לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2008, 23:18
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מידע מבצע "עופרת יצוקה"- אשכול חדשות יומי, 29.12.08

אנא נסו לרכז את כל המידע החדשותי באשכול הזה ולא לפתוח אשכולות נוספים. אשכולות בנושאי חדשות אחרים שיפתחו יאוחדו לתוך אשכול זה או יימחקו.
כלי עזר שימושי ביותר לעידכונים שוטפים:
עמוד המבזקים של פרש.
ניתן לצפות בחדשות מהטלוויזיה בשידור ישיר גם באינטרנט:
ערוץ 10
ערוץ 2
הערוץ הראשון
אל ג'זירה באנגלית
ערוץ הג'יהאד מתוך עזה- http://qudstv.com/ בערבית

רדיו:
גלי צה"ל- למעלה מימין, האזנה לשידור החי.
רשת ב'- למעלה משמאל- האזנה לשידור החי.

שימו לב:
באשכול הנוכחי יתקיימו אך ורק דיונים הקשורים לנושא הפורום: צבא וביטחון.
עדכוני חדשות כלליים יופיעו אך ורק
בפורום סקופים וחדשות.
ככלל, הנושא החדשותי שייך לפורום סקופים וחדשות ולא לפורום צבא וביטחון. אנחנו מקיימים את האשכול הזה רק לצורך עידכון שוטף וכמענה לגולשים שביקשו זאת. לכן, אין לפתוח אשכולות אחרים שעוסקים בחדשות גם אם הם בנושאי צבא וביטחון.
דיונים פוליטיים יתקיימו רק
בפורום פוליטיקה ואקטואליה.

תזכורת לנושא בטחון המידע:
אין לפרסם מיקומי נפילות, פעולות מתוכננות, סד"כ הכוחות הפועלים וכו', למעט מידע אשר פורסם במקורות רשמיים. אנו נפעל במדיניות של אפס סובלנות כלפי גולשים שלא יפעלו בהתאם לכך.

בנוסף, גם בעת מלחמה לא נסכים להתבטאות מגעילה כלפי בני אדם ואפילו אם הם האוייב. לא רק
"בנפול אויבך אל תשמח", אלא שזילזול באוייב מוביל לטעויות מסוכנות.

תודה, בהצלחה לצה"ל, ושכל חיילינו יחזרו הביתה בשלום.
הנהלת הפורום.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 29-12-2008 בשעה 17:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2008, 23:20
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
הנחיות פיקוד העורף לתושבי יישובי הדרום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "מבצע "עופרת יצוקה"- אשכול חדשות יומי, 29.12.08"

להלן הנחיות פיקוד העורף ליום שני, 29 דצמבר 2008:

ירי הרקטות לעבר ישובי הדרום, עשוי להימשך מספר ימים ומתרחב לאזורים נוספים ולפיכך על התושבים להמשיך ולפעול לפי ההנחיות לבחירת המרחב המוגן ולפי ההנחיות להתנהגות בהישמע אזעקה או קול נפץ או צבע אדום.

תושבי הישובים סמוכי הגדר לרבות העיר שדרות מונחים להמשיך ולהישאר גם מחר באופן רצוף במבנים, בסמוך למרחבים המוגנים.
בישובים אלה חל איסור על התקהלויות והתכנסויות. לא תתקיים פעילות בבתי הספר ולא ייפתחו מרכזי הקניות למעט שירותים חיוניים כדוגמת קופות חולים ומרכולים.

בישובים אלה לא תהיה יציאה לעבודה פרט למפעלים המוגדרים חיוניים.

תושבי יתר הישובים, עד לטווח 10 ק"מ מונחים לשהות במקומות המאפשרים כניסה למיגון תוך 15 שניות.
בישובים אלה חל איסור על התקהלויות והתכנסויות. לא תתקיים פעילות בבתי הספר ולא ייפתחו מרכזי הקניות למעט שירותים חיוניים כדוגמת קופות חולים ומרכולים.
בישובים אלה התחבורה הציבורית תתקיים במתכונת מצומצמת.

תושבי הישובים שבין 10-20 ק"מ לרבות אשקלון, נתיבות והסביבה יכנסו למיגון תוך 30 שניות מרגע הישמע אזעקה/קול נפץ.
בישובים אלה יותרו התקהלויות והתכנסויות עד 100 איש תחת תקרה קשיחה בלבד.
בישובים לאה לא תתקיים פעילות בתי הספר למעט מעונות יום של משרד התמ"ת.
מרכזי קניות בישובים אלה ייפתחו במבנים קשיחים בלבד.
בישובים אלה התחבורה הציבורית תתקיים במתכונת מצומצמת.

תושבי הישובים שבין 20-30 ק"מ לרבות אשדוד, ק. גת, ק. מלאכי, אופקים, רהט והסביבה יכנסו למיגון בתוך 45 שניות.
בישובים אלה יותרו התקהלויות והתכנסויות עד 500 איש תחת תקרה קשיחה בלבד.
בישובים אלה תתקיים פעילות במוסדות חינוך במבנים קשיחים בלבד.
מרכזי קניות בישובים אלה ייפתחו במבנים קשיחים בלבד.

תושבי הישובים שבין 30-40 ק"מ לרבות באר שבע, יבנה, גדרה והסביבה יפעלו לפי ההנחיות לבחירת החדר המוגן ולפי ההנחיות להתנהגות בהישמע אזעקה או קול נפץ.
בעת ירי רקטות לעבר ישובים אלה, תופעל אזעקה עולה ויורדת למשך דקה וחצי. תושבי הישובים יכנסו למיגון בתוך דקה אחת בלבד מרגע הישמע אזעקה או קול נפץ וישהו בו 5 דקות, אלא אם ניתנה הנחייה אחרת.

להלן מספר דגשים לתושבי כלל הישובים:
פיקוד העורף הנחה את הרשויות המקומיות לפתוח את המקלטים הציבוריים.
הכניסה למקלטים תבוצע רק בתנאי וניתן להגיע אליהם בתוך פרקי הזמן הרשומים לעיל.
יש להימנע מהתקהלות באתרי נפילות הרקטות. חשוב להתרחק מחפצים לא מזוהים או מרקטה המונחת על הארץ. במקרה כזה יש להודיע למשטרה.

הקפדה על מילוי ההנחיות וכניסה לחדרים המוגנים- מצילה חיים.
מידע נוסף במרכז המידע של פיקוד העורף בטלפון 1207.

יש להמשיך ולהישמע להנחיות באמצעי התקשורת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מקור:
http://www.oref.org.il/629-3083-he/PAKAR.aspx

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 29-12-2008 בשעה 01:46. סיבה: עידכון המפה- נוסף מעגל חדש
ישן 29-12-2008, 07:58
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
הפולנים ממש יוצאים מכליהם ומברכים את צה"ל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "מבצע "עופרת יצוקה"- אשכול חדשות יומי, 29.12.08"

הנה אחד הפתגמים שכתבו בפורום:

Na koniec przytocze Ci Twoje i kilku innych Forumowiczow haselko:
Kluli Hamasowcy spiacego niedziwiedzia az przesadzili niedziwedz
wkurw... sie obudzil i im lomot spuscil.
oBrzmi znajom

"ולבסוף אזכיר לך סיסמה מוכרת לחברי הפורום:
דקרו חמסניקים באף של הדוב הישן, עד שהגזימו...(כאן קללה פולנית טיפוסית) ודב התעורר ועשה מהם בלאגן...נשמע מוכר?"

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 29-12-2008, 08:03
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע

במהלך הלילה התקיפו מטוסים וספינות חיל הים מטרות שונותברחבי רצועת עזה. עפ"י דו"ץ הופצצו כ-40 יעדים.
אחת המטרות שנפגעה היא לשכתו של הנייה, הקרובה אל ביתו. ככל הנראה הנייה לא היה במקום. יעד אחר שהופצץ הוא האוניברסיטה האיסלאמית.
אם אני לא טועה האוניברסיטה הזו נמצאת קרוב מאד ל"מגדל האסירים" ששהופצץ ואתמול פרסם דו"ץ תמונות שלו מהאוויר.
לטענת הפלסטינים גלעד שליט נפצע בהפצצות.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 29-12-2008 בשעה 08:06.
ישן 29-12-2008, 09:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי DenisTs שמתחילה ב "מה הקטע בזה שהם לוקחים פצצה..."

מטוס אולי יכול לשאת הרבה פצצות, אבל בד"כ יפציץ מטרה אחת - ולא צריך יותר מאחת לכל מטרה בד"כ... אם אתה רוצה להפציץ סימולטנית, תפעיל מטוסים לפי מטרות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-12-2008, 11:42
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "נו באמת... איך אתם יודעים כמה..."

שלום גם לך,
התגעגענו!

אני רואה על המטוס שלושה מיכלים נתיקים + שניים תצורתיים. כל אלו בנוסף למיכלים הפנימיים.
אני יכול להבין למה לא להסיר במיוחד את המיכלים התצורתיים. אבל הנתיקים?? הוא צריך לטוס לשוודיה?

ישן 29-12-2008, 11:49
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "שלום גם לך, התגעגענו! אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
שלום גם לך,
התגעגענו!

אני רואה על המטוס שלושה מיכלים נתיקים + שניים תצורתיים. כל אלו בנוסף למיכלים הפנימיים.
אני יכול להבין למה לא להסיר במיוחד את המיכלים התצורתיים. אבל הנתיקים?? הוא צריך לטוס לשוודיה?

שלום ידידי, גם אני התגעגתי..פשוט הייתי עסוק...
נו, קודם מעבירים ביקורת ורק אח"כ שואלים את השאלות??....
למה? כי זו עבודה קשה להוריד ולתלות בידונים...ואפילו לא עבודה של "הנסיכים" אנשי צוות האויר..זו עבודה של אנשי צוות קרקע ואני יודע שלא יאמינו לי אבל גם בהם מתחשבים הטייסים "היהרים והמנותקים" כמה שיותר....
מכיוון שזו עבודה קשה שלוקחת זמן כשאין סיבה לעשות אותה פשוט לא עושים....מתדלקים כמה דלק שצריך, לפעמים יותר ולפעמים פחות אבל את כל הבידונים שנמצאים על המטוס פשוט משאירים...

ישן 29-12-2008, 13:11
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "ביקורת! איפה?"

מטוס קרב סילוני לא יכול לאתר מטרה, ועוד מטרה בחתימה נמוכה ובזמן חיות קצרצר, ועוד בשטח בנוי. המטוס תלוי בהגדרות ברורות של מטרה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-12-2008, 16:52
  ColMonty ColMonty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
אל ג'זירה ושידורים מעזה (סנאף להמונים)

ממעקב אחר שידורי הרשתות הערביות מרצועת עזה ניכר שהם עושים מאמץ עליון ללחוץ על הציבור הערבי במזה"ת באמצעות שידורי הסנאפ מחדרי המתים בבתי החולים בעזה.

אם אני לא טועה, ה video feed מהרצועה לרשתות התקשורת הערבית נעים באמצעות האינטרנט מהרצועה. האם אין אפשרות לחסום תעבורת אינטרנט באופן זמני?

אם השידור מועבר באמצעות צלחות לוויין יעודיות (שימשו את cnn במלחמת המפרץ) מדוע שלא נחסום אותם? התמונות האלו מגיעות לכל בית מאסואן ועד מדבר דאמור. זו הסתה לשמה וזה נשק עם אפקט אמיתי בעיקר עם הקהל במצריים. זה אינטרס ישראלי לחסום את השידורים.

ישן 29-12-2008, 18:56
  ColMonty ColMonty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
שידורי הסנאף
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "למה לחסום?"

ניתן ולדעתי צריך לחסום את שידורי הסנאף של חברות החדשות הערביות ולהכניס אותם כך גם ללחץ. ניתוח קצר:
1) שידורי לווין ערבי נקלטים כמעט בכל בית במדינות ערב.
2) שידורים של תמונות הסנאף משלהבות את ההמונים עוד יותר, מה שיוצר למשטרים המתונים כגון מצריים וירדן קשיים רבים היום ובעתיד שכן זה מצע (משטח פיטרי) אידיאלי לגיוס נרחב יותר משכבות נוספות בעם וייתכן שגם מתוך הצבא.
3) החשיפה של דוברים מטעם ישראל היא מינורית מבחינת מספר הדקות וכך גם השפעתה על דעת הקהל הערבי. לא צריך קבוצת מיקוד בכדי להבין זאת. מכאן שגם אם הערוצים הללו יחרימו דוברים ישראלים, אזי ההשפעה בטלה בשישים.
4) החסימה לא חייבת להיות שלמה. היא יכולה להתבטא בשיבוש איכות התמונה (שלג קליל) מה שיגרום לצופה לרצות להחליף תחנה.
5) דפ"אות: קו מוצהר וקו בלתי מוצהר:
אם הולכים בקו המוצהר - ישראל יכולה לטעון שזכותה לשבש שידורי תעמולה מסיתים
תוך מתן אולטימטום מוצהר לגופים התקשורתיים - או שאתם משדרים חדשות מאוזנות ללא הסתה או שאתם נחסמים.

אם הולכים בקו לא מוצהר, ומכאן שאין הודעה רשמית, יש אפשרויות רבות. במקום שיבוש יש אפשרות לשדר את אותם שידורי תחנה באיחור של 4 שניות תוך צינזור של הסנאף באמצעות ריטוש תמונה. לחלופין אפשר לשדר שידורים חוזרים של "פרפור" FARFUR מסידרת הילדים של חמאס. או את אופרת "לה מרמור" מהמערכון של אורי זוהר.

ישן 29-12-2008, 20:46
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
נפילת רקטות במרכז העיר אשדוד - יש נפגעים

שיגור רקטות ארוכות הטווח מעזה הגיעו בשעה זו למרכז העיר אשדוד, ישנם פצועים רבים כולל 2 לפחות במצב אנוש.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1407281
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 29-12-2008, 22:09
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
עדכון אחרון, שעה:23:05 - נפילת רקטת "גראד" בפאתי יבנה.

"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר