לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2009, 09:18
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בלי נאמנות אין אזרחות - עכשיו החוק

בלי נאמנות אין אזרחות - עכשיו החוק

יום שני, 25 במאי 2009, 8:42 מאת: פנחס וולף, מערכת וואלה! חדשות

ישראל ביתנו ממשיכה לקבוע עובדות בשטח. בעוד שבוע תדון ועדת השרים בהצעת חוק שיחייב כל אזרח בהצהרת אמונים למדינה

לכתבה במילואה:
http://news.walla.co.il/?w=/1/1491247

מעניין לציין תגובה של אחד הקוראים שהבין את טעותו שלא יכול להיות גם אזרח ישראל וגם אזרח פלשטיני שונא ישראל:

http://news.walla.co.il/?w=/1/1491247&tb=/i/16600882
ציטוט:
אני לא צריך אזרחות של מדינה כובשת כנסוו!!
אני מוכן להתנדב באיגוד הרופאים לזכויות אדם בעזה.אבל בצבא שרק יודע לרצוח ילדים ולאנוס נשים פלסטיניות או לגנוב ולבזוז בתים של חסרי ישע.לא צריך אזרחות של מדינה כזאת.אני מעדיף אזרחות אחרת אבל לא של מדינה כובשת ופושעת.נקודה למחשבה
מאת: עידו פתח תקווה

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2009, 12:25
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
ציות לחוק הוא חלק מהמשוואה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "והיכן עובר הגבול בין נאמנות לאהבה?"

נאמנות, למשל, זה לא לציין את יום הנכבה כיום אבל על קיום המדינה... נאמנות, למשל, זה להניף את דגל המדינה (ולהציג את שאר סממני הריבונות)... נאמנות, למשל, זה לקום בזמן שירת ההמנון (אם כי אין חובה להצטרף לשירה)... נאמנות, למשל, זה לא להניף דגלי מדינות אוייב... נאמנות, למשל, זה לא להסית נגד המדינה... נאמנות, למשל, זה לא להיות יועץ של מנהיג מדינת אוייב... את יודעת, כל מיני זוטות שכאלה, שמעידות שאתה לא מתנגד לעצם קיומה של המדינה...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 25-05-2009, 14:11
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ציות לחוק הוא חלק מהמשוואה"

קבעת כמה קווים מאוד כלליים (שאישית אני פחות או יותר מסכים איתם), עם זאת אני לא בטוח שיש לי או לך איזה שהיא סמכות מוסרית לקבוע מה זה "נאמנות למדינה" ומה לא.

אם מחר אני מחליט שכאות מחאה על העלאת המיסים אני מוריד את הדגל מפתח בייתי - אז אני כבר לא נאמן למדינה? האם יש לשלול לי את האזרחות?

אם שירתתי כלוחם בצבא, משרת פעיל במילואים, משלם מיסים, תולה דגל מחוץ לחלון, מתנדב, גר בקו עימות, אך מסרב לחתום על מסמך נאמנות לליברמן, זה הופך אותי ללא נאמן למדינה?

ברור, כולם שמחים מבפנים או מבחוץ ש"סוף סוף מישהו מראה לערבים מה זה", אבל מדובר בצעד מסוכן מאוד, היום אתה מרוצה כי מונעים ממישהו אחר להביע את דעתו, מחר זה יהיה אתה ואז יגידו לך שאין לך על מה להתלונן, אתה בעצמך תמכת בצעדים האלו.

ישן 25-05-2009, 14:48
צלמית המשתמש של הפטריוט

כרגיל, נתפסת לנקודה אחת במקום להסתכל על התמונה הגדולה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "קבעת כמה קווים מאוד כלליים..."

והיא גם לא רלוונטית אליך (אליך, הכוונה כאדם פרטי) - הכוונה למוסדות ציבור (האם מונף דגל ישראל ליד בניין עיריית אום אל פאחם?) ולרחובות הערים הערביות.

מדינה הנמצאת בסכנה קיומית, ולא מהיום (מרגע הקמתה, מילולית), חייבת לקבוע מהי נאמנות, מיהו נאמן ומיהו לא-נאמן (בלשון המעטה). למדינה יש את כל הסמכות המוסרית לקבוע, גם אם זה לא מוצא חן בעיניהם של כמה "יפי נפש".
זו אינה "נאמנות לליברמן" אלא נאמנות למדינה, ואם אתה (או כל אדם אחר) לא מוכן לחתום - אתה מצהיר בכך שאינך נאמן למדינה. אם כך, מדוע שהמדינה תהיה חייבת לך משהו? אם אתה, כדבריך, "שירתת כלוחם בצבא, משרת פעיל במילואים, משלם מסים, תולה דגל מחוץ לחלון, מתנדב, גר בקו עימות", מה מפריע לך בדיוק לחתום?

ולא מונעים מאף אחד להביע את דעתו (לצערי). פשוט, מי שמביע דעות מסויימות אינו זכאי לאזרחות ולכל ההטבות שבאות איתה. שיביע את דעותיו כמה שבא לו, אבל שישלם את המחיר שמצטרף אליהן.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 25-05-2009, 15:40

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "כרגיל, נתפסת לנקודה אחת במקום להסתכל על התמונה הגדולה"

הסברתי בידיוק מה הבעיה שלי לחתום - היום ירצו שאני אחתום על "נאמנות למדינה" מחר אני אצטרך לחתום על נאמנות לפוליטיקאי מסויים

המדינה לא חייבת לי שום דבר בגלל שאני חותם לה על משהו, פעם אחרונה שבדקתי מדינה היא לא בנק ולא מפעיל סלולרי.
האם החתימה על אצהרת נאמנות תהיה בהתחייבות של 36 חודשים בכפוף לתקנון המבצע ועד גמר המלאי?

דרך אגב, האם קיימת איזה שהיא מדינה שבה מי שמגיע לגיל 16 צריך להצהיר שהוא נאמן למדינה? האם קיימת מדינה שעקב אי מילוי ההצהרה אזרחותו נשללת?
כיצד שוללים אזרחות של אדם שאין לו אזרחות נוספת?

ישן 25-05-2009, 16:02
צלמית המשתמש של הפטריוט

אז היום תחתום על נאמנות למדינה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הסברתי בידיוק מה הבעיה שלי..."

אם ידרשו ממך מחר לחתום על נאמנות לפוליטיקאי זה או אחר - תסרב. מה הבעיה?
אם אתה אזרח נאמן, אני לא מסוגל להבין מה הבעיה שלך.

המדינה לא חייבת לך שום דבר, אם אתה לא אזרח נאמן, ולא משנה אם אתה יהודי או ערבי או דרוזי או בהאי. אם אתה לא מסוגל - או לא מוכן - להיות נאמן למדינה, אין כל סיבה שתקבל אזרחות, ואת כל ההטבות שמתלוות למעמד הזה. אם אתה לא נאמן למדינה, תהיה מספיק הגון כדי לשלם את המחיר על זה - כי פשוט אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה...

חבל שהגענו למצב הזה שבו נדרשת הצהרת נאמנות מכל אזרח. אילו ממשלות העבר היו אוכפות את החוק על ערביי ישראל - ועל קבוצות מסויימות בחברה היהודית (לפני שאתה קופץ: מהמחנה שלך, לא מהמחנה שלי) - ולא מתירות להן לפעול בהפקרות שכזו, לא היינו צריכים להגיע למצב הזה. אבל בשם ה"נאורות" וה"ליברליות" ו"חופש הביטוי" ושאר שטויות פוליטיקלי קורקטיות - ולעתים פשוט חשש מהאלימות של אותן קבוצות - הגענו ליום הזה.

ציטוט:
דרך אגב, האם קיימת איזה שהיא מדינה שבה מי שמגיע לגיל 16 צריך להצהיר שהוא נאמן למדינה? האם קיימת מדינה שעקב אי מילוי ההצהרה אזרחותו נשללת?
כיצד שוללים אזרחות של אדם שאין לו אזרחות נוספת?
- לא יודע, שווה לבדוק. ובכל מקרה, מה שטוב למדינות אחרות לא בהכרח טוב וישים לגבי מדינת ישראל.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 25-05-2009, 16:52
צלמית המשתמש של הפטריוט

במחנה שלך אין אף אחד שפוגע במדינה?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מ"המחנה שלי" אין אף אחד שפוגע..."

"אנרכיסטים נגד הגדר", "שלום עכשיו", "גוש שלום", "זוכרות", טלי פחימה, מרדכי וענונו, ואחרים כמותם, מאיזה צד של המפה הפוליטית הם באים? (רמז: לא מהצד שלי)

אני תומך באכיפת חוק אחידה על כל אזרחי המדינה. ברגע שאכיפת החוק היא על פי מפתח אתני (כלומר, גזעני) היא אינה חוקית:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/884/456.html

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=472653

אם הרעיון הוא אכיפת "שלטון החוק" והמלחמה בבניה הבלתי חוקית, הרי יש מקומות הרבה יותר חשובים ובוערים ודחופים מכמה צריפים על גבעה באיו"ש.
כשהחוק ייאכף בצורה שווה, לא תשמע ממני שום תלונה.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 25-05-2009, 17:08

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "במחנה שלך אין אף אחד שפוגע במדינה?"

כן, אני ותלי פחימה חברים מהגן, כשעמדתי מול ה"אנרכיסטים" בבילעין אז לפני ההפגנה חיבקתי אותם ושאלתי לשלומם וביני לבין וענונו יש יחסי אהבה-שנאה: ת'כלס הוא הקדים אותי, ניסיתי להוציא את המידע לפניו.

כבר אמרתי לך מספר פעמים שאיני מתחבר, ואני סולד לחלוטין מכל צד קיצוני במדינה - אין שום קשר בין הדעות שלי לדעות של השמאל הקיצוני, אפילו לא מעט.

מה שכן, אתה מתפתל ולא מתייחס בצורה רצינית לשאלה ששאלתי אותך - מה מונע מכך שיכריזו עלייך כ"לא נאמן למדינה"? ברור שאתה יכול להסביר את הדעות שלך, ברור שאתה בטוח במאה אחוז בצדקת דרכך - זה לא אומר שחוק הנאמנות לא יחול עלייך - יש החלטת ממשלה ולטענתך חייבים לעמוד בה.

אני רואה בזה את ההבנה שלך (גם שאתה לא מודה בזה) שאין פה שום "הצהרת נאמנות למדינה" אלא הצהרת נאמנות לפוליטיקאי. כרגע זה נוח לך, אבל בסופו של דבר הגישה הזאת תחזור אלייך כמו בומרנג.

ישן 25-05-2009, 10:11
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לא בדיוק. יש הבדל בין מעלים מיסים למזדהה עם אויב שמטרתו היא להשמידנו
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "הצהרות לחוד ומעשים לחוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
התנאי היחיד לקבלת אזרחות צריך להיות שמירה על חוקי המדינה: תשלם את המיסים בזמן, תבנה את הבית שלך רק אחרי קבלת אישורים מתאימים, אל תמסור מידע לאויבי המדינה וכו'...

יש הבדל בין מעלים מיסים למזדהה עם אויב שמטרתו היא להשמידנו.

גם מי שמשתמט מהצבא בגלל עצלנות או פחד, אם הוא לא אויב המדינה, דינו כמשטמט ממיסים.

גם אם מישהו התגלה כפורץ, שודד או גנב עבור בצע כסף, יש הבדל בינו לבין מי שמזדהה עם אויבי המדינה, ויש חשש שיהיה מוכן גם להסתכן ולפעול עבור המטרה שלהם.

מי שהלב שלו נוטה לאויב הכי מסוכן לקיומנו, יש חשש שבעת מבחן הוא גם עלול להצטרף אליו. זה יכול להיות או הוא או בני משפחתו. גם אם כיום הוא עוד לא עושה שום דבר רציני, אי אפשר יהיה לחיות איתו יחד בעת מבחן קיומי.

מי שמזדהה עם האויב, לא יעזור לו אם הוא יתגייס לצבא. אם הוא יתגייס לצבא, זו סכנה עוד יותר נוראית. לכן גם השירות הצבאי הוא לא מבחן הנכון.

מה דעתכם? נגייס אותו לצבא שיטוס מעל ראשינו?
השאלה היא רק טכנית, איך ליישם את זה. איך מבחינים במחשבות, בכוון הלב. איך עושים את זה מבחינה משפטית.

אבל אזרחי המדינה שאינם מוגבלים לחוקים מגבילים בעת הצבעתם לכנסת,

חובה מוסרית עליהם - למען ביטחון ילדיהם - שלא יצביעו עבור אותם מפלגות מפוקפקות.

אין שום חוק שמחייב להצביע עבור מפלגות שידוע שהם מוכנים - בגלל סיבות של צביעות וחנופה - לקבל לתוך הקואליציה הממשלתית מפלגות שמקבלות פקודות ומזדהות עם שונאי ישראל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 25-05-2009 בשעה 10:41.
ישן 25-05-2009, 13:53
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "הצהרות לחוד ומעשים לחוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
אי אפשר להכריח אף אחד להיות פטריוט ולאהוב את המדינה. אי אפשר להכריח בן אדם לשיר את ההמנון, להניף את הדגל הכחול לבן ולשמוח ביום העצמאות.
התנאי היחיד לקבלת אזרחות צריך להיות שמירה על חוקי המדינה: תשלם את המיסים בזמן, תבנה את הבית שלך רק אחרי קבלת אישורים מתאימים, אל תמסור מידע לאויבי המדינה וכו'...

סליחה אבל במיקרה הזה, לדעתי, את טועה לחלוטין.

צריך להבדיל בין מהגרים שניכנסו למדינתך מרצונם החופשי ומבקשים לקבל אזרחות. במיקרה כזה התנאים שהצבת לגיטימיים.

התנאים הללו לא לגיטימיים לגבי אנשים שזכאים לאזרחות מתוקף לידתם במקום מסוים, בזמן מסוים ותחת מערכת פוליטית מסוימת.

למעשה קל לראות כיצד הטיעון שלך לא עובד; למשל שמירה על חוקי המדינה - הרי מי שניתפס עובר על החוק לא שוללים ממנו אזרחות (בשום מדינה מתוקנת). קונסים אותו או, במיקרים חמורים, מושיבים אותו בכלא. לעיתים תיראי שלילה של זכויות אזרחיות מסוימות, למשל הזכות להצביע בבחירות, אבל לא שלילה מוחלטת של האזרחות.

בארה"ב למשל, אפילו מהגרים שהתאזרחו אזרחותם לא נשללת אפילו על עבירות חמורות מאוד. אזרחות תישלל בארה"ב, ממהגרים בלבד, על בסיס חשיפת שקרים שנגעו לבקשת האזרחות, דוגמה עדכנית היא שלילת אזרחותו וגירושו של ג'והן דמיאניוק.

ישן 25-05-2009, 13:34
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]ואיכשהו, יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ishaicohen
כן קראתי את המאמר הזה חחח
חיילי צה"ל לא אונסים ערביות כי הם משווים ביניהן לחיות ולא כבני אדם ולכן הם גזענים...

אני פשוט חסר מילים...

לא לכל פרובוקציה צריך להגיב.

לא שמעת על מקרי אונס כי לא היו. אבל אפילו אם מישהו יצליח למצוא ולהוכיח מיקרה כזה ברור מעצם הנדירות שאונס, שבהרבה סכסוכים שימש ככלי מלחמה ונעשה בצורה שיטתית, למשל ע"י הצבא האדום כנגד האוכלוסיה הגרמנית בשלבים האחרונים של מלה"ע השנייה או בסכסוך הנוכחי בדרפור, הוא לא חלק מנוף הסיכסוך הישראלי ערבי.

יתירה מזו, גם חלקים אחרים בתגובה של "עידו מפתח תקווה" שאין מילה אחרת להגדיר אותה חוץ מ'עלובה' אין להם שום קשר עם המציאות (כמו למשל החלק על רצח הילדים). חשוב יותר זה שאין אף גוף רציני בעולם שמאשים אותנו בדברים כאלה. יש האשמות רציניות כנגד ישראל, האשמות שיכולות לגרום לנו נזק בזירה הבינ"ל. הן בד"כ מתקשרות לזלזול החיי אדם מן הצד השני ולשימוש מופרז לדעת המבקרים בכוח. אין האשמות רציניות על מעשי טבח שיטתיים של ישראלים כנגד ערבים כבר הרבה שנים. המיקרה הרציני ביותר הוא סברה ושתילה שקרה לפני יותר מ25 שנים וגם שם כל מי שמכיר את העובדות ברמה הבסיסית ביותר יודע היטב שחיילי צה"ל עצמם לא היו אלו שביצעו את הטבח.

בחזרה ל"עידו", פרובוקציה ילדותית, מתלהמת וכל כך חסרת ביסוס שחבל על הזמן של כולנו בלזכות אותה אפילו בתגובה. התעלמות מתופעות כאלו היא התגובה האפקטיבית ביותר.

ועל המאמר המלומד שהסביר שאי-אונס מצביע על גזענות - הוכחה נוספת לחוסר הקשר שבין השכלה ושכל ישר - נו, מה כבר אפשר להגיד על דוגמה מושלמת כל כך של 'תגונה אם תעשה ותגונה אם לא תעשה'. כמו במקרה "עידו", חבל על הזמן.

ישן 25-05-2009, 18:57
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אל תהיה מתוסכל. גם "עבדול" יוכל להיות אזרח. החוק לא גזעני."

ועדיין, איך זה שהפטריוט הדגול ושר החוץ הלאומי עשה פחות צבא מדב חנין? ראבאק, הוא היה בן 20 כשהוא עלה לארץ. אנשים אחרים, כנראה לאומיים פחות, עשו עתודת-עולים והתגייסו בגיל יותר מבוגר לשירות מלא. למה האדון ליברמן, שניצל קומבינה בדיוק כמו ההיא שמצהירה שהיא דתייה בעודה לובשת חולצת בטן או ההוא שמדווח שיש לו הרטבת לילה כדי לשרת קרוב לבית, מרשה לעצמו לדרוש שירות צבאי מאנשים אחרים בזמן שהוא בעצמו לא טרח למלא את החובה הזו במלואה?

ליברמן = רב"ט
זהבה גלאון = סמלת
דב חנין = סמ"ר
אין נאמנות בלי השתמטות?

ישן 27-05-2009, 09:15
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כי הוא היה בן 20 וזו לא קומבינה זה החוק."

חוק שירות בטחון:

י

ציטוט:
וצא-צבא, גבר, שנקרא להתייצב לשירות סדיר לפי סעיפים 13 או 14, חייב בשירות סדיר -
(1) של שלושים חדשים - אם הוא נקרא להתייצב לשירות סדיר כשהוא באחד הגילים שמשמונה עשרה עד עשרים ושש;

(2) של עשרים וארבעה חדשים - אם הוא נקרא להתייצב לשירות סדיר כשהוא באחד הגילים שמעשרים ושבע עד עשרים ותשע או כשהוא רופא או רופא שיניים והוא באחד הגילים שמשלושים עד שלושים וארבע; אלא שאם בא לארץ כעולה אחרי שהגיע לגיל עשרים ושבע יהיה חייב בשירות סדיר של שמונה עשר חדשים בלבד;

(3) של שנים עשר חדשים - אם הוא נקרא להתייצב לשירות סדיר כשהוא רופא או רופא שיניים והוא באחד הגילים משלושים וחמש עד שלושים ושמונה.

ישן 25-05-2009, 19:01
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הרסת לי את כל הכיף התכוונתי..."

מצד שני, מה הוא כבר עשה? כולה השתמט, קיבל פתאום המון כסף ממקורות מסתוריים במזרח אירופה (קלמנוביץ' הבא?) והרביץ לילד קטן. אבל זה לא חשוב, העיקר שהוא פטריוט, הוא לאומי, הוא נגד ערבים.

הרי ללאומיים האמיתיים לא משנות זוטות כאלה. הנה, גם בכנסת הזו, כמו בכנסת הקודמת, מפלגת השלטון הלאומית הגאה מונה בשורותיה נציג נכבד שמייצג את האינטרסים של משפחות הפשע. אבל מה זה משנה? הרי מה כבר עשו האלפרונים? גנבו קצת? גבו דמי חסות? זה לא פשע אמיתי! העיקר שהם פטריוטים ושהלב שלהם נמצא בצד הנכון - ימין.

ישן 25-05-2009, 19:10
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא יאמן , כמעט ונתפסת באמירת אמת.
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "מצד שני, מה הוא כבר עשה? כולה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
מצד שני, מה הוא כבר עשה? כולה השתמט, קיבל פתאום המון כסף ממקורות מסתוריים במזרח אירופה (קלמנוביץ' הבא?) והרביץ לילד קטן. אבל זה לא חשוב, העיקר שהוא פטריוט, הוא לאומי, הוא נגד ערבים.

הרי ללאומיים האמיתיים לא משנות זוטות כאלה. הנה, גם בכנסת הזו, כמו בכנסת הקודמת, מפלגת השלטון הלאומית הגאה מונה בשורותיה נציג נכבד שמייצג את האינטרסים של משפחות הפשע. אבל מה זה משנה? הרי מה כבר עשו האלפרונים? גנבו קצת? גבו דמי חסות? זה לא פשע אמיתי! העיקר שהם פטריוטים ושהלב שלהם נמצא בצד הנכון - ימין.

מה באמת ליברמן עשה? הוא לא השתמט, אין שום הוכחה שיש בעייה עם כסף שקיבל או לא קיבל ממזרח אירופה או מערבה. הוא הרביץ לילד קטן שתקף את בנו ולכן (בין היתר) הוא לא כוס התה שלי, אבל העיקר שאפשר לסלף.

גם מפלגת השלטון, כמובן שאינה מונה בשורותיה אף נציג שמייצג את האינטרסים של אף משפחת פשע. אלפרון לא יושב לא בכנסת הזו ולא בקודמת. אבל נושאים כמו אמירת אמת או התייחסות עניינית אף פעם לא היו גליק גדול בעולמם של שלומיסטים מובהקים.
ישן 25-05-2009, 19:39
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא יאמן , כמעט ונתפסת באמירת אמת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
מה באמת ליברמן עשה? הוא לא השתמט, אין שום הוכחה שיש בעייה עם כסף שקיבל או לא קיבל ממזרח אירופה או מערבה. הוא הרביץ לילד קטן שתקף את בנו ולכן (בין היתר) הוא לא כוס התה שלי, אבל העיקר שאפשר לסלף.

גם מפלגת השלטון, כמובן שאינה מונה בשורותיה אף נציג שמייצג את האינטרסים של אף משפחת פשע. אלפרון לא יושב לא בכנסת הזו ולא בקודמת. אבל נושאים כמו אמירת אמת או התייחסות עניינית אף פעם לא היו גליק גדול בעולמם של שלומיסטים מובהקים.

אתה כמובן צודק מבחינה עקרונית אבל מעניין אם היית סלחן כזה אם היה ליברמן חבר מר"צ למשל.

ישן 26-05-2009, 22:46
צלמית המשתמש של looklook

יש להפריד בין שני דברים. בין החוק ובין ליברמן
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "לא מלכודת ולא כפכפים, אם אכן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
לא מלכודת ולא כפכפים, אם אכן מישהו עובר על החוק יש רשויות שיטפלו,
אנחנו לא עוסקים במועמדותו של ליברמן למשרה זו או אחרת,
ההתקפות האישיות נועדו להסיט את העניין ולנסות לטרפד את המהלך.

הנדון הוא חוק נאמנות, בהתחשב במצבה של מדינת ישראל, ובהתנהגות
חלק מסויים באוכלוסיה שיצר את הדרישה לחוק נאמנות, מדובר במשהו בסיסי
ביותר, לא יתכן אזרחים שתומכים באוייב, מי בדיבורים ומי במעשים.

אין נאמנות אין אזרחות, אחלה חוק.

אין נאמנות אין אזרחות, זה אכן "אחלה חוק" כדבריך. אבל את אותה הצעת חוק יכול להציע גם מישהו אחר, אנחנו לא חייבים את ליברמן בכנסת בכלל בשביל להציע אותה.

ליברמן עצמו, לעומת זאת, הוא לא בהכרח "אחלה ח"כ" ויש סיכוי לא רע בכלל , שהוא , כקודמיו שרון ואולמרט יסייע לשמאל עם האיום המשפטי הראשון. לרוב שחיתות אישית הולכת טוב עם מחסור באידאולוגיה. ויש לציין שליברמן עצמו כבר סיפק חצי מההוכחה לכך כשתחזק את ממשלת אולמרט..
ישן 27-05-2009, 06:22
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "יש להפריד בין שני דברים. בין החוק ובין ליברמן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אין נאמנות אין אזרחות, זה אכן "אחלה חוק" כדבריך. אבל את אותה הצעת חוק יכול להציע גם מישהו אחר, אנחנו לא חייבים את ליברמן בכנסת בכלל בשביל להציע אותה.

ליברמן עצמו, לעומת זאת, הוא לא בהכרח "אחלה ח"כ" ויש סיכוי לא רע בכלל , שהוא , כקודמיו שרון ואולמרט יסייע לשמאל עם האיום המשפטי הראשון. לרוב שחיתות אישית הולכת טוב עם מחסור באידאולוגיה. ויש לציין שליברמן עצמו כבר סיפק חצי מההוכחה לכך כשתחזק את ממשלת אולמרט..

ושוב, תרשה לי להחזיר את הדיון למסלולו, "חוק נאמנות",
איננו עוסקים במי הציע את החוק, זה דיון נפרד.

חוק הנאמנות הוא תוצר המציאות, לצערי ישנם יותר מדי לא נאמנים הנהנים
ממנעמי המדינה ופרי עמלנו.
ישן 26-05-2009, 21:55
צלמית המשתמש של looklook

נו, אתה באמת לא חייב לומר אמת. גם ליצנות לשמה זה דבר מועיל :)
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "מוסא אלפרון חבר באיזו..."

ציטוט:
מוסא אלפרון חבר באיזו מפלגה?

החבר של אלפרון יושב באיזו מפלגה?

הבת של גבריאלי מפוקפק אחד ישבה באיזו מפלגה?

וברור שלא מצאו שום דבר חשוד בכסף שהופיע פתאום אצל ליברמן, וגם הבת שלו היא ילדת-פלא שעשתה מליונים מעבודות מזדמנות כסטודנטית. המשטרה סתם רודפת אותו - גם אולמרט אומר אותו דבר על עצמו והכסף שלו, אז כששני אנשים לאומיים כל כך מתלוננים על אותו דבר זה חייב להיות נכון.

אולמרט לאומי? כל כך? עד כדי נכונות לחלוקת ירושלים? לשתי מדינות? לגרוש יהודים. לאומי לעילא.

לעניין אלפרון, הוא בסך הכל חבר ליכוד שיכול להצביע לפריימריס, בזה מסתיימת השפעתו. אתה כנראה התבלבלת וחשבת שבבחירות בוחרים את חברי המרכז לכנסת. אולי כדאי שתערוך הכרות עם המושג חברי כנסת. רמז : הפושעים המורשעים יושבים במפלגת השמאל אצל הציפור.

אגב, מה תעשה עם האח אלפרון השני, זה שחבר בעבודה? אני ממש סקרן לגלות איך תתפתל בעניין זה. (עריכה: כל משפחת אלפרון למעט מוסא הם שמאלנים חברי עבודה משכבר הימים)
http://news.walla.co.il/?w=//324096
לגבי ההבדל בין אולמרט וליברמן, הרי שהוא במספר הפרשיות - אין ספק שאולמרט, כמו שרון קודמו, הוא מניפולטור חסר אידאולוגיה שבא לפוליטיקה כדי לעשות רווח אישי ועבר לשמאל ברגע שזה השתלם לו. לאולמרט היו כל כך הרבה פרשיות שתועדו בעיתונות לפרטי פרטים (כולל דברים שהוא עצמו הודה בהם, כולל "הנחות" על דירות שהן עובדה) שאי אפשר לומר עליו שהוא חף מפשע.
לליברמן בינתיים יש פרשייה אחת שנחקרת כבר עשור ללא הועיל. הוא לא כוס התה שלי ומכיוון שעשה עסקים עם מרטין שלאף הוא פסול להצבעה מבחינתי , אבל בכל זאת ארכי נוכל הוא לא.

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 26-05-2009 בשעה 22:04. סיבה: עריכה: לא אח אחד חבר עבודה - כל המשפחה :)
ישן 26-05-2009, 22:50
צלמית המשתמש של looklook

עכשיו אולמרט הוא כבר לאומן? כמו לה פן.
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "אני גם לא מצביע לעבודה, וברק..."

ציטוט:
אני גם לא מצביע לעבודה, וברק אף הוא בחש בגנגסטרים. שלא לדבר על החברים של מרציאנו.

ועדיין, בליכוד ענבל גבריאלי יצגה את האינטרסים של הגנגסטרים אז, וכרמל שאמה שרכב על גב האלפרון יעשה זאת היום.

ולאולמרט קרה מה שקרה לשרון - לאומן היה ונשאר, אבל רק אחרי שירק על מאמיניו כדי להציל את עורו הם נזכרו פתאום שהוא מושחת.

אולמרט הוא שמאל קיצוני וחוץ מזה שאתה קורא לו לאומן, אין בדל הוכחה לכך שהוא אפילו סתם "לאומי" או שמאלני מתון. (מהסוג שמתעסק בסוציאליזם ואחוות עמים)

ברור לי שאתה לא מצביע לעבודה, אלא למרצ או לחד"ש או למפלגה לא ציונית אחרת. בכל זאת, הוכחתי לך שהפושעים הם בימין.

כשמכניסים למעלה מ - 20 ח"כים לכנסת, מצליח להסתנן שמה איזה שאמה אחד. אצל שלשת הח"כים שלכם, או אצל הארבעה של חד"ש אכן אין חשש כזה. (אם נתעלם מהסיפורים על זהבה גלאון, שבדיוק כמו שאמה גם היא לא הורשעה בדבר)
ישן 27-05-2009, 10:42
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
נראה אותך גבר גבר כאשר יחזירו אותך לרשות הפלסטינית משמיע שם את אותן זעקות שבר!
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "תדפיס ותשמור. כשליברמן יחליט..."

ציטוט:
תדפיס ותשמור. כשליברמן יחליט לעשות את מעשה האריה הלאומי הגדול שרון שהשתין על תומכיו כדי להתאתרג, יהיה נורא מצחיק להיזכר בכתרים שקשרו לו.

נאמנות אינה רק נאמנות לסמלים היחודיים של אותה מדינה. נאמנות היא גם נטילת אחריות לגבי שיתוף פעיל בחיי הקהיליה באותה מדינה בה אתם חיים.

אף אחד לא דורש מכם להתנדב לצה"ל ומן הסתם גם צה"ל היה מוותר על שרותכם. למרות שישנם כאלה שמאמינים בתרומה לצה'ל.

אני מניח שאתם מפחדים להביע נאמנות לאותה מדינה שבה אתם חיים, כיוון שההבעת הנאמנות תחייב אותם להפוך לאזרחים מועילים מן השורה .ולשיטתכם, למשתפי פעולה עם "האוייב והכובש הציוני".

איזו בעייה יש לכל הצעירים והצעירות שלכם להתגייס לשרות לאומי לתרום לרווחה של המקום בו אתם חיים?
האם יש בעייה עם צעירות ערביות לשרת כאחיות?
לצעירים לשרת ככוח עזר בבית חולים?

ישנם עוד עשרות גופים לא "נגועים בציונות" שבהם ניתן לעשות שרות לאומי או מסגרת מחייבת אחרת.

מישהו היה צריך לקום ולומר לכם באופן הברור ביותר, עד כאן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:13

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר