לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2008, 20:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הסתה נגדית? מה פתאום? חשבתי שרק הימין מסית - כלומר, מביע דעה שלא נראית לשלומיסטים...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כל עוד אין מסקנות חד משמעיות..."

המאמר הזו הוא סאטירה מתבקשת על הניסיון הנלעג להפוך את ניסיון הפגיעה המכוער בפרופ' שטרנהל,
לסוג של "התעוררות פאשיסטית מאיימת", כשההפגנה האדיוטית אתמול (זו עם המסכות ופעילי ארגונים אנטי
ציוניים כמו "הקרן החדשה לישראל"...), היא דוגמא נאה לאירועים שמצריכים הלעגה שכזו...

מותר וצריך למחות על הניסיונות לסתום פיות לכל הימין באמצעות הקביעה שפושע/שניים/שלושה/אפס
הם נציגיו של המחנה ותוצר הכרחי של הבעת דעה שאינה עולה בקנה אחד עם עקרונות השלומיזם הנפלא.

ניסיון הפגיעה בשטרנהל אינו תוצאה של "הסתה" נגדו, כשם שפיגועי ירי באיו"ש אינם תוצאה של העצות
האסטרטגיות שחילק שטרנהל לארגוני החבלה. שטרנהל הותקף כי בנדיט כלשהו חשב שככה מביעים
דעות, בדיוק כפי שחייל צה"ל איבד עין בבלעין, בגלל ש"פעילי שלום" חשבו שככה מביעים דעות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2008, 11:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ניסיון מעניין לייחס גזענות ללא כל בסיס....
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "נחכה לתוצאות החקירה, אם בכלל..."

אם היה אמת בטענותיך, היית צריך להיות הראשון לצהול על כך, שכן המשמעות היא שאין להאשים את
כ-ל השלומיסטים בפח"ע של תומכי הטרור שמפגינים ליד בלעין ונעלין, וכבר גרמו לפציעות חמורות בהרבה
מאלה שסבל מהן שטרנהל. כמו כן, העקרון שאתה מייחס לי קובע שאין להאשים את כלל השלומיסטים
בכך שתומך טרור אלים האדוק בשלומיזם שלו, תקף אם ותינוקהּ ליד ביתם (אותו אירוע שהגדרת כ"לא
בסדר"...)...
יהודי יכול להיות מוסת וערבי יכול להיות מוסת. מה שאני לא מקבל, זו הטענה שלך שיהודי-לא-שלומיסט הוא
תמיד מוסת, בעוד שמחבלים ערביים ושלומיסטים יהודיים הם לא מוסתים אף פעם...

בעקרון, הסתה אינה מה שמנחה אנשים לבצע פח"ע, אלא אם כן אתה רואה קמפיין של אינדוקטרינציה
ארוכת שנים כ"הסתה" - ובמקרה זה, צר לי לבשר לך, אבל אצל הערבים זה קיים באופן מאסיבי, גן בבית,
ואפילו בבתי הספר שלהם - בעוד שאצל היהודים מורה בביה"ס שיעז להגיד שאוסלו אינו מעשה פלאים, יקפח
פרנסתו בן רגע, כך שקשה לקיים "הסתה אנטי-שלומיסטית ארוכת שנים". אינדוקטרניציה שלומיסטית, אגב,
קיימת גם קיימת במערכת החינוך, אבל מכיוון שרק תעמולה ימנית היא "הסתה" בעיניך", הרי שמובן מאליו
שיש לברך על האינדוקטרניציה, ולקוות שהילדים יגדלו להיות שלומיסטים טובים שרק מחפשים לכתוב
לחבר פלסטיני אודות פירות השלום המופלאים...
ישן 05-10-2008, 12:15
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה לא נגד הכללות. אתה נגדן כשהן עוסקות בערבים או בשלומיסטים...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "איפה תקף תומך טרור אלים אם..."

כשמדובר בימנים, המילה "הסתה" נמצאת אצלך בשימוש חופשי בקצב של מכונת ירייה...

פעיל טרור אלים תקף אם ותינוקהּ (לא יודע אם התינוק הוא בן או בת - היית צריך לשים לב למפיק ב-ה'...)
בחברון. האם גרה בחברון, פעיל הטרור האלים בא לחברון כדי לחפש אקשן, ואכן מצא אותו. כשתיתן לי
דוגמא על כהניסט שבא לחצר שלך ודחף את אשתך וילדך הפעוט, אני מתחייב להגדיר גם אותו כפעיל טרור
אלים...

לא צריך להכליל איש. משפחות המחבלים נמצאות במעמד שונה, כיוון שאיש לא מייחס להן "הסתה" מהסוג
שאתה מגדיר. אתה תקרא משפט כמו "הסכמי אוסלו לישראל" ותטען מייד שזוהי הסתה לרצח של יוזמי
אוסלו. אני לא אראה בכך הסתה. אני אפילו לא אראה הסתה במשפט המציע למחבלים לפגוע רק במתיישבים
וחיילים. הסתה היא קמפיין ממושך וממומק. כאשר מאסה קריטית של פלסטינים הולכת לבצע פיגועים
שאי אפשר לצאת מהם חי, זה לא תוצאה של משפט בודד שקראו בעיתון. זה חינוך. זה לא מקרה שאצלם
יש אלפים ואצלנו יש בודדים. הניסיון שלך לנצל את האשכול הזה כדי להגן על משפחות המחבלים, הוא
מצער במיוחד. כ,כ חבל שאת הדאגה לשלומן של משפחות אלה, לא הפגנת כאשר אמא ותינוק הותקפו
באךלימות, אלא הסתפקת בציון העובדה שזה "לא בסדר", תוך שאתה רץ להגן על כבודו של הפושע, ולמחות על
הגדרתו כפעיל טרור אלים...
ישן 05-10-2008, 17:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא אכפת לי מיהי ומהי - מישהו הכה בה ליד ביתה בשעה שהחזיקה תינוק
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם איילה בן גביר היתה אמא..."

העובדה שלהוציא ממך גינוי לזה, קשה יותר מעקירת שן ללא הרדמה (אה, כן, אמרת ש"זה לא בסדר"...),
מלמדת על הסייגים שקבעת לעצמך לגבי הגדרת הטרור...
מסתבר שאם מרביצים לאמהות ותינוקות מהמחנה הלא נכון, זה במקרה הקיצוני "לא בסדר" (ולפני שתזעק
שלתינוק לא הרביצו, אני אגלה לך בסוד שכשדוחפים את מי שמחזיק בתינוק והוא נופל, גם התינוק לא נשאר
מעצמו באוויר...).

במקום להראות לנו עד כמה אתה נוח לתמוך באלימות כשהיא מכוונת למי שחושב אחרת ממך, בשעה שאתה
לא חדל מלזעוק על "הסתה", מוטב שתחשוב טוב על מה שכתבת פה, ואיך היה תמונת שלך קורא את זה
(רמז: הוא היה סבור שיש הסתה לאלימות נגד נשים ותינוקות - למרות שבמציאות כמובן שאין כל הסתה
שכזו. מה לעשות שככה המכנים-עצמם-מצפון קוראים את המחנה שכנגד....).
ישן 05-10-2008, 17:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מסתבר שפתרת בשמי את "בעיית הטרור היהודי", בעייה שקיימת בעיקר בתעמולה השלומיסטית...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "דבר ראשון לא הייתי מציע לך..."

שני מטומטמים מהימין הם לא "בעיית הטרור היהודי", בדיוק כשם ששני מטומטמים מהשמאל הם לא
"בעיית הטרור היהודי". תומכי ופעילי טרור יהודי מימין ומשמאל קיימים במספר מועט כ"כ שבהחלט ניתן
להושיב כל אחד מהם בנפרד ולגלות סיבות אישיות שהובילו אותו לנתיב הפלילי שבו בחר...
לעומת זאת, את המחבלים הערבים קצת קשה להושיב על ספה שכזו, פשוט כיוון שגם בגינס לא קיימת ספה
כ"כ ארוכה שניתן להושיב עליה את רבבות הפרטנרים שלנו...
אתה אכן מנצל את האשכול להגנה על משפחות מחבלים. האשכול לא עסק בהם, אבל אתה רצת לאזכר אותם
כדי להראות שהנה, אצל יהודים לא מחפשים הסתה, אבל אצל ערבים כן מחפשים אותה כתירוץ לפגוע
בבתי פלסטינים תמימים שרק במקרה ילדם הלך להרוג יהודים רק בגלל שהם יהודים...
לטעון שאין כאן ניצול אשכול לצורך הגנה על משפחות מחבלים זה שקר, שאתן לאחרים לקבוע את מידת
רשעותו...

אל תעלב, אבל עם הגנה כמו זו שאתה מספק, אני כבר בוחר את דנרוז ואת אנשי הפת"ח החמושים בתור
מגיניי - נראה לי יותר אמין...

העובדוה שאתה מנסה בכוח ליצור גזרה שווה בין טרור ערבי לטרור יהודי, רק מלמדת עד כמה איבדת
כל קשר למציאות האובייקטיבית (בין אם אובדן הקשר נובע מאמונה תמימה או מעבודה בעיניים). לא
יעזור כלום - נער פלסטיני שעוסק בטרור הוא לא חריג שנפל מהשמיים, בעוד שנער יהודי שהולך לפגוע
בחיילים בבלעין או בפרופסורים בירושלים - הוא חריג.
ישן 05-10-2008, 18:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בשום מקום לא נאמר. ייתכן שמדובר בשני מטומטמים מהשמאל. הלכתי לקראתך, תפרגן לי...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יכול להיות שלא עקבתי מספיק..."

מי יודע, אולי מדובר בפרופסור יריב שלא אהב את מאמרו האחרון של שטרנהל על הפאשיזם בצרפת?
אולי מדובר בפובליציסט שכועס על כך שמאמריו חוצבי הלהבות של שטרנהל מועדפים על אלה שלו ב"הארץ"
רק בגלל ששטרנהל מציע פתרונות אופרטיביים, בהשוואה לאותו פובליצסיט שסתם כותב "כוסאמו כל
המתנחבלים"...?
אולי מדובר בשכן שכעס על זה ששטרנהל מעיף אליו את העלים מהגינה שלו?
יש כ"כ הרבה אפשרויות ואני הלכתי לקראתך וקיבלתי שזה מטומטמים מהימין. אפילו הגדלתי עשות והייתי
מוכן לכתוב שמדובר ביותר מאחד. במציאות, כל האפשרויות קיימות, ואין לנו מושג מי הניח את הקפצון
ליד ביתו של שטרנהל (סליחה, "מטען צינור"...).

לעומת זאת, בנעלין אנחנו יודעים בדיוק מיהם המחבלים עם האבנים ואלה שמחפים עליהם בגופם...

במקום להראות לנו כל פעם מחדש כמה אתה נוח לחיות עם אלימות כשהיא מכוונת כלי כופרים בשלומיזם
(ותינוקותיהם...), נסה להפגין פלורליזם, מהסוג שאתה מתהדר בו בשעה שאתה קורא לסתום פיות של מי
שחושבים אחרת ממך...

כל פעם שאתה מזכיר לי שאני בעלי האתר ונוהג בך לא בסדר, אני מנסה לדמיין כמה שניות היה לוקח
לך לצנזר/ לחסום אותי לו מצב העניינים היה הפוך, אלא שגם הדמיון שלי לא מספיק בכדי לתאר פרק זמן
קצר כ"כ. זה מה שיפה אצלך: אין לך דוגמא אחת לסתימת פיות כלפיך מצדי, מה שלא מפריע לך ליילל
בלי הפסק על ניצול סמכות לרעה מצדי...
ישן 05-10-2008, 18:46
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בשום מקום לא נאמר. ייתכן שמדובר בשני מטומטמים מהשמאל. הלכתי לקראתך, תפרגן לי..."

מי יודע אולי זה גם אתה ?

נחמד לזרוק שמות, יותר נחמד כאשר המשטרה תופסת חשודים (וברי חמיש לא טוען שגם הם לא....)

זה שעדיין לא הגענו למצב שבו אתה סותם לי את הפה נובע מהעובדה אולי שאין צורך ?
אבל זה שאתה לא סותם לאחרים את הפה זו לפעמים בעיה.
אני לא בעד סתימת פיות, אני בעד ויכוחים בריאים.
אבל כאשר אתה נותן במה לכותבים שלועגים ומבזים ומשתלחים בכותבים אחרים, באישים מתים, באישים חיים, מלגלגים על חולשות של אחרים...זה מוריד את רמת הפורום, ואתה ממש לא יכול לטעון שאני היחיד שטוען ככה. אני גם לא השני וגם לא השלישי שטוען ככה.

זה שאתה חושב שאני חושב שאתה סותם או לא סותם לי את הפה רק מוכיח לך את טעותך ואת צדקתי.
ישן 05-10-2008, 19:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL, אז הבעייה שלך היא שאני לא סותם לאחרים את הפה. כמה שאתה נאור וליברלי...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מי יודע אולי זה גם אתה..."

אני יכול לקבל שאדם קרוב אצל עצמו, אבל אתה מעלה את זה לדרגות של אבסורד. לך מותר לכתוב על כל
נושא, אבל כשאחרים נוהגים כמוך, רק מהצד הימני - פתאום מתעורר הפלורליסט הגדול ותובע צנזורה...

הסיכויים שאני מעורב בניסיון הפגיעה בשטרנהל, קטנים מהסיכויים שאתה מעורב בהם, בהתחשב בעמדות
הבוטות שלך נגד חופש הביטוי. אין לדעת כמה רחוק תגיע ברצונך לסתום פיות, ואולי הפרופ' כתב משהו
שלא מצא חן בעיניך, בנוגע להסטוריה של צרפת?...

אתה תומך מובהק בסתימת פיות. ויכוח בריא בעיניך, זה אתה מול יוסי ביילין...

אתה תמשיך לכתוב כל שטות שעולה לך בראש כאן, ואני אמשיך להיות משועשע מכך שהבעייה שלך איתי
היא שאני מאפשר את זה גם לאחרים שחושבים אחרת ממך...
ישן 05-10-2008, 22:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, אז הבעייה שלך היא שאני לא סותם לאחרים את הפה. כמה שאתה נאור וליברלי..."

אתה ממש מתעקש להיות רובוט ולא בן אדם אבל אני האבסורדי ?

אני לא מייצג אף אחד פרט לעצמי, אבל אתה לא יכול להתעלם מכך שציינתי
שאינני היחיד שהביע תרעומת על לא מעט דברים שנאמרו בשבועות האחרונים.
משום מה אתה מנסה לעשות ממני צחוק ולעג, למה לא תדבר אלי ברבים כמו שרבים
מחבריך בפורום מדברים ?
אני לא דוגל בסתימת פיות, אני מנסה לדגול בתרבות הדיון והדיבור וקצת דרך ארץ.
לא רק אני הערתי את זה כמובן.
משום מה כל אלה שתומכים בדעה הכללית (כמעט כולם, פרט ללופי וישראלה) של הדובר
התעלמו מגועל הנפש של הכותרת או ההודעה. כולךך אותך כמובן.
אל תתמם, ואין לי גם כוונה לחפור בנושא הזה יותר מדי.
תנהל את הפורום כראות עיניך, ותקבל ביקורת כמו שצריך. אל תנסה לבטל את הדובר.
ישן 05-10-2008, 22:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

למרות שאני מבין את רצונך לציין שגם אחרים טענו כמוך, הרי שאתה התייחסת אליי ספציפית...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה ממש מתעקש להיות רובוט ולא..."

כמי שמנצל לרעה את מעמדו. אתה היית היחיד שעסק בזה, תוך שטענת שאני מתנכל לך אישית, למרות
שלא הצלחת להביא דוגמא מסכנה אחת שניצלתי את היכולות שלי כדי למנוע ממך פתחון-פה או להגבילך
באיזושהי צורה...
אתה כמובן מודע לכך, וזה לא מונע ממך מלהמשיך לשקר, שכן השקר משרת אותך בהקשר זה.

אתה דוגל בסתימת פיות - למעט הפיות שמדברים מה שנוח לך לשמוע. את שאר הפיות אתה מאוד
רוצה להשתיק, באמצעות תירוצים כמו "דרך ארץ" ו"סגנון". ובכן, לא אני רמזתי למקצוען של אמהות של
גולשים כאן, אלא אתה. כשגולשים אחרים מתבטאים כמוך, אתה מעלה קצף, רוגש ושוצף - אבל מסתבר
שבמקרה שלך מדובר בסוג של דיון תרבותי לאניני טעם...

אני יודע שאתה שכנעת עצמך שבנוסף להיותך המחזיק במונופול על המצפון, אתה גם האיש שקובע מהו
גועל נפש, ולכן מותר לך להגדיר ממה צריך להגעל וממה לא, אבל אני מרשה לעצמי לחשוב אחרת ממך
לגבי דברים רבים: למשל, אני לא יכולתי שלא לשים לב שלא גינית את התבטאויות תומכות הטרור ממחסום
ווטש בנוגע לניסיון לרצוח חייל באמצעות חומצה. משום-מה לא מצאת לנכון לעסוק בסוגיות של דרך ארץ
באותו אשכול. איכשהו מקלדתך נאלמה דום. אנשים ציניים יכולים לחשוב שזה בגלל שאתה חש הערכה
לפועלן המבורך של הגברות הנכבדות, וחשבת שלא לעניין לגנות אותן בגלל מקרה של התזת חומצה על
חייל ציוני אכזר, שעומד במחסום ליד נבלוס הכבושה...
אנשים ציניים עוד יותר עלולים בכלל להגיע למסקנה שאתה לא מצאת לנכון לעסוק באשכול בגלל שחווארה
היא לא כוס התה שלך מסיבות עסקיות, ולכן לא מעניין בכלל להגיב שם...
אני כמובן לא ציניקן בכלל, ואני חושב שפשוט לא שמת לב לאשכול, ולו היית רואה אותו, היית מגיב בדרך
הארץ המאפיינת אותך, והיית מגנה את תומכות הטרור הנפשעות - אבל זה קר בגלל שאני יודע כמה
שאתה ישר-דרך, פלורליסט והגון...
ישן 05-10-2008, 23:23
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "למרות שאני מבין את רצונך לציין שגם אחרים טענו כמוך, הרי שאתה התייחסת אליי ספציפית..."

אתה לגמרי חד צדדי, אבל לגמרי.
להעיר לי 10 פעמים על הרמיזות שרמזתי אבל לקבל ללא עוררין אמירות כאלה
ציטוט:
מצפון? סתם סוחר תאב בצע,וחסר מעצורים מוסריים כל שהם, שאין לו טיפת בושה לעשות עסקים עם מחבלים,ומי יודע אם לא התחיל בזה בזמן שירותו הצבאי,באיסוף מידע וטווית קשרים.
.

או רמיזות שאני סיפקתי את החומצה למחבלת הפלשתינאית
או רמיזות (פה למעשה קביעות ושלך) שאני ניצלתי קשרים על מנת להבריח סחורה דרך המעברים

איך זה מתאזן לך הפעם על המאזניים ?

אם אתה בוחר להעיר לי, תעיר לכולם. אחרת...אתה מנצל את מעמדך ועל זה כל הויכוח בכלל.

כמו כן לא זכור לי שראיתי אותך מגיב לכל אשכול ולכל נושא אז אל תחפש תרוצים בשבילי אלא פשוט אל.
אני אגיב לאשכולות כאשר אחפוץ בין אם ראיתי אותם ובין אם לא.
ישן 06-10-2008, 00:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא הייתי מעיר לך כאן על גידופיך, לולא טרחת להתלונן על העדר דרך ארץ בפורום...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה לגמרי חד צדדי, אבל..."

אני באמת לא בתחרות עימך בכל הנוגע לסגנון ולצורת התבטאות. מעולם לא גידפתי אותך או כל גולש אחר
כאן. אתה מגדף אמהות של גולשים...
אני מעולם לא טענתי שהברחת סחורות. טענתי מה שאתה כתבת פה, שהכרת "שטחים אפורים" בכל
הנוגע למערבים, שהיו לך קשרים מתקופתך במערכת הציבורית, ושקשרים אלה סייעו לך במעבר לשוק
הפרטי. ציינתי, שוב, אחרי שקראתי זאת אצלך, שהיית מעורב בקביעת נהלי המעברים במסגרת ההסכמים
עם הפלסטינים (לא משנה אם זה במסגרת המו"מ או במסגרת צוותי חשיבה - הייתה לך יד בקביעת נהלים,
שאח"כ התפרנסת כאזרח פרטי, מהבקיאות שלך בהם...). אין מה לרמוז על התנהלות לא תקינה. ייתכן
שכל מה שעשית כשר למהדרין עפ"י הספר. זה לא מוריד אפילו מיליטר אחד של הסירחון הנודף מעיסוק
בתחום כ"כ רגיש במסגרת ציבורית, ומעבר מיידי לעיסוק בו בשוק הפרטי...

אני מעיר לך, רק כתשובה על הערותיך לי, ותלונותיך הבלתי פוסקות על כך שאני מקפח אותך ומפלה אותך
לרעה...
אני מבטיח לך שאם יהיה גולש נוסף שלא יחדל מתלונות על תפקודי, אני אענה גם לו, במידה ותלונותיו יהיו
רצופות סילופים כמו תלונותיך על קיפוח ואפלייה. אין לך דוגמא מסכנה אחת לצנזורה שסבלת ממנה.
אין לך דוגמא מסכנה אחת שבה הערתי לך על סגנון, לפני שהתחלת לכתוב על כך שאני מאפשר כאן
סגנון ירוד מצידם של גולשים אחרים (אני בסה"כ הראיתי לך שאינך שונה מהם בכלום - וגם לך לא הערתי
קודם בהקשר זה).

אתה בהחלט רשאי להגיב על מה שתרצה איך שתרצה ומתי שתרצה. זה חלק מחופש הביטוי המוחלט,
שאתה ושאר הגולשים נהנים ממנו ותהנו ממנו, כל זמן שאנשים מסוגך לא ינהלו את האתר...

ההמנעות מתגובה באותו אשכולעל מחסום ווטש, ותגובתם לפיגוע המחליא באמצעות חומצה, במעבר
הומניטארי, תוך ניצול נדיבות של המערכת כלפי הפלסטינים, פשוט דיברה בקול גדול יותר מכפי שתגובה
הייתה מדברת...
ישן 07-10-2008, 20:25
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
BALOOP...חיכיתי חיכיתי, ציפיתי ציפיתי - ומה לא בא? הבהרה..
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שוב חיפשתי וחיפשתי - ולא מצאתי."

הלעזת על גולש כלשהו, גיבית דבריך בשלושה אשכולות שאינם מגבים את דבריך. פשוט לא רציני..

כמי שצפה אך לא היה פעיל בפורום פרש בתקופה האמורה - להלן הדרך בה נראו הדברים מן הצד:

מספר גולשים בעלי פה, פנאי ומונה עתיר הודעות - עסקו בניגוח לשם ניגוח. בד"כ על רקע פוליטי של כל מה שלא מריח וחושב כמוהם ולעיתים גם סתם כך בפורומים אחרים וללא סיבה באמת מוצדקת. חלקם סבר כי חופש הדיבור [שלהם] הוא חשוב מאוד [וצדק] אך חופש הדיבור של החושב אחרת מהם - פסול מן היסוד ויש לזעוק 'חסימה! חסימה!' בכל פעם שמישהו עונה להם בסגנונם.

הסתערות לא מבוקרת, נהמות קבוצתיות על עוברים ושבים ולעיתים פשוט גסות רוח זו גם דרך לסתימת פיות - ואכן גישה זו הרתיעה אותי מלכתוב ולעיתים מלעיין בפורום זה. סיטואציה בה מספר מנהלים בעלי דעות מנוגדות לגולשים האחרים ובהם לוקלוק העזו לענות להוד מוניותם גררה עלבון ילדותי קבוצתי וכו' וכו'.... וכמובן רדיפה אישית של אלו שהציבו בפניהם תמרור עצור.

בכנות, בעיון בתגובות של חלק מן האנשים בשמם אתה BALOOP מנסה לטעון - נראה לי כי סגנון שכזה היה דוחה כל אחד מאיתנו בחיי היום יום. יהירות, גסות ומניפולציות לשם מניפולציות... משהו דומה להודעותיך אתה שצצות מפעם לפעם - רק עם ארומה אינטלקטואלית שיש לחלק מהנ"ל.

טענת כי לוקלוק 'הודח' וגילית בקיאות מרובה ורגשנות לגביו יותר מן המצופה מגולש חדש. והפנית אותנו בבטחון לרחובות ללא מוצא שאינם מוכיחים טענתך . הוא טען כי אתה כותב ותיק בניק חדש ואתה הזדעזעת מהרעיון. אבל מה שנראה כמו זברה ועושה קולות של זברה - סביר שהוא זברה, לא?

בקיצור BALOOP יקר, למה שלא תנסה להשתמש באינטרנט בכדי להנות? למה שלא תנסה להתווכח ויכוח אמיתי ולא בכדי להתנגח או לחפש תגרות רחוב ללא הרף?

זו לא בושה להתנצל.
ישן 08-10-2008, 07:57
  Baloop Baloop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.08
חיכית חיכית, בכית בכית ומי לא בא?!
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "BALOOP...חיכיתי חיכיתי, ציפיתי ציפיתי - ומה לא בא? הבהרה.."

1. אני לא מנסה לטעון שום דבר. הצגתי את הדברים כפי שאני רואה אותם ואני לא חייב להסביר לך אותם אם לא קלטת עדיין.

2. לא הזדעזתי משום רעיון. בכל מקרה מרקו אני לא ולא מתיימר להיות. מרקו כבודו במקומו מונח, בן האדם נהדר, אני מחבב אותו אבל צר לי לאכזב אתכם, ה"זברה" שאתם שומעים אינה זברה.

3. אני נהנה מכל דקה באינטרנט.

4. הסיבה היחידה להעלאת הנושא היא הזלזול המתמשך מצד מי שחושבים (ולוקלוק הוא לא היחידי) שהמעמד שיש להם בפורום הזה עושה אותם בעלים על כל האמת שבעולם ומותר להם לזלזל בכל מי שאינו תומך בדעתם. תסתכל על התגובות הילדותיות שלוקלוק התחיל אותם באשכול הזה ותבין על מה מדובר.

5. שיהיה לכולם גמר חתימה טובה
ישן 05-10-2008, 08:22
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הכי מצחיק שם זה הקטע הבא:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "וואלה בחשיפה : כך פועל הטרור היהודי"

ציטוט:

http://news.walla.co.il/?w=/4128/1355720

(אזהרה: למאמר זה מצורפות תמונות קשות מזירת הפיגוע בבית פרופ' שטרנהל. העיון והצפיה - על אחריות הקורא בלבד).

עוד..

ציטוט:
כדי לא לחשוף אינפורמציה מסווגת, נציין רק שגודל החור וצורתו מאפשרים לאמוד את גודל מטען החבלה שהופעל במקום. בהנחה שדלתו של פרופ' שטרנהל הייתה עשויה זכוכית משוריינת בעובי חצי מטר, מן הסוג שהגן על הבונקר של סדאם חוסיין, נראה שהצינור הרצחני הכיל לפחות 144 ק"ג של חומר נפץ תקני. רק צבאות סדירים, או ארגונים מסדר הגודל של "אל קאעידה", מסוגלים לבנות מטענים כאלה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 05-10-2008 בשעה 08:26.
ישן 06-10-2008, 07:32
צלמית המשתמש של idanmo
  משתמש זכר idanmo idanmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל idanmo שלח הודעה דרך MSN אל idanmo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "וואלה בחשיפה : כך פועל הטרור היהודי"

אם היו רוצים להתנקש בו לא היו שמים לו מטען צינור גדול יותר ? לא היו "מטפלים" בו מחוץ לביתו כשאין סכנה לשאר בני-ביתו ? ומה זה בכלל העלון ההזוי הזה שבכלל לא נראה כמו עלון שחובר ע"י גורמי ימין ? ומי אלה "כוחות הבטחון" שמספקים את ההצצה הנדירה הזאת, אולי השב"כ ?

יש כ"כ הרבה שאלות לא פתורות ומוזרות שאני מניח שלעולם לא נקבל עליהם תשובה אמיתית וכנה או תשובה בכלל.

עוד משהו - השמאלנים באמת עיוורים או שהם מאמינים שהמוסלמים ברחבי העולם מבדילים בין יהודים/ישראלים/ימנים/שמאלנים ?!?!?!?! אולי צריך לחדש לשלומיסטים האלה שמבחינתם כולנו אותו הדבר בלי הבדל של ימין/שמאל/מרכז.
לירוני ((: אומר/ת:
ואי אתה פרוייקט כזה טוב בפסיכולוגיה.
עידן משה אומר/ת:
אמרתי לך.

נערך לאחרונה ע"י idanmo בתאריך 06-10-2008 בשעה 07:39.
ישן 06-10-2008, 23:02
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי ido12760 שמתחילה ב "רציני, העלון הזה נראה כל כך..."

אם כבר אתה בלש גשש, אז למה לטרוח הרבה ולחפש קהל יעד ולבזבז משאבים ?

מה דעתך על התאוריה הבאה:
נניח שאכן קבוצת ימין בצעה את זה.
כוונתה לא היתה לפגוע אלא לזעזע ולצור פרובוקציה ובלאגן.
זה בטח ישרת פעולות אחרות שלהם.
הם כותבים עלון, משקיעים במטען מאולתר חובבני על מנת לא באמת להרוג.
(זה לא חדש שהגבול בין לבצע הרבה עבירות לבין להרוג ממש הוא גבל חזק וממשי והרבה עבריינים עם קצת בינה בראשם מבינים זאת)
הפיצוץ עושה רעש נפץ קטן אבל רעש נפץ גדול בתקשורות והעלון מופץ בתפוצת שיא שאין גדולה ממנה במדינת ישראל.
מי שרוצה למצוא אותם, אולי יודע כיד למצוא אותם. כמה טלפונים ליודעי דבר פעילי ימין חשאיים ומגיעים לאן שצריך.
לא נראה לך ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר