לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2009, 17:40
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "בשביל להצביע צריך ליסוע עד בת-ים בשני אוטובוסים"

האמירה שהאיחוד הלאומי פוסלת נשים באופן עקרוני, נעה בין אי-הבנת המציאות הפוליטית לשקר בוטה של העיתונות/בעלי אינטרס פוליטי.

הנסיבות הפוליטיות הביאו לכך שאף אישה לא הייתה במקום הראשי/שני/שלישי בכל מפלגה בנפרד, ולאחר האיחוד ותפירת ריצרץ המקומות אכן לא הייתה אפשרות לנשים ברשימה הסופית. לא מדובר בצעד מכוון אלא חוסר מחשבה, אטימות קלה ובעיקר חוסר זמן ולחץ מטורף ביום האיחוד שהיה גם יום הגשת הרשימה.

מפלגת התקווה לא יכלה להקפיץ מועמדת מעבר למקום החמישי בו נבחרה בפריימריס על-פני אחרים שהיו לפניה - רק שלושה מועמדי התקווה נמצאים בעשרת המקומות הראשוניםשל האיחוד הלאומי. המועמדת חוה טבנקין נמצאת בעשירה השנייה.
מרזל פנה לדניאלה וייס כמועמדת מטעמו אך זו סירבה.

מועמדי מולדת ניהלו בחירות פנימיות בהנהלה, ושם אכן לא הייתה מועמדת במקומות הראשונים. כנראה אינטריגות עסקניות כאלו או אחרות.

תקומה נכנסה ברגע האחרון מבלי שהספיקה למשוך מועמדת מקרב הבית-היהודי, לאחר שמועמדת כבר פרשה היה מאוחר מידי כי הרשימות נכנסו. אף אחד מרבני תקומה לא מתנגד לנשים בכנסת.

כל זאת בניגוד לבית היהודי בו בקרב המצביעים באינטרנט אכן היו מספר נשים, אך הוועדה המסדרת לא בחרה באף אחת מהן.

האם ביום הגשת הרשימה של האיחוד היה ראוי לשריין מקום לאישה למרות שלא הייתה במקומות ריאלים באף רשימה בנפרד? אולי לדעת חלק. למרות שאני רוצה מאד ייצוג מייצג של נשים, אני מתנגד לכל אפליה כולל מתקנת ולכן גם לכל שריון למי שלא התמודד ונבחר.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 22-01-2009 בשעה 17:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2009, 20:48
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "ציונות משמעה בית לאומי לעם..."

ממש לא.
אתה יודע להגיד לי 'מיהו יהודי'?
אני אספר לך סוד - אף יהודי לא יודע להגדיר מיהו יהודי.
אני יהודי חילוני כפי שהסבירו לי. אני יהודי כי נולדתי לאם יהודיה, ואני חילוני כי אני לא מאמין באלוהים.
אפתיע אותך אם אגיד שיש חברה' דתיים שמבחינתם אני בכלל לא יהודי? שאני גוי / כופר / זרע רע / מחק את המיותר?
אז היום כולם שמחים שאני יהודי, אבל לא כל כך שמחים שאני לא דתי. שאני גולש באינטרנט בשבת ושאני אוכל חזיר עם שרימפס. אז היום הכל סבבה, וטוב לי במדינה של יהודים.
אבל תן ליהודים האחרים קצת יותר כח, ותראה איך שהגזענות שלהם תתחיל להשפיע גם עלי. חוק החזיר נכתב ע"י אותם יהודים שמנופפים בדגל הדמוקרטיה במצע שלהם. הם קובעים לי שאסור לי לגדל חזיר על אדמת ישראל 'כי זה מטמא (?) אותה'.

תעשה לי טובה, זה בדיוק כמו המושחתים מהעבודה / מר"צ / ליכוד / קדימה שקובעים חוקים שעוזרים רק לעצמם. אני ממש לא רואה את האיחוד הלאומי עושים משהו בשביל החילוניים. להיפך, הם יחזקו את החינוך הממלכתי-דתי שיטיף לדת ולא לדמוקרטיה (אם לא ידעת, בבתי-ספר דתיים אתה לא יכול לבחור איך להתלבש. בנים חייבים בכיפה ובנות חייבות בחצאיות [להוציא את שיעורי הספורט], לא משנה אם אתה דתי או לא).
הם לא יעשו דבר בשביל החילוניים, ואחת כמה וכמה לאזרחים הצדיקים שאינם יהודים.
יש לי לא מעט חברים לא יהודיים (רובם עולי ברית המועצות והסביבה, ואפילו חבר מהלימודים שמשפחתו עלתה מארמניה לפני שסבא שלי הגיע לארץ בין מלחמת העולם הראשונה לשניה) שממש לא יהנו מהמלפגה הזו שתגדיל את הפער החברתי בין יהודים לכל שאר האוכלוסיה.
אין לי בעיה לעשות הפרדה מוחלטת בין ישראל לפלשתין, אבל עצם זה שאתה מחזק רק את היהודים במדינה, אתה פוגע באחוז גדול מהאוכלוסיה שאינו דווקא ערבי / מחבל / מוסלמי / בל"ד / רע"מ / תע"ל / אחמד טיבי / פלשתינאים / שונאי ישראל / לזרוק את היהודים לים / איטבח אל יהוד / עוד משפטים גזעניים...

ישן 27-01-2009, 14:18
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אז מתי לחסום אותך ומאיפה? :)
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בנתיים אני מנסה להתרכז במפלגות שלא מנסים להוציא מחוץ לחוק.."

וברצינות
אני לא רואה מפלגה שתנסה לשנות משטר כאן
(גם אם היא תיבחר לכנסת בזכות מצע שכזה, רק הבחינות המשפטיות של זה וכל מה שמסביב ימשך כמה שנים טובות)
הבעיה בשיטה היום שלא ממש אתה בוחר משהו
את האנשים בחרו מתפקדי המפלגה. את ראש הממשלה בוחר הנשיא עפ"י ההמלצות
אז אולי מצד אחד אתה נותן כוח למישהו אבל כבר ראינו את ההפכפכות בדעות
זאת הסיבה שאני בוחר מפלגה עם סיכוי קלוש עד אפסי לעבור את אחוז החסימה.
זאת זכותי (שמנסים להפוך לחובה) להצביע
אז אני אזרח טוב ומממש את הזכות הזאת
בדרך ההצבעה שלי אני מודיע לכל השלושה שאתם לא מספיק משכנעים אותי כדי לבחור בכם או למען הדיוק, לעזור לכם להבחר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר