לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2009, 17:58
צלמית המשתמש של ארנון אלעל
  ארנון אלעל ארנון אלעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
גיליתי פרפטום מובילה?

תשמעו, משהו קרה לי ממש ממש ממש מוזר. יש לי פנס כזה שיש ידית שלוחצים עליה ואז לחצי שניה הפנס מאיר. פירקתי את הפנס כדי לראות מה יש בפנים ואז החתול שלי שיחק עם זה אז העפתי אותו. ואז כשסגרתי את האור הלדים האירו קצת. שמתי את זה במגירה ולאחר שבועיים זה עדיין נשאר ונראה לי שהאור יותר חזק. אין שם שום סוללה, בדקתי. מה זה לעזאזל?!

הקרירות שאתה מרגיש היא הבעיה הפחותה שלך...
אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2009, 20:50

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "בן כמה אתה היא השאלה הראשונה..."

המכשיר פלט אור לחלל, משמע יצר מאנרגיה טהורה פוטונים ושיגרה אותם מחוץ למערכת, אז זה לא שימור אנרגיה. אם המכשיר לא יפלוט אור אז אולי יש חשמל שכל הזמן נע, אבל זה פולט אנרגיה, ומה אכפת לך בן כמה אני, נתערב שאני יודע כפליים ממך

אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

ישן 29-04-2009, 11:18

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "תגיד עכשיו ברצינות, אתה אמיתי?"

אני יודע שאתה לא מאמין לי עם הקטע הזה עם הטלקינסיס, אבל אבא שלי כל הזמן דוחה את זה אז במקום כל הזמן להבטיח לכם כשהוא יהיה מוכן אני אגיד לכם, וכן, זה אמיתי לחלוטין!!!!

ישן 30-04-2009, 06:58

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "תהיה לי בריא. בוא נעזוב רגע..."

עזוב את זה, סתם התרגשתי, פשוט אפסיק עם השאלות והעובדות הדיביליות שלי שאין להם שום הוכחה ורק לדבר על דברים שאני לא מבין, ואם להגיב אז להגיב רק מתוך ידע ולא ניחוש, לזה התכוונת?

ישן 30-04-2009, 11:24
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ארנון אלעל שמתחילה ב "עזוב את זה, סתם התרגשתי, פשוט..."

כן, לזה מתכוונים, בערך..
אף אחד לא אמר שלילד בכיתה ט' אין מקום בפורומים של מדע, יש פה בפורום הרבה גולשים צעירים
אבל אתה צריך לבוא מתוך גישה של "למדוני, אני רוצה לדעת" ולא מתוך גישה של "אני יודע"
אתה צריך להפסיק להשתמש במושגים שאתה לא מבין באמת את המשמעות שלהם

אילו היית יודע לדוגמא באמת מהי "פרפטואום מובילה", היית יודע שזה דבר הנוגד את חוקי הפיסיקה (תערוך חיפוש קצרצר על המונח בפורום)
פנס הוא דבר שנבנה בהתאם לחוקי הפיסיקה, כך שזה פשוט לא הגיוני שהשימוש הנורמלי שלו סותר אותם..
תסמוך על זה שאילו היו בונים פנסים כאלה כבר היית שומע על כך בתקשורת
זה בערך כמו שתאמר שראית שמוכרים בשוק מטוסי־צעצוע המפרים את חוקי האווירודינמיקה..

ראה רק איך מחשבה הגיונית קטנה אחת הייתה מונעת מהאשכול הזה לקום

ישן 30-04-2009, 15:04
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
רעיון מעניין
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי עו"ד אחד שמתחילה ב "יש לי רעיון שיחסוך הרבה לכולם:"

אבל כפי שכבר ציינתי בנושא זה בעבר
לעיתים זהו אתגר מחשבתי משעשע לנסות ולמצוא את הטעות בתיאוריות ה"פרפטום מובילה" העולות כאן חדשות לבקרים.

לדוגמא, מציאתו של הקבל במקרה הנוכחי.
או זיהוי בעיית החיכוך הקלה במערכת מבוססת הגומיות שהוצעה כאן בעבר (http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=52308)
ואפילו הבעיה של החיכוך המגנטי במערכת אחרת.

אבל אני בהחלט שוקל לחייב כל מי שמציע מערכת שמפיקה יותר אנרגיה ממה שמתקבלת לקרוא את האשכול הבא:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=296860
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר