לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2008, 08:25
  Tx155 Tx155 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tx155 שמתחילה ב "האם יש מה לעשות עם ריפוד פנימי בלוי/קרוע ברכב ?"

מדובר בפיז'ו 306 דאימונד 1.6 ידנית, שנתון 98 עם קילומטראז סביר. אם כי רובו נצבר במהלך נסיעות עירוניות למיטב הבנתי. כפי שנהוג לומר לגבי הדגם הזה, הריפוד כשלעצמו אכן נראה "זול", ובמקרה זה הוא גם מעט קרוע וכבר מתחיל "להיתנתק" מהדלתות. אנשים אומרים שטבעי לצפות את זה ברכב כבן 10, אבל כשאני לשם השוואה לוקח את המצב של הרכב שלי מבפנים, שהוא שנתון 93, אז הרכב שלי נראה טוב משמעותית מבפנים, ובכלל איכות הריפודים מליגה אחרת. בנוסף הריפוד גם נראה מלוכלך...לי זה די הפריע.

בנוגע להצעת MomenT - את הכיסויים למושבים אני מניח שאלביש לבד, בעוד שלהחליף את הריפודים בעצמי אני מאוד אשמח, אבל אני די מוגבל בזמן, ועוד יותר בידע. אם זה עניין של שעות בודדות, אז אמצא את הזמן, אבל אם של יומיים עבודה, אז לא יהיה לי את הזמן בתקופה הקרובה.

הרכב נראה בסדר מבחוץ, אין בעיות של צבע, אך ישנן כמה שריטות לא משמעותיות בנקודות שונות, וכמה "פלסטיקים/גומיות" במקומות שונים אותם ניתן להדביק טוב יותר לדעתי. המוכר אמר שניתן להעלים את השריטות הקטנות באמצעות "פוליש וואקס", ושהעלות היא כ-400 ש"ח.. מה דעתכם?

ישנו גם קימוט ממש קל באחת הדלתות האחוריות(בקושי רואים). כמו כן הרכב עבר 2 תאונות קלות בהזדמנויות שונות - פעם אחת הוחלפה כנף, ובפעם השנייה בוצע טיפול פחחות קל לאחת הדלתות האחוריות.

מבחינה מכאנית הבנתי שהמצב טוב, הקלאץ' הוחלף ממש לא מזמן, והרכב אחרי טיפול גדול(כנראה 10K). המוכר כמובן מתחייב בבדיקה על החלקים היקרים. אבל היה משהו קטן שהפריע לי. כשמכניסים להילוך, אז יש מין התנגדות קלה, כאילו שלא לוחצים על הקלאץ' עד הסוף. התופעה הייתה קיימת בכל ארבעת ההילוכים הראשונים. לשם השוואה ברכב שלי זה לא קיים בכלל(לא יודע אם זה טוב או לא). בכל אופן, אני לא יודע אם ככה זה תמיד בפ'יזו, או שזה קשור לעובדה שהקלאץ' הוחלף ממש לא מזמן ולכן זה עדיין בסדר..

זהו בגדול, אם אני הולך על הרכב הזה אז נשאר לי עוד קצת תקציב ליישור קו. אבל מה שמרתיע אותי זה מצב הרכב מבפנים(בהנחה שמכאנית הוא אכן תקין). כי למשל השקעה של כ-500 ש"ח רק על זה ניראת לי הגיונית, אבל של כ-2000 ש"ח כבר בכלל לא בטוח.

נ.ב: ע"פ ספר הטיפולים עושה רושם שלא שיחקו עם הקילומטראז'

אשמח לכל עצה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.carsforum.co.il/vb/images/smilie/icon_smile.gif]

תודה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר