לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2009, 18:28
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ataros שמתחילה ב "אני לא מבין למה אתה מניח שאין..."

לאחר קרוב לעשר שנים היכרות עם המערכת, נתקלתי ואני מכיר הרבה מאד תפקידי נישה כאלו בדיוק, שלחייל מהיחידה הובטח שאין שום אפשרות אחרת לשיבוצו - אך אבוי, בסוף ההשלמה מצאו עצמם כקמב"ץ עיזים בטיז א-נבי או רמ"ד ללבידי עץ במקשקשק"ר (ולא משנה אם אלו מהנדסים/עתודאים, קצינים מקצועים או קצינים לוחמים).

הבטחות, סיכומי ראיון ואפילו סיכומים עם כל רמת קצונה עד תא"ל תמיד פתוחים לשינויים של הרגע האחרון ,בהתאם לצרכי המערכת ולצרכי המועמד שפתאום נמצא מתאים יותר ממך (או מקושר יותר ממך).
לכן כדאי שתהיה מודע לאפשרות הזאת אם היא חלק ניכר בהחלטה שלך לצאת לקצונה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 30-10-2009 בשעה 18:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2009, 19:11
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הייתי סוגר על יותר. היום..."

מאות מאוכזבים בהחלט מקובל עלי באופן כללי, חשבתי יותר על הבטחות ברורות. אני פחות מכיר את יחס השיבוצים ותפקידי הליבה בהשלמות הלחימה, מגוון/מספר השיבוצים בכלל צה"ל אצלכם גדול יותר בכל השלמה וכמובן כמות המסיימים.
בהשלמות הקטנות יותר שאני מכיר זה מורגש בצורה בולטת יותר למקבלי ההבטחות, כמו ביחידות פיתוח מסווגות וקטנות לדוגמה שלכאורה לא הייתה לא שום אפשרות אחרת לשיבוץ (אולי דומה יותר למי שהגיע מיחידת עילית עם הבטחות לחזרה למשל).

אני בכל מקרה לא הייתי מאוכזב בזמנו למרות שהתפקיד הראשון שרציתי נסגר עבור קצינים חדשים, אני הייתי אחד מאלה שדחק אחרים מהסיכומים שלהם

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 30-10-2009 בשעה 19:13.
ישן 30-10-2009, 17:41
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kobi8200 שמתחילה ב "קק"צ ופטורים - איך זה הולך?"

בהתחשב בעובדה שגברת אחת שחזרה לשירות קבע לפני כמה שנים הצליחה לסיים קורס קצינות בעודה בהריון מתקדם, ולעשות את זה על אזרחי, ללא שמירות, מטווחים או שהיה בשטח, הכל אפשרי.

בעבר היו קורסי קצינים נפרדים לצוערים עם בעיות רפואיות מיוחדות או מגבלות, אבל כיום כולם נערכים באותו מקום - בה"ד1, תוך התאמות אישיות לפי כל מקרה לגופו.

מכיוון שצה"ל ידע בעבר קצינים עם בעיות נוירולוגיות (לפחות מקרה אחד שהכרתי אישית - קצינה מצטיינת במערך הנפגעים שסבלה מאפילפסיה), ניתן לסיים קורס קצינים גם עם פטורים כאלה ואחרים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר