לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2008, 15:46
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
-האח הגדול כיבה את השאלטר-
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "האח הגדול 2008 - אשכול מס' 2"

השידור החי הופסק החל משעות הצהריים המוקדמות, הן באינטרנט והן בטלויזיה,
אחרי קרוב ל 4 שעות והמתיחות שהייתה ניכרת בשי מול איתי ויוסי החלו להתרוצץ
בפורום של התוכנית אינספור שמועות על מכות שפרצו בווילה, ומיני ניחושים והספמות...

התאוריה הכי הגיונית שהועלתה שם, היא שמדובר בתעלול רייטינג שכוון נגד הצופים "הכבדים",
כאילו ש 28 אחוז רייטינג, ושליטה במקום הראשון בטבלה לא מספיקה להם...

תהיה אשר תהיה הסיבה, זה חריגה בוטה מחוקי הפורמט המחייבים לשדר ללא הפסקה,
יצויין שזו לא הפעם הראשונה שנקטעו שידורים בגלל מריבות עסיסיות או משימות ש"נשמרו" למשדר המרכזי,
אלא שהפעם ככל שחולפות השעות, מסתמן שזה הפסקת השידור הארוכה ביותר שהיתה עד היום,
מה שלא עוזר להשקיט את מסכת השמועות והספקולציות....

אני לא מאמין איך שהתמכרתי לחרא הזה... תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2008, 22:55
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אולי לפני שאתה משחרר מילים..."

לאנס אני לא ישלח שום הודעה בלי לחשוב עליה או לפחות אשתדל

זה מה שאמרתי , זה משאני חושב ואני עומד מאחורי מה שאני חושב . אתה יכול לא להסכים אבל אל תגיד שאני מקליד בלי לחשוב.

חלק מחברי הפורום פה ו"במה בראש" וגם פה לאנס אנשים העלו השערות חסרות ביסוס וכמובן גם קפצו ואמרו ש"ערוץ 22 " עשה את זה בשביל "רייטנג- שמייטינג" ואמרו שהיו מכות ואמרו ששי הרביץ ליוסי המסכן והישיש וכו'. ובסופו של דבר התבהרו התוצאות ויצא שסתם "קפצתם".. אפילו ברוך אמר שהם (האח הגדול) יצאו נלוזים (נבזים) מבלי שחיכה לשמוע תסיבה האמיתית .

ולארז - שי לא טלית שכולה תכלת נכון. הוא דומיננטי - נכון , הוא לא נותן שידרכו עליו- נכון. אבל עם כל המגרעות לא חסרות לו גם יתרונות. הוא עוזר בהחלטות קשות לקבוצה כמו התקציב , הוא עוזר לרנין ולבעיות הבכי והקושי שלה , הוא חבר אמת לצבר ולא עושה תככים מאחורי הגב שלו , הוא גם תומך בלאון ורואה בו כחבר אז נכון שהוא זרק כריות עליו וקיבל עליו קריזה אבל ראיתי מה לאון עשה לו לפני.. כל הרמיזות המיניות האלה שהוא שולח לשי למרות ששי מסביר לו בסבלנות וברוגע כל השבוע שזה לא לעניין הרמיזות המיניות ושיפסיק איתם לאון פשוט לא רצה להפנים ולקלוט תמסר.

אז לשי יש גם יתרונות עם המגרעות שלו. לעומת נגיד עינב שכל הזמן צועקת ותוקפת ולא יכולה לדבר בשקט או יוסי הסכסכן שקרה לשפרה בת ****** או לאון הכביכול שקט אבל צבוע- מנשק את שי בלחי אחת וסוטר לו בשניה. (הצביע להדיח אותו ובמקביל אמר לו כמה קשה לו אם יילך.. בטח) לאף אחד מהם לא חסר מגרעות , אין פה שחור ולבן .
בסופו של דבר האדם הכי ישר , הכי לא צבוע והכי בסדר שהכי מגיע לו לקבל תמיליון זה צבר.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 21-10-2008 בשעה 23:09. סיבה: שגיאות כתיב
ישן 21-10-2008, 23:08
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לאנס אני לא ישלח שום הודעה..."

לגבי שי אנחנו לא מסכימים, כי את כל התכונות שכתבת שהן טובות לגביו, אני משייך לתככנות שלו ולצביעות שלו.

לגבי לאון - גם אני מאוכזב מההצבעות שלו נגד יוסי, בצורה לא מחושבת.

לגבי עינב - הדיירים לא מתנהגים אליה ואל אביה כמו שצריך, הם אשמים בהתנהגות שלה ב-100%, הם אינם רגישים.

לגבי יוסי -
1) לא סכסכן
2) קילל את שיפרה.. אמהמה? סיבה מוצדקת.
שיפרה התנהגה כנחש, לקחה את הלוח ולא הקריאה את הלחם שלו - היא אמרה להגנתה ש"הוא גם היה עושה את זה".

יש אנשים שהמגרעות שלהם שאתה מציין מנייטוריות, ואחרים שהמגרעות שלהם ענקיות, אתה אולי מוצא שהן מתאזנות אך לדעתי יש בבירור אנשים שם שנוהגים בצורה מעוררת חלחלה.

צבר - אומר דברים לא נכונים, בבטחון מלא, בטון שקט, עם תחושת נעלות.
בן אדם כל כך טועה, לא צריך להיות כל כך בטוח בעצמו.
כל-הזמן. כל מילה של צבר לא תואמת את המציאות ומציגה אותה בצורה מוטה.
בחייאת...

זו דעתי:X

ישן 17-11-2008, 00:16
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 123 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זהו? התייאשתם?"

מה שדאגו בהפקה לא להראות היום
זה ששפרה לאון ורנין קיבלו את השיחת טלפון בלילה של יום שלישי כאשר זה התנאי להישארות שלהם בבית
אמרו להם שהם מקבלים שיחת טלפון בתנאי שהם לא יעזבו , בהפקה של התוכנית עשו יופי של עריכה כדי שזה ייצא כאילו כולם קיבלו את השיחה ביחד

כשאר שפרה לאון ורנין נכנסו לשיחה יוסי התעצבן למה רק להם מגיעה שיחה ואמר שכשאשר הודח והוא ועינב היו עצובים אף אחד לא דאג לתת להם שיחה שתשכנע אותם להישאר
כנראה שבהפקה הבינו שהוא צודק ונתנו למחרת לכל שאר הדיירים שיחה
כמובן שהיו בתוכנית הראו את זה כאילו כולם ביחד קיבלו את השיחה !

ישן 18-11-2008, 18:45
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אני בעצמי שמעתי את יוסי..."

בוקר יום רביעי 12.11

10:30 - הגנון
יוסי ואיתי יושבים בחצר. יוסי מתלונן על כך שהאח הגדול החליט לחזק את שפרה, רנין ולאון בכך שנתן לכל אחד שיחת טלפון: "מי שבוכה, נותנים לו סוכרייה?". יוסי מזכיר לאיתי שבזמן שהוא ועינב היו עצובים אחרי כל הסיפור עם אשר, אף אחד לא הציע להם לעשות שיחת טלפון כדי לקבל כוח, ומוסיף שהוא מרגיש בגנון ומשחק עם אנשים שלא יודעים להפסיד. למרות זאת, יוסי אומר שהוא דווקא רוצה ש"הבכיינים" (שפרה, לאון ורנין) יישארו במשחק, כי "זה טוב לו" .

20:00: שיחות הטלפון- האח הגדול קורא לדיירים להתקבץ בסלון, ומודיע להם שכל דייר יקבל שיחת טלפון בת שתי דקות מאחד מקרוביו.

ישן 23-11-2008, 21:43
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
קטעים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "האח הגדול 2008 - אשכול מס' 2"

הסיפור המתמשך של עזיבת רנין הגיע לנקודת מפנה.

כידוע לצופים המושבעים, רנין מאיימת מראשית התוכניות לעזוב את הבית.

השבוע היא הגיעה להארה שאף אחד לא מעמיד אותה להדחה, והיא לא יודעת אם בבית אוהבים אותה או לא, וחוששת שאיש לא סופר אותה, ולכן תגיע קרוב לסוף התוכנית ותעוף (למעשה).

לכן, החליטה רנין לבצע "התאבדות" הצבעתית, וכך להיות מועמדת להדחת הצופים בבית בפעם הראשונה.

כשהגיעה רנין לרגע ההצבעה - שינתה דעתה! חלילה וחס שאעמיד את עצמי להדחה בפעם הראשונה!

בשידור החי רנין קיבלה את ה-בום! לפנים - דיירי הבית העמידו אותה להדחה מרצונם החופשי, בלי שהיא תבצע "התאבדות" הצבעתית.

המועמדים השבוע פרט לרנין, הם שחר ושפרה.

אני מקווה שאוהדי הדורבן יצביעו לשחר. מוחהחהחהחה.

עד כאן.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:18

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר