לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2009, 23:05
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
למה הלך?
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "הלך עלינו,עם מטומטם,עם..."

גוש השמאל לא קיבל יותר מנדטים ממה שצפו הסקרים: וכל עוד לא יהיו "חובבי מיצובישי" בישראל ביתינו, אין סיכוי שתהיה ממשלת גירוש - ציפי (בהנחה שתצליח להקים ממשלה: משהו שאני בספק גדול אם יקרה) תוכל רק לפנטז על לעשות משהו מדיני משמעותי, מלבד 2-3 שנים של ברברת מול ערבים.

מצער אותי מאוד לחשוב על עוד כמה שנים של ממשלת חידלון וחקירות (צחי ואיווט יוכלו לצאת יחד להפסקת סיגריה בין חקירה לחקירה...), אבל חשוב מאוד להבין שממשלת גירוש לא תקום.

ומכיוון שאני מאמין, מעבר לסתם תעמולת בחירות, שזה באמת "גדול עליה", ממשלת ציפי (אם תקום, וראה הערתי הקודמת) תזכר כמו ממשלת ברק ב 99-2000: בדיחה אחת ארוכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2009, 23:18
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קודם כל: שעות יגידו, לא ימים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "לא משנה בחרו בה היא קיבלה שתי..."

דבר שני: הפעם בבחירות אלה יש "תוצאות אמת": אין את התרגיל של הימין המפוצל ב 1992: נקבל מפה שמייצגת את רצון הבוחר. ומכיוון שיש 45 (בערך) מנדטים למפלגות קומבינה (שזה פחות ממה שהיה בבחירות הקודמות!) חשוב שהליכוד, העבודה, מר"צ והאיחוד הלאומי יקפידו על ביצור מעמדם כמפלגות אידאולוגיה - אלטרנטיבה לקומבינה.

אני משוכנע שאנו צפויים לממשלת "פול גז בניוטרל" (גם אם נתניהו יהיה רה"מ, אגב) שלא תשרוד זמן רב, ולכן גירוש לא יעבור - וזה כבר הישג.

בניגוד למעשה השיכור המתהולל של הקדימאים, אני לא רואה שום נצחון מובהק של מישהו (עם כל הכבוד: לנצח את הסקרים של שבוע שעבר זה לא ממש נצחון, פרט לעבור הקמפיינרים של אט"ד, שהיום עבור רובם העבודה נגמרה וחוזרים לפרסם טמפונים ופפסי קולה) אלא "משחק כיסאות מוזיקליים" בין קדימה, העבודה ומר"צ (כפי שכתבתי כמה פעמים: ה"20 מנדטים לליברמן" היו הזיה/המצאה של הסקרים). זה כמו שאני אגנוב מחר כסף מאחי ואספר לכולם שאני איש עסקים מצליח שעשה בוחטה בלי לעבוד.

ישן 12-02-2009, 07:27
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
תגידו לי כלכם אתם לא מתביישים?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "ציפי ניצחה"

במיוחד אתה נוסטר שאומר שיש לנו ואני מצטט "עם מטומטם,עם טיפש,עם אומלל" על כך שבחר ב"קדימה".
תגידו לי אין לכלכם בושה?! אין לכלכם בושה לדבר ככה על העם שלכם?! ואפילו המנהלים פה כגון' גברת Taylco ומנהל פורום משחקים משתתפים בהשמצות . קצת כבוד עצמי יש לכם?
מי אתם לעזאזל שתשפטו מאות אלפי אזרחים שהצביעו קדימה?! כל מי שהלך להצביע זה אומר שאכפת לו . וזה שאתם חושבים שעשה טעות זה לגיטימי וזה שאינכם מסכימים עם ההצבעה שלו זה גם לגיטימי. אבל באמת , לקרוא לי ולמאות אלפי בחורי "קדימה" אחרים "מטומטמים" , "עלובים" מפגרים "תמימים" "שטופי מח של התקשורת" וכו' לא רק באשכול זה ..אלה בכל האשכולות האחרים בנושא אתם משמיצים ומגדפים ללא הרף . ואני אומר מי אתם בדיוק חושבים שאתם?! מי נתן לכם תזכות לדבר ככה?! רק בגלל שאנחנו לא חולקים על אותה דעה?תתביישו לכם.

ארבעה אנשים מאלה שהצביעו "לקדימה" שלשום הם אבא שלי ושלשת חבריו.
קצת שיעור בהיסטוריה על ארבעת מצביעי " קדימה" האלה :
הם שירתו ביחד בצבא כלוחמים. במהלך שירותם ב"סדיר" ושירות ה"מילואים" המלא שעשו יצא להם לשרת ב"חרמ"ש" ולהילחם ביחד למען המדינה ב"מלחמת יום כיפור" ב"סדיר". ושנה לפני המלחמה הם פינו גופות שרופות ממטוס נוסעים לובי שהתרסק בנגב . ובשירותם ב"מילואים" הם שירתו יחד ב"פלס"ר שיריון". הם עשו אבט"שים ומעצרים באיו"ש ובתוך עזה , השתתפו ב"מלחמת לבנון הראשונה" וכבר הפסיקו לספור את הפעמים שנכנסו ויוצאו משם. אלה הם ה"תל אביבים " אלה הם ה"מטומטמים" ו"האוילים" שהצביעו ל"קדימה" כדברכם. וכל פשעם על כך שהצביעו לקדימה ודעתם שונה משלכם.

וה4 האלה שעשו למען המדינה כל חייהם תוף סיכונם האישי הם הארבע שקמו שלשום בבוקר והלכו להצביע למי שהם מאמינים תוך אהבה למדינה בלבד ותקווה לעתיד טוב יותר. וכמוהם מאות אלפי ישראלים אחרים שבהם אתם מזלזלים שחלקם הגדול עם עבר של נתינה וזיקה למדינה , אנשים שאינכם מכירים . אני לא שפטתי אתכם על הבחירה שלכם. אני מעריך אותכם על כך שהצבעתם לא משנה בכלל במי.
ומה עם ציפי? אישה שעשתה ועושה המון למדינה ושני בניה עשו ועושים שירות צבאי מלא אחד מהם כרגע משרת בצנחנים כלוחם. כן כן אותה אחת שאתם אומרים שלא אכפת לה מהמדינה.
ויוסיפון וגל משווים אותה לככבת פורנו.
אז תעשו לי טובה , אתם יכולים לבקר ולחלוק אבל אין לכם שום זכות להשמיץ , לזלזל ולקלל!
במיוחד אתה נוסטר דבריך פשוט מחליאים אותי.

ובאמת אם אתם רוצים להמשיך עם מסכת ההשמצות עלי בגלל שאני היחיד בפורום פה שהצביע קדימה ומוכן להגן על הצבעה שלי. אולי פשוט נקבע יום שבו כולנו ניפגש ותעלו אותי על הגרדום?!
כי זו האוירה שאני מקבל ממכם פה מצטער מאד.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 12-02-2009 בשעה 07:53.
ישן 12-02-2009, 12:57
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תגידו לי כלכם אתם לא מתביישים?!"

תראה, זה שהצבעת זה נפלא. זה הצבעת לקדימה, כשאתה יודע מי האנשים שרצים ברשימה שלה ומי האנשים שהיו חברים בה, וכשאתה יודע שהסיבה לבחירות האלה היא כישלון של המפלגה הזו בניהול המדינה בשנים האחרונות, כישלון צורב בניהול מלחמת לבנון 2 ובעיקר שחיתות של היושב בראשה.

אם אתה מוכן לתת יד לכך שחיים רמון שהורשע לאחר ש-ה-ו-ד-ה במעשה מגונה, שצחי הנגבי שמחכה לכתב אישום ושאנשים כמו רוחמה אברהם ואלי אפללו ישבו בכנסת - בית הנבחרים ש-ל-ך, אז אין לי מה להגיד. אם אלה האנשים שאתה רוצה שם - ובגלל זה הצבעת להם, אז כבר אין לי מה לומר לך.

קדימה איננה רק ציפי לבני (שגם על כישוריה ניתן להתווכח ארוכות, שכן לא עשתה דבר ואף הזיקה ליחסי החוץ של ישראל) אלא שורה שלמה של אנשים, שקשה לומר שהם ראויים לשמש כנבחרי ציבור. קדימה הוא אוסף של אופורטוניסטים שנולד בחטא החקירות של שרון על מנת שיוכל להוביל מהלך של יציאה מעזה, שגם היא הסתברה כטעות (לפחות היציאה הצבאית המוחלטת). זהו אוסף של אנשים, שאו שמעולם לא הייתה לו אידיאולוגיה, או שמכר את האידיאולוגיה בנזיד עדשים.

זה שיש רבים שהצביעו קדימה - זו היתה הצבעה נגד ביבי. לדעתי, מי שמגדיר עצמו שמאלני, היה צריך להישאר נאמן לדעותיו ולהצביע למפלגה אידיאולוגית כלשהי, ולא לאוסף האנשים הזה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 12-02-2009, 13:02
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תגידו לי כלכם אתם לא מתביישים?!"

לא אני לא מתבייש להגיד את האמת,מה כואב לך שאומרים אמת לגבי העם הזה? לא למדת מי זאת ציפי עדיין? לא למדת מי זאת מפלגת קדימה? יש לך בעייה מנטלית חריפה מאוד.

בעיני להצביע למפלגה ללא עמוד שדרה וללא ניסיון במנהיגות זה טיפשות של עם אומלל באמת,אבל מצד שני אני מבין אותו העם הזה רגיל להכות את עצמו יום יום על זכותו כאן בגלל שטיפות המוח שהתשקורת ואנשים כמוך עושים,מטעים,מתעתעים,וממציאים דברים שלא היו ולא נבראו רק שהמפלגה שנקראת קדימה תהיה בשלטון ולא חשוב מה נדרוס בדרך את כלל מדינת ישראל או את אזרחיה הפתאים.

ישן 13-02-2009, 01:41
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
תיקון טעות קטן

המטוס הלובי לא "התרסק". המטוס הלובי הופל מחשש שיהיה מטוס שישמש ל"מגה פיגוע". הוא הופל בהוראתם של ראשי המדינה דאז - שעדיין עשו מה שטוב למדינה ולא מה שמצטייר יפה בעיתונות. מה הסיכויים שציפיטפוט או כל אחד מהאופורטוניסטים בקדימה יעשו אותו הדבר? העם בחר בה ביודעו מיהם אנשי מפלגתה, כגון שאול "בית לא עוזבים" מופז - בטח לא עוזבים, אבל אם אתה צב - הבית זז איתך... או שמא צחי הנגבי או התיירת רוחמה אברהם? ד"א - אם אביך עסק בפינוי הגופות - אולי הוא פגש גם את אבי שעשה אותו הדבר בדיוק באותו מקום ובאותו זמן ולא הצביע קדימה... בקיצור - צדקו יוצרי סאות'פארק כאשר קבעו כי רבע מהאוכלוסיה הם מפגרים. 28 מנדטים הם בערך רבע מהאוכלוסיה. אני רק מקווה שאלו שהצביעו עם השכל ולא הלב, לא יסבלו בגלל אותם מטומטמים.

ישן 13-02-2009, 02:06
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile

וואו, כנראה שממש משלמים לך טוב שם, אם אתה ככה נסער כמו ילדה בת 8 שלקחו לה את הברבי עם האף המעוות.
אולי במקום להטיף לנו ולשעמם אותנו עם הסיפורים על אבא שלך וה"צוות לעניין" שלו מהצבא,
תלך לנחם את שרת החוץ אוון ווילסון, ותמסור לה שהיא הפסידה - ושהעם רוצה ימינה.

אין לי בעיה עם שמאל אמיתי, ככה יוצא שיש לי יותר כבוד למרצ מאשר למפלגות כמו קדימה,
שמנסות לחרב את המדינה הזו באיצטלה מזוייפת של "מרכז". מפלגת רשע ואינטרסים,
אנשים חזירים ותאבי בצע כמו אהוד אולמרט וצחי הנגבי, מפארים את צחנת הספינים והשקרים עם חיוך.

האנשים שעברו לקדימה, עברו מתוך אופורטוניסטיות, וזו מה שהיא;
מפלגת אופורטוניסטים, חזירי שלטון, נטולי אידאולוגיה או דרך אמיתית,
אנשים שהפקירו בזלזול את תושבי שדרות כל השנים האלה.

קדימה היא כל מה שהיה רע בליכוד וכל מה שהיה רע בעבודה בשילוב מרטיט עם מארינה סולוטקין כמשקולת לדלת.
אנס החיילות החינני חיים רמון, הגנב הערמומי צחי הנגבי, הגנב מניצולי שואה ומפגרים אהוד אולמרט,
האח הגדול ששם ללעג את זכויות הפרט מאיר שטרית, שאול מופז הזגזגן,

ואיך לא:... ציפורה שפיצר, האישה והטפט.
בועת אוויר מהלכת שלא השיגה כלום בחייה הפרלמנטרים, אישיות אפורה
כמיטב המסורת של קדימה - כי בקדימה נבחרים להנהיג כברירת מחדל ולא מתוך כריזמה.
אולמרט נבחר רק כששרון נפל למשכבו. ציפיל'ה נבחרה רק שאולמרט נתפס עם המעטפות למטה.

מפלגה של שקרנים, גזלנים, חסרי עשייה ורקורד, חדלי אישים, חסרי נסיון,
עסקנים, אופורטוניסטים, ציניים, נטולי ערכים, נטולי הומאניות - והכי גרוע... ציניים (אה כבר אמרתי? יופי!).

המערכה בעזה הייתה קמפיין בחירות ציני של קדימה שהתחיל והופסק בתאריכים אסטרטגיים לקדימה בלבד,
וכעת אנו רואים מה הם התוצאות של מלחמות פוליטיות שמופסקות מטעמים מפלגתיים.

אז אני שמח שהצבעת, כמו שטלי אמרה - גם אם זו כנראה היתה הצבעה שנבעה
מכך שמישהו דאג לשטוף את מוחך הצעיר בכזה רעל ופרופוגנדת אדלר לעוסה וממוחזרת (יש יונה על החלון... פחחח),
אבל אותנו לא תשכנע לפצוח איתך בריקוד סוער על מקדש המזבח לאלילתך המקומטת והמחומצנת.
ואם יש לך בעיה עם מה שנכתב נגדה פה, אז לך למחוזות אחרים (פורום פעילי קדימה?) שם תוכל למצוא עוד חברים הזויים כמוך.
וביחד (אולי עם החברים המיתולוגיים של אבא; מרדוק, פנים ומר טי) תוכלו ללטף זה את האגו הפצוע של זה, ולהניח לנו לנפשנו.

סבבה? יופי.
ישן 13-02-2009, 06:53
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
תגובה

קודם כל אני האחרון שיהייה מושפע מהתקשורת. אני למדתי במגמת תקשורת שנתיים ואני מכיר את כל הטריקים וההשפעות של המדיה.
אני ציינתי את אבי וחבריו באמת שלא מתוך להשתחצן או להלל . סך הכל ציינתי את עברם כדי להראות שגם מצביעי "קדימה" הם אותו מודל של מצביעי ליכוד. אנשים רגילים שעשו למען המדינה ואוהבים אותה כמו כולם. רציתי לשבור תסטריוטיפ השגוי שהודבק פה למצביעי "קדימה" כמו "ערבים שאמרו להם להצביע" , "תל אביבים מנותקים" , "צעירים שטופי מח" וכו'

אני מאמין בציפי. קראו לי נאיבי ותמים ,אולי אתם צודקים כן. אבל היא עוד לא הראתה למה היא מסוגלת ביבי וברק היו כבר קדנציה. זה שאתם מנסים לשייך אותה לכישלון ממשלת אולמרט
זה לא במקום. היא הייתה פאקינג שרת החוץ , כמה אתם חושבים שהיא יכלה להשפיע על ההחלטות משם??

אתם מדברים על המושחתים והפושעים של "קדימה" כאילו שהח"כים ב"ליכוד" נקיי כפיים...
לא ייתכן שמאות אלפי אנשים שחצי מהם כנראה 40+ עשו טעות ולא הפעילו שיקול דעת שהצביעו "קדימה" . אם כל כך הרבה הצביעו ל"קדימה" כנראה שהם מבינים משהו שאתם מסרבים להבין.

הבעיה פה בפורום שכולם ליכודנקים וזה מוזר שמכל מצביעי "קדימה" הרבים אף אחד לא מוכן להגיד את דברו פה. כנראה בגלל שהם מפחדים שיתנכלו להם אם יצהירו למי הצביעו אז אני לא מתבייש.
אולי אני צעיר , אולי אני תמים , אולי עשיתי טעות .. . אבל אני שמח שהצבעתי למי שהאמנתי בו והזמן יגיד אם הצבעתי נכון..

הצבעתי לציפי במיוחד כי האמנתי במודל הבא: ציפי ראש ממשלה , ברק שר ביטחון וביבי שר אוצר. אז הצבעתי "קדימה" שיהייה לה רוב ותוכל לקיים זאת. לא חושב שביבי או ברק מתאימים לראשות הממשלה. אם כל כך הרבה "מקורבים" אומרים שביבי ברגע האמת לא החלטי ונלחץ כנראה שיש בזה מין האמת. ואם יש בזה מין האמת בתקופה של גרעין איראני חיזבאללה וחמאס צריך מישהו החלטי. ואם כל הפגמים שהיו או לא היו לאולמרט דבר אחד הוא ידע יותר טוב מכולם - להחליט.

בכל מקרה אם מישהו הרגיש שדיברתי בצורה תקיפה מדי ובלתי פורפורצניאלית אני מתנצל..
ישן 13-02-2009, 07:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
צחי, לימוד במגמת תקשורת, לא בהכרח מונע שטיפת מוח מוצלחת...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תגובה"

יש לי קרוב משפחה שעברו הצבאי מפואר למדי, הוא שירת כקצין בכיר ושימש בתפקידים בכירים שונים גם
אחרי שהשתחרר. הוא אדם שאני אוהב ומעריך - והוא הצביע עבור אט"ד. אני יכול לומר לך שאני סבור
שהוא (וכמוהו קרובי משפחה נוספים שלי שהצביעו עבור מפלגת כלום זו) שטופי מוח וקרבנות לספינים
מוצלחים להפליא.
עבור אט"ד הצביעו תל אביבים טיפשים שחשבו שהיא נורא שמאל, כי ככה אמרו להם בספין של השבוע
האחרון למערכת הבחירות. עבור אט"ד הצביעו אנשים שלא עוקבים אחרי החדשות, מלבד קריאה
מרופרפת בעיתונים וצפייה ביונית לוי - ומקורות מידע אלה הציגו את ציפי לבני כסוג של סופר-וומן מדהימה.
שטופי מוח יכולים לבוא מכל מגזר בחברה, והם באים מכל מגזר בחברה. זה לא לגנותם, והם ודאי שלא
חושבים על עצמם שהם שטופי מוח. מתי מגלים שהם שטופי מוח? כשהם מתחילים לדקלם סיסמאות:
"לבני לא שייכת לממשלת ברק-אולמרט".
ראשית, לבני שייכת לממשלת אולמרט עוד קודם לברק. היא הייתה שם גם במלחמת לבנון2 וברק לא.
היא זו שמתגאה בהחלטה 1701 שהיא קטסטרופה שתעלה לנו במלחמת לבנון3. אני מסכים שלשר
חוץ אין הרבה משקל, אבל דווקא היא זו שטענה שהיה לה משקל עצום בהחלטות מדיניות-בטחוניות
של הממשלה הזוועתית הזו, שמרוב דיבורים על שלום חוללה שתי מלחמות בשלוש שנים - ששתיהן היו
תוצר של הפגנת חולשה מתמשכת.

"אתם מדברים על המושחתים והפושעים של 'קדימה' כאילו שהח"כים ב'ליכוד' נקיי כפיים"
צחי, הח"כים בליכוד צחים כשלג בהשוואה לח"כי אט"ד. למעשה, רוב המושחתים מאט"ד, הגיעו לשם
בגלל שהניחו שמעבר לאט"ד יכול לסדר להם פטור מכתבי אישום על התנהלותם המושחתת
המתמשכת. אט"ד היא המפלגה הראשונה בתולדות ישראל שמינתה עבריין מורשע לשר בכיר וסגן
ראש ממשלה. שר אוצר מטעם אט"ד עומד לדין על גניבת מליונים. ח"כ בכיר מטעם אט"ד עומד לדין
על אינספור מינויים פוליטיים. שר אוצר מכהן מטעם אט"ד הצביע פעמיים (עבירה ששני אחרים שביצעו
אותה, הורשעו בפסק דין חלוט). ח"כים מטעם אט"ד קיבלו הטבות של טיסות חינם לחו"ל מגורם
מסחרי. הבן, לא הייתה בישראל (וברוב מדינות המערב) מפלגה כ"כ מושחתת. להשוות אותה לליכוד
זו בדיחה. למעשה, גם אם נחבר את מספר התיקים המצרפי של כ-ל המפלגות שאינן אט"ד, (ומונות
92 חברי כנסת בהשוואה ל28 של אט"ד...) לא נגיע למספר התיקים הפליליים של אנשי אט"ד. מדובר
בגוף מושחת מאין כמותו. לבני עצמה נקיית כפיים (לא כזה הישג גדול - הבט מסביבך ותגלה שרוב
האנשים הם נקיי כפיים - רק באט"ד זה נחשב להישג, מעניין למה...), אבל חיפתה על המושחתים
לכאורה וסייעה לחלקם בפריימריס (רמון, הנגבי, בר און).

לא כולם בפורום ליכודניקים, אלא מתפלגים בין רוב סיעות הבית, עם נטייה ימינה, נטייה שקיימת,
מסתבר, גם בקרב רוב הציבור בארץ...
להצביע ללבני מתוך תקווה שביבי יסכים לכהן תחתיה, בשעה שהיא אמרה במפורש שהאיש לא כשיר,
נראית תמוהה. כל הקמפיין שלה היה "לבני או ביבי", ולכן להצביע עבורה מתוך תקווה שהיא תקים
ממשלה שתכלול את שניהם, נראה כמו שיקול מוטעה למדי.
אם כ"כ הרבה מקורבים של ביבי אומרים שהוא נלחץ והיסטרי ומזיע וקונה נקניקיות ובורח מפני אורז
שזורקים עליו סוחרים עויינים בשוק - אז כנראה שהמקורבים קשורים יותר בספין שמכוון נגדו מאשר
באיזושהי אמת לגביו. האיש כנראה אינו היסטרי כ"כ. אני לא מכיר היטב את עברו הצבאי, מעבר לזה
שמדובר באדם שעיקר שירותו היה ביחידה שמסתובבת די הרבה בחו"ל באופן לא הכי רשמי. הם לא
כ"כ יכולים להרשות לעצמם אנשים לחוצים - בטח לא לשלוח אנשים היסטריים כאלה לקצונה ולבקש
מהם להמשיך בקבע, בשעה שהם רוצים להשתחרר (את זה כדאי לשאול את ברק, שהיה מפקד
סיירת מטכ"ל בתקופתו של ביבי, שביקש ממנו להמשיך בשירותו, אך זה סירב והלך ללמוד
באוניברסיטה קטנה בחו"ל - MIT...).

אתה סבור שאינך שטוף מוח, אבל הטיעונים שלך לטובת אט"ד ונגד הליכוד וביבי בפרט, לקוחים כולם
ממאגר הספינים הלא-נגמר של ארדלר. אתה לא צריך להרגיש רע - שכן יש רבבות כמוך שנפלו
קרבן לספין הזה. על כולנו לקוות לרפורמה תקשורתית שתאפשר בחינה מדוקדקת יותר של המועמדים,
ולא תגרום לכך שהמוני מצביעים יתמכו במועמד שהם-עצמם טוענים שלא עשה דבר עד כה (למרות
שכיהן כשר במשך 7 שנים רצופות, בתפקידים שהפכו בכירים יותר ויותר).

אגב, אין לך סיבה לחשוש מהתנכלות פה, ואם יתנכלו לך פה, אני מבטיח לך הגנה, למרות שאין ספק
שלא תזדקק לה...
ישן 14-02-2009, 22:20
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
הי צחי
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תגובה"

קודם כל כדי להבאיר, לא היה בהודעות (שלי לפחות, ואני בטוח שגם בשאר ההודעות של האנשים פה) שום דבר אישי נגדך(או נגד אביך וחבריו). לי כבן אדם שחי פה, קשה לראות איך המדינה תיהרס אם "קדימה" תיהיה בשלטון. אז אני מכבד את העובדה שממשת את זכותך להצביע, אבל אולי היית צריך להשקיע מחשבה(או יותר מחשבה) לפני ולא להיסחף כמו שהרבה אנשים ניסחפו, אחרי מפלגת ה"רק לא ביבי" ו"ביבי הרס לי את הפנסיה". אי אפשר בתור מצביע של "קדימה", להתחמק מהאשמה של לבני(ושל עוד רבים אחרים מ"קדימה"). אתה אמרת: "היא הייתה רק שרת החוץ, כמה היא כבר השפיעה"(לא ציטוט מדויק), העיניין הוא שכן, היא השפיעה המון, ולרעה. זה לא סוד שהמצב של ישראל בעולם, או התדמית של ישראל בעולם, במצב גרוע.
שר התחבורה שאול מופז, מ"קדימה", הביא למצב שבו נמלי התעופה שלנו מדורגים ברמת ביטחון של מדינת עולם שלישית(ממש הצלחה). שר האוצר, גנב מניצולי שואה, והמחליף שלו לא עושה כלום חוץ מלהתהדר ברפורמות שעשה ביבי. המשנה לראש הממשלה, הודה שאנס. רוחמה אברהם, נתפסה במכס, ובלי קשר לא ראויה להיות שרת תיירות, היא הגישה תה לפני שהתמנתה לתפקיד, ללא ניסיון, ללא ידע.
הממשלה הכושלת ש"קדימה" בראשותה רק דירדרה את מצבנו פה, ממלחמה כושלת בלבנון, למבצע שלא הביא לשקט בדרום, ולבני עושה הופעות באומן 17 במקום לתפקד כשרת חוץ.
כשבוחרים לבני, בוחרים בעצם בקדימה, קדימה היא בפשטות, אוסף של המושחטים מהפוליטיקה הישראלית.
אז כדאי שתיתן לאביך ולחבריו לקרוא קצת בפרש, ואולי אתה והם תבינו את גודל הטעות שלכם, ואז תבין למה הרבה מחברי הפורום(וביניהם אני) שפכו קיטור לאחר פירסום המדגם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר