לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2009, 10:43
  Caribbean Caribbean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.04
המתנחלים הם סכנה קיומית למדינת ישראל

[font='Arial','sans-serif'][/font]
[font='Arial','sans-serif']המתנחלים הם קבוצה לא מבוטלת בחברה הישראלית הן מבחינת גודלה והן מבחינת כוחה והשפעתה, והם פועלים כנגד האינטרסים של המדינה ממניעים של פנדמנטליזם דתי .[/font]

[font='Arial','sans-serif']נכון שכלפי חוץ הם מנסים להסביר את עמדתם בנימוקים רציונליים על מנת לקבל אהדה מהציבור הרחב, אך הם עצמם לעולם ידבקו בדעותיהם שמקורן הוא כאמור באמונה עמוקה ולא ברציונל.[/font]

[font='Arial','sans-serif']הדבר מביא לכך שהם למעשה אינם מקבלים על עצמם את עולה של הדמוקרטיה, הם מרשים לעצמם לעבור על החוק בצורה פרועה, לפעול נגד רשויות המדינה כולל הצבא והמשטרה, לפעול באלימות, ואף לבצע מעשי טרור כלפי ערבים ויהודים כאחד .[/font]

[font='Arial','sans-serif']המתנחלים הם גם האחראים לטראומה הגדולה בתולדות מדינת ישראל-רצח ראש ממשלה. אז אולי הרוצח היה "עשב שוטה" אך הוא צמח בקרקע הפוריה שהמתנחלים הכינו אז ואף יכינו בעתיד אם יהיה ראש ממשלה שלא ירקוד לצלילי החליל שלהם.[/font]

[font='Arial','sans-serif']הם גם מרשים לעצמם היום להפיץ תאוריות קונספירציה שונות המטות את האשם מהם לגורמים אחרים ובראשם מי-שמעון פרס.[/font]

[font='Arial','sans-serif']בעוורונם הם גורמים לפילוג ודמורליזציה בעם ישראל תוך שהם אינם בוחלים בפריטה על הנימים העדינים ביותר הקשורים בתודעה הלאומית שלנו-ראה שימוש בטלאי הכתום.[/font]

[font='Arial','sans-serif']לאחרונה הם החלו לפעול גם בתוך שורות הצבא כשחיילים השייכים לציבור שלהם קוראים קריאות בפורומים ציבוריים להפר פקודות של הצבא-מכאן הדרך להתפוררות הצבא והמדינה קצרה ביותר וצר לי שתגובת הרמטכל לפעולות אלו היתה רכרוכית.[/font]

[font='Arial','sans-serif']חיילים אלו היה צריך לגרש מהצבא ולהעמידם לדין בגין נסיון להמרדה.[/font]

[font='Arial','sans-serif']קאנט אמר שבמקום שיש אמונה אין דעת. קבוצות הפועלות ממניעים אידיאולוגיים גרידא עשויות לגרום לנזקים משמעותיים לעצמן ולסביבתן שכן הרציונל הוא כלל אינו שיקול במעשיהן.[/font]

[font='Arial','sans-serif']ישנן קבוצות נוספות כאלו במדינת ישראל שהבולטת שבהן היא החרדים-גם הם מהווים צרה צרורה שביום מן הימים המדינה תצטרך להתמודד איתה.[/font]

[font='Arial','sans-serif']אך הצורך הדחוף יותר היום הוא ההתמודדות עם המתנחלים. קשה לי לאמר מה הפתרון. איכשהו הם צריכים להבין שמה שהם עושים זה לא משחק ולישראל במצבה הנוכחי אין את הפריבילגיה להתמודד עם מרד יהודי בכל קנה מידה שלא יהיה.[/font]

[font='Arial','sans-serif']ישראל צריכה היום להתכנס פנימה, הן מבחינת איחוד השורות והן מבחינת השמירה על גבולות המדינה, שכן האתגרים שיוצבו לפתחה בעתיד הקרוב יהיו מהקשים שהיו אי פעם.[/font]

[font='Arial','sans-serif']זה זמן שבו המתנחלים צריכים לשים בצד את פעילותם החתרנית כנגד הממשלה ולהתאחד עם שאר עם ישראל וממשלת ישראל נוכח המשברים הקרובים שיגיעו, גם אם הדבר כרוך במחילה על עקרונותיהם של המתנחלים החקוקים בסלע אמונתם.[/font]

[font='Arial','sans-serif']קיום מדינת ישראל אינו ברור מאליו והדבר נכון היום יותר מאי פעם. וללא מדינת ישראל-לא יהיו גם התנחלויות ולא יהיו מתנחלים.[/font]

[font='Arial','sans-serif']לכל הקוראים שדברים אלו קוממו אותם- בשאלות רבות דעותי מתאימות לימין קיצוני-ועל כך בפרק הבא.[/font]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2009, 13:37
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Caribbean שמתחילה ב "זה נכון שעדיף היה בלי חבורות הבוגדים הסהרוריים הללו"

הנזק שארגוני "זכויות אדם" וארגוני שמאל קיצוני גורמים הוא נזק שאת הממדים שלו נוכל לאמוד לא עכשיו, אלא
כשנאבד את הריבונות. הם משמשים כאן כסוכן זר של ממשלים לא אוהדים ופועלים ללא לאות לחתור תחת ריבונות
המדינה. הם לא מסוגלים לקבל את העובדה שבדמוקרטיה הם לפעמים בצד המפסיד, ולקבל את זה שהבחירות הביאו
דרך שונה.
ה"מתנחלים" (שהם ממש אבל ממש לא מקשה אחת) הם אנשים. כמוך וכמוני - עובדים, לומדים, מקימים משפחות
ובמקרה או לא במקרה גרים באיזור מסויים בארץ. מיעוטם קיצוניים, חלקם מתונים, חלקם דתיים וחלקם חילונים
ממש כמו בכלל החברה הישראלית. אתה חושב שהם גורמים נזק? הם חושבים שהם מצילים את המדינה. ונחש
מה? ה"צד" שלהם (הימין) ניצח בבחירות האחרונות.... ולא בהפרש קטן... מה זה אומר לך?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 02-12-2009, 11:40
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הכללות לעולם אינן ראויות ומעוותות מצב קיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Caribbean שמתחילה ב "המתנחלים הם סכנה קיומית למדינת ישראל"

אכן קיימות התנחלויות ומתנחלים, העשויים להוות אסון למדינת ישראל ולקיומה.
אבל מרבית המתנחלים הם אנשים מן השורה, חלקם עושים זאת מתוך מחשבה מוטעית, שבכך יצילו את המדינה וחלקם בה לשם על מנת לשפר רמת חיים ולהשיג מה שנבצר להם להשיג בתוככי מדינת ישראל.

הבה שלא נשכח, שמרבית המתנחלים וההתנחלויות הגדולות הוקמו ואוכלסו ע"י כל ממשלות ישראל, ללא יוצא מן הכלל. באותו אופן, שמתוך שיקול לא נכון שנעשה בהקמתן של התנחלויות, ניתן היום, לאחר שהמציאות טופחת על פנינו, להסיר את אלו הפוגעות בהסדרים, שיבטיחו קיומה של מדינת ישראל.
ישן 02-12-2009, 11:53
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
בושה וחרפה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Caribbean שמתחילה ב "המתנחלים הם סכנה קיומית למדינת ישראל"

המתנחלים הם אלו שסופגים את האש כדי שאתה וכמותך לא תיפגעו מהטרור בזמן אכילת השרימפס והקוויאר ברמת אביב.
כן, אם אתה מכליל אז גם לי מותר
המתנחלים יושבים ביו"ש עפ"י החלטות ממשלה
פנדמנטליזם דתי? בפעם האחרונה שהייתי באריאל ואלפי מנשה היו שם לא מעט חילונים
ואני באמת לא אומר סתם. יש לי שם קרובי משפחה.
נמשיך עוד? מגורשי אלי סיני ושאר ישובי עזה ששוכנו שם לאחר שפונו מימית
גם הם פועלים מפנדמנטליזם דתי?
כרגע המציאות מראה שהם כוח הספיגה שלנו
בהם לרוב יורים בכבישים,אל הישובים שלהם חודרים ראשונים כי הכי קל
אבוי לנו אם היו נשברים ועוזבים
כי אז הטרור היה מגיע עמוק לתוך ת"א

ישן 02-12-2009, 12:17
  BigSmoke BigSmoke אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.09
אני לא חובב התנחלויות, אבל יש גבול

1. המתנחלים לא אחראים על שום טראומה בחברה הישראלית, על אחת כמה וכמה לא על רצח יצחק רבין ז"ל. האחריות על רצח יצחק רבין נופלת בראש ובראשונה על יגאל עמיר והמעורבים באירוע. אחריות משנית יש על המתנחלים כמו גם עלי ועליך, על כך שהיינו שם ולא עשינו דבר כדי למנוע את זה.

2. תאוריות הקונספירציה אינם קשורות למתנחלים. הם קשורות לגורמים בודדים בימין. תאוריות קונספירציה יש גם אצל גורמים בשמאל והאשכול שלך כאן הוא קונספירציה אחת גדולה על פעילות המתנחלים במדינת ישראל.

3. "הטלאי הכתום" - עוד דוגמא לקונספירציה ועלילה. השימוש בסרט כתום הוא לאות הזדהות עם מאבקם כנגד ההתנתקות, מאבק שהיה זכותם וחובתם המוסרית, גם אם אני ואתה חושבים שההתנתקות היתה מהלך נכון.
ישן 02-12-2009, 21:16
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Caribbean שמתחילה ב "אין כאן שום שנאה"

אתה טוען שאין שנאה - מהדברים שכתבת עולה ניחוח אחר לחלוטין....
אני חושבת שמפעל ההתנחלות מקורו בטעות היסטורית (של מפא"י, אגב...) ועדיין - אני לא חושבת שה"מתנחלים"
מסכנים את קיומה של מדינת ישראל. להיפך.
מה שכן, אני חושבת שקיצוניים משני הצדדים מהווים סכנה למדינה, כל אחד מסיבות אחרות.
אתה, מתוך שינאה או חוסר בידע ונתונים, או מתוך דקלום של סיסמאות שחוקות עד לזרא, מכליל, מכפיש ועושה
עוול לציבור ענק ואיכותי.
לי לעומתך - יש בעיה עם מפעל ההתנחלות, אך ממש אין לי בעיה עם האנשים. מפעל ההתנחלות, בעידודן של
ממשלות ישראל לדורותיהן, יצר עובדות בשטח, שמקשות על הפרדה ביננו לבין הפלסטינים. עם זאת, אין לי ספק
שפינוי נוסף לא יצא לפועל בטווח הנראה לעין, ולו בגלל לקחי פינוי עזה (ועוד כמה סיבות...).
האנשים? אנשים נפלאים, פטריוטים וחדורי ציונות. כמו בכל חברה - גם בהם יש יוצאי דופן, אבל להשליך
מיוצאי הדופן על הכלל זה עוול גדול.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 02-12-2009, 22:08
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אתה טוען שאין שנאה - מהדברים..."

הפרדה היא בעיקרה סיסמא ריקה, כל עוד היא מתעלמת מהמיעוט הערבי הגדול (מעל 20%), אזרחי המדינה בתחומי הקו הירוק, שחלק לא מבוטל מהם מתקשה להזדהות עם מדינה יהודית וסביר שרבים ביניהם (לבטח הישרים מבין אלו שלא מסוגלים להשלים עם הזהות היהודית של המדינה...), היו נמנעים מהצהרת אמונים למדינה - לו נדרשו לכך כתנאי לאזרחות...
הפתרון הריאלי היחיד (שגם הוא לא בטווח הנראה לעין) הוא אזרחות של מדינות ערב השכנות לכל ערבי שמתקשה להשלים עם אזרחות במדינה יהודית וזאת בלי שיפגעו זכויות התושבות.

הגדרות והחומות (בעידן של רקטות ומרגמות) שכלל לא ניתנות לביצוע בשלמות, הן השקעה בזבזנית בלתי מוצדקת (ששוב מעשירה קבוצה מצומצמת של קבלנים ועוסקים), במדינה שלא מסוגלת להבטיח קיום בכבוד לענייה וטיפול נאות בקשישיה ובחוליה.

המתנחלים הם ממשיכי הדרך של הציונות השורשית והבסיסית של "עוד דונם ועוד עז" ואין הם שונים מאבות הציונות שבאו להתיישב באיזורי שממה וביצות וגם בקרב אוכלוסיה שברובה עויינת ומתנכלת.

כל עוד לא נקבעו גבולות המדינה, הרי שכל השטח שבשליטתה (גם באיזורים שלא הוכרזה בהם ריבונות רשמית) הוא נחלת אבות שפתוחה לדיון במידה שווה (עד כמה שיש מקום לכך...). ההבחנה המלאכותית והבידול של שטחים מ- 48 ומ-67 היא מיותרת ומכוונת בעיקר להטמעת סיסמאות "הכיבוש" מצד מאמיני "דת השלום"...

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

נערך לאחרונה ע"י ichpatli בתאריך 02-12-2009 בשעה 22:16.
ישן 02-12-2009, 22:27
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "[b]הפרדה[/b] היא בעיקרה סיסמא..."

בעיקרון אתה צודק (רק היום ניהלתי דיון בעניין עם שותפי למשרד ). הבעיה איננה ר-ק הפלסטינים ביהודה ושומרון, אלא גם הפלסטינים אזרחי ישראל.
אני חייבת לומר שאני לא רואה כיום פתרון ריאלי משום כיוון. ה-טעות ההיסטורית מבחינתי היא המשך השליטה ביו"ש לאחר שנכבשו מירדן ב-67.
ציטוט:
המתנחלים הם ממשיכי הדרך של הציונות השורשית והבסיסית של "עוד דונם ועוד עז" ואין הם שונים מאבות הציונות שבאו להתיישב באיזורי שממה וביצות וגם בקרב אוכלוסיה שברובה עויינת ומתנכלת.

מסכימה לחלוטין. והייתי שמחה לראות תנועות התיישבות דומות גם בנגב והגליל אותם אנו אט-אט מאבדים דמוגרפית.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 02-12-2009, 23:02
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "בעיקרון אתה צודק (רק היום..."

נראה שאנו מסכימים בכל!!! כמעט(...) - למעט המשפט: "ה-טעות ההיסטורית מבחינתי היא המשך השליטה ביו"ש לאחר שנכבשו מירדן ב-67".
המשך השליטה באיו"ש לאחר שחרורם במלחמת מגן, מול תוקפנות הממלכה ההאשמית הפלשתינית (לאחר כל האזהרות לחוסיין שלא להצטרף), אינו מהווה טעות הסטורית - למול הלאווים של חרטום והיעדר פרטנר רציני שנכון לפשרה סבירה (בדומה להיעדר פרטנר כזה כל השנים, כולל ימים אלו ממש!), היה זה אך טבעי ומתבקש להתיישב בחבלי מולדת ששוחררו לפני 42 שנים, שרק מגבלות כוחנו במלחמת המגן של 9 - 48, הותירום תחת כיבוש ערבי במשך 18 שנים. סירוב הערבים לתוכנית החלוקה ותבוסותיהם במתקפותיהם למחיקת המדינה היהודית, נותנים לנו צידוק מלא להפסיק לחפש לרצות ולקבוע נורמות יחודיות שלא יושמו בשום מקום בעולם, לפיוס התוקפן ולהוספת מדינה ושטחים למרחב הערבי העצום, שפוצל למדינות רבות, עם התפנות האימפריאליזם האירופאי מהאיזור.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 03-12-2009, 05:42
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
ידידי, אתה לכאורה מתעלם מהיותנו קטנים, , חלשים, ישראלים, יהודים
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "נראה שאנו מסכימים בכל!!!..."

נכון, לא אנחנו התחלנו במלחמת החורמה הזאת בין הערבים לישראל. עוד טרם 48' לא קיבלו את
שהותנו בארץ. את הכרזת המדינה עשינו תוך קרבות עקובים מדם.

אני לא יודע לומר אם צירוף הגדה המערבית הייתה טעות. קשה מאוד לדעת "מה היה קורה אילו".
אני יודע שלמשל את רצועת-עזה יכולנו בשקט להחזיר למצרים. בגין בזמנו, חשב שבאמת מדובר
בהישג, ש"הצלחנו להשאיר את עזה אצלנו". בסופו של דבר הסתבר כי סאדאת היה החכם מבין
השניים.

כפי שטענתי תחילה - אנחנו לא בריטניה או ארצות הברית, או ברית המועצות מאידך. הנה, אנחנו
כיום שולטים בשטחים האלה אך אני מאמין (לא כי זהו רצוני) כי בסופו של דבר הם יוחזרו, או לפחות
רובם - קיים עולם מעבר לגבולותינו, מעבר לים. אנחנו לא לבד, וגם לא מהאהודים שבעמים.

הנה, ממשלת ימין, שאי אפשר לפקפק בדעותיה - מקפיאה בלית ברירה את מפעל הבנייה בהתנחלויות.
לא מרצון, מהכרח. בדיון שהיה לי עם ערבייה מחו"ל היא אמררה לי: לא תמיד אלוהים יהיה אתכם,
תוך שהיא מתכוונת לארצות-הברית.

וראה איזה פלא - עלה באימפריה הגדולה נשיא פרו-ערבים, מאוד לא סימפטי ולא תומך בישראל. איראן
מתחמשת, צוחקת על אובאמה, מתגרה ואומרת שתבנה עוד ועוד מתקנים גרעיניים, צפון קוריאה מבצעת
ניסויים גרעיניים, מתעלמת מאזהרותיה של וושינגטון - ואובאמה - הוא דואג שישראל בונה כמה בניינים
בהתנחלויות.

אתה מבין? אנחנו ישראל. אפילו איראן עומדת מול ארצות הברית ושאר העולם החופשי ואומרת "לא".
אנחנו, אנחנו רק ישראל.

ישן 03-12-2009, 06:30
  Caribbean Caribbean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.04
אם יחליטו לפנות את כל ההתנחלויות
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אתה טוען שאין שנאה - מהדברים..."

למעט גושי ההתנחלות הגדולים, כמה מהמתנחלים יתנגדו לכך בכח? הרוב או המיעוט?

אפשר לקבל מושג לכך אם נזכר בארועי גוש קטיף, שם במקום לאמר תודה שמפנים אותם עם פיצויים מהמקום הנורא הזה בו הם מסכנים את חייהם וחיי ילדיהם מדי יום, שאין להם מה לחפש שם, זו לא ארץ ישראל ההסטורית, והם מאלצים אוגדה לשמור עליהם עם הוצאות של 2 מיליארד שקל בשנה,

במקום זה הם התסיסו מדינה שלמה, עטו טלאים כתומים, פילגו את העם ויצרו דמורליזציה חמורה שעד היום הם ממשיכים איתה עם התייחסותם למקרה, התנגדו באלימות לכוחות הבטחון והקשו עליהם כמה שאפשר

וזה לא היה מיעוט זה היה רובם ככולם עם גיבוי מכל ציבור המתנחלים (שחלקם אף היה מסייע אלאמלא מנעו מהם זאת)

ושלא יספרו סיפורים דוגמת "פינו אותם מהבית" וכו - בית שבו נופלים טילים כל יום ובדרך אליו יורים אלייך ואתה מסכן בו את הילדים - הוא לא בית. החיים חשובים יותר מהאדמה, אך לא אצל אלו ששטופים אמונה
ישן 03-12-2009, 07:31
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Caribbean שמתחילה ב "אם יחליטו לפנות את כל ההתנחלויות"

אז עכשיו אנחנו מדברים על "מה יהיה אילו"? או על הגדרת בית באשר הוא? יש לי קרובים, בקיבוץ בעוטף עזה,
שחטפו לא מעט טילים. זה עושה את הבית שלהם פחות בית?
ולגבי הפינוי - רובו היה נטול כל אלימות. הנפנוף בטלאים הכתומים (פרובוקציה של משפחה אחת, שמגעילה ככל
שתהיה נופחה למימדים היסטריים) והאלימות שאתה מדבר עליה היו מיעוט שבמיעוט. אנשים פונו מבתיהם אל אתרי
בתים מקרטון. להזכירך - הם עדיין גרים בהם. רובם עדיין לא גר במבני קבע. (אתה מוזמן לחפש בפורום
סקופים אשכול של אורי מימי "עופרת יצוקה" על הביקור שלנו בניצן)
יש לי משפחה ממפוני גוש קטיף. הם אמנם התנגדו לכל המהלך, אך בבוא יום הפינוי - בכו, והלכו משם ללא
אלימות ופרובוקציות. כמו מרבית האנשים בגוש. המשפחה שלי סיימה רק לפני מס' חודשים את בניית בית הקבע
שלהם. ואתה מדבר על פיצויים? משפחות התפרקו, אנשים איבדו את פרנסתם, מקרי התאבדות - כל אלה לא מזיזים
לך. מבחינתך עושה רושם שהאויב הוא אחיך במקום אויב חיצוני...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 03-12-2009, 06:17

השנאה ניגרת מפיך

יתכן כי אחרים לא שמו לב לזה או אולי התעלמו, אך אתה הזכרת "עוד קבוצות מסוכנות" וציינת רק את החרדים.
היכול להיות שאתה מכוון ספציפית לסוג מאוד מסויים של אוכלוסיה? שים לב, את השתי הקבוצות כינית ב-ה' הידיעה.
הכללת פה מאות אלפי ישראלים כחלק מקונספירציה להשגת מטרותיהם.

אחזור עבורך קצת על היסטוריה ועובדות: ממשלות ישראל, החל מהמערך - הן ששלחו את המתיישבים הראשונים
ליישב את הארץ. רבים מהמתנחלים אינם דתיים. מדובר בחילוניים כשרים למהדרין, למשל אריאל, קידר, ואפילו גילה
(התנחלות שיש לגביה קונצנזוס מקצה לקצה בישראל).

המתיישבים לא צריכים להסביר את עמדתם בנימוקים כאלה ואחרים. העובדות בשטח עושות את זה מצויין. זעקו
נגד אוסלו - צדקו - קיבלנו בתמורה את אינתיפאדת אל-אקצא עם יותר מאלף הרוגים ישראלים. הנסיגה מלבנון,
היו נגד - שוב צדקו - ישראל ברחה אך נאלצה לחזור במלחמת לבנון השנייה. ההתנתקות - המתנחלים
היו נגד - צדקו - הובטח לנו שלא יימשך הירי וההתגרות - בפועל, נמשך ירי הרקטות - בסופו של דבר חזרנו עם
מבצע עופרת יצוקה. להמשיך?

להאשים את "המתנחלים" בפיגועי טרור, וברצח רבין זאת באמת שנאה. את מספר המחבלים היהודיים אני יכול
לספור על יד אחת, ועוד חלקם בהחלט לוקים בנפשם. רצח רבין הוא מעשה של אדם אחד. לא יכול להיות שתכפיש
אוכלוסיה שלמה שלא הייתה חלק מזה. הנה - ראש הממשלה הנוכחי, בנימין נתניהו, הוא היה אחד מהאנשים
שנאמו בעצרות ובהפגנות נגד רבין. גם שרון היה, גם רובי ריבלין וגם אחרים. האם הם מתנחלים גם?

את התופעה הזאת המכונה סרבנות המציאו בשמאל. היו מכתבים של חיילים המתנגדים לשרת בצבא. קיימים גם
היום ארגוני שמאל שמלמדים מלש"בים איך להוריד פרופיל כדי לחמוק משירות. אני כתבתי את זה בעבר ואני אחזור
על זה גם היום: סרבנות מפינוי יהודים אינה שוות ערך עבורי מסרבנות להילחם באויב. אני מתנגד לשתיהן אך
לא משווה בין השתיים - סרבנות שמאל היא בגידה לאור יום. היא הרבה יותר גרועה.

אתה מעז לדבר על פעילות חתרנית, כאשר ארגוני שמאל מקבלים מימון ישיר ממדינות באירופה כדי לפגוע בישראל
וכדי להכפיש אותה, את קציניה וחייליה בעולם. איך אתה מעז לצאת נגד אוכלוסיה של מלח הארץ, כשהצד השמאלי
במפה הוא הוא הבוגדני, הוא זה שמעביר מידע לארגונים לפלסטינים על חיילים, הוא זה שקורא להעמיד לדין את גיבורינו
על פשעי מלחמה - על זה שהם הגנו עלייך.

השמאל הוא שהביא את הברוך שישראל נמצאת בו היום, לא המתנחלים.
אתה, חוצפן זב חוטם מלכלך כל כל הרבה אנשים טובים בגלל בורות ושנאה.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 03-12-2009 בשעה 06:34.
ישן 03-12-2009, 08:52

לא ראיתי אותך יוצא נגד ארגוני שמאל, אבל כן ראיתי תשובה מגוחכת
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Caribbean שמתחילה ב "אם היית עוקב היית מוצא גם את דעתי על ארגוני השמאל"

בהודעתי כתבתי המון פרטים שלא התייחסת לאף אחד מהם. זה מראה או על זלזול או על חוסר יכולת
לענות. מוזר שאתה אומר שאני וחבריי השתמשנו באותה המילה - יש פה גם אנשי שמאל שתקפו את
דעותייך הנלוזות.

העובדות מאוד ברורות. הממשלות הן שהקימו את ההתנחלויות והן אלה שמפתחות אותן כיום. המתנחלים
הם אזרחים בדיוק כמוך וכמוני והם גרים בבתיהם. אם היו באים ואומרים להורייך לצאת מבתיהם והוא
לא שלהם - האם הם היו אומרים תודה ויוצאים או מתנגדים?

אפילו שרון אמר כי זכותם של מפוני גוש קטיף להתנגד באמצעים לא אלימים. למה מותר היה להתנגד?
כי אף אידיוט לא אמור לפנות את ביתו ולומר למפנים שאחר כך גם יהרסו את הבית עד יסוד - תודה.

ישן 03-12-2009, 21:46
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תגיד לי שאתה לא מת על אלה שממש חיים בסרט!
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מיד לאחר שאתה תשנה את הניק שלך ל"פרופ' מוריארטי"..."

אתה לא קולט את הטיפוס? אלה שמרגישים שהם חיים בסרט פעולה - שהם הגיבור שאף אחד לא מאמין לו, והנה כולנו השוטרים העלובים והטיפשים שרק מעכבים אותו, והוא מעליב אותנו, כאילו...

פעם שאלו את אורי אבנרי - אולי אביהם של הפנטזיונרים מן הסוג הזה (רק שהוא דמיין שהוא דמות על איזו בריקדה בפאריס, לא בסרט) מה יש לו להגיד על זה שמכרו ומיצבו מחדש את "כסית": האיש נתן מונולוג הזוי על איך זה שבתי הקפה מן הסוג הזה עוברים מן העולם, וכמה זה חבל כי בווינה ב 1910 היו יושבים טרוצקי ולנין בבתי קפה כאלה ומשם רצים להדפיס עיתון מחתרתי...

ישן 03-12-2009, 19:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
עוד אחד שבא להעלות גרה משל כאן האחו הפוליטי של רפי המחשבה

באופן כלל לא מפתיע דרכי המחשבה והפעולה שלך ושל שכניך הגרים עוד יותר שמאלה
מזכירים מאוד אלה של גנגסטרים. שילוב של תחושת צדקה עצמית חסרת מעצורים, עם עולם הזוי של דימויים ומשחקי כבוד, המנותקים מן ההוויה של האדם הרגיל.

קיומו של הגנגסטר אינו תלוי בנשקו ובכוח ההמון (שכן הוא מיעוט ולא חמוש במיוחד) אלא באימה שמטיל על סביבתו באמצעים של דבקות קיצונית בנשק העמדת הפנים.

הגנגסטר יבקש, תמיד אישית, מהסובבים לאמץ את חסותו ומי מהם שלא יעשה כן יזכה לתזכורות, כמו איזה חתול שחוט בתיק האוכל של הילד. בשלב הבא הוא יבוא ובחיוך ציני יגיד: אתה רואה? הייתה צריך לקבל את עצתי...

הגנגסטרים הפוליטיים של השמאל הפוסט לאומי נוקטים בשיטות זהות: מאחר ואין ביכולתם להטות את המצב באמצעים דמוקרטיים (הם מיעוט מבוטל שקיומו תלוי בתזרים השטרות הצבעוניים האלו שבבירות אירופה משלמים איתו מחירים מופקעים לכוס קפה) הם עוברים לשיטת הפעולה של גובי דמי החסות: קודם שורפים את האוטו של אישתך (או במקרה זה: באמצעי תככנות ותעמולת זוועה משכנעים את העולם שרק בניית כמה בתים בבית אל מפרידה ביננו ובין שלום עולמה וקארמה מושלמת) ואז, בתחפושת של דואגים לשלום הציבור מופיעים ומבהירים כי רק אימוץ חסותם ישים קץ לצרות.

אם מדמים את המשחק הפוליטי למשחק פוקר, הרי שהשמאל ה"פוסט" הוא לא יותר מאשר שחקן טכני גרוע מן המעלה הראשונה, אולם כזה שאיש סתרים העומד בצל מזרים לו אספקה שוטפת של ז'יטונים: רק מתוך מטרה סמוייה להוציא מן המשחק שחקנים אחרים. והנה כאן יש לנו דוגמא לאחד הכעורים שבאותם דמוי שחקנים: הוא כאילו משחק לפי הכללים, אולם בעצם אינו כאן לשם המשחק: הוא כאן במטרה להזיק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר