לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2009, 20:19
  StrAtoS StrAtoS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.03
מקרה שקרה לי היום בתחנה מרכזית, תל אביב

חיפשתי את התחנה הנכונה לאורך המסדרון וראיתי חבורה של בחורות , כ - 6, שחילקו את הכרטיסים עם הצ'יפ הזיהוי של רב-קו. הם התנפלו כימעט על אנשים וניסו לשכנע לקחת אותם, בטענה שהם חינם. אחת מהן התקרבה עלי ואמרה לי "קח את הכרטיס, הוא חינם, למה שלא תיקח משהו שהוא חינם?" אמרתי לה "לא תודה זה בסדר, אני מעדיף את הדרך הישנה". היא ענתה לי שבעוד שנה לא תהיה דרך ישנה. אמרתי לה שזאת חדירה לפרטיות וגורמים הנכונים יוכלו לעקוב אחרי מי שבא להם,ואני לא רוצה לוותר על הפרטיות. היא ענתה לי "אז מה? מה זה מפריע לך? אני ממשרד התחבורה אנחנו נעשה פה כמו בארה"ב".בהמשך היא הסתכלה עלי מוזר והלכה.

לא נשמע לכם קצת מסריח? אני בטוח שהרבה אנשים נפלו כבר בפח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2009, 19:44
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
לצערנו הרב רוב עורכי הדין נלחמים רק בשביל עצמם ולא לטובת הכלל
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "[QUOTE]בהמשך היא הסתכלה עלי..."

טוב לגיטימי שבמצב של השרדות האינדיבידואל ידאג רק לעצמו, במיוחד כשנלחמים מול מערכת כ"כ משומנת ומתוכננת כמו הממשלה.

רוב עורכי הדין נלחמים בחוקים פולשניים כמו "נתוני תקשורת" והמאגר הביומטרי רק לצרכים האישיים שלהם,
כמו הדיון שהיה בנושא חוק נתוני תקשורת לאפשר לכל בעלי החיסיון להיות פטורים מהאזנות סתר וכל פלישה לפרטיותם.

אבל אל תשכחו שגם מהצד שלהם וגם מצד הממשלה האזרח הקטן מופקר ולאף אחד לא אכפת.
טוב זו מהות הבעיה, כשרוב האזרחים לא מודעים, בורים ולא דואגים לעצמם אז אף אחד לא דואג להם!
התוצאה - הפקרת האזרחים ואין מי שדואג לנו, גם אם יש בקרבנו כמה כמונו (כמו הפורום הזה) שמודעים לגודל התופעה
ולעתיד האפל שהיא עלולה להנחית עלינו, עושה רושם שלא תהיה שום התעוררות עד שיהיה מאוחר מדי, גם כשיהיה מאוחר
מדי זה כבר יהיה אבוד. כנראה זוהי התובנה שהגיעו אליה כמה קבוצות קטנות באוכלוסיה העולמית, שהציבור הוא טיפש,
בור ולא דואג לעצמו, לכן אם יש בין קבוצות קטנות מידע וידע חשוב הם שומרים על זה בסוד, כך אולי קמות להן עוד ועוד חברות
סודיות קטנות שכאלו, או אולי כך זה התחיל.. טבע האדם לשמור לעצמו את מה שיש לו, ברגע שהוא מבין איך תופעת העדר עובדת
אז קל לאינדיבידואל לשלוט על העדר, חבל שאנחנו כאן קולות בחשכה, כי ברגע האמת גם לנו לא יהיה סיכוי בגלל שאנחנו מוקפים בציבור טיפש ובור.

עצוב שזה ככה, שאתה צריך לעשות מאמצים כדי לפקוח להמון השוטה את העיניים ובתמורה מחשיבים אותך לאידיוט. עצוב!
ישן 14-05-2009, 00:23
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "מקרה שקרה לי היום בתחנה מרכזית, תל אביב"

ציטוט:
אנחנו נעשה פה כמו בארה"ב

היא התכוונה, כמו בעולם - זו מדיניות עולמית שתכלול את כל העולם המערבי,
תעודות ביומטריות, שבבי RFID, מאגרי מידע בלתי נגמרים, אנחנו בתוך הגיהנום והרוב מאושר וטיפש,
ועכשיו אני נעמד מול דילמה, האם להצטלם עם תמונה ביומטרית לרשיון נהיגה, או לאבד אותו אחרי כל הכסף שעלה להוציא אותו,
הבעיה האישית שלי כישראלי זה, שאני לא רואה תנועה גדולה כמו שיש באירופה ובארה"ב, שתתן לי פתרונות,
אני צריך להתקשר לעורכי דין שעוסקים בנושא, כדי לברר מה האופציות שלי, אבל כבר מעכשיו
זה ברור לגמרי מה תהיה התשובה שלהם - ובלי מודעות, ובלי מחאה, אנחנו לא נוכל לשנות כלום!
אנחנו חלק מעדר עולמי שמובל באזיקים לכלא החדש שלו, בלי התנגדות, בלי מחאה, לאט לאט, שלב שלב
ועכשיו מבלי שנשים לב האינטרנט הולך ונעלם - ואני הולך להעלות על זה גם אשכול בימים הקרובים,
זהו חברים! הפקודה ניתנה, העולם ניכנס למוד של פאשיזם, ובקיצור, תתכוננו להיות עבדים.
ישן 14-05-2009, 20:04

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]אנחנו נעשה פה כמו..."

כן כנראה, רק שהיא רק עושה את המוטל עליה וספק אם היא יודעת ומבינה משהו מהחיים האלו בכלל...
אם נדבר איתם על שבבים, ביומטריה וכל הדברים האלו הם יסתכלו עלינו עוד יותר מוזר ואנחנו נצא האידיוטים, ככה
זה כשיש לנו עסק עם ציבור לא מודע, טיפש שחי על סטרוטיפים וממהר להסיק מסקנות על הדשא של השכן.

לגבי הדילמה שלך, אין לך כ"כ ברירה, כל מוצא שתחשוב עליה תיתקל בקיר, אם לא תחדש רישיון תאלץ לנסוע בתחבורה הציבורית,
כך או כך יאספו עלייך מידע, אם זה תמונה ביומטרית במאגר ממשלתי כלשהו, או אם זה כרטיס חכם לנסיעה
באוטובוסים ובתחבורה הציבורית בכלל, האופציה היחידה שלך או של כל אחד מאיתנו זה ממש משהו הזוי
כמו בסרטים, לרדת למחתרת או משהו הזוי אחר, כשתעלים את עצמך, לא תתן את שלך למאגרים הממשלתיים,
תשאר אנונימי, צל מהלך, רוח, זה יהיה טוב לך ולכולנו, אבל מבחינת הממשלה והמשטר תחשב לפושע שמפר
את החוק, נוסע בלי רישיון, מסרב לתת תביעות אצבע למדינה, מסרב לתת תמונה חדה למדינה, אתה פושע!

קל מאוד מבחינת הגוף החזק להחישב את האינדיבידואל כשעיר לעזאזל שהוא רוצה להחשיב אותו ע"מ לטפל בו בצורה שהוא רוצה.

לדוגמא כדי להצדיק חיסול של מישהו ולהמנע משאילת שאלות אחרי כן כל שעלייך לעשות זה להגיד שזה היה מחבל וזהו, כולם ימשיכו בשגרה שלהם (אני כמובן מקצין).

בקיצור ולעיניין, כשכופים משהו על ציבור שלם, גם אלו שמודעים לתרחישים הרעים הולכים לסבול באותה המידה,
למה? כי שום דבר לא באמת מבדיל אותנו מהעדר הטיפש, תבחר לפתוח את הפה ולהשמיע את קולך ברבים?
לא יעבור הרבה זמן עד שתהווה מטרד למדינה ומישהו יתן את ההוראה "לטפל בך" טיפול מסור ו"אוהב"...
לא תדבר יותר לעולם...

בקיצור כלה דרכים מובילות לרומא, במקרה הזה אנחנו יודעים בדיוק איך זה יגמר רק לא ממש עושים משהו
בעל חשיבות כדי למנוע! אנחנו חייבים לעשות מעשה אבל מה? שאלת מיליון הדולר! אולי ארגון כמו אנונימוס יכול להיות לעזר במקרים כאלה, במקום שימשיכו עם השטויות שלהם, אולי יעודדו הפצת מידע...
לא יודע, כבר נגמרים לי הרעיונות.. הייאוש שלנו זה הנצחון של האח הגדול, והם יודעים זאת טוב מאוד שזו חולשתנו.
ישן 23-06-2009, 13:08
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
הייתי חייב להקפיץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "מקרה שקרה לי היום בתחנה מרכזית, תל אביב"

כי קרה לי דבר כזה אתמול.
כמו שאתה תיארת, עטו עלי אנשי מכירות של הזבל הזה וניסו לשכנע אותי להנפיק רב קוו בחינם. מייד ניסיתי בנועם להסביר להם את החסרונות של זה ולמה לדעתי אסור שנסכים לזה. הוספתי שאני אסתפק בכרטיסיות רגילות. הדביל שניסה לגרום לי לעשות את זה צחק ואמר שלא יהיו כרטיסיות רגילות במיילה. אחרי ששאלתי אותו אם הוא אשכרה מאמין בשטות הזאת או שהוא עושה את זה בשביל הכסף, והוא ענה שזה לא משנה בכלל,ואחרי שניסיתי עוד קצת לדבר איתו בהיגיון,לבסוף נמאס לי כבר מהנימה המזלזלת שלו, סיננתי שהוא עוד יצטער על היהירות שלו ושהוא דביל והלכתי. אחריו כמובן הגיע עוד אחד שניסה לשכנע אותי, הוא היה יותר מקורי, הוא אמר לי שהוא יקבל עמלה אם אני יעשה וביקש ממש יפה, אמרתי לו שישיג עבודה אמיתית והלכתי...

בנוסף יש לציין, שממה שראיתי אנשים מתחמקים מהם, לצערי הרב אנשים מתחמקים כי אין להם כוח לשמוע ולא כי באמת הם חושבים שדבר כזה מסוכן לנו..

ישן 24-06-2009, 11:52

תגובות..
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה לא יציל כלום"

ציטוט:
אולי...
אבל עדיין אסור להתעלם, אם המפגר הזה שעמד שם צדק במה שהוא אמר ולא יהיו כרטיסיות, אז באמת גם הישראלים יצטרכו להנפיק רב קוו והעדר יובל אם או בלי רצון לכיוון הזה..

ברור - אנחנו מכנים את העדר "עדר" כי הוא באמת כזה, עד כמה שזה לא נעים לנו זה באמת ככה בשטח, אז תאר לעצמך איזה לעג יש כלפי האוכלוסיה (העדר) בקרב אותם הגופים ששולטים כמו הממשלות, סוכנויות ביון ואגודות סודיות. אחרי הכל בעידן שלנו בעידן הטכנולוגי שחופש המידע נמצא בשיאו, מי שלא יודע לנצל את האמצעים האלה בשביל לחפש אחר המידע שיוביל אותו כמה שיותר קרוב לאמת האבודה אז מגיע לו! הצרה היא שכולנו נשלם על זה אבל כנראה שמגיע גם לנו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
מדובר בקמפיין פבלוני להרגיל אנשים לקיומו של הכרטיס המגנטי,
ברגע שיבוטלו האלטרנטיבות הלא ממוחשבות, רוב רובה של האוכלוסיה הזו
(שבחלקה הארי היא קבוצה חלשה, שמורכבת מילדים זקנים ואנשים בעלי אמצעים מוגבלים)
תלך בתלם אחרי האלטרנטיבה, בלי לשאול שאלות, או לתהות יותר מדי בדבר,
למעשה, אני בטוח שחלק לא מבוטל מקהל הנוסעים בתחבורה הציבורית אפילו יתלהב מהשטיק החדש.

לאנס, כולנו כבר למדנו לצערנו איך המוח המעוות של אלו שם למעלה עובד, רובנו מכירים כבר את כל הטריקים השיווקיים ואת כל השטיקים שלהם. רובנו כבר יודעים גם מה עומד מאחורי זה, אז כן אתה צודק לצערנו, גם אם הציבור ישאר בשלו ולא יתפתה למחלקי הרב-קו בסופו של דבר לציבור לא תהייה שום ברירה אם הממשלה, משרד התחבורה וחברות האוטובוסים עצמם יחליטו להכניס את הרב-קו הזה כברירת מחדל מבלי שום אלטרנטיבות.. הרי רוב הציבור מספיק אטום ותמים כדי להבין במה זה כרוך ומה הסיכון, גם לא יעזור שנסביר לקשיש בן 60 שכשהוא רוכש את הרב קו אז האח הגדול עולה איתו לאוטובוס. זה בדיוק כמו שלא יעזור שתסביר לאנשים אפילו הקרובים אלייך (הורים, אחים, דודים, חברים) ששימוש בכרטיס אשראי על כל דבר גורם לבנק ולחברת האשראי לעקוב אחר כל פעולה שלהם שכרוכה בהוצאת כסף ולפתח כלפייהם מודל, ממש פרופיל שעל בסיסו יכולים אח"כ לדחוף להם פרסומות, מבצעים, טלפונים מציקים ומי יודע מה.. אז החבר התמים הממוצע יגיד לך "גבר, צא מזה מה אכפת לי? מה יש לי להסתיר? מעניין לי את התחת שהם יודעים איפה אני ומה אני קונה".. אבל הם לא יקלטו שכשמדובר בנסיעה בתחבורה ציבורית אז באמת יש סכנה לפגיעה בפרטיות. אבל עזוב, עייפתי מלנסות להסביר לאנשים. אפילו אחי לא מבין מה אני רוצה ממנו חחחח

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-07-2009, 16:33
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי dr_zz שמתחילה ב "אתה צודקת בגישה שלך " חדירה..."

אפרופו סלולאריים, שימו לב לדגמים של היום ולדגמים של לפני כמה שנים,
ישנם 2 הבדלים מאוד ברורים. האחד הוא כרטיס ה SIM "החכם" (אנחנו מתים על המילה הזו נכון?)
אבל לא פחות מעניין, זה העובדה שהמכשירים של היום מקשים מאוד את פעולת ניתוק הבטריה,
בעבר אם תשימו לב, הבטריה היתה חלק נשלף מהמכשיר, מה שהיה מקל לנתק אותה בשעת צורך,
אולם היום, הבטריה מוסלקת בתוך המכשיר, וצריך לא מעט סבלנות וכלי עזר, כדי לפתוח את המכשיר ולנטרל את הבטריה,
בחלק מהמקרים כמו באייפון למשל, גם זו אפילו לא אופציה - ונשאלת השאלה למה?

נכון, אפשר להגיד שזה בגלל שזה יותר אסתטי, או נימוקים כאלה ואחרים,
אבל אותי מעניין אם זה קשור לכך, שפלאפון עם בטריה מחוברת אפילו שהוא סגור, הוא מכשיר הקלטה לכל דבר.

אה לא ידעתם? לא ידעתם שאפשר להשתמש במיקרופון של הנייד שלכם להקליט אתכם גם כשהוא סגור?
אז רצוי שתדעו, כי זה נושא שלא נידון באף מקום כמעט - ובעזרת חוק האח הגדול שהופך צוי משפט להמלצה בלבד,
כל אחד מאיתנו בעצם שם מכשיר הקלטה איתו לכל מקום, ומשדר ישירות לכל גורם בטחוני, או כזה שמקושר לאחד.

השיחות האינטימיות שלכם, הפגישות עבודה שלכם, הכל ניתן לניטור גם כשהמכשיר כבוי,
ובתנאי שהבטריה מחוברת כדי לסגור מעגל חשמלי מינימלי שלו זקוקים לניטור המכשיר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3473719,00.html

ועוד לא דיברנו על הטכנולוגיה הנפלאה, שמאפשר לפתוח לכם סלולרי כבוי מרחוק,

אכן עולם חדש מופלא, השאלה היא למי.......
ישן 01-07-2009, 19:27

נכון מאוד לאנס, למרות שיש כבר תחכומים חדשים לגבי הבטריה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אפרופו סלולאריים, שימו לב..."

אני לא יודע אם כבר התחילו בתהליל הזה אבל זכור לי שהיה תכנון להכניס לסלולריים גם בטריה קטנה
(כמו בשעון, כמו בלוח אם של מחשב) שבעצם יגרום לסלולרי שלנו להיות במצב שינה במקום להיות מכובה גם אחרי שתוציאו את הבטריה של המכשיר!
כמו שבטח כבר ניחשתם הסוללה הקטנה תהייה כבר מוסלקת עמוק בתוך המכשיר, ע"ג השבבים שבפנים איפשהו.. כלומר ממש כמו בלוח אם של כל מחשב.

אז למקרה שבאמת חשבתם שכיביתם את הסלולרי, עדיין אפשר להאזין לחלל החדר.
ד"א זה היה נכון מאז ומתמיד, פעם זה היה עוד יותר פשוט יכולנו לבצע סריקת תדרים פשוטה עם סלולרי אחד ולהאזין לסלולרי אחר שנמצא במרחק של כמה עשרות מטרים,
זה היה מאוד מוכר דווקא בגלל הסיפור של קווין מיטניק בשנות ה90 המוקדמות, סוג של פריקינג (האקיינג טלפוני).

בואו נגיד ככה, כשאתם מדברים עם מישהו, חבר, בן משפחה, או כל אחד אחר ואתם מספרים לו סוד, כמו שאתם מתקרבים אליו לאוזן ומתלחששים ככה גם מומלץ
שהפלאפון שלך ושלו לא יהיו עלייכם. זה קצת מוזר לבקש מבן אדם לשים את הפלאפון שלו בצד כי רוב האנשים לא מודעים לזה בכלל שאפשר להאזין לחלל החדר כשהפלאפון
לא בשימוש, אנשים חושבים שהאזנה מתבצעת רק כשהם בשיחה.

והדובדבן שבקצפת - כל זה נכון גם לגבי מצלמות! כן כן חברים, אפשר להפעיל לכם את המצלמה ולראות מה שהפלאפון שלכם רואה ממש בפשטות אפילו מבלי שתחשדו בדבר!

ולגבי הSIM החכם - כבר לא תדעו מתי מאזינים לכם, בSIM בדור הישן כשהיו הפרעות בקליטה או אם מישהו האזין לכם אם הייתם שמים את המכשיר ליד מסך או רמקולים הייתם
שומעים ציקצוקים מעצבנים כאלה, מכירים? אז זהו שבדור 3 עם הסים החכם אין לכם את זה ככה שיש מצב שמאזינים לכם מבלי שבכלל תחשדו. כמובן שגם כיום יש דרכים לגלות .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר