לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2009, 17:21
צלמית המשתמש של speak
  משתמש זכר speak speak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי speak שמתחילה ב "בדיחה שאני המצאתי =)"

ועכשיו בדיחה קצת יותר מצחיקה (שלא אני המצאתי)

אדם נכנס למסעדה כשלצידו יען בוגר. הוא מתיישב ומלצרית ניגשת אליו לקבל הזמנה. "אני רוצה המבורגר, צ'יפס וקולה", אומר האיש ופונה ליען: "מה בשבילך?" "אני אקח אותו דבר" אומר היען.
כעבור זמן מה מביאה להם המלצרית את המנות. "זה יעלה 66.4 ש"ח". האיש מכניס יד לכיסו ומושיט לה את הסכום המדויק.

למחרת שוב נכנסים האיש והיען למסעדה והאיש אומר "אני רוצה המבורגר, צ'יפס וקולה". היען אומר "בשבילי אותו דבר". ושוב, בעת התשלום האיש מכניס יד לכיסו ושולף משם את הסכום המדויק. העניין הופך לשגרה, עד שערב אחד נכנסים השניים למסעדה.

"כרגיל?" שואלת המלצרית. "לא," אומר האיש "היום יום שישי. לכן אבקש סטייק, תפוח אדמה אפוי וסלט". "אותו דבר בשבילי" אומר היען. כעבור זמן מה חוזרת המלצרית עם המנות ועם החשבון " 186.73 ש"ח". שוב שולח האיש יד לכיסו ושולף את הסכום המדויק.

המלצרית לא יכולה להתאפק יותר "סליחה, אדוני, איך אתה מצליח תמיד להוציא את הסכום המדויק? "ובכן," משיב האיש "לפני מספר שנים מצאתי מנורה עתיקה. שפשפתי אותה והופיע שד שהציע להגשים לי שתי משאלות.
המשאלה הראשונה שלי הייתה שבכל פעם שאצטרך לשלם עבור דבר מה, רק אכניס את היד לכיסי והסכום המתאים יהיה שם".
"זה מבריק!" התלהבה המלצרית. "רוב האנשים היו מבקשים מיליון דולר או משהו כזה. אבל אתה תמיד תהיה עשיר מספיק לכל מה שתרצה כל ימי חייך!"
"נכון", ענה האיש, "אם זה קרטון חלב ואם זה רולס רויס - הסכום הנדרש תמיד יהיה שם".

"רק עוד דבר אחד," ביקשה המלצרית, "מה העניין עם היען?" נאנח האיש: "המשאלה השניה שלי הייתה פרגית גבוהה עם רגליים ארוכות שתמיד תסכים לכל מה שאומר".
ושני משפטים "טוב לבד" ו"מוות למי שעוזב". (יוני בלוך-סיבה לעזוב)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2009, 20:47
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
מום זה דבר מצחיק?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי speak שמתחילה ב "בדיחה שאני המצאתי =)"

אוקי גם אני אשלוף משהו מהמותן:

מנהלת בכירה פוטרה מעבודתה, ובמסגרת הנסיונות למצוא מקום תעסוקה חדש, התייצבה לראיון עבודה בתאגיד ענק.
עם הגעתה, נכנסה לאחד מארבעה בנייני משרדים השייכים לחברה, פנתה לעבר אחת מארבע המעליות באותו בניין ועלתה לקומה בה יערך הראיון.
לאחר המתנה ממושכת, נכנסה לאולם הדיונים בה חיכו לה ארבעה מנהלים, היא התיישבה מולם והראיון החל.

פנה אליה המנהל הראשון ואמר: הכל אצלי בסדר גמור כיום, אבל לפני הניתוח המהפכני הייתי עיוור והתרגלתי למשש פנים של אנשים כדי לעמוד על טיבם, האם אוכל למשש את פנייך?
- אני לא רואה בזה כל פסול, אמרה המועמדת.

מנהל ב' הודה כי אמנם כעת הוא חירש אך היה רגיל לשפוט נשים לפי שירתן ותנועותיהן ולכן ביקש שתעלה על כסא ותשיר פזמון קצר משיר שתבחר.
- אני לא רואה בזה כל פסול, אמרה המועמדת.

לאחר הריקוד, פנה אליה מנהל ג' ואמר: איבדתי את חוש הטעם אך בהיותי שף לשעבר, אשמח לדעת, האם את מבשלת?
- בהחלט, ואשמח לבשל עבור העובדים באירועים מיוחדים.

התבוננה המועמדת לכסא הרביעי ואמרה: אני שמחה לראות שיש אישה בהנהלת החברה, מה אוכל לעשות עבורך?
אמנם אני אישה, אמרה המנהלת, אך דעי לך שעד 2007 הייתי נשיא ואני אשמח מאוד אם תתכבדי ו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:15

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר