לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי לדעתכם יזכה בגמר כ"נ7?
מיי פיינגולד 4 50.00%
רוני דלומי 3 37.50%
ולדי בלייברג 1 12.50%
מצביעים: 8. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2009, 18:18
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
צביקה פיק המודח הבא?...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "כוכב נולד 7- האשכול הרשמי"

השופט והזמר יסיים ככל הנראה את דרכו בתוכנית עם תום שלב האודישנים,
בשל חיכוכים עם דנה אינטרנשיונל ויתר אנשי הצוות.
גורם בכיר בהפקה: "הוא כבר לא מספק את הסחורה"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://tbn3.google.com/images?q=tbn:sbNb5Vmo9xlF5M:http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1128766/3_pic_wa.jpg]

העונה החדשה של "כוכב נולד" יצאה לדרך אתמול (א') עם הרכב שופטים מורחב
הכולל את מרגלית צנעני, צדי צרפתי, גל אוחובסקי, צביקה פיק ודנה אינטרנשיונל. ולמרות זאת,
לא בטוח שנבחרת השופטים תשב בהרכב המלא הזה גם בהמשך העונה. ל-ynet נודע
כי בימים אלה שוקלים בהפקת התוכנית את המשך דרכו של צביקה פיק.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3721273,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2009, 17:29
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
אורגייה של פורמטים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "כוכב נולד 7- האשכול הרשמי"

מה קורה כשרשת שידור מובילה לוקחת 2 פורמטים של ריאלטי וערוץ נישה וטוחנת בבלנדר המסחריות שלה? יוצא שייק דווקא לא רע...

קשת השיקה את "חדר חזרות", שהיא, שימו לב:
תוכנית שמשודרת בערוץ 24, בוילה של האח הגדול וחלק מתוכנית "כוכב נולד".
מבולבלים? גם אנחנו.

הרעיון די פשוט, הצצה לחזרות שעושה נבחרת כוכב נולד, בלי עריכה ובשידור חי,
בסגנון ערוץ 20 של האח הגדול, ואפילו בוילה עצמה שהוסבה בנתיים לחדר חזרות מפואר,
המצלמות הרבות בבית, נעות בין הסלון שהפך לחדר החזרות הראשי, לבין חדר הזולה,
שבו מחכה כל מתמודד לעשות את החזרה שלו עם הלהקה, ובנתיים העסק נראה שם כמו שעה חופשית בתיכון.

הרבה גיטרות, אקורדים משובשים, והתרוצצויות בין המצלמות המובנות לבין הפלאפון עם עם החבר'ה שצופים.

את האמת, כאחד שבא מהמוזיקה, אני נהנתי, כי אני באופן כללי נהנה מחזרות, ומאווירה של מוזיקה בחזרות,
המקום שבו נולדים רעיונות מיוחדים, שעמום של נגנים בין סשן לסשן מוליד כיוונים מדליקים,
ותוסיפו לזה את יואב צפיר שמלווה אותם שם כמו אב בית דאגני ומגונן, ויש בזה אלמנט נחמד.

מצד שני, באיזור השני של ההמתנה, שבו מקובצים כל שאר המתמודדים שלא עושים חזרה באותו רגע, זה כבר עניין אחר.
מלבד פרצי השירה בציבור בליווי 2 מיליון גיטרות שמפוזרות בינהם, העסק הוא די שכונתי,
הרבה ברברת ללא תכלית בסגנון האח הגדול, שיחות בפלאפון שמשורבבות עם ד"שים וכו'...

בקיצור, את הזמן זה הורג יופי, לצערנו ההרוג הנוסף הוא ערוץ 24 שהפך לשפחת הקידום של תכני קשת,
קשת שקנתה את הערוץ לפני כמה חודשים, הפכה במהירות ערוץ נישה מוסיקלי איכותי ומעניין,
לבור חרא מסחרי, שמאפשר לקשת לדחוף אליו את כל הפרומואים והמסחרה של הפרויקטים שלה.

ומי שחושב שבזה זה נגמר, נזכיר את מצעדי הפזמונים היומיים של האח הגדול VIP
ששומנו איך לא, בהצבעות SMS כדי לבחור את זיוף היום בוילה.

ועכשיו מלבד חדר חזרות, משודרים עוד תכנים של כוכב נולד כגון "האודישנים הלא מצונזרים",
כאילו שמישהו נורא נורא מטומטם התאמץ לחשוב איך אפשר לשכנע אנשים לצפות באלפי אודישנים מייגעים,
והגיע למסקנה שלהוסיף את צמד המילים "הלא מצונזרים" יפתור את זה, כאילו שמדובר
באודישנים שנעשו בפסטיבל הסקס בברלין - או בתוכנית של הווארד שטרן, מה כבר לא יצונזר שם? חולי כסף?

ולי נשאר רק להגיד חבל, כי ערוץ 24 באמת היה ערוץ טוב, ערוץ שגם נגע בשוליים הלא מיינסטרימים הרבה פעמים,
ועכשיו הוא מכונת המסחור של קשת, אז נכון לא סבלתי מ"חדר חזרות", אבל בגדול,
3 שעות השידור הללו היו הרבה יותר מתאימות לאתר של כוכב נולד, מאשר לערוץ שהיה היה פעם ערוץ המוסיקה של ישראל.
ישן 29-06-2009, 12:16
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אתמול התחילה התחרות

להלן דעה על המתמודדים והשירים:
בספוילר-מי שהודח
מורן מזוז-מה לך ילדה: זמרת לא רעה. נוסיף לזה (לצערנו) את הסיפור האישי והנה מתמודדת עם פוטנציאל גדול להגיע לשלבים מוקדמים. נזכיר רק שמאז ההיא מקרית גת לא זכתה בחורה בכוכב נולד.
ירדן ג'רפי-אותך: התרגשה מאד ואכזבה בביצוע. יש לה פוטנציאל לעוד
שגיא אוסי-לשם: נתן ביצוע מקורי ומצויין למירי מסיקה: רוקר נולד
ראם כהן-להיות זמר: יושב על המשבצת הים תיכונית ולדעתי עם קול שלא מבייש את האומנים הותיקים. יגיע גבוה לדעתי
תומר ישעיהו-לקנות לך יהלום: מבחינתו נתן ביצוע כאילו הוא בקומזיץ עם החבר'ה. אם הקהל יאהב,זה יהיה עצם בגרון של תעשיית ירדני. אם לא, אז בקרוב ימצא את עצמו בחוץ.
רוני דלומי-תפתח חלון: תסרוקת מזעזעת עשו לה!!!!!!!!!! (באודישנים הייתה יותר יפה) . לבחור שיר כזה להופעה ראשונה זה יומרני מידי לדעתי.
פאולה ולשטיין-בוא הביתה: מבטא חזק,בולעת מילים. הייתי בטוח שהיא תהיה הראשונה שתודח
איה זהבי פייגלין (יש קשר למשה?)-כל אחד רוצה: השיר שגרם לי לרוץ לבלוע אופטלגין. צעקה הייתה שם אבל לא שירה.
אור קולנברג-אייכה: שר סביר, לא יותר מידי נמצא על תקן היהודה סעדו אבל לדעתי לא ישחזר את השגו (זכיה בגמר)
אלחי רפואה-עולם: גם כאן יש לנו ילד שרוצה לשיר וסיפור אישי שמהווה מתכון מנצח. יגיע לשלבים גבוהים (לא יודע למה, הוא מזכיר לי את NVJ )
לירן דנינו-את: גבר נאה מראה,בחורות בנות 12 שמסמסות: לירן, ברוך הבא לגמר

ונעבור למודח:
זהירות - ספויילר!

ישן 29-06-2009, 23:43
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

סיכום ודעות על הופעות היום

וכמובן בספוילר מי הודח
דניאל תבורי-אמא: הבן של שימי תבורי מגיע עם הרבה ציפיות אבל בנתיים מאכזב. מחשבה שלי-מעניין אם אבא שלו זוכר מי האמא עליה דניאל שר
מזל פיקדו-לראות את האור: ביצוע סטנדרטי. לא התלהבתי
עדי כהן-עד שתעזוב: בדיעבד הנבואה שמגשימה את עצמה...: בכ"נ2 הייתה עדי כהן שהיא זמרת מדהימה ובחורה חמודה (וכן, יצא לי לדבר איתה לפני האירוח שלה בפורום מוזיקה ישראלית עליו השלום) אותה עדי כהן הגיעה לגמר. במקרה של עדי כהן הזאת קשה להאמין. יש גם לה קול נהדר אבל בחירת השיר לדעתי הייתה גרועה (שוב בתוכנית בכורה יומרנות עם שיר של ריטה)
חובי סטאר-סינדרלה: טוב, מראש לא היו לי ציפיות. יקיר המגזר בוחר שירים שמאפיינים את המגזר (דיסקו עם הימור שעוד נשמע אותו שר דנה ושרי)
עידו ג'רפי-פרפרים: עם ביצוע כזה תכף גם אורי בנאי יחזור בתשובה. בצמד הג'רפים יותר אהבתי את ירדן.
עומר אדם-אישה נאמנה: אני אוהב את השיר בביצוע של ישי לוי. את הביצוע הזה לא אהבתי אבל אם הוא יבחר שירים שקטים דווקא אז לדעתי יש לו סיכוי להגיע רחוק.
אושרי אלמוריש-אשם: חבר הגיים בויז הפתיע בסגנון אחר לחלוטין. אני אהבתי. גיים בויז להקה לילדות בנות 10, ילדות בנות 10 מסמסות בכ"נ-תבינו לבד....
ולדי בלייברג-אדאג'יו: הגרסה הגברית של מרינה מקסימיליאן בלומין. מביא לתוכנית משהו אחר ונדיר וזה מעולה.יש לו קול נהדר ואם המצביעות יעכלו אז גם הוא יגיע גבוה.
דניאל ברזילי-יש אי שם: שיר שנטחן במליון תוכניות ואודישנים של כ"נ. את השיר אני אוהב, את הביצוע הזה לא.
מיי פינגולד-עלה ברוח: מ-ד-ה-י-מ-ה: העבירה יפה את השיר גם מבחינת הופעה על הבמה.
אמור עמוסי-אגדה אבודה: ראיתי אותה באודישנים,ראיתי אותה היום. יש לי טעם של עוד

ונעבור למודחים
זהירות - ספויילר!

ישן 08-07-2009, 00:37
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אלו שאני סימנתי שיגיעו רחוק"

ומה עם חובי? מילא הומו (שזה תנאי סף כמעט לאינסטנט-כוכבות) אבל אחד ששר בכזו איכות גבוהה?

שהוא עשה את

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן., אני באמת נדהמתי ממנו - עד לאותו רגע לא לקחתי אותו בכלל ברצינות,
אבל השליטה והדיוק בגרון, והאיכות של הביצוע, בהחלט ממקמים אותו גבוה ברשימה,
עכשיו תוסיף לזה את כל המאניירות הנשיות שהמצלמה של ימינו אוהבת (סטייל לאון מהאח הגדול), ויש לך מועמד לגיטימי לגמר.

אני כבר עכשיו יכול לנחש את הרכב הגמר.
ראם לצערי לא יהיה בו, כי אנשים במדינה הזו עדיין מקובעים וצרי אופקים (למרות שאני מקווה לטעות)

אם אני צריך לנחש, אז הניחוש שלי יהיה:
חובי סטאר - לירן דנינו - מורן מזוז
ישן 14-07-2009, 06:13
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile

מתחיל להיות מעניין...

סוף סוף נפטרו מהאלמוריש הזה (שאף פעם לא אהבתי),
תבורי שרד עוד שבוע למרות ביצוע צולע למדי (אפקט סנג'ייה?)

מצטייני הערב היו ללא ספק:
ראם (שלמרות ביצוע צפוי ובטוח, עדיין סיפק את הסחורה כמו תמיד)
פאולה (שהולכת ומשתבחת מתוכנית לתוכנית עם סגנון ה"נורה ג'ונס" שלה)
אלירן (שפתח מבערים אחרי הופעה פושרת מאתמול, והזכיר לנו מה הוא עושה כאן)
ולדי (כנראה שהראש של השופטים היה תקוע עמוק באחוריהם, כי אותי הוא ריגש, ואני לא סובל את השיר הזה)

אור קולנברג חוטף התקף לב?
בעת הקראת שמות המתמודדים שממשיכים לתוכנית הבאה,
ניכר על המתמודד הדחלילי, אור קולנברג, כי הוא עומד להתפוצץ עוד שניה מהמתח.
לאחר פרצופים ועוויתות גוף של אחד שצריך פיפי כבר יומיים, הגיע אור קולנברג
למצוא את עצמו בשלישיה האחרונה ששמותיה עדיין לא הוקראו, זה כנראה כבר היה יותר מדי עבורו
כי לפתע הוא החל לפצוח בשיעולי חנק מלחיצים בשידור חי, והיה נדמה שהוא הולך להתרסק בשידור,
אולם בדקה האחרונה, כל זה התחלף באנחת רווחה וחיוך כאשר שמו הוקרא להצטרף לשאר הקבוצה.

נשאר לתהות מה יקרה שידיחו אותו? אולי הוא צריך כפתור מצוקה של שח"ל? צא מזה ילד, כולה תכנית שתקבע את שארית חייך

לסיכום:
היה כיף להזכר בעידן שלפני כוכבי האינסטנט, בליריקה המדהימה של אהוד מנור ז"ל,
אני יכול להגיד שגיליתי אותו מחדש בתוכנית הזו, והביצועים עם העיבודים המחודשים והמעולים, עשה לו בסוף היום לא מעט חסד,
בקרב אספסופי ה SMS הקטינים, שודאי לא ידעו מי זה, וגם אחרי התוכנית לא יזכרו מי זה,
אבל למשך 90 דקות לערך, הם זכו להנות מאיכות, איכות שהדור שלהם כבר לא יכיר יותר כנראה...
ישן 21-07-2009, 10:17
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile

שנות השמונים העליזות היכו בנו שוב בתדהמה. ערב גדוש איכות בהחלט,
לדעתי כדאי לפתוח בהתפתחות המרשימה של דניאל תבורי בתוכנית,
אחרי שהתפנק ללמוד את הפלייליסט של ישראל לדורותיה בטענה ש"עכשיו הגיע מאמריקה",
הוא עשה קצת שיעורי בית, ואחרי ביצוע הדחה מרשים של יום ראשון ל"זכיתי לאהוב" של עברי לידר,
הפתיע שוב גם אתמול עם השיר האלמותי של קליינשטיין, "ביום של הפצצה", התחיל מדשדש אמנם אבל פתח מבערים בהמשך הביצוע.

עוד התפתחות מרשימה יש לזקוף לזכותה של רוני דלומי, שאני כבר הייתי בטוח שהיא הבטחה שלא תמומש כבר,
אבל אחרי החיזוק ממיי בתוכנית הקודמת, נראה שהיא תפסה את הפרנציפ, והבטחון שלה על הבמה רק הולך ומשתפר,
הביצוע שלה למנגו היה ביצוע מאוד בטוח בעצמו, מאוד מרשים, וסה"כ עשה את העבודה.

ולדי העיף את משקפי הלוי אשכול שלו, החליק את הרעמה והחליט להתאבד על הבמה עם "רוקד לכל הבנות",
הביצוע העיף את האולפן לשמיים, היה מגוחך לעיתים עם הבעות פנים מטרידות, אבל היי, עשה כיף וזה מה שחשוב.

ונקנח במיי ובדרמה קווין חובי, שהביא ביצוע מאוד דרמטי ואיכותי ל"עבד של הזמן" תוך דיוק קולי מרשים,
בעוד שמיי קיימה את הבטחתה ונזרקה על הרצפה, באופן מגניב ומשוחרר למדי, תקדים ראשון אחרי 7 עונות מעונבות.

כמובן שהביצועים של מורן, ראם (שהוא הפייבוריט האישי שלי) ועומר גם היו איכותים, אך צפויים בעיניי.

התוכנית היתה אסון לפאולה דניאל ברזילאי ואלחי רפואה, פאולה נאבקה עם שיר שלא התאים לה, ופרפרה על הבמה,
דניאל ברזילי, גם כן לא הרשים במיוחד, ואני סבור שהוא הבא בתור להיות מודח, אחרי תקופה ארוכה של ביצועים בינוניים.

אלחי רצה לצאת בשיר איכותי ומרגש של דני רובס, אבל השיר היה גדול עליו,
הן מבחינה ווקאלית, והן מבחינת הטקסט, שיר קשה, חזק, שלא התאים למידותיו ולכן הודח.

צביקה הדר עשה פאדיחות עם הפטשופ בויז, כשראיין אותם כמו מנחה יפני מתלהב שיודע 6 מילים באנגלית,
הדינמיקה של הראיון הקצר היתה מטופשת ומתלהבת יתר על המידה, מה גם שלא טרח
לתרגם את דבריו לאנגלית לטובת האורחים, שישבו שם וניסו להבין מה הקשר בינם לבין "מאסטרו".

ואי אפשר בלי הערה לגבי הופעתו של גידי גוב ביום ראשון, היא היתה זוועתית.
אני שגדלתי על גידי, זוכר אותו כחיית במה מהוקצעת, ומה שקרה בכוכב נולד פשוט העציב אותי,
הוא נראה מאוד לא בנוח, השירה היתה איומה, שפת הגוף שידרה עייפות והתלהבות מעושה,
שהגיע לשיאה באמצע השיר כשכיוון את עצמו באופן מסורבל לשיר לעבר קבוצת ילדים שיכולים להיות הנכדים שלו.

הוא נראה חלוד, לא נינוח, שר באופן מונוטוני וחבל.. זו היתה הופעה לא מוצלחת,
בטח לא הופעה של גידי מכוורת בפארק, או מלילה גוב המיתולוגי של הניינטיז...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 21-07-2009 בשעה 10:24.
ישן 04-08-2009, 00:53
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "נו לאנס? צחקת עלי אתמול ולצערי שוב צדקתי :("

קודם כל לא צחקתי עליך, צחקתי "איתך"

שנית, תשמע אין מה לעשות ראם לא מיוחד לצערי הרב,
הקול שלו הדהים אותי במהלך העונה, עטור מצחך היה גולת הכותרת,
אבל הבן אדם פלאקט שטוח, לא מסוגל להעביר שום רגש דרך המצלמה,
אולי פשוט כי אין מה להעביר, האיש מאוד חד מימדי,
וגם מאוד מזכיר לי את מאור פיניה כמה עונות אחורה למי שזוכר,...

הביצוע היום באמת היה מביך, זה היה חיקוי של המקור,
הן בכוראוגרפיה, והן בעיבוד הפולקה המעפן (פולקה?? 2009 פאקינג פולקה?!)
אני לא מאשים את ראם לגמרי, לדעתי לא השקיעו בו, לדעתי עמוס בן דוד ויואב צפיר,
פשוט ניצלו את זה שאין לו "פרופיל אמנותי" של אחד שיודע מי הוא על הבמה,
כדי "לחפף" אותו עם עיבוד גנרי וסתמי, והנה עובדה שדנינו התעקש לשבת להם על הראש,
ואפילו צביקה אמר את זה בחצי פליטת פה "עיבוד משותף ללירן שמוטט את ההפקה בחדר חזרות",
אני גם יודע מצפיה בחדר חזרות מדי פעם, שמתמודדים כמו דניאל ברזילי וראם שלא התעקשו על עיבוד יחודי, סבלו מזה בסוף.

עומר אדם זה אותו סיפור, ההבדל העיקרי בעומר אדם זה שהוא תפס את עינם של המפיקים,
וכנראה שהוא מספיק בוסר וצעיר שאפשר לגלף אותו בדמותם, בעוד שראם כבר מבוגר מדי להיעשק בקלות ע"י טדי,
אבלל... גם יומו של עומר יגיע והוא יעלם לדעתי בקרוב - ככל שהגמר מתקרב, נגלים לי 3 האחרונים,
הם יהיו ה"מיוחדים", אלה שמעבירים משהו נוסף לקהל ושיש אליהם המון אהבה,
ואני חושב שזה יהיה חובי, לירן ומיי פיינגולד - והזוכה, יהיה לירן, אם כי אני צופה מאבק צמוד מול מיי,
מיי הפכה להיות בזמן האחרון חיה רעה, ויהיה ללירן לא קל להביס אותה בכל גמר,
אבל 3 הענקים, לירן מיי וחובי - זה הנוסחה ההגיונית לדעתי, אני חושב שאחת האחרונות שתודח לפני הגמר תהיה מורן,
אני לא בטוח שמורן תגיע לגמר, אם כי היא מספיק מוכשרת לכך, גם בלי העיוורון,
בסופו של דבר לגמר מגיעים ה"נוצצים", ומורן כבדת המשקל וקצרת הרואי, בחברה של ימינו, היא עדיין
לצערי הרב מאוד, לא נכנסת לרובריקה הזו של "כוכבת נוער", ולכן זה יהיה ההומו, הרוקיסטית ו"החתיך" (עם שיניים של משאית!)...

ישן 09-08-2009, 22:50
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

יום גידי גוב הסתיים לו מינוס אחד

אני דורש הצבעה חוזרת!!!!!
בטוח שנגרמה הטיית תוצאות כשגידי גוב שר "רוווני אל תלכי"
ואכן, היא לא הלכה
זה רק אני או שמשהו עובר על מיי?
נראתה לי שלא בקו הבריאות
גם שרה שיר חלש בעוצמות קול חלשות ואפילו לא זזה על הבמה
הבלונדה של ולדי הייתה בהלם-נראה לי שיותר קוותה שלירן דנינו יזמין אותה ולא הוא
מחר כנראה שרוני דלומי או ראם יודחו
קשה לי לראות אותם מבצעים טוב שיר של היהודים
לירן דנינו נראה יותר ממורמר ממני ואני ממש לא אוהב את זה
קיבינימט, תחייך קצת אתה בכוכב נולד ולא בשרשרת חיול...
ועכשיו לשאלת השאלות-מה קורה במשפחת תבורי? המשפחה התייאשה מלהפעיל קשרים שישאירו את דניאל בתוכנית?
ולאנס-אמרתי לך!

ישן 18-08-2009, 09:13
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מה אמרה? לא שמעתי"

לקחה את המיקרופון, וכבר שהיא התחילה לצעוק על הקהל שעודד אותה "שניה! שניה!", ראית שהיא בעצבים,
בקיצור אמרה משהו כמו "שהעזנו אמרתם לא להעיז, שלא העזנו אמרתם להעיז - אז רק רציתי להגיד לכם שאתם מדברים שטויות!"
לא עשו קלוז אפ לשופטים, אם כי מרחוק אפשר היה לראות את ההלם על פניהם,
וגם לא צילמו אותה עם החברים, לפי מה שקלטתי מזווית הפריים, נראה היה שהיא התפרקה לגמרי
יש מצב שהיא אפילו רצתה לברוח מהבמה, וניסו להרגיע אותה... בקיצור דרמה קווין בשקל,
ברגע אחד הרסה לי את כל הסימפטיה שהיתה לי אליה - ממש הגעיל אותי הקטע הזה, תפסה יותר מדי תחת.

לעומת זאת, ערב לפני - מילות הפרידה של ראם, כרגיל, עם המון חיוך ורוח טובה,
ואפילו סיים בהמנון הזה של הפועל באר שבע, בחור צנוע חביב, לוקח הכל למקום טוב - איזה הבדל...
ישן 24-08-2009, 10:21
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תרשום לפניך: ולאדי מקום..."

אני מתכוון ללכת על הימור אחר לגמרי, אני יוצא מנקודת הנחה שההפקה היא זאת שבוחרת את הזוכים והמודחים. (השבוע זה דווקא עבד לטובה שההפקה החליטה לשים סוף לבדיחה שנקראת לירן דנינו):

ולאדי, כמה שהוא מוכשר, סביר להניח שדיסק שלו לא ימכר יותר מידיי ולכן הוא יהיה במקום השלישי (אפשר להשוות את זה למרינה - הוא יצליח בקהלים קטנים יותר ולא מסחריים)

מיי לא צריכה את התחרות כדי להצליח במקום שהיא נמצאת, היא רק הייתה צריכה את הזמן מסך. היא יכולה כבר עכשיו להוציא סינגל ולתפוס את משבצת הרוק ברדיו (הכל עדיף על סינרגיה ובית הבובות). לכן היא תהיה במקום השני.

רוני דלומי - פתאום ההפקה גילתה אתמול שהיא יכולה להיות כוכבת פופ. מה שמוביל מיד לאפשרות שיא תהיה טאלנטית - שירים, תוכניות ילדים, הופעות בקניונים וכל מה שבא מסביב - לבחורה יש פוטנציאל גדול להיות כוכבת פופ ולשם שינוי גם אחת עם כישרון (אני לא מתכוון בכיוון של נינט אלא יותר בכיוון של רוני סופארסטר ודומיהן). יש פה הרבה מאוד כסף וזכייה במקום הראשון יכולה רק להעלות מניות.

ואם להמר קצת יותר קיצוני - ולאדי שני כי גם לו יש פוטנציאל מסויים לערוץ הילדים (הבן אדם מאוד תיאטרלי, במקרה שלו ערוץ הילדים זה מחמאה - יכול להיות שהוא באמת מתאים לזה) ומיי כפי שאמרתי תסתדר טוב מאוד בלי מקומות, ולכן מקום שלישי לא יזיז לה.

ישן 30-08-2009, 21:52
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
סיכום ביניים מצופה שנטש באמצע...

זהו ללא ספק אחד הגמרים הגרועים הטרחניים המתישים והמשעממים ביותר שהיו לכוכב נולד אי פעם,
מדובר באירוע אנטי-קליימקס בעליל, בחירת השירים זוועתית, והשעמום גואה מרגע לרגע,
לא ככה אמור להראות גמר, לא ככה אמורים להראות מתמודדים שנלחמים ביישורת האחרונה,
ע"ס הביצועים זה בקלות יכל להיות עוד תוכנית סתמית באיזה יום שני אקראי, פשוט מאעפן ברמות...

אישית? אחרי ביצוע ההפלגות של הסולו השני של ולאדי, הרגשתי שהקדשתי להם מספיק זמן מחיי,
על התוצאה אני אתעדכן כבר אחר כך, מהסיבה הפשוטה שלאף אחד מהם היום לא הגיע לזכות,
וכל מי שיזכה היום לא ראוי בעיניי, זה היה גמר עלוב משעמם וחסר מעוף בעליל -
מי שיחפש אותי ברגע האמת, יוכל למצוא אותי בערוץ 5 רואה CSI - לפחות שם מגלים בסוף את סיבת הפשע...
ישן 31-08-2009, 01:00
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זהו, נגמר"

א, ולאדי והשיר שלו של ישי לוי-ריקוד רומנטי פשוט עלוב. ראיתי את הסוף של השיר ואין לו קול לשיר שיר בסיגנון הזה. פשוט עלבון לשיר היפה הזה.
ב, מיי אין לה קול רק לשמוע את הקול שלה בפירסומות מראה שהשופטים עזרו לה להגיע לשם. אין לה קול לשיר במילים אחרות עוד מקרה של נייט טייב. בחורה בלי כישרון לשיר או לשחק שהגיעה לגמר. לפחות לא ניצחה.
ג, הבחורה עם הקול היפה ביותר משלושת האחרונים ניצחה לפחות, לפחות אולי עכשיו יעיפו את נינט טייב חסרת הכישרון הביתה סופית מהטלויזיה ועולם המוזיקה ויעזרו לרוני דלומי אפילו רבע מהעזרה לנינט תספיק לה לדעתי להצליח.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 30-08-2009, 23:50
  shir.F shir.F אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.08

הפעם הראשונה ששמעתי את השלושה האלה שרים היייתה עכשיו בגמר וגם זה היה בקיטועים.
לא מבינה מה ההתלהבות סביב מיי (מה זה מיי לעזאזל? סוגשל עיוות לשם מאי?) פיינגולד. היא הצליחה לחרב את אחד השירים היפים של משינה. אני מבינה שיש בשנים האחרונות טרנד כזה של לחפש קולות שונים ומיוחדים, אבל עד כאן. תכלס לא הגיע לה לזכות, לדעתי. עם זאת, היא נראית טוב.
לרוני דלומי יש קול יפה. ביצוע טוב ליזהר אשדות. אבל לעזאזל, לבחור את "אני אש" של עילי בוטנר ורן דנקנר לשיר של הדו קרב המכריע?! מאכזב משהו.
אני הייתי בעד ולדי ולו רק בגלל שהוא רוסי חמוד כזה. אני אוהבת רוסים מהסוג הזה ^-^. הוא בטח אוהב לשתות וכאלה אבל כשהוא לא שתוי הוא בנאדם טוב. בדוק. וגם, יש לו קול נורא יפה בעיניי. מדוייק. עדין אך גברי. נעים לשמוע אותו. הביצוע שלו בגמר היה מעולה לדעתי. הגיע לו לזכות :'(
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:13

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר