לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2010, 21:59
  marhasin marhasin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.10
תלונה נגד משתמש "יוסיפון"

ב7.2.10 כתבתי הודעה בשרשור הזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=503228
יוסיפון הגיב לי בהודעה הזאת:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...16&postcount=41

הוא תקף אותי באופן אישי, ללא שום סיבה והאשים אותי האשמות חמורות מאוד - שהוא מקווה שיכניסו אותי לכלא Oם שאני "עצלן מרדן וחסר משמעת" (את האבחנה הזאת הוא עשה לפי 10 הודעות שכתבתי בפורום), שאני אבצע את תפקידי בצבא באופן הגרוע ביותר (עוד לא התגייסתי אפילו), ושצה"ל לא צריך אנשים כמוני,
והחמור ביותר האשים אותי שאני מתחזה לחייל, ושאני מחפש להתחמק משירות. :/

כשעימתתי אותו עם ההאשמות החסרות ביסוס שלו הוא לא הגיב בשרשור, לאחר מכן השרשור ננעל לכן שלחתי לו במסר פרטי את ההודעה שכתבתי בשרשור:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...78&postcount=60

עליה הוא כמובן לא הגיב.
כשדיווחתי על ההודעה שלו מנהל הפורום שלח לי את ההודעה:

"פנייתך ודיווח ההודעה
אתה בהחלט צודק. ליוסיפון לא היתה זכות לדבר אליך בצורה כזו ולאף משתמש אין זכות לדבר אליך בצורה כזו.
העברתי את הנושא לטיפול."

מאז לא קיבלתי שום תשובה בקשר לתלונה שלי, שום התנצלות, כלום!

בבקשה תסבירו לי את העניין הזה.
תודה .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2010, 17:40
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ברשותך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marhasin שמתחילה ב "תלונה נגד משתמש "יוסיפון""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי marhasin
ב7.2.10 כתבתי הודעה בשרשור הזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=503228
יוסיפון הגיב לי בהודעה הזאת:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...16&postcount=41

הוא תקף אותי באופן אישי, ללא שום סיבה והאשים אותי האשמות חמורות מאוד - שהוא מקווה שיכניסו אותי לכלא Oם שאני "עצלן מרדן וחסר משמעת" (את האבחנה הזאת הוא עשה לפי 10 הודעות שכתבתי בפורום), שאני אבצע את תפקידי בצבא באופן הגרוע ביותר (עוד לא התגייסתי אפילו), ושצה"ל לא צריך אנשים כמוני,
והחמור ביותר האשים אותי שאני מתחזה לחייל, ושאני מחפש להתחמק משירות. :/

כשעימתתי אותו עם ההאשמות החסרות ביסוס שלו הוא לא הגיב בשרשור, לאחר מכן השרשור ננעל לכן שלחתי לו במסר פרטי את ההודעה שכתבתי בשרשור:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...78&postcount=60

עליה הוא כמובן לא הגיב.
כשדיווחתי על ההודעה שלו מנהל הפורום שלח לי את ההודעה:

"פנייתך ודיווח ההודעה
אתה בהחלט צודק. ליוסיפון לא היתה זכות לדבר אליך בצורה כזו ולאף משתמש אין זכות לדבר אליך בצורה כזו.
העברתי את הנושא לטיפול."

מאז לא קיבלתי שום תשובה בקשר לתלונה שלי, שום התנצלות, כלום!

בבקשה תסבירו לי את העניין הזה.
תודה .

ישן 25-02-2010, 12:27
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marhasin שמתחילה ב "תלונה נגד משתמש "יוסיפון""

עד ליום ש"נפגשנו" הספקת לכתוב בפרש למעלה מ30 תגובות (37 ליתר דיוק).
מתוך קריאת ההודעות שלך למדתי שעד כיתה י"ב למדת בבית הספר הטכני של חיל האויר שם קיבלת מעמד של שוחר = תעודת שוחר ורשות ללבוש מדים ולהנות מזכויות של חיילים (למשל, נסיעה בתחבורה ציבורית בחינם).
בנוסף קראתי שהתחייבת מול משרד הביטחון לעתודה של י"ג-י"ד בהמשך ללימודים בטכני. בהודעות אחרות כתבת שהחלטת להפר את החוזה מול משהב"ט ושאתה ממתין לגיוס, כלומר מיום הפרת החוזה מעמדך זהה לכל מלש"ב אחר שמחכה ליום הגיוס שלו (חוץ מההתחייביות הרגילות של תלמיד בטכני) ואין לך זכות יותר להשתמש בתעודת השוחר או ללבוש מדים.
בחוצפתך כתבת באשכול על מבצע מלביש שאתה יכול לבוש מדים ולהישאר בהופעה מרושלת ואם שוטר צבאי תופס אותך הוא "לא יכול לעשות לי כלום כי אני לא חייל".

בעצמך אתה מצהיר שאתה לובש מדים למרות שאינך זכאי לעשות זאת ושאתה גם מודע לעובדה שאתה "לא חייל".

למקרה שלא הבנת לזה קוראים "התחזות לחייל".
התחזות לחייל זו עבירה פלילית שדינה שלוש שנות מאסר, ומי שמתחזה לחייל הוא עבריין.

אדם שמתחזה לחייל, שיודע את חוקי הסדר והמשמעת (לבוש) ובכל זאת בוחר לזלזל ולהתלבש בהופעה שנוגדת את הפקודות אדם כזה מוגדר אצלי מרדן וחסר משמעת.

בהודעות אחרות שלך חיפשת דרכים להתחמק משירות צבאי, להוריד פרופיל, למצוא תפקידים שבהם לא תצטרך להשקיע שום מאמץ וכו'.
אדם שמתנהג כמוך, מחפש להתחמק ממטלות שהוא התחייב לבצע, מוגדר אצלי עצלן.
אין זה חשוב שעברת פציעה. הפציעה לא צריכה למנוע ממך את השירות הצבאי האיכותי. היא כן מאפשר לך תירוץ להתחמקויות שלך. תירוץ שהצבא לא קונה.

שאלת אותי למה כתבתי לך את הדברים הללו ובתשובה שלחתי אותך לקרוא את ההודעות של עצמך ולהבין לבד.
אחרי שלא הצלחת להבין בקריאה עצמית כבר כתבתי לך את כל מה שכתבתי פה.
מאחר ולא הצלחת להבין את הדברים הברורים מאד והמובנים מאליהם ואת ההסברים שקיבלת כנראה שבנוסף לעצלנות, העבריינות וחוסר המשמעת אתה גם לא חכם במיוחד.

אין לי אלא להצטער על כך שנתקלתי באדם שהעולם התאכזר אליו כל-כך.
אני משתתף בצערך אך אין לי על מה להתנצל.
אני מקווה שאם תמשיך להתחזות לחייל יגיע היום שבו יעצרו אותך, יכניסו אותך לכלא ויחסכו מצה"ל חייל מיותר כמותך.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר