לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2009, 14:49
צלמית המשתמש של Judo1
  משתמש זכר Judo1 Judo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.08
שלח הודעה דרך MSN אל Judo1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "LOST עונה חמישית אשכול II"

אבודים- עונה 5 פרק 4, פרק ענק!

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י Judo1 בתאריך 07-02-2009 בשעה 14:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2009, 23:47
  dor92 dor92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Judo1 שמתחילה ב "אבודים- עונה 5 פרק 4, פרק..."

זהו שלגבי גין אני לא בטוח שהוא חי... ואני יוכיח לך למה הוא לא חי :

הקטע שהצרפתים מצאו את גין בים, זה נשמע מוזר, הרי גין מת בהתפוצצות הספינה לא? ככה שהוא לא יכול היה לעבור בזמן כי הוא היה מת. ואם הוא ניצל מההתפוצצות, אז זה פאק בסדרה, כי בסצנה האחרונה שראינו אותו לפני ההתפוצצות הוא רץ על הספינה, הרים ידיים וצעק לעבר המסוק ובדיוק אז הייתה ההתפוצצות. לא ראינו אותו רץ ומנסה לקפוץ לים.
בנוסף פתאום נזכרתי שהיה קטע נראה לי בעונה 3 שגין ומייקל היו בסירה באמצע הים ואז באו האחרים וחטפו מהם את הבן של מייקל. גין נפצע ונפל למים ונסחף אחרי כמה זמן לחוף (ואז האחרים רדפו אחריו). כנראה שבזמן שהוא צף במים עד להגעה שלו לחוף הוא קפץ בזמן ואז הצרפתים מצאו אותו בים? אבל מצד שני באותו זמן לא היו לאי את הקריזות של הקפיצות בזמן... אז מה הולך כאן לעזאזל???

ועוד שאלה:
לאן נעלמו ברנרד, רוז ושאר האנשים בסוף עונה 4???
למה רק חלק קטן מהניצולים נשאר על האי ? סויר, דניאל, גולייט, גון לוק....

נערך לאחרונה ע"י dor92 בתאריך 09-02-2009 בשעה 23:51.
ישן 10-02-2009, 17:04
צלמית המשתמש של Judo1

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "זהו שלגבי גין אני לא בטוח..."

תשובות:

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י Judo1 בתאריך 10-02-2009 בשעה 17:08.
ישן 09-02-2009, 17:46
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

נראה לי שהפרק הבא הולך להיות גדול (לסמן בשביל לקרוא):

-בפרומו אנחנו רואים שיש הבזק בדיוק כשג'ון משתלשל בחבל למשהו שנראה כמו באר (כמובן שהניחוש המתבקש הוא שמדובר בירידה לתחנת הסחלב וזה שהם לא יכולים פשוט להשתמש במעלית מעיד על זה שאו שהם בתקופה לפני שבנו את המעלית או שהם בתקופה אחרי שהמעלית הפסיקה לפעול) ונראה לי שהולך להיות שם משהו מאוד מעניין (ג'ון בטוניסיה ! ג'ון בטוניסיה !! חחח... אפשר לפנטז, אה?)

-אנחנו רואים את סוייר מכוון למישהו נשק וכשהמישהו הזה מסתובב רואים לרגע שמדובר בג'ין.

- אני מת לדעת איך בן הולך להוכיח לסון שג'ין עדיין בחיים.

ישן 10-02-2009, 09:13

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "או שהוא יחזיר אותו..."

אבל איך הוא יודע שהוא בחיים? אני יוצא מנקודת הנחה שמרגע ש"התקליט באי התחיל לקפוץ" הזמן מבחינת החבר'ה על האי שונה מאשר בשאר העולם ככה ששלוש שנים בעולם האמיתי הן לא שלוש שנים באי. אין מצב שהולכים להראות לנו עכשיו 3 שנים של הבזקים. זה נראה לי לא סביר לחלוטין. אם בן 3 שנים מחוץ לאי (כמו שאר הניצולים) איך הוא יודע מה קורה באי ( =שג'ין חי) ? לא ראינו אינדיקציות לזה שמאז שהאי התחיל לקפוץ האחרים יכולים לצאת ולחזור (כמו שטום וריצ'ארד עשו בפרקים שונים) אז אני מניח שהם גם לא יכולים לתקשר עם בן וזה מחזיר אותי לשאלה: איך בן יודע? עוד מעט נדע...

(כשעניתי לא ראיתי ש dot92 כבר שאל )

ישן 12-02-2009, 13:11
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
אאוץ'....

"אסור לי לאכול וואפל שוקולד לארוחת בוקר..."

זהירות - ספויילר!

פרק עם מעט תשובות והרבה שאלות כרגיל, קצת חלש... אבל עדיין עומד בסטנדרטים הגבוהים של עונה 5.
ישן 13-02-2009, 20:26
  dor92 dor92 אינו מחובר  

שאלות ותהיות על פרק 5
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אאוץ'...."

חור בפרק: הצרפתי שאל בהתחלת הפרק את גין אם הוא יודע איך להגיע מפה למחנה שלו, הוא אמר שלו ואז הוא שאל אותו אם הוא יודע להגיע לתחנת רדיו והוא אמר שכן ואז הוא שאל אותו אם הוא יודע איך להגיע מהתחנת רדיו למחנה שלו והוא אמר שכן. אם ככה הוא היה אמור לדעת איך להגיע ישירות למחנה.

משהו מוזר לי. גון לוק רוצה להגיע לתחנת הסחלב כדי לעזוב את האי במטרה להביא את שאר האבודים בחזרה לאי וזאת כדי שהאי יפסיק עם הקפיצות בזמן. אם ככה אז אם הוא יוכל לעזוב את האי ביחד עם כל מי שאיתו אז לא יהיה להם צורך לחזור לאי כי הם כבר יהיו בלוס אנגלס, אז מה אכפת להם מה יקרה על האי? נכון שרק אחד יכול לעזוב בכל פעם, אבל זה לא אמור להוות בעיה, כל אחד בתורו יסובב את הגלגל ויעזוב את האי.

אם שארלוט ידעה שדניאל הוא האיש הרע שאמר לה לא לחזור לאי, למה היא לא סיפרה לו את זה עוד לפני שהם הגיעו לאי?

האיש שגון לוק פגש במערה זה גייקוב??? זה לא אבא של ג'ק??? מסתבר שגייקוב לא אוהב את בן נכון? הבנתי את זה כי הוא אמר לגון לוק "איך אתה יכול לבטוח במילה של בן???" אבל לשניהם יש אינטרנס משותף - להחזיר את כל האבודים לאי. האם גייקוב לא מודע לכך שבן כבר עזב את האי ומנסה בעצמו להחזיר את האבודים? למה גייקוב רוצה שדווקא גון לוק ילך להביא אותם?
דרך אגב אתם זוכרים איך אבא של גק הגיע לבקתה בעונה 3? או 4 זה היה...

יאוווו אני חושב שיש סיכוי שגון לוק החליף צורה והפך לבן. או שבעצם לא יכול להיות... כי גק היה עד לזה שבן עמד ליד הארון מתים שגון לוק היה בתוכו. אז כנראה שהיה מפגש בין בן לגון לוק בלי שאף אחד ידע מזה.
ישן 13-02-2009, 23:11
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "שאלות ותהיות על פרק 5"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92
חור בפרק: הצרפתי שאל בהתחלת הפרק את גין אם הוא יודע איך להגיע מפה למחנה שלו, הוא אמר שלו ואז הוא שאל אותו אם הוא יודע להגיע לתחנת רדיו והוא אמר שכן ואז הוא שאל אותו אם הוא יודע איך להגיע מהתחנת רדיו למחנה שלו והוא אמר שכן. אם ככה הוא היה אמור לדעת איך להגיע ישירות למחנה.

אה? נו מה לא בסדר כאן? אתה בא בטענות במקום לשאול אותו כמה זה אחד ועוד אחד ועוד אחד הוא שאל אותו כמה זה 2 ועוד 1?
חוץ מזה, ג'ין מבולבל מאוד, בדיוק כמו הצרפתים. ממש ממש לא חור.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92
משהו מוזר לי. גון לוק רוצה להגיע לתחנת הסחלב כדי לעזוב את האי במטרה להביא את שאר האבודים בחזרה לאי וזאת כדי שהאי יפסיק עם הקפיצות בזמן. אם ככה אז אם הוא יוכל לעזוב את האי ביחד עם כל מי שאיתו אז לא יהיה להם צורך לחזור לאי כי הם כבר יהיו בלוס אנגלס, אז מה אכפת להם מה יקרה על האי? נכון שרק אחד יכול לעזוב בכל פעם, אבל זה לא אמור להוות בעיה, כל אחד בתורו יסובב את הגלגל ויעזוב את האי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחח, הרגת אותי עכשיו.
אתה לא באמת מצפה לתשובה אמיתית, נכון?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92
אם שארלוט ידעה שדניאל הוא האיש הרע שאמר לה לא לחזור לאי, למה היא לא סיפרה לו את זה עוד לפני שהם הגיעו לאי?

כמו שלאנס אמר וכמו שניתן להבין מהסצינה הזאת, כנראה שהקפיצות בזמן דפקו לשארלוט את המוח כך שהיא רואה בראשה כל מיני דברים, כמו למשל, כנראה, פלאש מהעבר (שעוד לא ראינו קורה אבל בפועל קרה כבר) שבו דניאל מזהיר אותה לגבי זה, מאחר ודניאל לא ביקר בעבר הזה עדיין, הוא לא יודע על זה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92
האיש שגון לוק פגש במערה זה גייקוב??? זה לא אבא של ג'ק??? מסתבר שגייקוב לא אוהב את בן נכון? הבנתי את זה כי הוא אמר לגון לוק "איך אתה יכול לבטוח במילה של בן???" אבל לשניהם יש אינטרנס משותף - להחזיר את כל האבודים לאי. האם גייקוב לא מודע לכך שבן כבר עזב את האי ומנסה בעצמו להחזיר את האבודים? למה גייקוב רוצה שדווקא גון לוק ילך להביא אותם? דרך אגב אתם זוכרים איך אבא של גק הגיע לבקתה בעונה 3? או 4 זה היה...

מי אמר שזה ג'ייקוב? כן, זה כריסטיאן שפרד, אבא של ג'ק.
לדעתי הוא אומר לו את זה כי לוק הוא המנהיג של האי והאחרים, הוא מחליט. תראה, ג'ייקוב הוא ישות, יכול להיות שהוא מתגלם דרך כל מיני דמויות, ביניהם כריסטיאן. הוא הלב של האי. או יותר נכון, הוא בעצמו האי. ברור שג'ייקוב מודע לזה, אבל כנראה שזה לא מספיק. עובדה שכל מה שאנחנו רואים שקורה בארה"ב 3 שנים לאחר שהם עזבו זה רק אחרי שגילו שג'ון מת.
לוק המנהיג ולכן הוא נשלח.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92
יאוווו אני חושב שיש סיכוי שגון לוק החליף צורה והפך לבן. או שבעצם לא יכול להיות... כי גק היה עד לזה שבן עמד ליד הארון מתים שגון לוק היה בתוכו. אז כנראה שהיה מפגש בין בן לגון לוק בלי שאף אחד ידע מזה.

פחחחחחחחח, החליף צורה.
אנחנו עוד נגלה מה קרה מהרגע שלוק הגיע חזרה עד שהוא מת.

ישן 13-02-2009, 23:24
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "[QUOTE=dor92]חור בפרק: הצרפתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
כמו שלאנס אמר וכמו שניתן להבין מהסצינה הזאת, כנראה שהקפיצות בזמן דפקו לשארלוט את המוח כך שהיא רואה בראשה כל מיני דברים, כמו למשל, כנראה, פלאש מהעבר (שעוד לא ראינו קורה אבל בפועל קרה כבר) שבו דניאל מזהיר אותה לגבי זה, מאחר ודניאל לא ביקר בעבר הזה עדיין, הוא לא יודע על זה.

תרשה לי להציע הסבר קצת יותר סביר, וזה מה שקרה לדזמונד כשפארדיי דפק לו על הדלת באי,
הוא התעורר 3 שנים אחרי, ואשתו פני אומרת לו שזה חלום - והוא מתקן אותה: "לא, זה היה זכרון."
כלומר שבאותו רגע הושתל לו זכרון חדש שלא היה קיים מקודם, וזה כי באותו רגע שפארדיי דיבר איתו באי,
הוא יצר מציאות חדשה לגמרי שהשתנתה באותה נקודת זמן לינארית, כמו שכנראה קרה לשארלוט.

במילים אחרות בזמן כששארלוט נזכרת באיש שהיה בעצם פארדיי, זה כנראה בזמן שבו דניאל פונה אליה במימד זמן אחר.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 13-02-2009 בשעה 23:26.
ישן 14-02-2009, 22:42
  dor92 dor92 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "[QUOTE=dor92]חור בפרק: הצרפתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
שבו דניאל מזהיר אותה לגבי זה, מאחר ודניאל לא ביקר בעבר הזה עדיין, הוא לא יודע על זה.

אולי שחכת אבל כמדומני בפרק הראשון של עונה 5 ראינו את דניאל פאראדי נמצא בעבר כאחד העובדים של הדארמה, לבוש במדים שלהם (בסצנה שרואים אותו נכנס למערה עם בלון חמצן על הכתף ומביט בחורים של המקדחה בדופן המערה). כמו ששארלוט אמרה לו... שהוא היה אחד העובדים ביוזמת דאהרמה. הוא אמור לזכור את זה.

אם אתה אומר שגון הוא המנהיג והוא זה שנשלח להחזיר אותם, אז מה התפקיד של מיס הוקינג? היא לא אמורה להיות זו שצריכה להחזיר אותם? מסתבר שהיא זו ששלחה את בן לאסוף את כולם ולהחזירם לאי. אם כך יש לנו פה שני מחנות:
1. גון לוק בהנהגתו של כריסטיאן (או יותר נכון גייקוב בדמותו של כריסטיאן)
2. בנימין ליינוס בהנהגתה של מיס הוקינג.

מה יחסי השותפות בין שתי הקבוצות? עדיין לא ידוע לנו.
ולמה בכלל בן שמר את המפגש בינו לגון לוק בסוד (כשגון לוק מסר לו את הטבעת של גין)?
ישן 15-02-2009, 00:15

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "[QUOTE=Mithrandir21]שבו דניאל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92
אולי שחכת אבל כמדומני בפרק הראשון של עונה 5 ראינו את דניאל פאראדי נמצא בעבר כאחד העובדים של הדארמה, לבוש במדים שלהם (בסצנה שרואים אותו נכנס למערה עם בלון חמצן על הכתף ומביט בחורים של המקדחה בדופן המערה). כמו ששארלוט אמרה לו... שהוא היה אחד העובדים ביוזמת דאהרמה. הוא אמור לזכור את זה.

אם אתה אומר שגון הוא המנהיג והוא זה שנשלח להחזיר אותם, אז מה התפקיד של מיס הוקינג? היא לא אמורה להיות זו שצריכה להחזיר אותם? מסתבר שהיא זו ששלחה את בן לאסוף את כולם ולהחזירם לאי. אם כך יש לנו פה שני מחנות:
1. גון לוק בהנהגתו של כריסטיאן (או יותר נכון גייקוב בדמותו של כריסטיאן)
2. בנימין ליינוס בהנהגתה של מיס הוקינג.

מה יחסי השותפות בין שתי הקבוצות? עדיין לא ידוע לנו.
ולמה בכלל בן שמר את המפגש בינו לגון לוק בסוד (כשגון לוק מסר לו את הטבעת של גין)?

וואו, אתה קשה...
אפשר לשאול למה אתה לא משתמש ב-' זה ממש משגע אותי.
מה זה בכלל קשור למשהו? מה זה קשור לשארלוט? התפקיד של מיס הוקינג זה לבצע בפועל את ההעברה שלהם מארה"ב לאי חזרה. ברור שהיא שלחה, אבל גם ג'ון עזר, אנחנו עדיין לא יודעים איך. אין פה שום שתי מחנות. בן, לוק, ג'ייקוב, השישייה, כולם ביחד. הוא לא שמר בסוד, זה היה חסר משמעות עד עכשיו.

ישן 16-03-2009, 11:26
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אאוץ'...."

זהירות - ספויילר!

ישן 14-02-2009, 15:43
צלמית המשתמש של Judo1

פרק מעולה ברמות!

זהירות - ספויילר!

ישן 16-03-2009, 11:32
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Judo1 שמתחילה ב "פרק מעולה ברמות! ..."

זהירות - ספויילר!

ישן 16-02-2009, 17:46

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי loni15 שמתחילה ב "בתור צופה הדוק של..."

וואלה?? אני נהנה לאללה. כואב לי כל פעם שפרק נגמר. דווקא עם החצי הראשון של העונה השלישית היה לי מאוד קשה. הרגשתי שהתסריטאים הלכו לאיבוד ולא מוצאים את הדרך הביתה. הייתי ממש קרוב ללהפסיק לצפות והיום כשאני צופה בעונה השלישית בהוט3 אני לא מבין למה כ"כ סבלתי.

הבעיה היחידה הממשית שלי עם עונה 5 היא שהמשחק הדרמטי של מת'יו פוקס (ג'ק) ירד מהילוך חמישי בעונה 4 לבקושי הילוך ראשון בעונה 5. השחקן הזה מסוגל להרבה יותר. לא יודע מה נסגר איתו. אולי זו החלטה מודעת של התסריטאים להחליש את הדמות.

אולי מציק לך הקטע של ההבזקים. אתה לא אוהב את הקפיצות בזמן?

אגב, לפני כמה פרקים, כשסוייר ושאר החבר'ה שלנו מצאו ספינת קאנו ואז אנשים אלמונים בספינת קאנו אחרת התחילו לירות עליהם - מישהו זכר שבעונה 3 אלכסנדרה לקחה את סוייר וקייט שעזרו לה לחלץ את קארל לספינת קאנו מאוד מאוד דומה?

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 16-02-2009 בשעה 17:50.
ישן 16-03-2009, 11:39
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "עוד משהו שולי"

זהירות - ספויילר!

ישן 20-02-2009, 18:47
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
פרק 6 + ספוילרים

אני רואה שכמעט אף אחד כמוני לא כתב כלום על הפרק, והשאלה היא למה
כי מצד אחד זה היה פרק טוב, עוד קצת תשובות ואינפורמציה שאנחנו מקבלים לגבי תחנת "המנורה",
אבל, היה משהו חסר קצת בפרק הזה, ואני מתכוון לרגעים "פעורי פה" כמו שאנחנו אוהבים.
לפי איך שזה נראה כרגע לעניות דעתי, הקבוצה התפצלה ל 2 איזורי זמן,
ג'ק הארלי וקייט נחתו באי של שנות ה 70 והנה הפולסווגן של דארמה חדשה ודנדשה ומתוכה יוצא מי אם לא, ג'ין.

עצם העובדה שהחלק השני של הקבוצה לא איתם, גורם לי לחשוד שהיה פיצול זמן,
כאמור הפרק ששודר היה אמור להיות משודר בשבוע הבא, אולם החבר'ה של LOST
החליטו להשתעשע ולהפוך את סדר הפרקים ברגע האחרון, וככה בשבוע הבא
אנחנו נראה את הפרק שנכתב במקור להיות משודר בשבוע הזה - יש לי הרגשה שהוא יהיה יותר מעניין
ישן 21-02-2009, 12:05
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "היה פרק מעולה, באמת לא יודע..."

אני אישית ממש לא אהבתי את כל הקטע עם תחנת "המנורה", זה היה ממש מצוץ מהאצבע.
מישהו ממש חכם בנה מטוטלת שמצביע איפה האי יהיה, סוף פסוק נקודה.
לדעתי היה אפשר להמציא משהו יותר מעניין, אבל מצד שני זה היה סתם מעכב את החזרה לאי בעוד שני פרקים.
די אהבתי את הסצינה של המטוס, שמתם לב שכל אחד מהלוסטיס "שיחק" תפקיד אחר כלשהו מהפרק הראשון של הסדרה?
סעיד "שיחק" את קייט, אסיר המובל ע''י שוטר או שריף.
סאן "שיחקה" את סעיד, אדם שעלה על המטוס על מנת לפגוש את אהוב ליבו.
הוגו "שיחק" את צ'ארלי, עם הקייס לגיטרה.
ג'ק כמובן את עצמו.
הברנש הערבי הנמוך, החליף את אנה לוסיה.
וקייט - אין לי מושג, אולי את סאן, בורחת ממשהו?.
אהה, וג'ון כמובן "משחק" את כריסטיאן, כשהם יגיעו לאי הוא יעלם מהארון קבורה ויופיע שוב בביקתה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-02-2009, 00:15

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "השאלות שלי: למה אף אחד לא..."

שתהיה לי בריא, דור:
לגבי בן: כנראה שזה לא חשוב. אולי חבר'ה של ווידמור.
לגבי הוקינג: כי אנחנו רק התחלנו להכיר אותה, ברור שיש עוד הרבה מאחוריה.
לגבי הארלי: מלכתחילה הוא החליט לאשפז את עצמו מרצונו החופשי, זה אומר שהוא יכול לצאת משם מתי שבא לו. והוא הזמין את כל המקומות במטוס, בשביל להקטין את הסיכוי שאם המטוס יתרסק (ואין לנו מושג עדיין מה באמת קרה) ימותו פחות חפים מפשע. חוץ מזה זה גם מסתדר טוב כי אף אחד לא רואה אותם...
לגבי לפידוס: מה?! אתה רציני? החבר של ג'ק? להזכיר לך הוא היה חלק מהמשלחת של ווידמור... בטח שהוא מכיר את כולם, ובטח אם זה ה-O6 שהוא בעצמו הטיס במסוק.
לגבי אבא של ג'ק: כבר עניתי על זה אלף פעם. הוא רוח, הוא לא בן אדם אמיתי, בסדר. הוא חלק מהאי כרגע.
ובטח שג'ין זוכר אותם, מה, הוא נולד מחדש?

ישן 22-02-2009, 13:27

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "פרק 6 + ספוילרים"

עוד מישהו הרגיש שכשבן מספר לג'ק את הסיפור של תומס וישו הוא מספר למעשה משל לסיפור של בן ולוק? בקווים כלליים וגסים: תומס (כמו בן) לא האמין בישו (לוק) עד שהוא לא היה עד לפלא מקרוב.

מעניין האם דניאל פארדיי הוא "האיש החכם" שאלואיז אמרה שבנה את המטוטלת.

האם ההתאבדות של לוק היא הקבלה להתאבדות של כריסטיאן? אנחנו לא יודעים איך כריסטיאן מת אבל ראינו הקבלות מאוד חזקות בפרק הזה לאירועים קודמים, אלואיז אומרת לג'ק שהדברים צרכים להתרחש כמה שיותר דומה לעבר וריצ'ארד אמר בתחילת העונה ללוק שהוא יצטרך למות (אם כריסטיאן התאבד וריצ'ארד מודע לצורך בהקבלות בשביל לשמור על דמיון בין האירועים אז זה יכול להסביר את ההנחיה שלו ללוק שהוא יצטרך למות) .

הם פישלו שבתחילת הפרק שהראו לנו שג'ק והארלי באי. זה הרס חלק ענק מהמתח. הראו לך את הדף האחרון של הספר על ההתחלה.

ישן 27-02-2009, 12:28
צלמית המשתמש של Judo1

סיכום פרק 7:

זהירות - ספויילר!

ישן 27-02-2009, 15:02
  dor92 dor92 אינו מחובר  

השאלות שלי לפרק 7
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי Judo1 שמתחילה ב "[font=Arial]סיכום פרק..."

מאיפה וידמור יודע שהשישייה היו בכלל על האי ? אולי סאן אמרה לו?הוא רק קרא בעיתון שהם שרדו את ההתרסקות. צריך לחזור לעונה 3 נראה לי, אני לא זוכר מה היה לפני שהוא הטביע את המטוס המזוייף, איך הוא ידע שהאושיאניק התרסק על האי?
איך בן גרם לוידמור לעזוב את האי?
מאיפה וידמור יודע שגון לוק אמור להחזיר את השישייה לאי?
הנהג הכושי של גון לוק, זה לא הכומר הזה מעונה 3 או 4 (אח של אקו)? הוא אמר שגון לוק שהוא זה שאמר לו לצאת למסע שבגללו הוא התרסק על האי, זה נכון? היה כזה פרק שראינו אותו מדבר עם גון לוק ואומר לו לצאת לאותו מסע? כי אני לא זוכר.
מאיפה יש לוידמור מידע לגבי המיקום של כל אחד ואחד מהשישייה?
שגון לוק מסר ד"ש לגק מאבא שלו, איך הוא הגיע למסקנה שזה לא יכול להיות אבא של סעיד או של הארלי?
שכגון לוק הופיע על האי בהתחלת הפרק ראינו שיחד עם סיזר היו עוד הרבה ניצולים מסביב. אבל בפרק שעבר ראינו שהמטוס היה רק עם הניצולים+סיזר וההיא שהייתה עם סעיד (אילנה), מאיפה באו שאר האנשים שהיו על האי?
האנשים שראינו בשניות האחרונות של הפרק (שבן היה אחד מהם) ,הם היו הרוגים או פצועים? סיזר אמר
the people who hurt.
לא מובן אם הכוונה לנפגעו ומתו או נפגעו ונפצעו
ולמה בן לא נתן לגון לוק להתאבד בשקט, הרי בין כה הוא רצח אותו אחרי 2 דקות... המידע היחיד שהוא הצליח לדלות ממנו זה לגבי הטבעת של גין. אבל אם גון לוק לא היה מספר לו על הטבעת - הוא לא היה דולה ממנו שום מידע אחר. אז מה הקטע שהוא רצח אותו???

נערך לאחרונה ע"י dor92 בתאריך 27-02-2009 בשעה 15:07.
ישן 28-02-2009, 03:04
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
הוווו אילנה!!! הוווו אילנה!!!

תראה מה זה ישראלים... עד לאי הגיעו הקרציות האלה

כמה תשובות לכמה שאלות שנשאלו כאן:

ציטוט:
אם היציאה מהאי היא דרך טוניס והיו שם מצלמות וגדר, אז איך בנג'מין חמק מאנשיו של ווידמור?

הוא היכה אותם למוות עם מוט ברזל טלסקופי.

ציטוט:
ולמי להאמין עכשיו, לווידמור או לבנג'מין?

שאלה מאוד קשה, כרגע אני לא מאמין לאף אחד מהם.

ציטוט:
אם לוק חי לאחר ההתרסקות זה אומר שגם כריסטיאן שפרד חי במובן מסוים,
אז מה אם אלו שמתו באי? בון, שאנון, אקו, אנה-לוסיה וכל השאר?

האי לא זקוק להם. למשל שהוא היה זקוק למייקל, הוא שמר אותו חי אם אתה זוכר.

ציטוט:
הנהג הכושי של גון לוק, זה לא הכומר הזה מעונה 3 או 4 (אח של אקו)? הוא אמר שגון לוק שהוא זה שאמר לו לצאת למסע שבגללו הוא התרסק על האי, זה נכון? היה כזה פרק שראינו אותו מדבר עם גון לוק ואומר לו לצאת לאותו מסע? כי אני לא זוכר.

אתה עושה פה סלט שלם. מת'יו אבאדון הופיע בכמה פעמים בסדרה,
הוא ייעץ ללוק ללכת לאוסטרליה, והוא היה אצל הארלי במוסד.
הוא לא אח של אקו. לא "כל הכושים נראים אותו דבר"

ציטוט:
שג'ון לוק מסר ד"ש לגק מאבא שלו, איך הוא הגיע למסקנה שזה לא יכול להיות אבא של סעיד או של הארלי?

אם תצפה בסצינה, אתה תראה שלוק מסביר את זה לג'ק.

ציטוט:
שכגון לוק הופיע על האי בהתחלת הפרק ראינו שיחד עם סיזר היו עוד הרבה ניצולים מסביב. אבל בפרק שעבר ראינו שהמטוס היה רק עם הניצולים+סיזר וההיא שהייתה עם סעיד (אילנה), מאיפה באו שאר האנשים שהיו על האי?

הם לא באו משום מקום, פשוט לא התמקדו בהם בפרק הקודם.
הארלי מן הסתם לא קנה את כל הכרטיסים במטוס, אלא רק את אלה שעדיין לא נרכשו ביום הטיסה.

ציטוט:
האנשים שראינו בשניות האחרונות של הפרק (שבן היה אחד מהם) ,הם היו הרוגים או פצועים? סיזר אמר
the people who hurt.
לא מובן אם הכוונה לנפגעו ומתו או נפגעו ונפצעו

אנשים שנפצעו בהתרסקות מן הסתם.

ציטוט:
ולמה בן לא נתן לגון לוק להתאבד בשקט, הרי בין כה הוא רצח אותו אחרי 2 דקות... המידע היחיד שהוא הצליח לדלות ממנו זה לגבי הטבעת של גין. אבל אם גון לוק לא היה מספר לו על הטבעת - הוא לא היה דולה ממנו שום מידע אחר. אז מה הקטע שהוא רצח אותו???

בן ניסה להציל את חייו של לוק מתוך מניע אישי שלו שעדיין לא ידוע לנו,
מהרגע שבן הבין שלוק נשלח לחפש את אלואיז הוקינגס, הוא התנפל על ג'ון ורצח אותו.
המסקנה היא שכנראה שזה מהווה איום רציני עבור בן שלוק ייפגש עם גברת הוקינגס, מסיבות שעדיין לא ידועות לנו.

לסיכום היה פרק ענק, והכי חשוב יש לישראל נציגות על האי!!!
ישן 01-03-2009, 01:41

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הוווו אילנה!!! הוווו אילנה!!!"

מאיפה לך שהיא ישראלית? אילנה לא מחייב שהיא ישראלית.
אלא אם כן היא שחקנית ישראלית, והיא לא נראית ככה.
השאלה שלי:
מי ששם לב, היה יכול לראות שעל הדרכון הקנדי של לוק כתוב שתאריך הניפוק שלו הוא דצמבר 2007, כלומר, כמעט 3 שנים אחרי שהשישייה עזבה.
עכשיו, נכון שהזמן על האי עובר אחרת, אבל האם יכול להיות שבזמן שבאי עבר חודש נגיד, בחוץ זה הזמן שעבר? או שהוא הגיע הרבה לפני ומשום מה בזבז את הזמן על מי יודע מה.
ושוב אני שואל, איפה התיאוריה של דניאל לגבי הנהר? ווידמור מזהה את לוק, הקפיצות בזמן כן השפיעו על העתיד...

ישן 06-03-2009, 12:54
  dor92 dor92 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תחשוב מה מחכה לנו בעונה הבאה..."

ההשערה שלי שהופרכה (אני חופר יותר מידי עם עצמי):
אחרי פרק 8 השאלה המרכזית שלי הייתה: "למה סוייר, גולייט דניאל וגין לא חזרו להאיטי בצוללת אחרי שבועיים ששהו על האי במחיצת אנשי הדארמה?" ואז ההשערה שלי הייתה - כי גון לוק פיצץ את הצוללת !!!
אבל זה נראה קצת מוזר כי אם סויר וגולייט היו קיימים באותו זמן של שנות ה 70 גם כחלק מהדארמה וגם קיימים בזמן שגון לוק פיצץ את הצוללת אז זה אומר שהם היו קיימים פעמיים באותו זמן והם יכלו לפגוש את עצמם ! אבל זה לא קרה. והנה ההפרכה של עצמי:
בזמן שגון לוק פיצץ את הצוללת זה היה לפני הקפיצות בזמן וזה אומר שהוא פיצץ את הצוללת כביכול בשנה שבה הם התרסקו עם המטוס - 2004 כמדומני, ולכן כל התאוריה שלי מופרכת.
ישן 09-03-2009, 02:59
  dor92 dor92 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא מתכוון בהשוואה באופן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
שזה אומר שהוא כלי קיבולת שמוביל את כל מי ומה שנמצא בתוכו, גם כשהוא זז בזמן וגם באוקיינוסים הפתוחים.

לא נכון, הוא מעביר בזמן אך ורק את האבודים. הוא לא מעביר את אנשי הדארמה או את האחרים. גם המחנה שהם הקימו על האי נעלם במעברים בין הזמנים (רק במעבר לזמן העבר - לפני שהם הקימו את המחנה).
יש משהו שעדיין לא קיבלנו עליו תשובה עד עכשיו - מהי מפלצת העשן השחור? מי יצר אותה?
ומשהו ששמתי לב... השוט הראשון של הפרק הראשון של העונה הראשונה התחיל עם העין של ג'ק, ואז רואים איך הוא מתעורר בגונגל אחרי ההתרסקות. בדיוק את אותו השוט צילמו גם כשהשישייה חזרה במטוס לפי ההוראות של מיס הוקינג. (לפני 2 פרקים).
ישן 16-03-2009, 21:35
צלמית המשתמש של יוסיפון

מקווה ששמתם לב לדמיון:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לא סתם קוראים לצעירה ELLI
זה יכול להיות קיצור לEloise

נראה לי שכנותנים לנו להבין לבד מיהי הדמות הצעירה/מבוגרת אז משתדלים יותר לבחור שחקנים דומים.
כשמאכילים אותנו בכפית, הם יכולים להיות פחות דומים.
לא דומים: רוסו, שארלוט (חוץ משיער שאינו ג'ינג'י בהיר, אלא כהה), קלייר לאמא שלה, וולט ומייקל, קייט ואמה, לוק ואביו, בן ואביו, הארלי והוריו (חוץ מהיותם היספאנים).
דומים: ווידמור, אלי ואלואיז, אלכס לאמא שלה (לפחות המבוגרת), ג'ק לאבא שלו וסבא שלו (כריסטיאן וריי), ג'ולייט לשרה (אשתו של ג'ק. הפעם הדמיון פחות חשוב).

יש לי עוד תיאוריה מעניינת על משפחות ועל הפשר מאחורי הסידרה. מה מקובל כאן בפורום לגבי תיאוריות שעלולות להסיר את המיסתורין או חלק ממנו?

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 16-03-2009 בשעה 21:38.
ישן 16-03-2009, 21:53
צלמית המשתמש של יוסיפון

כתבה וגם
בתגובה להודעה מספר 147 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מקווה ששמתם לב..."

אלי: מדוע אתה בוהה בי?
דן: .לא, לא... אני לא-
אלי: כן, אתה כן
דן: .יודעת מה, את צודקת .אני מצטער ...פשוט...את נורא דומה
.למישהי שפעם הכרתי
אלי: מישהי שאינה הבחורה שהודית באהבתך אליה?
.ממש רומיאו
דן: .רחוק מזה, האמיני לי
אלי: דרך אגב, אני לא מאמינה לך. אולי הצלחת לעבוד על ריצ'ארד אבל אתה לא מצפה שאאמין שאישה.בריטית, גבר סיני ואתה, בצבא ארה"ב מי אתם ומה אתם עושים על האי שלנו?
דן: רוצה לדעת מי אני? אני הסיכוי הטוב ביותר .שלכם לניטרול הפצצה
אלי: .בסדר. נטרל אותה

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 16-03-2009 בשעה 21:56.
ישן 16-03-2009, 22:48
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 154 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "איך אומרים בצבא?.. ידוע..."

ראיתי את כל סידרה בשבועיים האחרונים. עכשיו אני מחכה ל509 ובנתיים מתפוצץ
אני חופר במגוון אתרים ומנסה לראות מי עוד שם לב לגילויים שלי.
יש די הרבה דברים שחשבתי שאני יוחד כי שמתי לב אליהם
חלקם כבר מצאתי בלוסטפדיה וחלקם אולי עוד אמצא.

אם ידוע... ידוע... אז בטח אפשר לשאול משהו: האם שמת לב לחברה מייצרת את בדיקות ההריון שבהן משתמשות בפרקיםהשונים: קלייר, קייט וסאן?
האם מישהו שם לב? יש משהו באיזה אתר?

בעוד אני שואל וכבר מצאתי את זה בלוסטפדיה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:20

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר