לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2008, 00:50
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
מאד ייתכן שהסיפור האמיתי הוא לאו דווקא השיחה עם כתבים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כל הכבוד לנתן גפן, מעניין..."

על פי הראיון המלא שנתן יגאל עמיר לנתן גפן (אשר את מקצתו הכנסתי ליוטיוב והיתר עדיין אינו לפרסום), יגאל עמיר התבקש ע"י ערוץ 10 להשתתף בתחקיר של הערוץ, ומונתה לו תחקירנית מערוץ 10 (שלא אנקוב כעת בשמה), אשר היתה עימו בקשר ואף מסרה לו את מספר הנייד שלה!

מכאן שאין זה סביר שיגאל עמיר הוענש בעבור שיחה עם כתבים מערוץ 10 (שהרי התחקיר הטלוויזיוני היה וודאי מתואם עם השב"ס), אלא שמאד ייתכן שהבידוד והסנקציות קשורות לווידוי שלו ולדברים החמורים שגילה לנתן גפן.

כאמור, בידי "פורום תאוריות קשר" מצוי שמה ומספר הנייד של אותה תחקירנית ערוץ 10 הנמצאת בקשר עם יגאל עמיר לצורך התחקיר שהיא מכינה על רצח רבין.

יתרה מזאת, יגאל עמיר אף ביקש מנתן גפן ליצור עימה קשר - כך שאין ספק כי לא מדובר בניסיון מצידו להעביר לתקשורת מידע בסתר, שכן הוא לא נזקק למאמץ כשהו על מנת להגיע לערוץ 10.

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 31-10-2008 בשעה 00:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2008, 15:49
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "יגאל עמיר מתוודה שלא הוא ירה ושיורם רובין שיקר!"

קודם כל תודה על המידע מזוז אבל...
אני מתקשה להבין על מה המהומה. מבחינת אלה המאמינים שממצאי ועדת החקירה כשרים, מאומתים, ואין ספק שיגאל עמיר רצח את רה"מ, הרי שהם יגידו שהרוצח יגיד הכל כדי להתנקות ולהטיל את האשמה
על אחרים, כמו כל (כמעט) פושע אחר.
הם יגידו שמבחינתו, אין שום בעייה למסור דיס-אינפורמציה ובלבד להתנקות מהאשמה \ להשאר בכותרות וכולי. רק תראה את התגובות שקיבלת בפורום הסקופים כדי להבין על מה אני מדבר.

מבחינתי, החומר הרב הקיים על השעות שבין היריות בכיכר ועד ההצהרות בפני התקשורת ע"י אפריים סנה, ברבש ואחרים, מהווים הוכחה גמורה ומוחלטת.

ישן 31-10-2008, 16:01
  מזוז מזוז אינו מחובר  

הסיבה האמיתית לסנקציות החמורות והעברתו של עמיר לכלא בטחוני
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה קצת אחרת שזה יוצא מהפה של..."

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-177465-00.html?tag=16-15-49

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=438959#post3127020

לידיעתכם, הסיבה האמיתית לסנסקציות חסרות התקדים שהוטלו על יגאל עמיר (כולל העברה לכלא בטחוני) היא השיחה הבלתי מצונזרת של עמיר עם נתן גפן, ולא הראיון לערוץ 10 שהתנהל במשך חודשים רבים עם תחקירנית החדשות שלי טפירו (אשר מסרה ליגאל עמיר את הטלפון הנייד שלה ועמדה עימו בקשר במסגרת תחקיר שעמדה לפרסם לקראת יום השנה ה-13 לרצח).

אין ספק שהקשר בין התחקירנית שלי טפירו ליגאל עמיר התנהל בידיעת השב"ס, ולאף אחד אין טענות כלשהן כנגד התחקירנית.

יגאל עמיר גילה לנתן גפן פרטים חסויים אודות הרצח, ואותם הגילויים חסרי התקדים יכלו להיחשף רק הודות לכך שהשיחה היתה בלתי מצונזרת, ועל כך יצא קיצפם של המוסדות הרשמיים.

לסקופ שפורסם כאן לפני כל אתר אחר ישנם כבר קופצים באתרי חדשות:

יוטיוב:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 31-10-2008, 16:27
  מזוז מזוז אינו מחובר  

"התחקיר" של שלי טפירו נועד להוציא מיגאל עמיר הודאה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "קודם כל תודה על המידע מזוז..."

מטרת ה"תחקיר" היתה לנסות ולתפוס את יגאל עמיר בהודאה כלשהי, ישירה או עקיפה, על מנת לנסות ולהתמודד ולתת משקך נגד לחשיפת חומר קריטי המאיר את הרצח באור שונה לגמרי, ראה קישור:

http://x.2all.co.il/atira229-06

"תחקיר" בדיוני דומה, שודר בשנת 2005 ע"י נפתלי גליקסברג והערוץ השני (בעקבות עתירותינו הראשונות לבג"ץ שהבהילו את השלטונות ודרשו מענה). גליקסברג והערוץ השני יצרו תחקיר "מטעם", שכל מטרתו היתה לייחס את הכדור בחזה (שאין למימסד שום דרך להיפטר ממנו) לכדור תועה שנורה ע"י מאבטח בלי שהאחרון חש בכך. בכך הם קיוו להוריד אותנו מעל צווארם. אילו זה עבד, זה היה מקל עליהם קצוב את עונשו של יגאל עמיר בטענה שרבין נפגע גם מכדור "תועה", ובכך היה מוסר הלחץ של בני משפחת עמיר, היודעים יותר ממה שהם מספרים.

כמובן שזה לא עבד, ובשידור נחשפה בטעות תמונת הרנטגן המפלילה, וכל השאר ידוע (עתירה לבג"ץ 229/06).

פרטים נוספים על קנוניית נפתלי גליקסברג והערוץ השני יובאו בהזדמנות אחרת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3615695,00.html

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 31-10-2008 בשעה 16:29.
ישן 31-10-2008, 23:54
  מזוז מזוז אינו מחובר  

מני מזוז הוא עוד נכלולי שיודע את האמת ומשתיק אותה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "אוקיי, אנחנו יודעים בוודאות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kromagg
אוקיי, אנחנו יודעים בוודאות שיש בפרשה הזו סירחון כבר מעל ומעבר, דבריו של יגאל עמיר הם תמיד חצאי דברים ואף פעם לא ניתן לשמוע ממנו אמרה לכאן או לכאן, ואין ספק כי מדובר בקונספירציה, אני הייתי רוצה לדעת מהי דעתכם לגבי מה היו הסיבות לקשירת הקשר ואני חושב שמזוז צריך לקבל עכשיו את רשות הדיבור...

דאגנו להעביר את כל העתירות לחסר עמ"ש הנ"ל שהתעלם ורק שלף את אימרתו המפורסמת כדי לצאת ידי חובה:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3125319,00.html

האתגר הגדול של כל שוחרי האמת הוא לפוצץ את הפרשה בעזרת שימוש באינטרנט ככלי עיקרי בשאיפה שהציבור ילמד את הלקח - להפסיק להאמין לאמצעי התקשורת הממלכתיים הבנויים על יחסי הון-שלטון-עיתון.
כבר עתה הציבור אינו מקדש כל ידיעה כלשונה ונכנס לקרוא טוקבקים ופורומים, ובכך מוריד את השליטה הבלעדית של התקשורת. הוא הדין לגבי הסקרים המגוחכים מטעם מינה צמח ודומיה.
ישן 01-11-2008, 23:28
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "בזכות הסרטון החדש שפירסמת גם..."

אני לא יודע אם קראת או צפית בכל החומר שמזוז הביא לפורום.
בכל אופן, בחקירה שהיתה כשבוע-שבועיים אחרי הרצח, יגאל עמיר דיבר על קנוניה גדולה.
לא ניראה לי שהוא מנסה לישר קו עם תאורית הקונספירציה, כי הוא התחיל לדבר על קנוניה גדולה הרבה לפני שהתחילו לפתח תאוריות קונספירציה לגבי פרשת הרצח הזאת.
עד עכשיו הוא דיבר על זה מעט מחשש לחייו. במהלך אותה החקירה הוא פלט מפיו משפטים כמו "יחסלו אותי" לאחר, ששאלו אותו על איזה קנוניה הוא מדבר.
עכשיו, כאשר עמיר רואה שהחרא צף על המים, הוא פחות חושש לחייו ומעז לדבר יותר.

קראתי הודעה אחרת שלך באשכול עם ההקלטה. אתה אומר שעמיר למעשה מנסה לנצל את תאורית הקונספירציה בשביל להישתחרר או להקל על עונשו.
אתה היסתמכת על כך שהוא בעצם לא יודע הרבה על התאוריה, ואומר לנתן גפן "תסביר לה את כל מה שהסברת לי".

תרשה לי לשאול אותך משהו- למה ציפית? אתה באמת ציפית שיגאל עמיר ידע הרבה על התאוריה, כאשר הוא יושב בכלא ולא מקבל את הזכות הבסיסית לראות את כל צילומי הרנטגן וה-CT? בנוסף לזה עמיר לא נחשף לכל מה שנתן גפן חשף עד עכשיו.
נתן גפן לעומתו זכה לראות חלק מהממצאים שהוסתרו, לכן הוא אומר לנתן גפן "תסביר לה את מה שהסברת לי".
כרגע נתן גפן משמש בשבילו מעין עורך דין. בכל תיק העורך דין מדבר בשמו של הנאשם, ולפעמים העו"ד מדבר על דברים שהנאשם בכלל לא מבין. זה טבעי לגמרי שעמיר לא מבין את כל מה שנתן גפן סיפר לו כמו, שלא כל נאשם מבין את מה העו"ד שלו אומר.
דברים שרואים מכאן, לא רואים משם (מהכלא).

בשורה התחתונה יגאל עמיר תמיד אמר שיש פה קנוניה. הוא אמר את זה הרבה לפני שהיתפתחו כל התאוריות למיניהן.
יתר על כן, עמיר מעולם לא הודה ברצח. הוא בסך הכל הודה שהיה שם וירה ביצחק רבין.

אני חס וחלילה לא טוען שיגאל עמיר חף מפשע. הרי הוא היה שם וירה בראש הממשלה, אך מי אמר שהוא גרם לרצח? הרי ראינו את יצחק רבין ניכנס בכוחות עצמו למכונית- משמע היריה הקטלנית, שהביאה לריסוק חוליית עמוד השידרה, היא לא אחת מהיריות שירה עמיר. אחרת רבין לא היה מצליח לעמוד על רגליו ובטח, שהוא לא היה מצליח להיכנס לרכב בכוחות עצמו ובנוסף לזה לסובב את צווארו אחורה לפני הכניסה לרכב.

אני ממליץ בחום לקרוא את כל החומר שמזוז סיפק לפורום, כי אני לא הבן אדם המתאים להרצות על הפרשה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 01-11-2008 בשעה 23:37.
ישן 02-11-2008, 23:08
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני חושב שאם יש קשר שתוכנן..."

לפי התאוריה שלך של ההכרח באלימות כדי לתרץ מהלכים אסטרטגיים במזה"ת (לזה פרס התכוון במזה"ת חדש?), רבין היה מכשול רציני בדרך.
הוא הגיע (אפילו שיש ספקות בנושא) לרמה מתקדמת מאוד בתהליך השלום.
הוא הגיע למעשה כל כך רחוק, שעכשיו אנחנו אחרי ממשלה גרועה (או ממשלה טובה מאוד שפועלת למען האינטרס של טירפוד השלום כדי להמשיך בתוכניות האסטרטגיות שציינתי קודם), נמצאים כל כך רחוק מהנקודה אליה הוא הגיע שאנחנו בקושי מעזים לחלום על שלום עם הפלסתינאים.

אם רבין היה מחלק אז את ירושלים חצי חצי (או איך שהמפה נראתה אז) ונותן את איו"ש (או חלקים ממנו) לפלשתינאים ותהליך השלום היה מצליח, זו היתה בעיה רצינית מאוד מבחינת תומכי המלחמה פה.
מרגיש שיש מי שמאוד מרוויח מהלוחמה פה... הן מהצד הפלשתינאי והן הישראלי (לא אנחנו באופן ישיר, כמובן... הפלשתינאים והישראלים הם בובות על חוט של אמריקה ורוסיה).
מעניין מה היה קורה אם רבין היה מצליח, והבובות על חוט היו מפסיקות לקבל פקודות ממעצמות העל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:40

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר