לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2009, 15:58
  anonimi150001 anonimi150001 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.09
מבואס, שבור לב

בהמשלך לאשכול הזה : http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=453307

אז התקרבתי אל הבחורה ההיא שנדלקתי עליה/הרגשתי אליה משהו חזק, ופתאום אמרו לי שיהא חושדת שהאני רוצה אותה, ניסו לברר לי אם היא בקטע שלי (אני יודע שזה נשמע ילדותי אבל זה היה נמשע לי הכי טוב באותו רגע), חיכיתי ואז פתאום דיברנו ופתאום היא מדברת על זה שיש לה חבר, היא לא סיפרה לי שיש לה חבר, היא אמרה משהו עליו, ופתאום הרגשתי כל כך חרא, אבל כל כך חראאאאאאאאאאאא

לא יודע מה לעשות, אני ממש מבואס, לא יודע, בחיים לא הייתה לי מישהי, ואני כבר די גדול עוד מעט 20, חשבתי שסוף סוף זהו, כבר התתכוונתי להזמין אותה לצאת או משהו, רק חיכיתי לראות מה יבררו ל לגביה, כדי לא לעשות לעצמי פדיחה גדולה, כי אני צריך לראות אותה בעבודה כל יום, ואז זה בא לי, אחרי זה כולם שאלו אותי מה יש לי, כי הייתי ממש מבואס..

חשבתי להגיד לה, או לשלוח לה הודעה שכשהיא תיפרד מהחבר הזה שלה שתודיע לה כי רציתי להזמין אותה לצאת איתי..

טוב אם יש למישהו מה להגיד, במיוחד על מה שחשבתי להגיד לה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2009, 14:01
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "איך לעזאזל אתה כותב לא אל..."

קודם כל, למי שהגבת - זאת בת ולא בן.

שנית, קראתי שוב ושוב את התגובה שלה ועדיין אינני רואה כיצד היא התנהגה מגעיל, כלשונך.

מי שפונה לפורום ומבקש את דעתם, עצת וביקורת הגולשים שבו - צריך לקחת בחשבון שאוליי חלק מהם (מהגולשים) יחשבו כי הוא (פותח האשכול) טועה / לא בסדר. כמו במקרה הזה. לא כל ביקורת היא ביקורת מגעילה. אחת ממטרות הפורום היא מתן ביקורת בונה. והתגובה שseo נתנה היא כזאת לדעתי. היא עניינית ומסבירה את עצמה. זאת לא ביקורת חיובית, אך כמוה וכמו רומק גם אני חושב פה שאם פותח האשכול מעוניין בשינוי המצב הקיים הוא צריך להבדיל בין שני דברים:
מה ניתן לעשות עם המצב העכשווי ומה ניתן לעשות לגביי העתיד.
ואישית, אני מסכים עם שני הכותבים הנ"ל... וגם, עם מה שאת כתבת בסוף ההודעה שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר