לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2008, 16:42
  dj shay dj shay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.02
בעיה נדירה – "פרופיל 24" מצב קשה ומסובך

שלום,
אני אזרח ישראלי ואני בן 21...אני חי חיי אזרחות כבר לא מעט זמן והבעיה שלי נורא מסובכת...
הסיפור שלי מאוד ארוך אך אשתדל להיות קצר ותמציתי...

התגייסתי לצה"ל במרץ 06 ושירתתי בצבא תקופה של שנה ושבע חודש...
ביולי 07 יצאתי לפרופיל 24 על רקע בעיות נפשיות ונקבע כי איני כשיר זמנית לשרת בצבא ושוחררתי לתקופה של חצי שנה...
בינואר 08 (לאחר חצי שנה) קיבלתי זימון מהצבא להתייצב לועדה רפואית על מנת לקבוע אם אמשיך לשרת בצה"ל...
הגעתי לועדה ובסופו של דבר נקבע כי תוארך תקופת הפרופיל 24 בעוד שלושה חודשים, כך שבסה"כ הייתי תשעה חודשים בפרופיל 24...

הבעיה מתחילה כאן – בחודש אפריל, בתום שלושת חודשי ההארכה שניתנו לי, הסתיימה לה תקופת הפרופיל 24.. אך מאז ועד היום הצבא עדיין לא יצר איתי קשר...

איבדתי את כל המסמכים שקיבלתי בשחרור שלי מצה"ל כך שאת כל המספרי טלפון שהיו שם והמידע ליצירת קשר, הכל אבד לי...

הפסיכיאטר האזרחי שלי אמר לי שאין לי מה להילחץ ושבסופו של הם יצרו איתי קשר אך עברו כבר שמונה (8) חודשים מאז...

היו תקופות שפחדתי שמ"צ יבואו אליי הביתה כי אני לא יודע אם אני נחשב עריק או נפקד מבחינת הצבא.
ופחדתי גם בכל פעם ששוטרים סימנו לי לעצור בצד לבדיקת רשיונות שגרתית והייתי בטוח שזהו זה והפעם הצבא הוציא נגדי פקודת מעצר...אך זה לא קרה. ועצרו אותי לא פעם ולא פעמיים לבדיקת רשיונות ולא קרה כלום...

לאחרונה, ביקשתי ממקורות שהכרתי בחיל השלישות שיבדקו מה הסטטוס שלי כרגע במסד הנתונים של שח"ר של"י (למי שלא יודע שח"ר של"י זה המאגר הצבאי של צה"ל).
והתוצאות היו מפתיעות מאוד...לפי המחשבים של צה"ל אני עדיין רשום כפרופיל 24...

כל זה ביחד מביא אותי לחשוב שהמערכת עשתה טעות ושמישהו שבטח היה אחראי על הטיפול בתיק שלי פישל ועקב כך שכחו אותי לגמרי...
פשוט מאוד שכחו ממני.. אף אחד לא מחפש אותי ואף אחד גם לא ימצא אותי...

הרבה אנשים ששמעו את הסיפור שלי התקשו להאמין ורובם הגדול הציעו לי שלא לעשות כלום בנידון ולהמשיך בחיי כרגיל...פשוט לעזוב את זה ולרדת מזה!

לצערי הרב אני לא מסוגל להסכים איתם, אני לא יכול להמשיך יותר עם חוסר הודאות הזה, עם הסימן שאלה הזה...אני רוצה לדעת מה קורה איתי ואני רוצה לסגור את הפינה הזאת אחת ולתמיד.
מצד שני אני לא יודע מה לעשות...אני מפחד שגם אם אדע מה לעשות ואעשה את זה אני בסוף אשלם מחיר כבד...

לשם הבהרה: אני כן מעוניין לחזור לצבא ולסיים את השירות הצבאי שהתחלתי, אני לא רוצה לזרוק לזבל את השנה וחצי שעשיתי

ופה העלילה מסתבכת...אנשים אמרו לי שאם עכשיו הצבא ניגש לתיק שלי ומתלבש עליו אני כנראה אצטרך לשלם מחיר כבד על השמונה חודשים האלה שהמשכתי לחיות כאזרח מפני שהצבא יראה בכך כהשתמטות ושרוב הסיכויים שהצבא לא יקבל את התירוץ שלי ויעמיד אותי למשפט שבו ככל הנראה אקבל עונש כלא.

הפחד הגדול ביותר שיש לי הוא שהם צודקים. אני לא יכול להיות בכלא!

אני נורא מתוסכל מכל הסיפור הזה ואני אובד עצות...
אין לי מושג כבר מה לחשוב ובטח שאין לי מושג מה לעשות...

נערך לאחרונה ע"י dj shay בתאריך 04-12-2008 בשעה 16:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר