לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2009, 12:55
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
מה זה "עבר" ? איך עבר בלי שאני אדע ?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אז זהו, שיש דברים שאתה לא..."

לא נגעתי בן כלום מאז שהותקן ( יחד עם WIN7 )
נראה כא]ילו דווקא אתה צריך ללמוד עוד הרבה - איך ללכוד תמונות לא רק עם WMP, אלא בכל נגו המציג סרטים על המסך, והיו אלה בזרימה או מהמחשב , גם עם VLC, Quick Time, Real Player . בכולם אפשר ( ואני עושה זאת כל הזמן - בדוק ! ) ללכוד עם PrntScrn, אין צורך לגעת כלום בנגן עצמו. מי שרוצה לעשות לעצמו חיים יותר קשים ממה שהם עצמם, בבקשה ! יתחיל לשנות בתוך הנגנים וילך לפי העצות של אחרים רק שלא יבוא אחר כך לבכות למה הנגן הפסיק להציג סרטים או חסר לו איזה צ'ופצ'יק כדי לשמוע במקביל לתמונה. אני לא צריך עצות, מהרבה עצות מיותרות כבר השמנתי 10 קילו.

נערך לאחרונה ע"י עדי-אילת בתאריך 04-12-2009 בשעה 13:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2009, 18:25
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
אם אני הייתי כותב עליך, כי אתה כותב שטויות מה היית עושה לי ?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "איש יקר, אתה מדבר שטויות"

כמובן היית זורק אותי מיד החוצה וחוסם ל-10 שנים. אך לך, כמנהל פורום, אתה חושב שזה מותר מה שאסור לאחרים, נכון ? כשכתבתי פעם, כי אתה מראש לא סובל מה שאני כותב,ולא חשוב מה אני כותב, לא טעיתי בהרבה, נכון ?
בנושא לכידת תמונה, לכדתי תמונות ב-PrntScr עוד ב-XP ( גם לפני 7 שנים ) בצפיה בכל הנגנים חבל על הויכוח, וזה בדיוק מתיחס לתשובה שקיבלתי מהבחור שמנסה ללמד אותי איך להשתמש ב-WMP.
איתך אין לי כל ויכוח, כי הרי נולדת צודק, ולך מותר להעביר ביקורת לגלגנית ומעליבה מה שאסור לאחרים.
עברתי אל WIN 7 ( קניתי את גירסת ה-Update במו כספי - 522 ש:ח אצל "אופיס דפו" באילת ( בלי מע"מ ) כי ככה בא לי, ואני מצטער שלא שאלתי אותך מראש. אני פשוט אוהב להתקדם, שנתיים על VISTA נהניתי מכל רגע, אז למה לא לעשות צעד נוסף קדימה ולעבור אל מערכת עוד יותר נחמדה וקלה ? ואין לכל הנ"ל כל קשר ל"רעננה", יש לי איתם קשרים, אך אני לא עובד אצלם ולא איש שלהם, למרות שלדעתך אני מזמן "ספוילר" ( מרגל המנסה להזיק לך ).
העיקר שבת שלום, תרגיש בבית בפורום שלך אך בכל זאת תשתדל פחות שטויות, לפחות לא עלי. אני לא פחות חכם ממך וזה כנראה דוקר לך בעין שמאל.

נערך לאחרונה ע"י עדי-אילת בתאריך 04-12-2009 בשעה 18:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר