלישי כמדומני, עד אז ניתן להצביע לאחד הנבחרים שדיירי הבית בחרו שיעמדו להצבעת האנשים בבית.

ישן 08-09-2008, 07:52

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "יש דרמות רציניות עכשיו -..."

אני דווקא הבנתי שאבא בובליל ביקש 6 חפיסות סגריות בתמורה ל"טוב הלב שלו" וכמו שמיקי אמרה לאח הגדול, הוא היה דביל על שסיפר להם שהוא קיבל את הקוד. למרות זאת, אסור להעיף אותו כי הוא אחת הדמויות הכי מעניינות שם. בוריס לא מעניין ויש גם כמה בנות שכמעט לא מרגישים אותן.

אחרי שמיקי הסכימה, כמו יוסי, לקבל את הקוד היא קראה לו לבוא איתה לבד לחדר. אני היחיד שנגנב מאיך שהמכשפה הזאת נראתה בבגד הים הלבן ?! איזו פצ צה ! יש לה גוף של בת 18...

נראה לי שקשת החליטה לפצות את עצמה על אובדן הSMSים בשבוע שעבר כי אני לא זוכר מתי הייתה תוכנית ריאלטי שנתנה לצופים יומיים לבזבז כסף על SMSים.

שמתם לב שאחרי שיוסי ומיקי קיבלו את הקוד והשידור עבר לארז ואסי (לפני מעבר לפרסומות) - אסי פלט בטעות שיוסי הוא זה שפתח את הכספת וארז טל נזף בו על שהוא הרס ? (ארז לאסי:"עכשיו הם יודעים").
לא יודע האם זה היה מתוכנן או לא... עוד בתחילת התוכנית ראו את שי כועס על אבא יוסי ואומר לו משהו בסגנון שהוא העדיף את עצמו על פני כלום, ככה שמראש היה ברור מה הולך לקרות.

אני עדיין חושב שמי שלא עוקב לפחות קצת אחרי ערוץ 20 יתקשה ליתחבר לתוכנית כי לא מקדישים כמעט זמן בתוכנית עצמה להכרת רוב האנשים.

ישן 09-09-2008, 00:17
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06

עדכון:

מוקדם יותר.. היה אירוע שפרטיו לא סגורים, סביב חפיסת סיגריות.

כן, חפיסת סיגריות, הדבר הזה שמקבלים עליו דקירה באזורים לא טובים של הארץ, בשעות לילה.

סביב אותה חפיסה, הצרפתיה יצאה בצעקות חתול שמתעללים בו על הדורבן (אבא בובליל) -
ויצרו יחד אווירה ממש עכורה, בה כולם מאשימים, כולם צועקים עד השמיים - משך כשעה!

זה היה פשוט סיוט. הצרפתיה מעצבנת ברוע שלה, היא פשוט משדרת רשע.
גם היה.. ובן אדם לקח לך סיגריות בשווי השם יודע.. נגיד 20 שקל.. אז מה?
אפשר לעבור לסדר היום.
לא ביג דיל! למה לריב ככה? ואם ריב, למה ריב עצום?

להעיף אותה מהתוכנית.

עכשיו כל החבר'ה הנעימים (כולל הפייבורטית החדשה שלי - רנין) מכייפים ומדברים בנעימים.
סה טו. באמת טוב.

ישן 10-09-2008, 16:19

בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ומיד שברו חזרה למסלול הצביעות..."

ואף מילה על ונסה הצרפתייה שכ"כ חמה על צבר שהאדישות שלו אליה עוד תגרום לה להרביץ למישהו (כדאי שה"אח הגדול" יגמיש את החוקים ויספק לדורבן קסדה כי הוא עוד יהיה הראשון לחטוף ממנה). נראה לי שכשיוסי נכנס לחדר אחריה כדי לתפוס איתה דיבור על הקטע של הסיגריות הוא חשב שהיא תצא משם פודל. אווו-ווו'ההה, כמה שאבא בובליל טעה. אם לצרפת היו חיילים כמו ונסה במלחמת העולם ה II, הנאצים בחיים לא היו דורכים בפריס. מסוכנת זאתי.

ואף מילה על הרומנטיקה המגושמת בין ערן, הילדון עם הקוביות שאם להאמין לו אז יהיה יותר קל לספור את הבנות שהוא לא שכב איתן מאשר אלו שכן, לבין שיפרה האישה (אהבתי שהיא אמרה לו/הציגה את עצמה ב: "נעים מאוד, אישה", כאילו שכולן לפניה היו צוציקיות והיא הדבר האמיתי).

ישן 17-09-2008, 15:05
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
שפל חסר תקדים בטלויזיה הישראלית

אחרי שנאמר לדיירי הבית כי הם הולכים לעבוד 3 ימים עם סרבלים במיון תולעים בחדר קטן,
נקרא יוסי לחדר הקטן, בעודו מתחיל בעבודה הסיזיפית של מיון תולעים,
פושטים שאר חברי הבית את הסרבלים ונהנים מדוכן מתוקים שהוכן להם בחצר.
להנאתם ניתן לצפות ביוסי עובד עם הסרבל החם בחדר הקטן והנעול דרך הפלזמה שבסלון.

חלק מהדיירים מצחקק, חלק בבריכה - ותוך כדי כך מתברר שהבדיחה היא על חשבונות של יוסי,
ושהוא יהיה היחיד שסובל בזמן שכל השאר נהנים - כלומר כל המשימה היא שקר אחד גדול.
המטרה ברורה, לייצר אינטריגות ותחושות פנימיות רעות - אבל לעשות ככה לאיש מבוגר זה איום ונורא,
מי שצופה את זה לא יכול שלא להרגיש את הגועל, במחשבה מה היה קורה אם היו עושים את זה לאבא שלו.

יוסי מצידו אינו מודע לכלום, שכן "המשימה" אוסרת לצאת מחדר העבודה בזמן המשימה,
למרבה הפליאה הבת שלו עינב לא עושה דבר כדי להגן על אבא שלה מהבושה הזו.

בנתיים הפורום של התוכנית מוצף בתגובות זועמות, ולי לא נותר אלא להגיד,
שנחצה פה קו, ושההפקה הזו עברה פשיטת רגל מוסרית טוטאלית.
אני מקווה שהבדיחה הזו על חשבונו של יוסי תעלה להפקה (שתמיד מתגאה בזה שהיא לא מתערבת במשחק) ביוקר.
ישן 17-09-2008, 16:03
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 157 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "לא הבנתי, ההפקה ביימה את..."

מה שאני הבנתי זה שאיך שבובליל נכנס לחדרון עבודה למיין 1000 תולעים,
כל השאר פושטים את הסרבלים ופורשים לבריכה להתפנקות עד שהוא מסיים,
ואז לפני שהוא יוצא כולם לובשים את הסרבלים ומשקרים לו שגם הם עבדו קשה כמוהו,
ככה נאמר להם במכתב שקיבלו בזמן שיוסי עובד בחדרון צפוף - במכתב נאמר "נא להקריא בשקט".
ככה זה הולך להיות ב 3 ימים האלה - למה? אין לי מושג. למה הבת שלו משתפת פעולה עם זה? גם אין לי מושג.

מה שכן יש לי מושג, זה שיוסי בובליל, איש מבוגר בן 50 עובד בכפייה כל היום,
עם אזניות שאסור לו להוריד ובו מוזרמת לו מוזיקה בווליום צורם, וסרבל מחניק
בו בזמן שלכל השאר מוצגים פינוקים מתוקים בבריכה, והוידאו של בובליל עובד בפלזמה בסלון,
משהו ממש ממש נבזי, נותר רק לקוות שיש פה טוויסט שיטיב עם בובליל, כי אחרת זה נראה רע מאוד!
במיוחד עכשיו שהוא מתלונן על כאבי יד, מהעבודה הקשה - שלא לדבר על איך כולם חולקים איתו עכשיו
חוויות שלא היו ולא נבראו מ"העבודה שלהם", אין לי מושגגגגגגגג מה הם מנסים להשיג פה,
בנתיים הם רק השיגו צופים זועמים, ושפל מוסרי חסר תקדים בשידור ישראלי, למיטב מה שאני יכול לזכור.
ישן 18-09-2008, 02:36
  גזיבו10 גזיבו10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.08
רנין מאיימת לעזוב את התוכנית ארזה מזוודה והודיעה לאח הגדול שתעזוב בבוקר ה18.9

טוב אני רואה מ12 בלילה כבר עד לא מזמן את המצלמות הייתה דרמה ענקית בדירה ובלאגן עצום רנין מאיימת לעזוב את התוכנית ארזה מזוודה ודיברה עם האח הגדול שהיום ה18.9 היא עוזבת על הבוקר והכל סודר ... אל תכנסו לסיבות לכך ( בלאגן אחד גדול סתם תסתבכו) ... אבל בוא נגיד שהיא עושה הצגה אחת גדולה ושהיא ( ומיקי שעפה ) אשמות העיקריות בגלל שניסו לסכסך וכו' ועכשיו היא לא מרגישה טוב עם עצמה ועושה את עצמה שה תמים ...

רנין מניפולטיבית , סכסכנית ודרמה קווין כנסו !ו( מי שלא ראה הלילה 18.9 מה שקרה בבית יחשוב שאני מגזים אבל הלילה זה הגיע לשיאים חדשים)

היא כל הזמן בוכה ובוכה ובוכה כי היא מפחדת שיעיפו אותה וככה היא מקבלת תשומת לב גם מהאח הגדול שכל הזמן מתחנן בפניה להשאר וגם מהדיירים ש"מלקקים" לה בשביל שתשאר כל פעם ... הכל הצגה אחת ענקית ... כולם מתגעגעים אבל יש דרך להתנהג ... היא בכוונה דרמטית ועל כל נוד היא צריכה ללכת ולבכות מול כולם כדי שכולם ישימו לב ושלא יהיה נעים להדיח אותה ... לא רק שהיא משתמשת במניפולציה הזולה של איומי הפרישה כל שני וחמישי והבכי ( שאגב עבדה מעולה אצל ניראל בדוגמניות ואצל נעמה בהישרדות שתיהן היו אנדרדוג ובזכות רחמים ובכיינות ניצחו בסוף ) היא גם סכסכנית בצורה נוראית.
התחלתי להריח את האופי הזה שלה מאז שהיא המציאה שקריםםםם על אשררר ( והמשיכה היום בסכסוכים בין דיירים אחרים בכוונה ) ! ( אמרה את זה בחדר האח הגדול כשהחליטה להדיח אותו) שהוא נוגע בבחורות אחרות ( מה שהוא ממש ממש לא עושה ) למרות שברור לכולם שהיא רצתה להדיח אותו בגלל דעותיו הפוליטיות ובגלל שהוא לובש כיפה ועושה את ערבי שישי מה שלא נאה לה למה היא ערבייה מלכה וכל ה15 אנשים אחרים צריכים לעשות מה שהיא רוצה ואם היא לא רוצה שיעשו קידוש כי היא ערבייה אז ה15 יהודים האחרים לא יעשו .
והיום היה השיא שהיא המשיכה את עבודות הרעל שהתחילה מיקי ע''י המצאת שקרים על קרן ונסה וכו' ...
אני מתערב שהיא בבוקר תחליט לא ללכת ... ואני מקווה אבל את האמת שהיא תלך כי נמאס ממנה לא בגלל שהיא ערבייה אלה בגלל שהיא פשוט מניפולטיבית ודרמתית בצורה מפחידה ולא נורמאלית ... אני מקווה שאם היא לא תלך שהדיירים ידעו מה טוב להם ויוציאו אותה ואת עינב בובליל ( ממשיכת דרכה הבאה של מיקי ).

נערך לאחרונה ע"י גזיבו10 בתאריך 18-09-2008 בשעה 02:39.
ישן 18-09-2008, 12:57

כמובן שרנין החליטה להשאר אחרי שכולם ליקקו לה והאח הגדול התחנן בפניה אחרי הבלאגן הגדול של הלילה ( אותו היא הקימה ) ... היא עוד המשיכה בהצגה על הבוקר ... אבל בשעה שנקבעה שתעזוב היא הפסיקה לעשות הצגות ואמרה שלא פורשת ... כי היא הבינה שההצגה היומית הספיקה היא קיבלה מספיק צומי עשתה מספיק מניפולציות על כל דיירי הבית ומספיק שקרים הספיקה להפיץ ... עכשיו היא החליטה להשאר כי כמובן הכל חלק מהתוכנית של לבכות כל הזמן ולאיים כל תוכנית שנייה שהיא פורשת ... וזה לאחר שכבר פורסם בכל האתרים כבר שהיא פורשת ... היא רק רוצה להקים מהומות והד תקשורתי עליה , מה שהכי באסה שכשהיא תועמד להדחה קולות הקהל היהודי יפוצלו בין מספר מועמדים בעוד קולות הערבים שיתגייסו להצביע לה יהיו רק לה וכך היא לא תודח ... לפי דעתי היא פשוט בחרה אסטרטגיה גאונית שהוכיחה את עצמה כמו שאמרתי כמו בתוכנית הדוגמניות עם ניראל ובהישרדות עם נעמה
ישן 22-09-2008, 09:45
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 175 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]והאם אמא של האקסית שלו..."

NRG: איומי תביעה נגד מתמודד "האח הגדול" אחרי שאתמול נודע שהחברה בה עובד ערן זילברמן שוקלת לפטר אותו בגלל אמירותיו, עכשיו מודיעה חברתו לשעבר: "אפנה לבית משפט אם ימשיך לדבר עליי"

"האח הגדול" רק בתחילת הדרך, אבל הפה הגדול של המתמודד ערן זילברמן ממשיך לסבך אותו. אתמול דיווחנו שממקום עבודתו שוקלים לפטר אותו בעקבות התבטאויותיו, וכעת נודע כי אמה של האקסית שלו דורשת התנצלות ומאיימת לפתוח בהליך משפטי נגדו.
במהלך שיחות רבות ציין זילברמן מה דעתו על האקסית תוך ציון שמה המלא והוספת עלבונות כלפיה. שלשום פנו נציגיה אל הפקת התוכנית ודרשו להעביר לזילברמן מסר, לפיו היא דורשת שיפסיק לדבר עליה, להזכיר את שמה ולפרט על מערכת היחסים שלהם.
"זה מתחת לכל ביקורת", אמרה אתמול אמה.
מה אמרו לך בהפקה?
"שהוא נעול בבית ושאין דרך להעביר לו מסרים. אני לא מבינה למה הוא יכול להכפיש את שם בתי מבלי שהיא תהיה שם להגיב וכולם צריכים לראות את זה בטלוויזיה".
קיבלתם תגובות?
"בטח. אתמול ב-12 בלילה היא קיבלה הודעות וטלפונים שמדברים עליה בטלוויזיה. הוא ממש מכפיש את שמה. אני דורשת התנצלות ושיפסיק לדבר עליה. אם זה ימשיך כך אשקול לפתוח בהליכים משפטיים".
מהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "דיירי הבית מבודדים מהעולם החיצון וההפקה אינה נוטה להתערב בנעשה בתוכו ובשיחות שהם מקיימים".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/788/191.html

זה פורסם ביום רביעי בבוקר , אני שמעתי אותו עוד פעמיים לפחות מדבר עליה ( ביום חמישי בערב ובשישי בצהריים בשיחה עם נעמה ) אבל יכול להיות שזה קרה עוד כמה פעמים ופשוט לא ראיתי
אבל להפסיק הוא לא הפסיק

ישן 23-09-2008, 22:18

ערן הודח - פשוט צביעות

לעינב , נעמה וקרן היה מגיע להיות מודחים לפניו ... ערן היה צריך להיות מודח רק אחריהן
נעמה וקרן הן שתי נחשיות דוחות שמכישות כל אחד מדיירי הבית ומי שלא ידע להזהר ( ערן ) עף מהר ... קרן נשארה אך ורק בגלל שהיא נחשבת " כוסית " אז רוצים לראות אותה מפזזת שום בבגד ים כמו היום בתוכנית ....

עינב היא מקור הגועל נפש , בהמיות , וולגריות ושקרים בבית הזה ... היא נרקומנית חולת עצבים שמקללת ומוכנה להרוג את החברים שלה תמורת סיגריות ...
ובקשר להדחה של ערן ... יעשה צדק אם נאמר ... שרוב היהודים בארץ לא אוהבים ערבים (גם אם הם רוצים שלום ) והיו שמחים מאד אם לא היינו חיים בתוך קן הצרעות שבו אנחנו גרים = המזרח התיכון ... ערן אומר את מה שרוב הציבור חושב ולא רוצה להגיד בפומבי ... למרות שבבחירות אנו רואים טוב מאד את התחזקות מפלגות ימניות כמו מפלגתו של ליברמן - ישראל ביתנו ( אני אגב תומך מפלגת העבודה )

רנין ליאון או יוסי בובליל יזכו באח הגדול ... רנין הבכיינית , המניפולטיבית ,הסכסכנית וכן הגזענית שאינה מכבדת את דתם של רוב תושבי הבית הדת היהודית... נהנת מקולותיהם של מגזר אחד מגובש שיצביע לה במהלך כל התוכנית ולדוגמא בתוכנית הקרובה אין סיכוי שתודח משום שקולות היהודים מתחלקים בין 13 מתמודדים בעוד כל קולות הערבים מתנקזים למתמודדת אחת - רנין ... ולפי דעתי היא המועמדת העיקרית לזכייה בתוכנית ... ראו מקרה ניראל בתוכנית הדוגמניות שמה ניראל בכתה שכולם גזענים כלפיה , רצתה לפרוש כל תוכנית שנייה ובסוף זכתה ...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:02

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר