לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2009, 19:49
  shlomi_neu shlomi_neu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.08
Facebook profile
יום סיירות 11/01/09

ראיתי הרבה מאמרים אז החלטתי גם אני לירשום אז ככה.
קמים ב04:30 תלוי איפה אתם גרים אני גר בנצרת עילית אז האוטובוס הראשון הוא ב04:30
מגיעים לוינגייט ב6:50 הולכים לאזור יום הסיירות, עוברים בדיקה קטנה בהתחלה ואז הולכים לאימות נתונים וקבלת מספרים אחרי שמקבלים מספרים אני ד"א הייתי 89 הולכים לחובש ואז לעשות חימום קטן וכייפי תאמת זה היה כמו כל הפעילויות בבריכות שמתחילים למחוא כפיים ולצעוק חחח אנחנו צעקנו "יום סיירות כולנו אריות" ותוך כדי מחיאות כף אחרי חימום הולכים לעשות את ה2000 היינו מקצה שני, הזניקו אותנו ואנשים חשבו את עצם סוסי פרא התחילו את הספרינט של החיים שלהם אני ת'אמת חשבתי שאני אחרון, מגיעים לבנאדם שמסמן עם תוש את החולצה ואז חוזרים חזרה ואז הבנתי שכל סוסי הפרא התעייפו אחרי 300 מטר אני הגעתי מקום 25.
אחרי ה2000 מייבשים אותנו שעה-שעה וחצי עד שכולם יסיימו את הבדיקות וה2000.
אחרי שכולם סיימו את הבדיקות וה2000 בא מפקד יום הסיירות ומדבר איתנו ונותן שאלון לסמן יחידה מועדפת, יש סנדוויצ'ים קצת לאכול **תאכלו.
אחרי זה מפקד יום הסיירות מחלק אותנו לקבוצות ****צוות 3!!!!!.
מפה מתחיל יום הסיירות:
תיזוזים: המפקד אומר לכם "אתם רואים את העט שם??!!" כולם אומרים "כן" הוא אומר "30 שניות הקפתם את העט והייתם פה 30 שניות זוז"... רצים ומן הסתם לא תגיעו ב30 "כמה זמן??!!" הוא שואל אנחנו אומרים "35" הוא אומר "25 הייתם פה זוז!!" וככה בערך 10-13 פעם אבל יש מנוחה של 30 שניות בין ספרינט לספרינט ככה שזה מנוחה סבבה אבל הבעיה שקשה מאוד מאוד מאוד לרוץ על חול תתאמנו טוב לרוץ על חול למזלנו היה לנו דיונה עם עלייה קטנה. בחלק הזה שניים פרשו ומאז לא פרשו עוד.

סדרי הגעה: המפקד אומר עכשיו רק ה8 הראשונים נירשמים אז כולם נותנים את התיזי שלהם על הראשון... ואז יש חלק שהוא אומר "רק ה6 הראשונים נירשמים" והיה עוד חלק שהוא אמר מי יכול לשפר את המקום שלו ??!! כמה הרימו יד ואכן שיפרו את מקומם, התרגיל הזה נעשה כ10-15 פעם אבל תכלס שאתם עושים את התרגיל זה לא אמור לעניין אותכם כמה עוד נישאר רק לרוץ אמור לעניין.

אלונקה סציומטרית: המפקד אומר "יש לכם 10 דקות מנוחה שבהם אתם שותים 4 כוסות מים ופותחים שתי אלונקות ממלאים 8 שקים", אחרי 10 דקות הוא מסביר לנו על האלונקה איך להרים כמה התנדבו להדגים.
ואז המפקד אומר "יש שתי אלונקות 8 הראשונים לוקחים אלונקות אבל!!! האלונקה הראשונה שחוזרת חזרה לפה היא נירשמת" היו מלא פעמים שה4 השניים שלקחו את האלונקה השנייה עקפו את האלונקה הראשונה. חחח היה פעם שאני הייתי על האלונקה שהיינו מטרים ספורים לפני הסוף והתחלנו לרוץ עם האלונקה בשביל לעקוף את האלונקה הראשונה הם קלטו וחסמו אותנו, המפקד אהב את זה שרצנו עם האלונקה בשביל לעקוף ואמר שפעם הבאה עם אלונקה הראשונה חוסמת את השנייה שרוצה לעקוף אותה האלונקה החוסמת ניפסלת.

בורות: המפקד אומר יש לכם 5 דקות למלא 19 שקים ולשתות 4 כוסות מים ואז שעברו 5 דקות הוא אומר "אתם צריכים לבנות בור מטר*מטר*מטר אנחנו לא נגדיר לכם זמן תעשו עד שנגיד סטופ"
אז התחלנו לבנות בורות זה היה בערך -20+ דקות. *****יש שיטה לבדוק מטר המרחק בין האגודל לזרת הוא כ20 ס"מ קוראים לזה "שיבר" אז זה אחלה קנה מידה.
אחרי זה המפקדים עוברים ושואלים אותך על הבור כמה ניראה לך עומק? איזה ציון תיתן לעצמך? וכו'.
אחרי שהסתיים התרגיל הם מבקשים לכסות את הבורות ובסיום לעמוד מולם בשורה עם השקים ופתאום בלי הודעה מוקדמת הוא מבקש מהכי ימיני להגיע לסוף לצד השני להכי שמאלי והוא אומר כולם צעד ימינה ולכל אחד הישתנה השק.

שקים: המפקד הולך להשים את העט חפירה בשביל הבורות המפקד בא להשים ואז המפקד השני אומר לו "לא לא יותר רחוק" חחח איזה ביאוס אחרי ששומעים את זה לא משנה. רצים עם השק כ-30+ דקות ואז הוא אומר סטופ אני עשיתי 10.

פה הסתיים החלק הפיזי של היום אחרי זה המפקד מבקש שכל אחד יספר על עצמו קצת מאיפה הוא בא, תחביבים, מקצועות מוגברים, עם התאמן לבד או עם קבוצה. היום הפיזי הזה היה 3 שעות בול שמתי סטופר.

זהו הולכים חזרה לנקודת הכינוס ממלאים שאלון סציומטרי שבו מדרגים את החברים לקבוצה ואז מייבשים אותנו שעתיים עד שהתוצאות מגיעות..
קצת נתונים ללחוצים: מטכל 40-50
שייטת 20-30
חובלים 50-60

ד"א אני לא קיבלתי כלום אבל אני שמח שסיימתי את היום הזה ולא פרשתי והבנתי קצת איך להתאמן להבא....

****עריכה: נסו כמה שפחות להיות עם ראש סגור שמה ולבדוק כמה ספרינטים נישאר תבואו עם ראש פתוח שהכל יכול לקרות באותו יום .

נערך לאחרונה ע"י shlomi_neu בתאריך 11-01-2009 בשעה 20:03. סיבה: הוספת דברים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר