לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2008, 15:23
  dj shay dj shay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.02
"פרופיל 24" - שכחו אותי באזרחות - המשך הסיפור

בהמשך לאשכול הראשון שפתחתי בעיה נדירה - "פרופיל 24" - מצב קשה ומסובך כאן
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=448458

לאחר הרבה טלפונים והמתנות הצלחתי ליצור קשר עם יחידה שנקראת ר"מ ד' 182 - היחידה האחראית על כל מי שיש לו פרופיל 24

אם לומר את האמת עדיין קשה לי להבין איפה אני עומד בכל הסיפור הזה אבל אני אנסה בכל זאת להסביר מה קרה...
העדכון הזה משנה את כל התמונה כי אני לא מצליח להחליט אם זה דבר טוב או רע..

אז ככה, החדשות הטובות הם שאני לא צריך לדאוג לגבי כלא או משהו כזה
החדשות הפחות טובות הם שאם אני מחליט לחזור עכשיו לצבא אני צריך לפתוח בהליך ערעור...
מסתבר שלפי הנוהל חייל שקיבל פרופיל 24 ובתום ה-24 נשארה לו פחות משנה לשרת, מקבל אוטומטית פטור מהשירות - כלומר אם נשארה פחות משנה לשרת לא מחזירים לשירות
כזכור, בינואר 07 הוארכה תקופת ה-24 שלי בשלושה חודשים נוספים מה שהפחית את תקופת השירות שנותרה לי מ-12 חודשים ל-9 חודשים...
דיברתי עם הנציג והוא טען שבזמנו גם נשלח אליי מכתב במסגרת מענה תוך שבועיים ובו התבקשתי לתת חוות דעת על מצבי ולהצהיר אם ברצוני לחזור לצבא
אך בגלל שכעבור שבועיים לא נתקבלה ממני תשובה אז הם נתנו לי את הפטור הזה...

לפי מה שהוסבר לי זה לא "פרופיל 21" וזה גם לא סעיף "אי-התאמה"..
זה פשוט פטור..
אני יודע שזה נשמע מוזר, אני עצמי התקשיתי להאמין לזה כי לא ידעתי שיש פטור כזה אבל הנציג שדיבר איתי הבטיח לי שזה מצב לגיטימי וקיים

הוא הסביר לי שעומדות בפניי שני אופציות כרגע:
1) להשאיר את זה ככה
2) להגיש ערעור ולחזור לצבא

אם אני משאיר את זה ככה אז יהיה רשום לי בתעודת שחרור "בלתי כשיר רפואית" והפרופיל שלי ישאר 24 לצמיתות
אם אני חוזר לצבא ומסיים את השירות באופן נורמלי אז תהיה לי תעודת שחרור סטנדרטית

אני חייב להודות שאני שוקל באמת להשאיר את זה ככה אבל מצד שני אני לא רוצה לסיים בצורה שכזאת ונקלעתי פה לדילמה

השאלה היא עד כמה הפטור הזה כבר שונה מ-21 או אי התאמה? אם אני אדע את התשובה לכך אולי אז יהיה לי קל יותר להחליט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2008, 20:25
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dj shay שמתחילה ב "מצד אחד אני נוטה להסכים עם..."

ההשלכות עד כמה שאני יודע, הן שבתעודת השחרור שלך יהיה כתוב "אי-כשירות רפואית" כעילת השחרור במקום "תום שירות תקין".
אישית אני לא מכיר מצב שה-24 נשאר מקובע, אבל גם אם כן, אין כל הבדל מבחינתך - השורה תהיה אותה שורה כי אין פירוט פרופיל מספרי, ומספר חודשי השירות שיופיע על התעודה ונכון למענק+זכויות הוא זהה בכל מקרה.

אני אישית הייתי בוחר (ובחרתי כשהייתה האפשרות) לסיים שירות בצורה תקינה ומלאה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 14-12-2008 בשעה 20:27.
ישן 14-12-2008, 22:38
  משתמש זכר UAL UAL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dj shay שמתחילה ב "מצד אחד אני נוטה להסכים עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dj shay
מצד אחד אני נוטה להסכים עם שניכם...כי לחזור לצבא ולסיים שירות מלא זה ללכת על בטוח
מצד שני קיבלתי הרבה דעות שאומרות שזה חסר טעם וזה בזבוז של 9 חודשים...ושגם ככה כבר קיבלתי את כל הזכויות של חייל משוחרר אז...

הדילמה שלי נובעת מהסוגייה של איזה השלכות יש לפרופיל 24 על העתיד?

אני אפילו לא דיברתי על העובדות והזכויות היבשות.

לא חבל לך 9 החודשים האלו בשביל שתרגיש כל החיים שלך שלא שירתת שירות מלא? (וזה עוד בלי התעודה שאומרת "בלתי כשיר רפואית", מה שאתה כל כך חושש ממנו).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר