לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לכל אדם יש בעולם מישהו שנועד עבורו, צריך רק לחכות בסבלנות, וכשזה בא, יש ללכת אחר הלב- מיכל שלו, "שבועת רחל" חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > גאווה בלי דעה קדומה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2009, 08:22
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "מי אנחנו? אשכול הכרות"

ובכן, אני אעשה ספתח

שמי סיון, אני בת 27 מיקנעם עלית. עובדת כאשת QA וחיה בזוגיות חד מינית.
יצאתי מהארון בסביבות גיל 19, בזמן השירות הצבאי, שם פגשתי את בת הזוג הראשונה שלי, איתה הייתי בקשר קרוב לשנתיים. לאחר מכן הייתי עם מורן חצי שנה ונפרדנו, ואז הגיעה מערכת יחסים בת 5 שנים עם בת זוג, שלמדתי ממנה אמנם המון, אבל זה היה בעיקר מה לא לעשות ואיך לא לחיות. לקח לי חמש שנים לצאת ממערכת היחסים הזו, ואני מאושרת שזה קרה.
היום אני חיה עם מורן (כן, אותה מורן מהחצי שנה ההיא...). היא היתה החברה הטובה ביותר שלי משך כל השנים הללו, וזה היה טבעי מאוד שנהיה יחד (מעבר למשיכה המטורפת, כמובן). אנחנו מבינות אחת את השניה בלי מילים (למעשה אפשר לשתוק אצלנו בבית בכיף), נהנות מאותו הומור, משדרות על אותו גל ואוהבות פחות או יותר את אותם דברים (לכל אחת יש את תחומי הענין שלה, כמובן, אבל ניתן לומר בגדול שאנחנו באותה סביבה מבחינת ענין).

גרנו יחד כמעט שנה בדירה מזעזעת ביקנעם, חדר וחצי בקושי, צפוף ומגעיל, עם בעלי דירה מחרידים.
לפני חודשיים עברנו לגור בדירה חדשה, 2 חדרים אמנם אבל עצומה בגודלה, עם גינה ענקית ובית על העץ.

לפני שבוע חזרנו מהולנד, שם הצענו אחת לשניה נישואין (באופן הדדי!) ועכשיו אנחנו מאורסות החתונה צפויה להתקיים במאי 2010, עם כל הקרובים והחברים.

אצל שתינו המשפחות קיבלו את הזוגיות בינינו באופן מדהים. אני מרגישה אצלה בת בית וגם היא אצלי- כל שישי אנחנו אצל משפחה אחרת- שישי אחד אצל אמא שלי ושישי אחד אצל ההורים שלה, מה שלא קשה, כי כולנו גרים באותו רחוב

חזרה לפורום
ישן 20-10-2009, 08:20
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01

טוב, אז הנה גם אני כותב

גל, 32 מת"א.
אני עובד בחברת תוכנה, בתור חבר צוות בצוות שאחראי על הקשר בין הפיתוח לשטח. אנחנו מנהלים את תוכנית הבטא של החברה, מדריכים תומכים טכניים במקומות שונים בעולם, וגם מתערבים בטיפול בדברים שהתומכים לא מסתדרים איתם (לרוב באגים של ממש).
שעות פנאי אין לי יותר מידי זמן לצערי, אבל מעבר ל"רגילים" (לבלות עם חברים - סרטים וכאלה) אני מתעניין במדע: בעבר כתבתי כאן (בפורום מדע, שהייתי אחד ממנהליו למשך תקופה לא קצרה) ובבלוג, ואפילו קצת באחד מאתרי החדשות הגדולים. היום אני עדיין משתדל לקרא ולהתעדכן, אבל לא יותר. וכשיש זמן (וזה אומר "כמעט אף פעם" ), מתעסק טיפה גם בגרפיקה תלת מימדית.

קיבלתי את העובדה שאני הומו רק בגיל 28 (כמעט ב- 29) אחרי הכחשה רבת שנים. האדם הראשון שהעזתי לדבר על זה איתו, אגב, הוא אדם שהכרתי בפרש. בחור הומו שהיה אחד המנהלים באתר עוד מהקמתו (זה לא מישהו שאכפת לו שידעו כיום, ואין לו בעיה שאני אגיד מי, אבל בפורום זה בכל זאת לא נראה לי מתאים לכתוב בדיוק מי ) הוא ועוד שני חברים טובים שהכרתי פה גם כן (אחד מהם הומו) מאד עזרו לי בתהליך ובקבלה העצמית. כיום אני עדיין לא בזוגיות... אבל עובד על זה

ותמונה
זו האחרונה שלי, מלפני חודש (וכן. זו קבלת דרגה במילואים. אחותי אומרת שבגלל שעכשיו אני נגד זו דווקא הורדת דרגה... אבל נו... )
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ואם כבר דיברנו באשכול אחר על מצעד הגאווה, אז הנה תמונה שלי מהמצעד האחרון בת"א
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

חזרה לפורום
ישן 26-11-2009, 20:54
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "סליחה על השאלה המעט חטטנית,..."

אני רואה שלוקח לי הרבה זמן למצא את הזמן לכתוב, אז אני לפחות אענה, בשלב זה, על השאלות שלך כאן:

הרבה פעמים אומרים שאצל הומואים (ולהט"בים, באופן כללי) יש שלב של בלבול. הבלבול הוא לא במה שמרגישים. מה שמרגישים ברור מאד. הבלבול הוא בין מה שמרגישים למה שמצפים להרגיש. אז אצלי זה פשוט היה שידעתי מה אני מרגיש, והתכחשתי לזה. פשוט הדחקתי כל מחשבה וכל הרגשה שהתעוררה אצלי לגבי גברים. למעשה, במשך זמן רב מהחיים שלי החשבתי את עצמי לא-מיני (מי שלא נמשך לא לגברים ולא לנשים). את המשיכה לגברים הדחקתי, והמשיכה לנשים לא היתה קיימת באופן טבעי.
זה החזיק במשך די הרבה שנים. התגאיתי במשמעת עצמית אדירה, שרק היום אני מבין כמה משאבים נפשיים היא דרשה ממני.

גם כשהודיתי בפני עצמי שאני מרגיש משהו כלפי גברים, בשלבים מאוחרים יותר, המחשבות היו יותר בכיוון של "למה דווקא אני מרגיש את זה?". וגם אמרתי לעצמי שכל האנשים נמצאים על הסקאלה הזו בין הומו מוחלט לבין סטרייט מוחלט (ואף פעם לא ב"מוחלט" הזה), ובטח אמצא מתישהו את האשה ש"תעשה לי את זה". וכמובן שהמשכתי להלחם בכל מחשבה שקשורה למיניות גברית.

אלא שבמשך הזמן אני רואה חברים שלי, גם צעירים ממני, מתחתנים ומולידים ילדים. ולאט לאט התגבשה אצלי ההבנה שזה כנראה לא ישתנה. אף פעם לא ראיתי מישהי ש"עשתה לי את זה" (לא בסרטים, לא ברחוב ולא בשום מקום אחר). והבנתי שגם אם יש מישהי כזו, הסיכוי למצא אותה מאד קטן. וראיתי שכל מיני דברים שאני מנסה לא ממש עוזרים (וניסיתי כל מיני שטויות, שעליהן לא אפרט כאן, ולמזלי לא פגעו בי). כל זאת במקביל להתגבשות ההבנה שאין באמת סיבה רציונלית להתנגד לאהבה חד מינית.

היה לי מאד קשה עם ההבנה שזה לא ישתנה. אבל מכאן, מתחושת חוסר הברירה, הגיעה ההבנה שאני יכל להמשיך לחכות לניסים... או - כמה שזה נשמע קיטשי - פשוט להרשות לעצמי לאהוב.
ואז נפרץ הסכר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

חזרה לפורום
ישן 20-12-2009, 23:40
  רעות (לסבית:)) רעות (לסבית:)) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.09
שלום לכולן/ם

אז שלום לכולם!
אהבתי את היוזמה הברוכה, אז שנתחיל?...
אז שמי רעות ואני לסבית (מהיום שהבנתי שאני לסבית פשוט נהיה לי כיף להגיד את זה כל פעם מחדש )
בת 25 מאזור המרכז.
הסיפור שלי הוא די מצחיק ואירוני...
חייתי חיים "נורמליים" עד לפני שנה וחצי, לפני חמש שנים באה אליי אחת החברות הטובות (אנחנו קבוצה של חברי ילדות עד היום..) והודיעה שהיא לסבית. אני כמובן שסבלתי מהומופוביה קלה לא יכולתי לסבול את עצם המחשבה ואף סירבתי לדבר איתה בהתחלה, כמובן שלאחר זמן היחסים חזרו לשגרה ומיותר יהיה לציין שכיום היא עדיין החברה הכי טובה שלי ואף היועצת לענייני נשים .
לאחר מערכות יחסים מרובות עם גברים קרה לי מקרה מוזר, חזרנו אני וחברה מהעבודה מבילוי אליי הביתה (אז עוד הייתי במערכת יחסים עם גבר..) וברגע מוזר שכזה פשוט נישקתי אותה ומאז זאת היסטוריה! דרכינו נפרדו, אך כיום אני במערכת יחסים עם אישה נפלאה ומדהימה! פשוט חברה לחייים! שמחתי לקרוא על הבנות שמתחתנות!!! זה מרגש כל פעם מחדש לשמוע שעוד זוג ועוד זוג מתחתן! אני שפית פרטית ובעלת חברת קייטרינג במקצועי אשמח לעזור לכן ולסייע ככל שאוכל!
אז למרות שהיציאה לא הייתה הכי קלה מול ההורים (בעיקר מול אימא) עברתי את זה והיום אני המאושרת שבאדם, אני מרגישה כאילו קיבלתי אותי האמיתית במתנה. ולא את אותה אני שציפו ממני להיות...

נערך לאחרונה ע"י רעות (לסבית:)) בתאריך 20-12-2009 בשעה 23:49.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר