לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2008, 08:14
  הנוקם הנוקם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.06
הימין החדש לפי אונגרפלד

תרשו לי להוסיף דבר שכאן לא חושבים עליו

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בשקט-בשקט מנופץ לו עוד מיתוס - הציבור היהודי החילוני והמשכיל נוטה ימינה..."
אני כותב בפורום הזה כבר שנים לא מעטות ומהתחלה הכתיבה שלי אני מציין אידיאולוגיה אחרת. .

אידיאולוגיה ימנית חדשה שמתפתחת אל מול עייננו. . .

האידיאולוגיה הזאת היא ישראלית חדשה שלא מבוססת על התורה וגם לא על חזון ארץ ישראל השלמה של זאב ז'בוטינסקי.

אידיאולוגיה זאת באה בעקבות ההבנה שיש לנו ארץ ישראל קטנה (גבולות 67+) ולכן אנחנו צריכים לשמור עליה כאידיאליסטים כבכל ארץ אחרת .

משהוא כמו אהדה לנבחרת ישראל בספורט או הרצון המשותף להחזיר את גילעד שליט.

אידיאולוגיה זאת קימת גם בצד השמאלי של המפה כאשר אנשי הקיבוצים בחבל אשכול מצפים לתגמול של צה"ל כנגד עזה ולא מאשימים את המדינה כי האידיאולוגיה שלה להתפשטות גורמת להם נזק.

היא נמצאת גם בצד הימין כאשר ליברמן מבקש להעביר את אום אל פאחם לפלסטינים וזאת אפילו על חשבון ויתור על שטח של אדמה.

הימניות החדשה תלך ותגבר כבר בחירות אלה שבהם הליכוד וקדימה ובנוסף כל סיעות הימין יגיעו למס' ח"כ שמעולם לא היו גבוהים יותר מעולם.

הזמן יוכיח כי לאידיאולוגיה הזאת יצטרפו יותר ויותר אזרחים ובמיוחד אזרחים מרכז הארץ כמו תושבי ת"א.

אומרים על אסף חפץ שהוא מפאיניק אבל זה בדיוק אותו זן חדש של ימין חדש שיגרום למדינה ולצה"ל להגיב בצורה הרבה יותר החלטית כנגד פגיעה ביטחונית כנגד מדינת ישראל.

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 07-12-2008 בשעה 10:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר