לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2009, 23:07
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
תהיות לגבי תואר מומחה

התהייה שלי נובעת ממקרה ספציפי (שהוא סדרתי מן הסתם) בפורום חומרה, אבל מתייחסת לכלל.
פורום פרש הוא פורום פרטי זה ידוע, הכותבים בו כותבים בהתנדבות ומרצונם.
הפורום מחולק לנושאים ראשיים ופורומים כתתי נושאים.
לכל פורום יש מנהל, ויש מנהלים רוחביים של מספר פורומים, ויש גם מנהלים למנהלים.
כל זה ידוע ורק סקרתי כהקדמה.
כל פורום מעניק תארים למינהם לכותבים. צלשים זה פחות תואר ויותר ציון לשבח שיכול להנתן עבור אין סוף מקרים כולל השקעה מיוחדת, תרומה ספציפית, וכו'.
תואר מומחה לעומת זאת זה תואר מחייב.
קראתי דיונים רבים על חוסר הסבלנות והסובלנות לכאלה שלא מקבלים דברי מומחים בפורום צו"ב למשל. מומחה שם זה אדם בעל גושפנקא כלשהי לידע בנושא מסוים. גושפנקא חיצונית או גושפנקא פנימית של הפורום ומנהליו. מכאן אני למד שיש התיחסות מקצועית והתואר מחייב. כאשר מומחה אומר משהו מתייחסים לדברים שלו ברצינות מאחר והתואר מחייב.
בפורום חומרה לעומת זאת, ואני כמובן מדבר על מקרה מסוים עם מומחה מסוים, אני מרגיש שיש זילות של התואר. כותב מזדמן, או כותב מקרי, או קורא מקרי שייכנס לפורום ויקרא דברי מומחה יחשוב שאלו דברים מבוססים. הרי הפורום רוצה להתיחס לעצמו ברצינות, מצפה מהכותבים להתיחס ברצינות, ומקווה שהקוראים יקחו ברצינות. אני לא נכנס לשיקולי מתן התואר, אלא מעלה סייגים.
כותב מסוים, ומנהלי פורום חומרה יודעים במי מדובר, שמצוין ליד שמו שהוא מומחה, מדבר שטויות לא מבוססות ולמעשה מקשקש. אני מניח שהתואר ניתן לו על מומחיות כלשהי בצד המקצועי של מחשבים, אחרת על מה עוד אפשר לקבל תואר מומחה בפורום ?
אותו כותב מרשה לעצמו להתיחס גם לנושאים בו אין לו מושג, ולמעשה משתמש בתואר שלו בשביל להפיץ דעות אישיות, דעות שגויות, דעות מטעות וגם דעות רעות.
אם הפורום רוצה שיתייחסו אליו ברצינות ,הוא חייב לבקר את המומחים כאשר הם שוגים, או לצרף ליד תואר המומחה את תחום המומחיות.
מומחה לפירמוט דיסקים, מומחה לג'ימפור לוחות, מומחה להרכבת מחשבים, מומחה ברזולוציות של כרטיסי מסך מסוג GEFORCE הוא אכן מומחה בתחומו, אבל אם בעסקים אין לו מושג, או בדיני משפט אין לו מושג, מישהו צריך לרסן אותו, או לרסן את התואר.
אם יהיה רשום ליד התואר שהוא מומחה לפתרון בעיות במחשבים, קורא שלא מכיר אותו ומבקש עצה או קורא עצה, ידע שמודבר במומחה בתחום אחד, שיכול להיות בור בתחום השני.

בקיצור שאלתי היא האם הפורום מחזיק מעצמו פורום מקצועי ? ואם התשובה היא כן, למה הוא מתרשל ולא בודק שמומחים מתרשלים בתחזוק התואר ו/או מנצלים אותו להפצת דעות אישיות שפוגמות בחוויות הקריאה כאשר התשובה האמיתית מצויה לא בפיו של המומחה

למען הגילוי הנאות למי שלא יצא לו לקרוא פוסטים שלי בפורום הנ"ל, יש לי ניסיון רב והכרה בתחום החומרה בישראל. בלי להתבייש השם שלי במציאות נושא בחובו הכרות מעמיקה מוצלחת וחיובית בתחום הזה ורק משיקולי הניק ולא השם האמיתי אין אני יכול להציג את הגושפנקא הזו.
אני קורא השמצות לא מעטות, והתרבבות ברמה העסקית שאינם נכונים במציאות עד רמה שהם שקריים ומסיתים.
זה לא שאני מבקש לעצמי תואר, אלא אני קורא על הרחקת לקוחות מחנויות למשל מסיבות שהן פשוט לא נכונות. זה צורם, זה מפריע וזה כמובן לא מקצועי בעליל. לחנות יכול להגרם נזק בגלל שמומחה שהפורום החליט למנות חושב שהוא מבין ולמעשה אין לו יותר מדי מושג.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 14-05-2009 בשעה 23:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2009, 05:30
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לכל פורום מנהלים משלו, והם..."

אם ינעל בהמשך אז חבל לטרוח ואפשר לנעול כבר עכשיו
זו בדיוק ההתיחסות הרצינית והמקצועית שחסרה לפורום ובפורום
זאת לא טענה ספציפית נגד גולש מסוים, אלא עניין עקרוני הנוגע לאתר כולו ולמדיניות שלו
אבל חייבים דוגמה קונקרטית בשביל להבין את הטענה
הגדרות שכאלה ישפרו את השירות שהפורומים מציעים לקוראים והכותבים
ומכאן איכות ההודעות אמורה להשתפר
טרולים ויוזרים עצבניים זה בדיוק מה שמוריד את רמת הפורום ובשביל זה אני מנסה להבין
אני לא משתמש חדש, אני מכיר דרכים לחיסול חשבונות, וזאת לא המטרה או הכוונה פה

john reese

ישן 15-05-2009, 11:02
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "הכוכב הצהוב לא בהכרח מסמל..."

אני עדיין לא מבין למה אתם שולחים אותי לפרטי.
זה לא עניין אישי שלי.
מה עוד שאני יודע מהן העובדות כך שהתואר או הכוכבית או הצל"ש לא משנים עבורי את העובדות.
אני מדבר על איך שהפורום מציג את עצמו כלפי חוץ
אם ליד שם של כותב מופיע תואר מומחה והוא טוען ש 2+2=5 האם אני אלך למראה לבדוק מה לא בסדר אצלי ? או שאבין שזה פורום לא רציני לא מקצועי והתארים והעיטורים הם לא משהו לסמוך עליו או יותר מזה, להתעלם ממנו.
בפורום צו"ב בתקנון הפורום יש מקרא מה אומר כל סמל ומה המומחיות של נושאי הסמלים.
בפורום חומרה חשוב יותר לציין את המקרא, מאחר ואנשים מבקשים עצות ומן הסתם פועלים לפיהן.
אני מניח שיותר קוראים השתמשו בעצות מחומרה מאשר צו"ב (אני מקווה באמת) אבל צו"ב לוקח את עצמו ברצינות וחומרה לא. אני עצמי נעזרתי בכמה עצות (וגם נתתי כמה) מתוך הכרות מעמיקה יותר של הכותבים לכן הרגשתי בטוח ללכת עם העצה. אני מניח שלא כולם בודקים הסטוריה של כותב שהם לא מכירים בשביל לדעת שהוא יודע על מה הוא מדבר.

בתקנון פורם חומרה רשום:
הצעות לשיפור הפורום, רעיונות לחידושים, חוות דעת וכן הלאה ניתן להציע באשכול המשוב.

וזה בדיוק מה שעשיתי ולא ברור לי למה שני מנהלים שולחים אותי לפרטי, כאשר הנושא הוא כללי.
זו גם הצעה לשיפור הפורום, גם רעיון לחידוש, גם חוות דעת גם ביקורת וכל המטרה היא ליצור מקום נעים נחמד מזמין מאיר פנים ומקצועי.

אם אחרי כל זה אני עדיין במקום הלא נכון עם ההודעה שלי, זה די יעציב אותי.

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 15-05-2009 בשעה 11:04.
ישן 15-05-2009, 15:46
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "1. אנו שולחים אותך לפרטי, כי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
1. אנו שולחים אותך לפרטי, כי זה לא מטריד איש חוץ ממך, ומי שצריך לענות לך זה מנהלי אותו פורום. אין לי בעיה עם זה שרמת הרגישות שלי גבוהה מהממוצע, אבל זה שרק אני מוטרד זה בגלל רמת מעורבות גבוהה. לך תדע כמה הצביעו ברגליים ? אני חי בעולם מסחרי. כאשר אתה נותן מחיר גבוה, יש אחוז מסוים שיתמקח מסיבות שונות (טוב לו לקנות אצלך, הוא רגיל, אולי אין תחליף) ויש אחוז שבדרך כלל גבוה יותר שפשוט יצביע ברגליים (ימצא תחליף ולא משנה אם זול או יקר, ימצא מחיר זול יותר, יוותר). בהשלכה לפורום זה אומר פחות מבקרים ופחות כותבים. עד כמה שאני מבין הפורום הוא אמנם עניין עם המון מעורבות רגשית, אבל מישהו צריך לשלם חשבונות בסוף החודש. לשלוח אותי לדרכי זו הדרך הכי פחות נבונה להתיחס לארוע שכזה. אני מטבעי אחד שקודם מנסה עוד דרכים אבל בסוף מצביע ברגליים. אם זו הגישה של הפורום, אשמח לשמוע מבעלי/מפעילי האתר ואפסיק להטריד. להטריד כי זה מה שאני מרגיש עם התגובות.
2. אתה שוב טוען שהכוכב הוא "מומחה", ומביא הוכחות מפורום אחר ולא קשור. ייתכן ובאמת אני טועה. אם בכל פורום כל כוכב מציין משהו אחר, זו עוד נקודה לא מקצועית. ורומק חיזק את דברי בהודעה שלו. רומק אינו כותב מזדמן, ואף לא מנהל מזדמן. לדעת לקבל ביקורת זו מעלה שמי שניחן בה מצליח יותר מאלה שלא מקבלים ביקורת בקלות.
3. אתה אישית אוהב להתווכח עם יוזרים מסויימים בנושאים מאוד מסויימים בפורום ההוא. יש לך דעה אישית שלא בטוח שהיא יותר נכונה מהדעות האישיות של היוזרים המסויימים, ומה שחורה לך זה שלהם יש את הכוכב. תקן אותי אם אני טועה. אני אתקן אותך במה שאתה טועה. אני וכחן זה ידוע ולא רק בפורום ההוא. לגבי פורום חומרה, כמו שציינתי, ההיכרות המסחרית/עסקית שלי עם הענף היא הרבה הרבה מעל הממוצע של הכותבים פה, וזו עובדה שהצעתי בזמנו למספר גולשים את האפשרות להיווכח בה. לצורך העניין יבוא מישהו ויתוכח איתך על נושא בתחום המומחיות שלך, ויגיד לך שמגבר שפורפרות זה זבל ויתעקש ויוסיף מילים מלוכלכות עליך. האם זה יגרום לך להפסיק להתוכח ? האם זה יגרום לך לנסות להוכיח שמה שאתה יודע זו האמת ולא דעה ? מה היית עושה ? את הכוכב אינני צריך, מייל אישי עם פרטים אישיים שלי לאחד המנהלים ואני אקבל 5 חמישה כוכבים. הייתי לי אפשרות ומשיקולי הצניעות שלי אינני עושה זאת. אל תזלזל בי לפני שהכרת אותי. ככה אני נוהג גם עם המומחים אבל מקבל יחס הפוך. בפורום חומרה אין דעות יש עובדות. ולי יש את המספרים. אוסיף ואגיד שאותם מספרים יושבים גם בחשבון הבנק שלי, ולא בשביל לתקוע אצבע בעין. בשביל להמחיש שמה שאני אומר אלו עובדות. אופי הפורום והיוזרים המוצנעים מונעים ממני להציג שמות ומספרים אמיתיים. זאת גישה לא מקצועית בעליל בפורם שאמור להיות מקצועי.
4. לגבי התקנון, יש לך לינק ישיר לאשכול המשוב http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=101484 כך שלא ברור לי למה פנית דווקא לפורום משוב, ואתה עוד מצדיק את עצמך פה אכן טעיתי. ראיתי שרשום אשכול משוב רק עכשיו, וזו פעם ראשונה שאני לוחץ על הלינק הזה. אוטומטית חשבתי שמשוב זה משוב ולא טרחתי לקרוא שיש אשכול ויש פורום. אפשר פשוט להעתיק את ההודעה הזו לאשכול ההוא ולהמשיך שם.

.

הכוונה שלי היא טובה, ואני מגיע ממקום של רצון טוב.
גישה של תעזוב אותי בשקט בסוף תתקבל אבל לא רק אני אעזוב בשקט, אלא גם כל אלה שאינם מדברים ועוזבים כצעד ראשון.
באמת חבל שהביקורת התקבלה בצורה שכזו, כאשר במקום ללמוד מלמדים את הדרך לדלת.
אני לא ילד בן 18 (בלי להעליב איש חלילה) שחושב שהוא יודע הכל. את הנסיון שלי אף כוכב לא יאשש או יבטל, אני ממש לא צריך ציונים לשבח בשביל לדעת מי אני ומה אני יודע ומה אני שווה.
חבל שזו הגישה כלפי ביקורת שרוצה לשפר את חוויות הגלישה ולהפוך את הפורום למוצר טוב יותר ואיכותי יותר (שוב הצגה מסחרית, זה מה יש).
אם אגיד שיש כותבים בפורום סקופים למשל שנטשו בגלל כותבים זבלנים וטרולים זו תהיה פעם ראשונה שמישהו שומע הערה כזו ? אני בטוח שלא. אותו דבר בפורומים אחרים בקנה מידה גדול יותר או קטן יותר.

john reese

ישן 22-05-2009, 11:04
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "טוב, אין לי הרבה מה להוסיף...."

התוצאה של האין דיון הזה היא שאני אדיר רגליי מהפורום הנ"ל וכנראה גם אחרים
פורום ציבורי זה בדיוק המקום להעלות טענות/בקשות/הערות/ביקורת שמטרתם שיפור האיכות.
צר לי שזו הגישה וזו ההתיחסות, ולא של אף אחד מהפורום הנ"ל.

אני לא אשלח הודעה בפרטי לאף מנהל לגבי טעות ו/או הטעיה הכתובים שחור על גבי HTML מאחר וזהו עניין ציבורי. להאשים חנות בפלילים ולצטט פסק דיון שגוי שלא קשור לנושא, זה עניין ציבורי ולא פרטי.
ישר כח לפורום משוב שלא נותן משוב אלא מנסה לחנך במקום להתיחס ולתקן שגיאות מובהקות.

john reese

ישן 22-05-2009, 11:14
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "התוצאה של האין דיון הזה היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אני לא אשלח הודעה בפרטי לאף מנהל לגבי טעות ו/או הטעיה הכתובים שחור על גבי HTML מאחר וזהו עניין ציבורי. להאשים חנות בפלילים ולצטט פסק דיון שגוי שלא קשור לנושא, זה עניין ציבורי ולא פרטי.
ישר כח לפורום משוב שלא נותן משוב אלא מנסה לחנך במקום להתיחס ולתקן שגיאות מובהקות.
התחלת בטענות לגבי "תואר מומחה", ועכשיו - אחרי שנסתתמו טענותיך לגבי אי הפניה לפרטי - אתה גולש לנושאים שמי שלא נמצא באותו פורום בכלל לא יודע על מה מדובר. מסקנה מכך; אתה דמגוג זול, שאין לו כח להתמודד עם המציאות, ולכן פונה לכוחות "עליונים" יותר שירסנו אותה. אשכולך בפורום כאן משול לפעוט המושך בשמלתה של הגננת לאחר שלא זכה ליחס הוגן במריבותיו עם היתר. אני שמח שמנהלי הפורום הנ"ל לא נפלו למלכודת שלך, ולא טרחו בכלל להתייחס לזה. חבל בכלל שהאשכול לא ננעל לפני שהתווספו לו תגובות.

ולמקרה שעדיין לא הבנת, בפעם האחרונה; מי שאחראי לפורום מסויים הם מנהליו בלבד. מכיוון שכך, אם יש לך טענות לגבי ניהול פורום (וכן, זה בדיוק הטענות שלך) תפנה למנהלי הפורום. מנהלי הפורום לא חייבים להתווכח איתך בפורום ציבורי.

אם תבחר לעזוב את פרש, אנו כמובן נמחה דמעה מעינינו - אך עדיין - לא נכריח אותך להשאר. אם אתה חושב שאתה צודק, תתמודד כמו כולם. בסוף תמיד הצדק מנצח, גם אם דובריו יהיו אילמים או עילגים. אם תברח, כנראה שמלכתחילה לא היה הצדק עמך.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 22-05-2009 בשעה 11:21.
ישן 22-05-2009, 16:55
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]אני לא אשלח..."

אני מרגיש שאתה חושב שיש פה עניין אישי ועל זה מבוססת ההתקפה שלך, ופה טעותך.
כותרת האשכול היא תהייה לגבי תואר מומחה, והבנתי די מהר שגם המשוב של חומרה זה לא המשוב הכללי וגם שפירוש האיקון משתנה מפורום לפורום.
כמנהל (או שאר המנהלים) היו יכולים להעביר את ההודעה לפורום המתאים (בערך כמו שאם מישהו ישאל בפורום אודיו מה עושים עם כלב שמשמיע קולות הודעתו תועבר לבעלי חיים)

אני לא מנסה לחנך מישהו, ואתה דווקא כן.
אני מצביע על מחדל, אבל מוצא אוזניים אטומות, עיניים עצומות והתנגחות מיותרת.
ציינתי כבר שאפשר למחוק אשכול מיותר, אפשר לנעול, אפשר לעשות הרבה דברים.
אבל בחרת להתנצח ולהתוכח אז אני זורם איתך.
הזלזול המובנה בביקורת עלול להעיד על רמת המקצועיות וההתיחסות לפורום, מבפנים החוצה ומבחוץ פנימה. הודעה פשוטה הפכה לאשכול התנצחות ובהתחלה טרחת לציין שאני כותב מתוך קנאה. למה הוא מומחה ואני לא.
אתה כבר מגרש אותי מפרש כאשר בסך הכל ציינתי שפורום חומרה שהוא פורום מקצועי, איננו מקצועי כמו שהוא מגדיר את עצמו מאחר ויש בו טעויות, הטעיות וחוסר רצון לשנות ולהשתנות או לקבל ביקורת. אני כבעל מקצוע בתחום לא יכול לקרוא שטויות ולהתעלם מהן, אז אתעלם מהפורום הנ"ל וכך אסבול פחות, אבל יסבלו האחרים ולהם דאגתי. להם וגם לבעלי עסקים, יצרנים וכו' שבגלל חוסר מקצועיות נתקלים בדרישות שונות ומשונות ודי מרגיזות מצד לקוחות שקיבלו עצות ממוחה.
העולם הוא עגול ולאו דווקא מרובע עם פינות כמו שאתה חושב שהוא.

john reese

ישן 15-05-2009, 11:46
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מכיוון שלא ציינת שמות זה מתאים לפרטי (ואני ארחיב)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני עדיין לא מבין למה אתם..."

למנהלי כל פורום יש אוטונומיה לניהול הפורום בצורה שהם רואים לנכון כל עוד הם בעצמם לא עוברים על תקנון האתר.
אתה מציין כדוגמא את פורום חומרה ומציין שזה לא עניין אישי שלך
בגלל זה רצוי שתפנה למנהלי הפורום באופן פרטי כולל שמות כדי לא לעשות משפט שדה לגולשים פה
בייחוד על משהו שלא תלוי בהם אלא כתוצאה מהחלטת המנהלים
דרגת המומחה כמו דרגת הצל"ש מתחלפת לעיתים כמו גם מנהלי פורום
ובהחלט יכול להיות מצב שמנהל פורום החליט לשמר מצב קיים שקבע קודמו
ולכן פנייה אישית יכולה להבטיח תשומת לב מירבית לעניין
וגילוי נאות-גם אני לא מחסידי השימוש השונה לדרגה בפורומים החברתיים אבל כשבפורומים כאלו אי אפשר להיות מומחים אז כאמור למנהלים יש אוטונומיה בניהול הדרגות

ישן 15-05-2009, 15:53
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מכיוון שלא ציינת שמות זה מתאים לפרטי (ואני ארחיב)"

חלמאות זו המילה.
אתה רואה נזילת דלק ברכב שעומד בחנייה של חברה כלשהי. אתה ניגש לשומר ואומר לו את זה. הוא אומר שהוא רק שומר ותעלה לקומה ראשונה תגיד למזכירה. אתה עולה לקומה הראשונה, והמזכירה אומרת לך שתעשה לה טובה אבל היא חדשה והיא נורא עסוקה והיא לא יודעת מי אחראי ותעלה עוד קומה למזכירה של מנהל החברה. אתה כבר בעצבים עולה, והמזכירה אומרת לך רגע וממשיכה לדבר עם חברה שלה בטלפון, וכשהיא מתפנה אתה בעצבים אומר לה שאתה לא מבין מה הולך פה ורק באת לדווח על בעייה באחד הרכבים והיא אומרת, אה רכבים ? רד שוב למטה לקצין רכב. אתה יורד עד למטה, יוצא מהבנין אומר כוסעמק וממשיך לדרכך. אחריך יוצא קצין הרכב, בלי לשים לב זורק את הסיגריה על הרצפה, הרכב נדלק ומתפוצץ. זה בערך מה שאתה מצפים ממני לעשות וזה בסוף מה שיקרה.
אם אתה כמנהל רוחבי במספר פורומים שומע את דברי, תעלה אותם לדיון ואל תבכה יחד איתי כי זה לא מגיע לשום מקום. באתי לפורום משוב, כל המנהלים קוראים או יכולים או אמורים לקרוא ואתה שולחים אותי לטיול בין המחלקות.
תעשו מה שאתם רוצים עם הביקורת הזו.

john reese

ישן 29-05-2009, 23:45
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "תהיות לגבי תואר מומחה"

תראה, מצפון...
אני מסכים איתך שהנושא שהעלית מעניין ויהיה טוב אם ייושם.
בפורומים מקצועיים, כדאי לתת דרגות מומחים לאנשים שמבינים בנושאים שהם מדברים עליהם כדי לא ליצור בילבול והטעית גולשים תמימים.

אולי באמת דרגת מומחה צריכה להיות מוענקת לאנשים אשר מבינים במה שהם מדברים עליהם.
אני יודע שעשיתי עם שאר המנהלים בפורום צילום בדק בית, ובחנו שוב ושוב את רשימת המומחים בפורום, ושינינו אותה מספר פעמים בהתאם לאנשים המגיבים שם.

אממה, היה לי מבאס לשמוע ממנהלי האתר (נגיד רומק או האדמינים) שאיזה גולש התלונן על דרך מינוי המומחים בפורום אותו אני מנהל (למעשה, ניהלתי, עד לפני יום ).
אם לגולש יש טענה בנוגע לדרך הניהול שלי, הייתי תמיד שמח להיות זה ששומע על זה ראשון כדי שתהיה לי את האפשרות להגיב בהתאם, ובמידה וצריך לתקן משהו, אז לתקן את זה בעצמי מבלי שעוד אנשים יהיו מעורבים בנושא.

אתה, בחרת לכתוב בפורום ציבורי ועכשיו יש לפחות 10 אנשים שצפו באשכול וגיבשו דיעה כלשהי בנוגע לסוגיה שהעלית.
אולי חשבת שלכתוב בפורום ציבורי יתן לך יותר כוח מאשר לכתוב למנהלי הפורום בפרטי, אבל זו לא הדרך.
זה לא מכובד וזה לא רציני וככה לא מתנהגים בפורומים רציניים.
ממה שיצא לי להתרשם, מנהלי פורום חומרה הם אנשים רציניים וזמינים ואפשר לשלוח להם הודעות בנוגע לפורומים שלהם, ולקבל תשובות רציניות בהתאם.

אפילו שאני מסכים עם הטענה שלך, שיהיה נחמד אם היה אפשר לכתוב "מומחה בנושא.." (אפילו שכרגע האפשרות לא פעילה, וככל הנראה גם לא תהיה פעילה), היה עדיף לו כתבת להם בפרטי, רק כדי שיוכלו להגיב לך על זה לעניין בארבע עיניים מבלי לערב את כל הפורום, ורק אם אחרי זה לא ענו לך, או שקיבלת תשובות לא מספקות, להעביר את זה הלאה...

מתן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר