לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2010, 17:36
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10
מגעיל חייל במדים?שוטר במדים? לא תיכנס למסעדה ערבית!

ציטוט:
השוטרת גבתה עדות מהמלצרית, ששבה ואמרה: “אני לא מכניסה לפה אנשים מכוחות הביטחון”. אולם במשטרה אמרו לחייל כי כל עוד לא הותקף פיזית הוא לא יכול להגיש תלונה. “אני מתנדב במשטרה ולא מצליח לקלוט את מה שקרה”, אמר החייל, “זה לא הגיוני שבמדינת ישראל יקרה דבר כזה”. הבעלים של מסעדת azad, אנאס דיב, אמר כי אינו מכיר את פרטי המקרה וכי הוא שומע על כך בפעם הראשונה. "בית קפה azad כשמו כן הוא, 'האיש החופשי'", נמסר מהמסעדה, "המקום אינו נוקט כל אפליה שהיא אלא להיפך. הבעיה שהתעוררה במקרה זה הייתה בגלל המדים, שאינם מתיישבים עם ערכי המקום ויכולים לגרום אי-נוחות ללקוחות. הבהרנו לחייל ואנו שבים ומצהירים שאין לנו כל בעיה אישית איתו והוא מוזמן להתארח אצלנו ללא המדים". מפקדת תחנת חיפה, נצ”מ אהובה תומר, אישרה את האירוע, אך לדבריה אין חוק בנושא שאותו ניתן לאכוף. גורמים במשטרה סיפרו כי גם חברם, שוטר במדים, נתקל ביחס דומה לפני מספר חודשים.
להמשך הכתבה: http://www.mynet.co.il/articles/0,7...3854420,00.html

אם זה היה הפוך, כל עוכרי הכנסת הערבים היו משתוללים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2010, 19:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה מתכוון לערבים אותנטים או ערבים אופנתיים?"

אני מניח שכוונתם למי שעוטף צווארו בכפייה ברחובות יישוב יהודי מובהק בלי שהוא חובש אותה בדיוק באותו אופן ליד המרכול של עיסאם בכפר דיר זבביר.

או במילים פשוטות:

מי שהוא יהודי שחושב שכפיה זו אופנה/אמירה.

סטודנט ערבי שרוצה לעצבן אותך או להראות לך מי הוא.

אגב: למי שלא יודע - לירדן, בפועל, אסור להכניס תשמישי פולחן, או פרטי לבוש יהודיים מובהקים מסויימים, כמו גם אוכל כשר (למעשה שום אוכל, אבל האיסור נולד כדי למנוע הכנסת אוכל כשר).

הירדנים אינם רואים בעין טובה נוכחות יהודים בעלי סממנים מובהקים של מה שהם חושבים "יהדות לאומנית" (ומה שחשוב פה זה מה הם חושבים, לא מה באמת קיים).

ישן 03-03-2010, 15:34
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני חושב שכן
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "ועל פי החוק מותר לאסור כניסה למקום במדים?"

אני חושב שהחוק בישראל לא אוסר מניעת הכנסה של לובשי מדים לבית עסק. לא בגלל שהמחוקק הישראלי תומך בצעד כזה, אלא פשוט שבכלל לא לקחו דבר כזה בחשבון. למיטב הבנתי הלא-מלומדת החוק אוסר על אפליה בכניסה לבית עסק על בסיס של מוצא או שיוך לקבוצה מסויימת ולא מתייחס לשאלת הלבוש עצמו. בארה"ב, אגב, מורה אסר על תלמיד יהודי כניסה לכיתה בחולצה עם הכיתוב "צה"ל". בין התלמיד למורה שהיה ידוע בעמדותיו השמאלניות הקיצוניות התגלע ויכוח סוער שבשיאו ניסה המורה לגרש את התלמיד בכוח, ללא הצלחה. התלמיד לאחר מכן תבע את המורה וזכה. אותו תלמיד לימים עלה לישראל כדי להתגייס לצה"ל, שירת כלוחם, חזר לארה"ב ללמוד באוניברסיטה יוקרתית ולפני כשבועיים נהרג שם בתאונת דרכים.
ישן 04-03-2010, 20:03
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
עזוב נו.. גם אני מכיר ערבים.. אז מה..
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מי זה הם, ומי זה אותנו? אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
מי זה הם, ומי זה אותנו? אני מכיר כמה ערבים, שיצא לי ללכת איתם על חוף הים, ואם היו רוצים, כנראה היו מצליחים לדחוף אותי כך שהייתי נופל למים, והם לא עשו זאת. כל אמירה מכלליה בסגנון של - הם כולם כך או אחרת, היא אמירה גזענית, שמזכירה משטרים אפלים בתקופות אפלות.

אילו רק יכלו, ברגע שאף אחד לא היה רואה, תאמין לי שהיו דוחפים אותך..

אבל אל תדאג, יום יבוא והם ישתוו לך, ולא יהיה מעניין אותם אם מישהו רואה.. והם יזרקו אותך לים..

כי זה הם..
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 04-03-2010, 20:23
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
זהו, שהדיבורים מעין אלה, באתרים זרים, באים ברובם מאלה המזדהים (פלסטינאים)
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "באמת שעצוב לי לשמוע אמירות..."

עם בני המיעוטים בארץ..

אומר לך עוד משהו, אין לי דבר נגדם, ואני מנסה לגשר על הפערים כשאני בחברתם...

אני פשוט מכיר במציאות כפי שהיא... ויודע את האמת ואת הרצון שלהם - בעוד שלושים שנה - אנחנו בצרות איתם.
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 04-03-2010, 07:12
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מהתגובה שלך נוטף ריח חזק של..."

אני שמח שאתה מסוגל לנתח מרחוק, אבל חביבי אני הכרתי ומכיר הרבה חבר'ה שחושבים כמוך אבל לא היו מוכנים בשום פנים ואופן שיהיה להם שכן ערבי.
אז אל תבלבל בין גזענות לשבטיות. כשנחיה פה בשכונה בשלום אז גם היחס שלי אליהם יהיה של שלום. כרגע אנחנו במלחמה ומלחמה זה לא רק טילים אתה יודע. אני לא יודע היכן אתה מתגורר אבל באזור שאני גר בו צריך לנעול את הטרקטור , למקש את הברזים בשדה ולאזוק את העגלים והכבשים בלילה ולא בגלל שזה מדליק.
אז חלק קטנטן מהעניין בשבילי הוא לתת פרנסה למי שלא מפריע לו שאני אחיה פה.
ואגב קבל טיפ קטן לחיים, עם כל זה שבעיניך אני גזען אני בטוח שבמשך שבוע אחד אני יושב לקפה עם יותר ערבים מאשר רוב השמאלנים שגם לא יודעים איך אומרים אבן בערבית.

ישן 04-03-2010, 16:51
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אני שמח שאתה מסוגל לנתח..."

אני לא מבין איך מה שאתה אומר, סותר את מה שאני אומר. זה שיש גם שמאלנים שהם גזענים, הופך גזענות לבסדר? יש גם הרבה אנשים שלא רוצים לגור ליד אתיופים, גם זה בסדר?
אגב, גרתי ליד ערבים, ועם ערבים, ולתקופה קצרה אפילו באותו החדר, כך שלגביי הטיעונים שלך לא באמת תקפים.

מלחמה?! מתי בדיוק הכריזו כל היהודים מלחמה על כל הערבים? אם אנחנו במלחמה עם ערביי ישראל, אז לא להיכנס למסעדות שלהם זה קטן עלינו. במלחמה משתמשים בנשק, לא בחרם כלכלי. לפי ההנחה שלך, זה בסדר לצאת החוצה עם ה-m16 שלי ולרסס כל ערבי שאני רואה - הרי אנחנו במלחמה, לא?

להזכירך, גם בקריית שמונה, באזורים מסוימים בנתניה, ובעוד מקומות רבים שאין בהם ערבים, אנשים נוהגים לנעול את הדלתות, ובצדק, אבל אם תשמע מישהו אומר שזה בגלל בני מוצא כזה או אחר הגרים באותו אזור, סביר להניח שכולם יתנפלו עליך ויקראו לך גזען (שוב, בצדק). אז למה כשמדובר בערבים זה בסדר?

אז מה שאתה יושב עם ערבים לקפה? זה מסוג הטיעונים של "כמה מחבריי הטובים..." זה שיש לך חברים ערבים לא מקנה לך את הזכות להתבטא בצורה גזענית.

נערך לאחרונה ע"י benny.zhit בתאריך 04-03-2010 בשעה 16:55.
ישן 04-03-2010, 21:15
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
למה לצבוע בשחור? לא חראם? זה מוריד את מחיר המתכת ואז רמת החיים של הגנב המסכן יורדת
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "למקש את הברזים? לא קצת הגזמה?..."

וכך מתרחב מעגל האיבה.

אצלנו בהאחזות 'מעלה חלם' יישמנו בעבר מספר פתרונות:

[1] לצבוע את הברזים בצבע שחור טרי ואז הגנב יפחד שאשתו תכעס עליו שלכלך את הבגדים ולא יגע בברז
[2] להניח ליד כל ברז תמונה של דורית בייניש. הגנב מיד יזכר שהוא חי במדינת חוק וישוב למוטב
[3] לקשור לכל ברז סוס ערבי משובח ואז הגנב יצטרך לעמוד בפני הפתוי והדילמה של לקחת את השטוצר או לקחת את הסוס
[4] להשאיר את ההשקיה בשדה כל היממה כל השבוע. הגנב יפחד להרטב (רק צריך להזהר לא לשלב את 3 עם 4 שהסוס לא יצטנן]

מכון העצות של 'מעלה חלם' - תמיד לשרותכם!

ישן 06-03-2010, 01:22
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אין ספק כי התנועה החדשה שהקמת תעשה שינוי רדיקלי... בחומוס
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "במחשבה נוספת ובמימון הקרן לישראל חלשה אני מציע את הקמת תנועת:"

2020 - ארגון עוכרי הדין למען חומוס מחומרים טבעיים שעברו דרך אדם ותנועת ברזים בשחור מגישים בג"ץ נגד כוונת השר לאיכ"ס (איכות הסביבה) לאסור את ההשתנה בחומוס של אזרחים ישראלים ממוצא יהודי

מנימוקי העותרים

א. על מדינת ישראל לאפשר את המשכותו הטבעית של מנהג תרבותי עתיק יומין -השתנה בחומוס של לקוחות יהודים. עניין זה הוא אבן יסוד בחברה רב תרבותית ופלורליסטית.
ב. תוספת יוריאה לחומוס משבחת את טעמו ואינה פוגעת בבריאות הציבור כפי שהוכח במחקר שנעשה ב- american university" על 100 נדגמים יהודים שטסו לטיול של חמש שנים הכולל מלגת לימודים ע"ח הקרן החלשה לישראל ואמרו שטעים להם
ג. "הרטבת" החמוס מהווה מחאה לגיטימית נגד הכיבוש, הוכח מעל לכל ספק כי לקוחות יהודים שטעמו מחומוס שהושבח בדרך זו , נמנעו מאכילת מלפפונים "כבושים" לאחר החוויה (או כל מאכל אחר במשך מס' ימים)
ד. (לנימוק זה מצטרפת עמותת עדאללה) מדינת ישראל שטבחה בפלסטינים חפים מפשע במהלך מבצע עופרת יצוקה בעזרת אורניום מדולל אינה יכולה למנוע מפלסטינים לטבוח במטבל החומוס באמצעות תרומת נוזלים טבעיים.
ה. אין לשלול מיהודים טבעונים הרוצים בכך את הגישה למקור כה חשוב של נתרן כלורי המיוצר באופן טבעי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-03-2010, 11:28

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן אין חוק כזה - אפשר להמיר דתך ולהפוך לשלומיסט גם בלי לוותר על יהדותך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori

בכל מקרה, מי שמסרב לשרת חיילים (ויהיו אלה יהודים, דרוזים, צ'רקסים או
עולים שלא נחשבים יהודים עפ"י ההלכה, משום-מה), ויהא זה בעל מסעדה
צעיר, יהודי, דרוזי, צ'רקסי או כל מוצא אחר - רשיון העסק שלו צריך להישלל
לאלתר. אין שום משמעות למוצאו של בעל המסעדה או של החייל - מרגע
שסירבת לשרת חייל - המסעדה שלך צריכה להיסגר.

מסכים לגמרי. אני אף חושב שצריך להרחיב את ההגדרה שלך, ולהגיד שכל מסעדה שתסרב לשרת אדם בשל עיסוקו (למשל חייל), לאומו (למשל ערבי), או דתו (למשל יהודי), צריכה להיסגר. ואפילו להרחיב אותה עוד יותר כך שתכלול כל עסק/ארגון/גוף, ולא רק מסעדות, למשל ישובים קהילתיים שמסרבים לקלוט ערבים רק בגלל היותם ערבים.

ישן 06-03-2010, 11:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ואני חושב להשאיר את ההגדרה שלי בדיוק כפי שכתבתי אותה, כי כזה אני....
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=ori] בכל מקרה, מי..."

אני למשל חושב שאם בג"ץ ירום-הודו, קבע שמותר ליישוב לשמור על צביונו [באותה פסיקה היסטורית שאסרה על סנ"צ בדימוס לבנות בית בתל שבע
(אתה יודע, היישוב שאליו מיוצאות בעל כורחן כל המכוניות של עומר...)] אז
גם ליהודים מעוקלי-האף מותר להחליט על יישוב קהילתי שבו יוכלו לגור רק
אנשים שדוגלים באותו סגנון חיים (וזה, אגב, לא קשור רק לערבים - גם חרדים
לא יכולים לגור ביישובים קהילתיים חילוניים - וחיילוניים לא יכולים לחלום על
מגורים ביישוב חרדי).

אתה מבין, הרעיון ב"יישוב הקהילתי" הוא גם קהילה (המילה השובבית הזו מסתננת לתהגדרת היישוב ובכך מרמזת לנו על כך שמייסדי היישוב רצו משהו שהוא מעבר למקום מגורים), ובדר"כ אנשים רוצים לגור ליד אנשים
שדומים להם. אם וועד היישוב הקהילתי מעוניין לצרף מישהו, אז אין בכך
שום בעייה (ויהיה זה מסלמי, נוצרי, בודהיסטי או אפילו חובש כיפה יהודי),
אבל מרגע שהקהילה קבעה לעצמה מהם הסטנדרטים שמאפיינים אותה,
מותר לאפשר לה לשמור עליהם, ולהודות להם שבזכותם יש גם שניים
וחצי יהודים במרחב שבין כרמיאל לעכו ונהריה...
ישן 06-03-2010, 13:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן שאלה קשה - מה ההבדל בין מקום שאתה חי בו כל חייך, למוסד שבו אתה מבקר לרגע...
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מה ההבדל בין מסעדה שמפלה..."

מסעדה היא כמו חנות - מקום שנכנסים כדי לקבל שירות. אין להפלות אדם שבא לקבל שירות.
יישוב קהילתי הוא, כמה שקשה להבין זאת - יישוב שמיועד לאכלס אנשים דומים. זה יכול להיו יישוב ערבי (ובפועל, כווווווווולם יישובים קהילתים, ואוי
ליהודי שינסה לגור ביישוב ערבי ללא אבטחה מזויינת...), חרדי, דתי-לאומי וגם
חילוני.
אנשים שבחרו לגור ביישוב קהילתי, בחרו לגור לצד אנשים שדומים להם.
אתה יכול להסתייג ממקום כזה ולא לרצות לגור בו, אבל אין לך זכות לכפות על
יישוב כזה לשנות את אופיו, רק בגלל שלך הוא לא נוח. להשוות את זה
לאפלייה בבית עסק, שאדם בא אליו לרגע אחד - זה הזוי. אם תגיד לי
שחיילים החליטו לעבור לגר במסעדה, אסכים איתך שלבעל המסעדה
שמורה הזכות לסרב לכך...
ישן 06-03-2010, 15:08

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן שאלה קשה - מה ההבדל בין מקום שאתה חי בו כל חייך, למוסד שבו אתה מבקר לרגע..."

זה שישוב נקרא ישוב קהילתי, לא אומר שמות לו לעשות כל העולה על רוחו, ולא כל עילה לקבלה או אי קבלה ליישוב היא לגיטימית (עדיין לא ענית לא אם היית תומך בזכותו של ישוב קהילתי לא לקבל יוצאי עדות המזרח, רק משום שהם כאלה).
אתה נוהג לכתוב בזכו נחרצות, כאילו הדברים שאתה מוציא מהמקלדת שלך הם האמת הבלתע מעורערת, וכל מי שחושב אחרת הוא נחות, אבל לשמחתי יש אנשים שלא חושבים כמוך:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91...3%D7%90%D7% 9F
ולפני שתקפוץ, ותאמר שבג"ץ מלא בשמאלנים עוכרי ישראל, זכור שגם בני בגין, אותו קשה להאשים בשמאלנות, הביע התנגדות נחרצת לגזענות מסוג זה.

ישן 06-03-2010, 22:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן, הבסת אותי - הבאת דוגמא של בג"ץ בעייתי ומלא חורים...
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זה שישוב נקרא ישוב קהילתי, לא..."

בג"ץ קעאדן הוא תשובה לשאלה למה צריך רפורמה בבית המשפםט העליון,
ומדוע יש לשנות באופן דחוף את שיטת מינוי השופטים, ולבטל את השיטה
הפסולה לפיה הם ממנים את עצמם (הרפורמה כבר החלה, אבל יש להמשיך
בה ביתר שאת). בג"ץ קעאדן סתר במאה אחוז פסיקה אחרת של בג"ץ
בדבר זכותו של יהודי לגור בתל שבע. הסיבה ה-י-ח-י-ד-ה לכך שהפסיקה
כאן היא שונה, היא פוליטית - מגורי יהודי בתל שבע ירגיזו את הערבים, בעוד שכפיית מגורי ערבי בקציר, כעל התושבים שם, ירגיזו רק את היהודים
לא-נחשבים (ה97 אחוז שלא מצביע למרצ ושמאלה...).
ההתלות בבני בגין היא חמודה, אבל מובן מאליו שהיא מתחילה ונגמרת רק
במקום שבו בני בגין מדבר מתוך האידיאל שלו. בגין טועה, כמובן, אבל, בניגוד
לשופטי בג"ץ, טעותו נובעת מאמונה כנה וחסרת טעם בכך שניתן לקיים מדינה
יהודית שהערבים יסכינו עימה. שופטי בג"ץ ויתרו מזמן על עקרון זה לטובת מה שהם מגדירים כ"מדינה דמוקרטיה", בופועל מהווה אוליגרכיה פוסט-ציונית שכל מאווייה לקבל פידבקים חיוביים מגורמי חוץ באקדמיה
במערב אירופה ובארה"ב.
הניסיונות לצייר כגזענות את הרצון של אדם לחיות עם אנשים דומים לו
(ובלבד שלא מדובר בערבים - מהם זה בסדר לצפות שיסרבו לראות
יהודי...), הם דקלום סתמי ותו לא. השמאל גזעני בהרבה מהימין, מעצם העובדה שהוא רואה בערבים חבורה של מפגרים שכל פעם שאומרים להם
"לא", מובן מאליו לצפות מהם להתפרע. הימין רואה בערבים בני אדם
נורמטיביים, שיכולים להגיב באופן שפוי גם אם קרה משהו שלא מצא חן
בעיניהם...
אגב, טבעי שתשתמש במילת ה"ג" - זה סוג של רפלקס שנובע מהעדר
טיעונים, וכל שמאלני שמכבד עצמו, משתמש בו מייד אחרי שנתקע בלי
יכולת להסביר למה לערבים מותר מה שליהודים אסור...
אני אכן כותב בנחרצות דברים שאני יודע שהם נכונם - דברים שבדקתי בעצמי, ולא חיכיתי שמישהו יחשבו עליהם בשבילי. זו תכונה שאכן לא
קיימת בקרב האנשים שאותם מעריץ, שנוהגים לדקלם זה מדבריו של זה,
ולהרגיש שאם מישהו כבר חשב על זה, אז זה בוודאי אמת נצחית שאין
להרהר אחריה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר