לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2009, 17:55
  ariesfirst ariesfirst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.09
KSP - איך העכבר יכול להוריד הר - או במילים אחרות, לא ממליץ לקנות שם!!!

מקרה הזוי שקרה ב - KSP רמת גן.

לפני כשישה חודשים קניתי ב- KSP רמת גן מחשב desktop + מסך, מקלדת ועכבר בכ- 6000 ש"ח

אין מה להגיד המחירים שלהם מאוד תחרותיים. אבל מאידך ישלזכור שיש סיכוי שתצטרכו אותם גם אחרי המכירה, קרי במקום הכואב להם בשרות.

כחלק מהרכישה, רכשתי אצלהם גם עכבר לייזר של Logitech בכ – 100 ש"ח. העכבר התחיל להשתגע לפני כמה שבועות, דבר שהתבטא בכך שבכל חלון פעיל היה מתבצע scroll מעלה או מטה מבלי שארצה בכך בקצבים מסחררים. יש לציין שהעכבר לפעמים היה נרגע, כנראה מרוב עייפות, והבעיה הייתה נעלמת. אך די בטוח להעריך שהבעיה הייתה נוכחת בערך ב – 50%, שעה כן, שעה לא, שעה למה לא. מעצבן לאללה. לאחר שווידתי שהדרייברים מעודכנים והרצתי אנטיוירוס, ניסיתי עכבר ישן רגיל אחר (כן, שיש בו גם גלגל אמצאי ל – scroll) והבעיה נעלמה.

עכשיו רק נשאר ללכת ל KSP ולהחליף את העכבר שנמצא תחת אחריות לשנה. נראה פשוט? מסתבר שבכלל לא.

אני יודע שאנחנו לא בארה"ב ואין לצפות לשירות שהייתי מקבל שם. בארה"ב הייתי רק צריך להתקשר ל – Logitech והייתי מקבל ב- FedEx עכבר חדש תוך 5 ימים הכל בחינם והיו אומרים לי גם תודה שקנית אצלנו. וזה מנסיון אישי.

אבל בארצנו הים תיכונית זה בגדר חלום. עדיין, לתומתי ציפיתי שאם אבוא ל – KSP ואסביר להם את הבעיה, יחליפו לי את העכבר, ישלחו את העכבר הפגום ל – Logitech, אני אגיד תודה ובזה יסתיים הסיפור.

כשהגעתי ל – KSP רמת גן, מקום קניית העכבר, החל הסיפור הקפקאי. קודם כל אמרו לי "תודה שקנית אצלנו" – סתם... נראה לכם? בחור עם הבעה עגומה על פרצופו (כנראה בגלל שבאתי לשם שרות ולא לשם קנייה, או שפשוט בגלל שלא נתנו לו יום קודם או במהלך כל השנה האחרונה) בשם עידן איילון שכנראה יש לו תפקיד בכיר בכוח אמר לי שאפנה לטכנאי. הטכנאי שאחר כך אמר לי בשקט, שהוא סה"כ שכיר פה ועושה מה שעידן אומר לו חיבר את העכבר למערכת שלו לבדיקה. העכבר שכנראה נח מספיק בכמה ימים שהיה לי בתיק, לא הראה סימני שגעון באותו רגע. לאחר שהסברתי לטכנאי, הנראה לי כבן אדם השפוי היחידי במקום (כנראה עקב כך, הוא לא בתפקיד בכיר ב – KSP רמת גן) הציע שישאיר את העכבר לבדיקה בפעולה שוטפת רצופה על המערכת שלו. מה אעשה, אנחנו לא בארה"ב. כל עוד הטכנאי לא רואה את הבעיה – אין בעיה. הגיוני, לא? סתם בא לי אולי לבקר אותם. ומדוע שיאמינו לי שבאמת החלפתי עכבר והבעיה נעלמה? כנראה ב – KSP, אם באת לבקש שרות, אתה מוגדר כשקרן ונוכל עד שיוכח אחרת. OK, עכשיו ביקשו ממני לחתום על "פקודת עבודה", טופס רשמי של KSP בו מצויין שאין הם אחראים על אבוד של נתונים וכו'. דווקא כאן ב-"וכו'" התחיל להיוולד ההר מן העכבר.

בטופס מצויין שאני פוטר אותם מכל אחריות לתקינות העכבר, נקודה. כלאמר אם בזמן שהעכבר נמצא ב – KSP יפול עליו פטיש חמש קילו וירסק אותו – זו הבעיה שלי. כשביקשתי מעידן אילון למחוק שורה זו, במיוחד כי לטענתו אין שום בעיה בעכבר והוא תקין לגמרי, הבחור איבד את כל שרידי תודעת שרות הלקוחות האדיב שלא היו לו מלכתחילה. הוא ניגש לטכנאי לקח ממנו את העכבר ואמר לי שהוא לא רוצה לטפל בי. כך כנראה מלמדים בקורס למנהלים בכירים ברשת KSP להתמודד עם לקוחות מתחכמים כמוני. כשאמרתי לעידן שהוא ישמע ממני בפורומים השונים, הוא אמר לי שרק אנסה, ושהוא יתבע אותי על הוצאות דיבה.

אז למען הסר כל ספק, הסיפור לעיל הוא בדוי לגמרי. כל קשר בין המאורעות, החברות והדמויות המופיעות בו הוא מקרי בלבד. ובאם באמת קיימת חברת KSP המוכרת מחשבים – אנא ראו בהמלצתי שבכותרת שלא לקנות שם כבעלת ערך בידורי בלבד.

בברכה,

אלכס

נערך לאחרונה ע"י ariesfirst בתאריך 15-07-2009 בשעה 17:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2009, 18:58
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ariesfirst שמתחילה ב "KSP - איך העכבר יכול להוריד הר - או במילים אחרות, לא ממליץ לקנות שם!!!"

אני קניתי מהם ראוטר ב-320 שקל
לאחר כמה ימים פגע ברק בעמוד חשמל מחוץ לביתי, כתוצאה מזה נשרף לי הראוטר
הלכתי ל-KSP וקיבלתי חדש על המקום והם בכלל לא בדקו לי אותו :x
אז לא יודע כנראה נפלת על חאפרים או שהסניף אצלכם לא כזה פופולארי
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 15-07-2009, 20:41

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "ברק פגע בעמוד *חשמל*, וכתוצאה..."

כן, מחוץ לביתי יש עמוד חשמל גדול מאוד, פגע בו ברק, והיה אור לבן מעוור ואז היה פיצוץ אדיר

הוא שרף עוד דברים בדרך
שרף את המודם
שרף לי את המחשב

אבל רק הראוטר מ-ksp אז זה היה הדבר הרלוונטי היחיד חחח

המזל האמיתי הוא שהכל היה חדש וקיבלתי הכל חדש
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 15-07-2009, 20:49

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "יש לך מזל שאתה חי, קודם כל...."

חברת חשמל שלחו לנו טופס והיינו צריכים לחכות 30 יום
אם אתה קונה חברת חשמל יחזירו לך אחר כך את הכסף

וכן קיבלתי נתב חדש, הוא פתח את הקופסא מולי, קופסא חדשה והביא לי את הנתב ולקח ממני את הנתב השרוף

בסוף חברת החשמל אמרה שזה לא אשמתם, אבל שתדע שחברת חשמל באו לתקן את העמוד ב-3 בלילה באמצע סופת גשמים אז מגיע להם קרדיט
בכל מקרה לא היה לי הפסד כספי ואף אחד לא נפגע בבריאות

ישן 15-07-2009, 20:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ariesfirst שמתחילה ב "KSP - איך העכבר יכול להוריד הר - או במילים אחרות, לא ממליץ לקנות שם!!!"

מה אתה רוצה? קנית ב k.s.p עכשיו אכלת אותה. היה ידוע מראש.
רשמתי כבר כמה ksp "אמינים" בעבר לפני שקנית אצלם את המחשב. הם רמאים ולא יותר מזה. הם נמצאים באותה קטגוריה של "נעה מחשבים" ושל שאר הרמאים נקודה.

אני לא יודע מי מהחנויות הללו יותר גרועה כבר, אך הרשימה של נעה ו ksp,ככגון אחרות אצלי בשחור ואני לא מתקרב אליהן יותר נקודה.

קניתם אצל ksp, נעה או חנויות באותה רשימה תשלמו את המחיר נקודה אם יש תקלה!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 16-07-2009, 19:42
  משתמש זכר חזי_פיפוש חזי_פיפוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל חזי_פיפוש
....

אני הגעתי לסניף בקרית ביאליק לא מזמן כדי לקנות כבל HDMI לאקסבוקס שלי. נדהמתי מכמה דברים ובאותו הזמן אמרתי לעצמי שאני חייב לרשום את זה בפורום, אז:

א. התור היה ענקי, וכשאני אומר ענקי אני מתכוון ל-2 אנשים בקבלה שכל אחד יושב מול זקן והנכד שלו, שמסבירים להם מההתחלה ועד הסוף איזה מחשב כדאי לקנות ומה הכוונה במונח "USB". דבר שגרם לי רק לחכות 40 דקות, בעמידה כמובן, שיהיו כיסאות? מה פתאום.

ב. מדובר במחסן לכל דבר, צפוף, שלא נדבר על ליטרים הזיעה שהשארתי שם עקב מחסור במיזוג, בנוסף לזה שאני חייל עם מדים שסותמים לך כל פתח אוויר אפשרי.

ג. אתם יודעים מה, עזבו את א' וב' - אחרי ששילמתי ובאתי לקחת את המוצר מהמחסן שלהם, נדהמתי לראות את העובד שם נותן לאותו הסבא והנכד שלו את החלקים שהזמינו, כשהמעבד מגיע ללא קופסא, פשוט נזרק בתוך הקופסא של הלוח אם, לאחר שהספיק המוכר באותה עמדה לשחק בו בידיו החשופות ללא כל הגנה. אם אני לא טועה, מדובר ברכיב רגיש, וחוץ מזה ממתי מביאים מוצרים שלא בקופסאתם? איך אני יודע שלא מדובר במוצר משומש יד שניה?
ישן 17-07-2009, 04:09
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...

אתה מתלונן על עכבר? חחח.

קניתי מהם 2 מחשבים, הראשון בזמנו עלה לי 5 וחצי (איזה 7 וחצי אחרי 2 מסכי LCD) והשני מחשב לאמא שלי, פשוט ב-1300 שקל, משהו כזה, סתם מחשב שיהיה אינטרנט לאמא.

המחשב הראשון הוא המחשב היקר, שנקנה לפני 3 וחצי שנים.
על ההתחלה הסידירום (הרגיל) לא עבד לי בכלל, והוא עלה לי 100 שקל, אז הלכתי אליהם, הם אמרו שאין בעיה והסידירום תקין, הוא כול כך תקין, שפרקתי אותו מהמחשב ועכשיו הוא בזבל.
אחרי זמן מה (ושאני אומר זמן מה, זה בערך חצי שנה) הצורב DVD התחיל לעשות בעיות, אני לא זוכר איזה חברה הוא, אבל הוא עלה יקר והיה חברה דיי טובה.
הלכתי אליהם, אבל הם? לא, הצורב תקין.
טוב, הצורב לא היה תקין כי הוא לרוב לא קרא דיסקים, אם הוא היה קורא הוא היה עובד, אבל לרוב הוא לא היה קורא.
אז הלכתי אליהם שוב, ולא, אין בעיה, צורב תקין.
עכשיו הוא תקין, בפח.

טוב, אלו דברים קטנים, אז קניתי צורב DVD אחר, אז אין לי סידירום (היום לא צריך את זה, אבל פעם היה צריך בערך, וגם שלמתי על זה כסף, למה זה לא יעבוד לי?)

ואז המסך ווייב-סוניק שעלה לי 1800 שקל התחיל לעשות בעיות, הלכתי ל-KSP ואצלהם הוא לא עשה בעיות, אבל במחשב שלי, של אמא שלי ושם חבר שלי הוא כן עשה בעיות!
ובאתי אלהם עם המחשב שלי, ועם המסך, ועם שנייהם, לא, עשו לי את המוות, לא החליפו לי מסך, התחלתי לתעצבן, הרי אני לא אבוא אליהם כמה פעמים בשבוע בשביל להתלונן על מסך טוב, אבל הם? לא, המסך תקין כי הוא לא רואה בעיה.
(הבעיה של המסך, ואחרי זה הוא רק החמיר)

לבסוף קניתי מסך 22 אינץ' של סמסונג, עלה לי 1500, קניתי גם מ-KSP כי הוא היה זול שם, אבל קניתי בידיעה שאם יקרה לו משהו, אני יכול לדבר לקירות, אבל הוא היה שם בין הזולים מהשאר, שוב הלכתי על הזול, עם שירות חרא.

פעם הבאה אני אחשוב פעמיים אם לקנות ב-KSP, כי שחלק מתקלקל, אין שום הבטחה שיסדרו, אפילו אם יש אחריות, פשוט בושה.

ישן 19-07-2009, 11:42
צלמית המשתמש של A_Netanel
  משתמש זכר A_Netanel A_Netanel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01

אני רוצה להוסיף מספר מילים על העניין.
להבדיל מהשירות שחברות כמו KSP ודומיהן מספקות לא חסרות חנויות שמספקות שירות מצויין.
במקרה אחי הזדקק למימוש אחריות על כרטיס מסך שנרכש לפני שלש שנים בהמלצתי בIQPC. הוא נפעם כל כך מהשירות שניתן לו שהוא היה חייב להתקשר אלי ולשבח את החנות.

הוא בא לקבל שירות על כרטיס GeForce 7600GS, ומייד במקום נתנו לו כרטיס Radeon 9500 GT כדי שלא יתקע בלי מחשב.
בנוסף הבטיחו לו לנסות לממש את האחריות מול שני יבואנים מכיוון שאחד החלקים היה חסר.

הבנאדם כל כך התלהב מהשירות שהחליט לקנות שם כרטיס רשת אלחוטי, למרות שהמחיר לא היה הזול ביותר.
אז אמרו לו שאם הוא לא בטוח לגבי הקליטה של הכרטיס בבית וכו' שיקח את הכרטיס לבדיקה כמה ימים ואם הכל בסדר שישלם רק אז...

ככה (!) צריך להראות שירות.

נ.ב.
כמובן שאין לי שום נגיעה פרטית בחנות IQPC.. אני בסך הכל עוד לקוח מרוצה שכבר שנים נהנה מהשירות שם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
Pinky: Ha ha ha ha, Troz!
Brain: What is troz?
Pinky: Why that's Zort in a mirror. Huh huh, Troz!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:29

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר