לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2009, 14:39
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צופה ורואה שמתחילה ב ""המאבטחים הישראלים ירו במחשב שלי""

בלי להכינס לפוליטיקה,

ציטוט:
לטענת זוסמן, בתחילת החיפוש בדקה אחת השוטרות את התמונות שנשמרו בכרטיס הזיכרון של המצלמה שלה. "היא קפאה על תמונה שהראתה ציור גרפיטי של מגן דוד עם המילה 'Fuck'. 'למה יש לך את התמונה הזאת?', היא שאלה באגרסיביות. 'מפני שזה הפריע גם לי', עניתי". בהמשך, לדבריה, התעכבה השוטרת על תמונות שצולמו במחאה על ההתקפה הישראלית על רצועת עזה. זוסמן ציינה כי בין חפציה נמצאו מספר פריטים חשודים: מילון ביטויים בערבית, אזכורים לפלסטינים ביומן ("כן, הם אפילו חיטטו ביומן שלי"), בולים מסוריה, קטאר ואיחוד הנסיכות הערביות ומפה שעליה סומנו רחוב ראשי בירושלים, תחנת אוטובוס והאכסניה שבה היתה אמורה ללון.

מה לעזאזל היא מתפלאת...
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2009, 15:19
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "בלי להכינס..."

למה שירו לה במחשב אם בדקו אותו והוא לא היה חשוד כפצצה? דיי מוזר לי - הרי מאות או אלפי מחשבים נכנסים ויוצאים דרך גבולות הארץ עם בעליהם וגם הם נבדקים ואפילו אם יש בהם תמונות עם מגן-דויד ועליו המילה "FUCK", לא "מפוצצים" את המחשב... מה גרם למחשב של גברת זוסמן להיות יוצא מן הכלל?
אני מאוד מקווה שיש מצלמת וידאו במעבר שצילמה את התקרית הזו - הייתי רוצה לדעת מה באמת קרה שם, לטוב ולרע...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 15-12-2009, 16:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זו האירוניה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "היא לא צריכה ויזה היא אזרחית..."

מעניין אם היא תאשר את התגובה שכתבתי לה בבלוג שלה...

You’re lucky this had not happened to you in some north American country!

Quite a few non Americans spent many weeks in FBI custody for much less that that… among them were even a dozen or so Israeli’s who spent several weeks, arrested in maximum security bases, after Sep. 11th suffering the unfortunate luck of having Middle Eastern accent and dark skin.

Why don’t you try and pretend to be non American once, and show this attitude when entering the US at J.F.K…. hell! First apply for a US tourist visa at the Consular department of the US embassy in Tel Aviv, going only half the way of your attitude.

You will be surprised to find out that the Israeli security staff suddenly seem rather nice, which says a lot.

Now to the facts: they didn’t “shoot” you Laptop – they treated your bag the way “objects suspected as bombs” are treated: we have a lot of these and the procedures of handling them “were written in blood”. A right wind Israeli citizens bag would have been treated the same.

For the more balanced reader – you know, those annoying people actually looking for the behind the story fact – it seems as if you really pushed for the chain of events, eventually happening, to occur. Many hundreds of tourists cross that passage every day – few of them are Americans or Westerners at all – and still the miraculous shooting happened to you? How come those rude, merciless Apartheid agents actually picked on the young American Jewish girl? Aren’t they supposed actually to shoot possessions of Arabs, or at least those tourists from countries where there are only few commonly read blogs, mostly not in English?

Oh… and BTW: following your logic, or “people shooting my laptop must also shoot kids, women etc.”? what should I deduct about the American people trusting on those many clips showing US cops pointing guns at drunk drivers, sometimes actually shooting them? Or all those daily cases where common Americans get up in the morning, going to work and shooting all their work mates? Where does that habit comes from? I ask sincerely as an Israeli who spent all his life here – actually in a mixed Arab-Jewish town – people shooting people is a scenario that seems to be almost taken from a Hollywood movie. Check the statistics about that; they are out there. You will see I am right.

PS: don’t play the same tricks on the Egyptians. Trust me.

Happy holidays.

ישן 15-12-2009, 17:52

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "היית צריך לעבוד בהסברה שלנו....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
היית צריך לעבוד בהסברה שלנו.. וברצינות, התגובה שלך מצוינת אבל השנאה שמעוורת את המגיבים בבלוג של זוסמן לא תתן לעובדות להפריע להם..

ההסברה לא צריכה אותי:היא צריכה להפסיק להלחם את "מלחמות האתמול"

דווקא אנשים כמו הזוסמן הזאת אמורים להיות, בהפוך על הפוך, נכס הסברתי – הרמה להנחתה.

אין לי שום כוונה לשכנע את עדר הפייטנים שמעלה גירה יחד אתה: למען האמת לפי ה"תו"ל" שלי (ופה ושם אני נזקק לו באופן יזום או אקראי) לעניין ישראלופובים, דווקא קיום של גרעין קשה של זוסמנים כאלה הוא מחויב המציאות! אין צורך לשכנע אותם, יש צורך לעשות להם "רידיקוליזציה" (הגחכה) כך שיראו די מטופשים בעיני האנשים מהסביבה שלהם בראש ובראשונה. לקלף את הדרמה מן הסיפור שלהם, ולהותיר אותו כלא יותר מאשר תסריט שקורה כל הזמן, בהרבה מקומות וממש לא שונה ממש שהאדם הרגיל נתקל פה ושם וממש לא נתקף היסטריה לגבי עתידו כאזרח חופשי, זו שיטה אחת. למזלינו ההיבריס של הזוסמנים מקל מאוד לשים עליהם זרקור כזה.

ומה שהכי עצוב זה שהאמריקאי האנטישמי הממוצע פיתח את האנטישמיות שלו בגלל מפגש עם יותר מדי זוסמניות כאלה (כאשר הן/הם מציקים לו בטריטוריות שחשובות לו) והרבה פחות בגלל דודו ועמי שנסעו לניו יורק לעבוד במובינג אחרי צבא. זה לא מפריע להן, כמובן, לטעון שהן/הם סובלים מאנטישמיות בסביבתם בגלל ישראל והישראלים. פה ושם אני נפגש עם "טמפלים" יהודיים אולטרא ליבראליים שבאים לישראל כדי לאשש את חשדם שזו מין כנופיה יהודית המוציאה שם רע ליהודים כולם. הטיעון כאילו החלק האקטיביסטי של יהדות ארה"ב המזוהה באופן מאוד מובהק עם צד פוליטי מאוד מסויים בארה"ב בעודו גר בלעדית ב all white neighborhoods, בעצם ממתג את היהודי בכלל כמגוייס בכוח של מחנה אחד, ולכן אוייב של השני, מוציאה אותם לחלוטין מהריכוז ואז אתה רואה בתוך כעשר דקות כיצד החזית הביקורתית כלפי ישראל מתפוררת וצצים אלה שחששו לדבר ולהגיד את דעתם ש"יחסית למצב הסופר מורכב הישראלים דווקא מפגינים שפיות די מעוררת הערכה".

תסריטים כאלה קרו לי כשלוש פעמים מתוך שלוש שיזמתי אותם בשנת 2009.

ישן 15-12-2009, 21:54
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צופה ורואה שמתחילה ב ""המאבטחים הישראלים ירו במחשב שלי""

רצ"ב הכתבה ב- YNET כולל תגובת המשטרה ורש"ת :

ציטוט:
סטודנטית: כך ירו בלפטופ שלי בכניסה לישראל

בסוף החודש שעבר הגיעה לילי סוסמן, אמריקנית המתגוררת במצרים במסגרת עבודתה עם פליטים, למסוף טאבה. בבידוק נלקח המחשב שלה לבור ביטחון ופוצץ. התגובה הישראלית: "עלתה אינדיקציה שחייבה לפעול בהתאם לנהלים"
נעמה לניר ודניאל אדלסון

מה גרם לאנשי הביטחון במסוף טאבה להרוס מחשב נייד של אמריקנית שביקשה להיכנס לישראל ממצרים? הסיבה אינה ברורה, אולם התוצאה ברורה מאוד: מחשבה של הסטודנטית לילי סוסמן "ספג" שלוש יריות אשר השביתו אותו סופית מפעילות.

סוסמן, המתגוררת במצרים במסגרת עבודתה עם פליטים, הגיעה בסוף החודש שעבר למסוף והמתינה להיכנס לארץ. היא סיפרה על חוויותיה בבלוג שלה, בפוסט שנכתב תחת הכותרת "ברוכים הבאים לישראל".

"ישבתי והסתכלתי על ים סוף כאשר אחד מקציני הביטחון הישראליים (שלא נראה בן יותר מ-18) סיים לחקור אותי. אחרי שעתיים ואחרי שהפך כל גרב וכל צעיף במזוודה שלי, פתחו החיילים גם את הסבונים שלי וביקשו ממני להוריד את שכבות הביגוד. שאלו אותי המון שאלות - מה את עושה? את מי את מכירה? יש לך חבר? האם הוא ערבי? מצרי? פלסטיני? למה את גרה במצרים? למה לא בישראל? מה את יודעת על הקונפליקט? הם אפילו תחקרו אותי על יהדות, דבר שאני לא יודעת עליו כלום", כתבה סוסמן.

"המשכתי לשבת שם כאשר בשלב מסוים נשמעה הודעה ברמקולים: 'אל תיבהלו מרעש הירי, כי הביטחון צריך לפוצץ כעת מטען חשוד של נוסע'. כמה רגעים לאחר מכן יצא איש החוצה והציג את עצמו כמנהל ואז אמר לי: 'מצטער, אבל היינו צריכים לפוצץ את הלפטופ שלך'".

סוסמן כתבה כי במחשב האישי שלה היו מסמכים שהם פרי עבודה של שנים, וכי הקצין לקח אותה החוצה כדי להראות לה את המחשב ההרוס שנורה שלוש פעמים. "הביטחון לא ביקשו בשום שלב את הסיסמה שלי למחשב. האם הסטיקרים בערבית שהיו עליו או משהו שאמרתי במהלך החקירה גרם להם לעשות את המעשה?", תהתה.

הסטודנטית מבוסטון כתבה גם כי אנשי הביטחון בדקו את כל התמונות שהיו שמורות במצלמתה וחקרו אותה על כמה מהן. לטענתה, נבדק גם ביומן שלה ובהתייחס למפה של ירושלים שנמצאה בתיקה, היא נשאלה את מי היא אמורה לפגוש שם. הפוסט זכתה לתגובות רבות, שבאחת מהן נכתב: "החבר'ה האלה יורים מידי יום באנשים לא חמושים. למה את מופתעת מירי בלפטופ?". לסוסמן לא נותר אלא להסכים עם התגובה. היא סיכמה את החוויה הלא נעימה במילים: "אני מקווה שמחר אוהב את ישראל יותר..."

מדוברות רשות שדות התעופה, שאחראית על מעברי הגבול, נמסר בתגובה: "נערכה בדיקה ועלתה אינדיקציה שחייבה את גורמי הביטחון לפעול בהתאם לנהלים. למקום הוזמן חבלן משטרתי שביצע את הפעולה האמורה". מדוברות מרחב דרום במשטרה נמסר: "החבלן הוזעק למקום על-ידי ביטחון מסוף טאבה בטענה שיש שם חפץ חשוד. כשהגיע החבלן, החפץ כבר היה בבור הביטחון. כחלק מהטיפול בחפץ הספציפי הזה היה צריך להשתמש בחומר נפץ כדי להסיר חשד".

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/Arti...3820397,00.html

ישן 16-12-2009, 09:41
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מר זוקוב הנכבד!...
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי G_Zhukov שמתחילה ב "ירי במסך המחשב לא נראה ככזה..."

אל תיפול גם אתה למלכודת!
היה בטוח שאף חבלן משטרה לא יבצע ירי על לפטופ או ירי בכלל כאקט של נקמנות או לחליפין תסכול!
יש כאן אורגייה שלמה שמשתתפים בה בשמחה רבה אמצעי התקשורת (שעבורם זה סיפור פיקנטי שקל לעשות ממנו מטעמים כי הרי אף בעל דרגה או תפקיד רלוונטי במשטרה לא יעז להתראיין ולהגיב כמו שצריך) וכמובן אותה פרובוקטורית שעבורה התקשורת הישראלית היא לא יותר מפלטפורמה נהדרת לקבל את תהילת העולם לה היא כנראה כה זקוקה!

לא אתפלא בכלל אם אותה גברת שהשאירה את תיקה ללא השגחה מצאה דרך נפלאה לפרוק את התסכול שלה על עצם השמדת רכושה דרך התקשורת הישראלית המקולקלת לפעמים!

אל תטעה ואל תיפול לבור הזה!

אגב - הירי לא בוצע דווקא אל המסך!

כך נראה לפטופ ש"הושחל מצד לצד וזה מצויין!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.themarker.com/ibo/images/it/it_body/p1070618-b.jpg]

אגב - אם החבלן היה רוצה "לפרוק את תסכולו" האמן לי שהוא יכל היה בלי שום בעייה לירות במחשב הזה לפחות עוד שלושה כדורים.....
על פי התמונות, נהפוך הוא הדבר...

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 16-12-2009 בשעה 09:45.
ישן 16-12-2009, 09:36
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כמה ברור וכמה צפוי....
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "טיפשות ששמעתי הבוקר ברשת ב..."

כרגיל המשטרה משמשת כשק החבטות של התקשורת ומבלי לתת "פייט" ראוי אחת ולתמיד!
אין לי ספק שאם היו מביאים לאולפן את הקצין שקיבל החלטות בשטח או נציג של מערך החבלה הגברת נוייבך והמרואיין העלום השני היו סותמים את הפה!
אלא מה?..
לצערי הרב המשטרה תסתפק בסופו של דבר בהוצאת הודעה לאקונית מטעם הדוברות ובכך יסתיים הסיפור מבחינתה...
פעם אחת צריך להשתיק מראיין/כתב בשידור חי וזה יספיק!
אבל מה לעשות שיש המעדיפים לקפל את הזנב במקום לעמוד על שתי רגליים אחוריות....

עצוב מאוד ולו מהסיבה שעבור מרבית האזרחים כל מה שנאמר מעל גלי האתר או לחליפין נכתב בעיתון זה בבחינת "אורים ותומים" וכך המשטרה יוצאת שוב ושוב כמופסדת!

ישן 17-12-2009, 10:44

פרובקציות מן הסוג הזה בהחלט לא ניתן לשלול שתוכננו מראש
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי 760 שמתחילה ב "אבל אז, על מה היא תכתוב בבלוג..."

ישנה בכל זמן נתון קבוצה של עשרות רבות של לבנים מהמערב שממלאים את חלל השעמום בחייהם ביציאה למסעות "ספארי-פוליטי". רובם המוחלט לא ממש רוצים ליפול בידיים של חיילים ממדינות טוטאליטריות אמיתיות, אז הם באים ישראל שזו מין חווית טוטליטריזם של "ללכת עם להרגיש בלי". לא שונה מ"הישרדות" טלוויזיונית שבה אתה ממש לבד נגד איתני הטבע, רק שיש תמיד רופאים ותזונאים מסביב שדואגים לבריאותך הרבה מעבר למה שאזרח מן השורה מקבל ביום יום.

מאחר והיא משועממת אני מניח שאולי תוכ ללהמשיך ב Grand Tour המערבי השגרתי, לעבור בכל מיני מדינות שמדברים בהן שפה גרונית, לעצבן קצת כל מיני חיילים משועממים במחסומים, ואז לכתוב על חוויות הזוועה שעברה בבלוג שלה. אם היא ממש אמיצה אני מוכן להציע חווית זוועה טוטאליטרית ישראלית אמיתית:

1. תתאזרחי
2. תקני דירה ותשני כתובת במשרד הפנים
3. אל תקני טלוויזיה
4. חכי לצו העיקול מאת "אגב הגביה" של רשות השידור
5. לכי לסניף שלהם לנסות להסביר להם ש:

א. אין לך טלוויזיה
ב. לא סיפרו לך שאת אמורה לדווח על קניית טלוויזיה
ג. גם אם נתעלם מכל הנ"ל, ותרצי בכ"ז לשלם את החוב - איך בדיוק עושים את זה כאשר החשבון שלך מעוקל?
ד. נסי לשכנע אותם אחרי כל ההצהרות הנ"ל.

עכשיו פתאום החבלן יראה לך נחמד בדיוק כמו המנתח הפלסטי שסידר לסבתא שלך במיאמי את הציצים לפני שבוע!

ישן 23-12-2009, 19:16
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
הכתובת הייתה על הקיר!

לפני שמונה שנים נפל לי תיק מצלמה יהודי כשר (אפילו היה כתוב עליו 'שממית') במהלך העמסת אוטובוס בתחנה המרכזית בירושלים. עד שהתגלה שהוא לא במקום בו הוא אמור היה להיות (צמוד לתיק אחר) עברה שעה, ועד שדיווחתי על זה - פוצצו את התיק (גם פיצו אותי אחר כך לפנים משורת הדין, אבל זה עניין אחר).
נו, תגידו לי אתם.
אנשים שבכל יום מפוצצים תיקי מצלמות ישראליות, מה אתם מתפלאים שהם מפוצצים מחשבים אמריקאיים?

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 24-12-2009, 09:52
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
לא הבנתי את התגובה שלך
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי הצלף העיוור שמתחילה ב "ערבים ושמאלנים באתר של הצבא"

זהו פורום שעוסק בנושאי צבא ובטחון
קוראים וכותבים בו אנשים ממדינות שונות ובעלי דעות פוליטיות שונות ללא הגבלה כל עוד הם לא מפרים את חוקי הפורום

אם יש לך משהו ענייני לדיון, אתה מוזמן להוסיף אתו כתגובה להודעה המתאימה (לחיצה על "תגובה" בחלונית ההודעה שלה אתה מתכוון להשיב)

בנוסף, אני מציע לך לבדוק את המקלדת שלך כי נראה שמקש ה Y תקוע שם
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 24-12-2009 בשעה 09:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:13

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר