לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: כיצד נכנה את יריבו של ג'ייקוב זצ"ל, לפחות עד שיתגלה שמו האמיתי?
עשיו 4 14.81%
"היריב" 1 3.70%
חומי 2 7.41%
שחורי (כי הוא "האיש בשחור"/מפלצת העשן השחורה) 2 7.41%
סמוקי 14 51.85%
בנצי 6 22.22%
ירוחם 2 7.41%
פלוק (קיצור של fake locke) 12 44.44%
בוקייג' (ג'ייקוב ברוורס) 0 0%
סקר מרובה-בחירות מצביעים: 27. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2010, 12:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "פרק מספר 6 לעונה מספר שש ואחרונה"

התלוננתם על חוסר אקשן ושכל הפעילות תהיה בסוף הסידרה בפרקים 17-18?
יוצרי הסידרה הקשיבו לכם וכשם הפרק נתנו לנו אקשן והרבה. היום אין לכם זכות לתלונות על האקשן בסידרה.

העלילה של הפרק היא שסמוקי (ככה אני קורא, לפחות עד שיפתח הסקר לשמו בפרש על ידי שובי דובי המנהל המהולל והחשוב שלנו.) חיסל את האחרים שלא עזבו את המקדש, כאשר סעיד חיסל את המנהיגים האחרונים של האחרים, כי סמוקי הציע לו עיסקה טובה יותר ושלח אותו להעביר מסר לאחרים וסעיד לקח את העיסקה של סמוקי, כי אותם מנהיגים ניסו לחסל את סעיד פעמיים והדבר היחיד ,שהוא רצה בחיים מת לו בידיים, פעם אחת ראשונה בעזרת הרעל עם ג'ק ופעם שנייה חשבו, שסמוקי יחסל אותו, אחרי שסעיד ינסה לחסל את סמוקי, אך טעו. סמוקי היה חכם מהם.

קלייר וקייט נפגשו וקיילר יודעת עכשיו את האמת על הבן שלה ומסתבר או נראה שפורד, הוגו וג'ק יש להם תפקיד אחר בעלילה כאן והוא עדיין לא ברור לנו.

לסיכום הפרק נתנו לנו תשובות ואקשן ואז עוד שאלות בנוסף שם הפרק תואם את התוכן שלו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 03-03-2010 בשעה 12:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2010, 15:51

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "מישהו יודע לאן נעלם בן..."

סמוקי לא יפגע בבן, הוא עזר לו לחסל את גייקוב והוא יכל לחסל אותו עוד בעונה הקודמת או בתחילת העונה הזאת יותר מפעם אחת, אחרי שחיסל את שומרי הראש של גייקוב או אחרי הדקירה של גייקוב. כל שאר אנשי המקדש, מי שלא עזב מת על ידי סעיד או סמוקי סבירות טובה מאוד.

מי חיסל את מפקד חוליית החיסול בפעם הקודמת? (אני מניח, שאתה מדבר על שומרי הראש של גייקוב.)
תשובה לשאלה שלך, היא סמוקי כמובן חיסל אותם ואת המפקד שלהם, שהניח אבק שריפה, אבל זה לא עזר לו, סמוקי הפיל עליו סלע.

(פלוק=סמוקי)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-03-2010, 18:06
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
גם ככה עוד פרק אחד כל האשכול יתפוצץ שוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האשכול החדש מספר 4 של אבודים, כי האשכול השלישי כבר כבד מדי. (מכיל ספויילרים!)"

W-O-W.
אין מילים!

נתחיל מההתחלה -
הסמוראי שלח את סעיד "להרוג" את סמוקי. השאלה אם הוא ידע שאי אפשר להרוג אותו?
הוא אמר לסעיד להרוג אותו לפני שידבר, האם ה"שלום סעיד" שהוא הספיק לומר לו הרס
הכל, או שהסמוראי שיקר לו באמת כדי שסמוקי יהרוג אותו?
היה נראה שהוא מאוד כן, מוציא סכין מיוחדת וכאלה.

עוד דבר שהסמוראי אמר - הוא טען שהוא יהרוג את כל מי שנמצא על האי ואז הוא ישתחרר,
למה בסוף הוא לא הרג את כולם כשהוא יכל והוא הרג רק את המתנגדים? הוא המשיך לגייס
בשביל משהו אחר שהוא צריך שכולם יעשו, ןאני לא חושבת שזה להרוג אותם.

כאשר סעיד עבר צד, היה נראה שבאמת נכנס בו רוע, אפילו בן פחד ממנו.

איכשהו אני מאמינה לסיפור של הסמוראי על ג'ייקוב, הוא הפסיק לנסות להרוג את סעיד כאשר
נפל כדור הבייסבול של הבן שלו.

מסתבר שכל עוד הסמוראי היה חי, אי אפשר היה להכנס למקדש, למה? ג'ייקוב מינה אותו והוא
זה ש"הגן" על כולם?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-03-2010, 17:43
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הוא מעשן אנשים=הורג אנשים..."

זה לא "משחק מילים", אתה מתייחס פה ישירות לצורת העשן שלו
ואתה גם לא הראשון שקרא לו ככה, את מפלצת העשן כינו בשם הזה הרבה לפנייך..

אני אגיד לך מה אני לא אוהב בשם הזה, זה כאילו שיתגלה צב גדול על האי ויכנו אותו "צבוני" - כי הוא צב
אבל אז יתגלה שזו רק אחת מצורותיו הרבות של יישות עיקרית ועוצמתית על האי, ("התגלמות הרוע עלי אדמות"), אז להמשיך לקרוא לו "צבוני" זה די מוריד מרמתו..
לכנות את צורת העשן הספציפית הזו שלו ככה עוד ניחא ("בנצי הפך שוב לסמוקי וחיסל את כולם"), אבל לכנות את הישות עצמה בשם הזה נראה לי ממש לא קשור

עריכה: אווו מצאתי קטע בלוסטפדיה, חבל שלא הצצתי שם לפני שפתחתי את הסקר

ציטוט:
Names
The entity has been known by several names to both fans and characters of the show, both as the smoke monster and as the Man in Black.

As the Monster
Referred to simply as "The Monster" or "The Smoke Monster" by the survivors, the Monster appears to be known by other names as well. The DHARMA Initiative appears to refer to it as "Cerberus", however, according to Ben, the Others have no name for it at all. The entity's black smoke form is most commonly known to fans as "Smokey". Rousseau and Robert referred to it as the "security system." (This is possibly a reference to the cult TV series The Prisoner, which had a balloon monster which played that role.)

As the Man in Black
After the entity's first human appearance in "The Incident, Part 1", the character was given several nicknames by the fan community, including:
"MIB", an acronym for Man In Black
"Esau", the brother of the Biblical Jacob.[1]
"Flocke", a portmanteau word of the words "Fake" and "Locke". Coincidentally, Flocke is the name of a polar bear in the Nuremberg Zoo.
"Un-Locke", a name coined in reference to the character's similarities to a figure in the novel Perelandra, used subsequently in TV Guide.[2]
"Samuel", often used as a reference to the character's initial casting call.
"Man in Black" (MIB), name used by ABC.com in episode synopses and on the Internet Movie Database. This nickname has also been endorsed by Damon Lindelof and Carlton Cuse. [3]
"Jacob's Enemy/Nemesis", in relation to his antagonistic role to Jacob.
"Smocke", a portmanteau word of the words "Smoke" and "Locke" in reference to the revelation that the Man in Black and the Smoke Monster are one and the same.
"Locke Ness Monster", references the mythical Loch Ness Monster of Loch Ness, Scotland. Used by Producers Damon Lindelof and Carlton Cuse in their February 22, 2010 Podcast

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 06-03-2010 בשעה 18:03.
ישן 06-03-2010, 10:17
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האשכול החדש מספר 4 של אבודים, כי האשכול השלישי כבר כבד מדי. (מכיל ספויילרים!)"

הדבר המעניין היחידי בפרק הזה היה המבט הלא מרוצה שהיה לסמוקי על הפנים כשהוא ראה את קייט יוצאת מהמקדש בסוף הפרק. כאילו הוא רוצה לומר "חכי,חכי, אני עוד אטפל בך".

ושאנשים באשכולות האלה יפסיקו להגיד אחרי כל פרק "נתנו לנו עוד כמה תשובות" כי לא נותנים לנו כלום! תשובות זה מענה לשאלות:
מי הם ג'ייקוב וסמוקי ומה מקור הכוחות שלהם?
מהו האי ולמה דווקא הוא מהווה את זירת הפעילות של ג'ייקוב וסמוקי?
מה גורם לאדם להיות מוגדר כ"מועמד"?

יש עוד המון שאלות "קטנות" אבל אני מאמין שהן יתבהרו ברגע שיהיו תשובות לשאלות שהצגתי.

ישן 06-03-2010, 18:14

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "עכשיו ראיתי על מה בינג דיבר,..."

אני מנחש שלא ראית את הפרק, אם כן היית שואל. אני צודק?
נתנו לנו תשובה על הרקע של הסמוראי ולמה הוא הגיע לאי. גייקוב אחראי להגעתו לאי, כמו מרבית האנשים והוא הגיע לאי בגלל הבן שלו.

פרק קודם ראית את הבן של הסמוראי חיי בארה"ב עם אבא שלו, אבל במציאות הקודמת, שלפני הפצצת מימן קרתה לבן שלו תאונה ולכן הוא הגיע לאי, בתנאי שלא יראה את בנו לעולם.
גייקוב סגר עיסקאות, כמו שסמוקי סגר עם סעיד לקבל את הדבר היחיד החשוב לו "שמת לו בידיים" ולסמוראי הייתה עיסקה דומה עם תנאים פחות טובים עם גייקוב ולכן הסמוראי הגיע לאי.

ישן 10-03-2010, 06:39

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "lost Season 6 episode 7 Name:Dr. Linus"

העיינים מתחילים להעלות הילוך, וידמור מצא את האי, סמוקי עזר להציל את בן ונתן לו מידע עסיסי ,איפה כולם יהיו, ג'ק התחיל להבין שלכל דבר יש סיבה ושיחק עם ריצרד "רולטה רוסית", כאשר הוא ביקש ממנו להרוג אותו, כי הוא לא מסוגל לעשות זאת ונאמר לנו בקצרה בלי כל התשובות כיצד רייצרד חיי כל השנים הללו בלי להזדקן יום אחד, "מתנה" מגייקוב.

קיבלנו עוד רקע על בן ובן ואבא שלו, הם היו על האי, אך עזבו אותו במציאות החלופית, שנוצרה עקב הפצצת מימן.

ישן 23-03-2010, 01:15
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני לא זוכר שהוא אמר את זה..."

סליחה, רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך
כמו שכתבתי, הוא אמר את זה לפלוק לפני שהתברר שהוא מזוייף, זה היה בחלק הראשון של הפינאלה של העונה הקודמת, כשפלוק אסף את כל האחרים במסע את ג'ייקוב
ריצ'ארד בא אליו ואמר לו שבן סיפר לו שהוא הרג אותו ושהביאו אותו מת בארון קבורה, אז איך יכול להיות שהוא חי
פלוק ענה לו שריצ'ארד נמצא המון זמן על האי, אז אם למישהו אמורה להיות תשובה זה לו
אז ריצ'ארד השיב שהוא אכן נמצא המון זמן על האי, וראה דברים מופלאים, אך מעולם לא ראה אדם החוזר לתחייה מהמתים
ופלוק ענה לו שהוא מעולם לא ראה אדם שלא מזדקן (כמו ריצ'ארד)
אז ריצ'רד ענה שהוא "ככה בגלל ג'ייקוב", ושאם הוא היה צריך לנחש, גם לוק חי בגללו
ופלוק ענה לו שזה גם מה שהוא חושב, ובגלל זה הוא רוצה ללכת לג'ייקוב, כדי להודות לו אישית..

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 23-03-2010 בשעה 01:20.
ישן 13-03-2010, 21:41
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "lost Season 6 episode 7 Name:Dr. Linus"

בפרק הזה קיבלנו תשובה אחת ברורה לגמרי לסיבה שבגללה ריצארד לא מזדקן (ג'ייקוב נתן לי מתנה) ורמז לדרך ההגעה שלו לאי. אם לא היה ברור קודם, אז עכשיו זה יותר מניחוש: ריצ'ארד הגיע לאי בתור עבד-חותר במשוט על הבלאק רוק.
כבר לא ברור כל כך מי האיש הטוב ומי האיש הרע בין ג'ייקוב לבין האנטי-ג'ייקוב (וזה כנראה אחד המסרים החזקים שהולך להיות מועבר ע"י היוצרים של הסידרה. ובכלל זה אחד המסרים החזקים של הפוסט מודרניזם).
אם בימי הביניים כשהבלאק רוק טעתה והייתה בדרכה לאי, ג'ייקוב וההופכי שלו התווכחו אם נכון לתת לה להגיע והיה ברור שג'ייקוב צודק. כשג'ייקוב העניק חיי נצח הוא העניק מתנה. כשהוא טיפח ושמר על כל מיני אנשים הוא גמל איתם חסד.
היום כבר לא ברור שהפעולות האלו שלו הן דברים טובים. להפך, התערבות בחיי הזולת תחשב, לרוב, למעשה שלילי (ראו, למשל, את התגובה של ג'ק או של סוייר כשגילו שג'ייקוב מתערב בחיים שלהם, או אפילו רק צופה עליהם).

שורה תחתונה: ג'ק וריצ'רד (כנראה שגם סוייר וסעיד, אולי גם ג'ין) לא יכולים למות.

עוד גילוי מעניין בפרק: יש ייתרון לקירבה לים כדי להתגונן מפני המפלצת. שימו לב למה שממליץ בן כשהוא מציע לחזור למחנה הניצולים הישן (מה שקצת מוזר ומעניין זה שסאן הופכת לנווטת שטח וGPS אנושי ומייד מכווינה את החבר'ה "זה שם!") ובן יודע דבר או שניים על התגוננות מהמפלצת הזו. במשך השנים על האי יוזמת דהארמה ידעה להתגונן מהמפלצת באמצעות ה"גדר" התת קולית אבל בן גם ידע לזמן את המפלצת ולהשתמש בה לצרכיו.

גילוי חשוב נוסף: בקו הזמן המקביל, אבא של בן בחיים והם כן היו באי וביזומת דהארמה. אבל הם עזבו את האי. שאלה אחת נפתרה. שאלה חדש נולדה למה הם עזבו?
מישהו יכול להזכיר לי, נדמה לי שלפני הבלאגן עם גניבת פצצת המימן כבר היה איזה קטע עם מחלה של אבא של בן וגם שהוא דיבר על עזיבה של האי בגלל שהוא לא מרוצה (חוץ מזה שהוא היה שיכור. וכן, אני זוכר שלפני שהאבודים הצטרפו, במקור בן, יחד עם האחרים, היה אמור לרצוח את כל יוזמת דהארמה כולל אבא שלו).

מאיפה צץ ארגז הכלים במחנה האבודים ואיך זה שלא השתמשו בו בעונות הקודמות???
אם אילנה זקוקה לכבלי הריתמה החשמלית רק כדי לכבול את בן ליינוס בשביל מה היא חושפת את הבידוד שלהם?

השאלה מי מבני הזוג קוואן הוא המועמד נשארה. אבל אנחנו יודעים שגם לאילנה אין תשובה. גם לסאן אין. כנ"ל התשובה על השאלה: מה התפקיד של המחליף/מועמד?

מאיפה ריצ'ארד הגיע?
"אתה לא תאמין אם אספר לך"
בפעם האחרונה שראינו אותו סמוקי פיצץ אותו במכות, לא?

פראנק לפידוס היה צריך להיות הטייס של אושיאניק 815?! WTF?!
איך בן אומר לו? אבל האי לכד אותך בסופו של דבר!
(ואני מוסיף: פעמיים, לפחות)

פאשלה נחמדה שמצאתי (חוץ מאלו שכבר רשומות בלוסטפדיה וחלקן מגוחוכות כמו הזיפים והשיער) : ליד הבלאק רוק (בדקה 20 בערך תלוי איזו גירסא יש לכם) כמה שניות אחרי שריצ'רד אומר "כי כולם במקדש מתים". המצלמה מתמקדת בפנים של ג'ק ואז עוברים אל הארלי וריצ'ארד ושוב חוזרים אל ג'ק שעדיין עומד לכחצי שניה ומתחיל ללכת. שימו לב שבזמן שהארלי וריצ'ארד מצולמים יש עליהם צל של מישהו שהולך מהכיוון של ג'ק. אולי במקור ג'ק היה אמור להתחיל ללכת לפני וכך זה גם צולם, אבל העריכה ומה שאנחנו רואים הוא אחר.

כל ההתייחסות של ריצ'ארד לג'ייקוב היא כאל דמות שלילית. כאל מישהו שפעם הוא האמין בו והזיק לו.
המשפט שלו להארלי הוא משפט חזק: "לא משנה מה הוא אומר, אל תאמין לו".
"כשג'ייקוב נוגע בך זה נחשב מתנה. רק ש... זו לא מתנה בכלל. זו קללה!"
וכן הלאה כל הסצינה המאד חשובה הזו.

פלוק משקר לבן שגם הוא סוג של מועמד.
מועמד לשלוט על האי. לא מועמד להחליף את ג'ייקוב.
למה הוא עושה את זה?
הוא גם אומר לו לא להסס ולירות באילנה מיד "כי היא לא תהסס".
ברור למה הוא אומר את זה.
למה אילנה מוכנה לקלוט את בן? זה חלק מתורת אני אוהב כל אדם של ג'ייקוב?

לפחות למדנו קצת על התוכניות של פ/לוק הם הולכים לתחנת ההידרה באי בשני.

נאום הבכיינות של בן מצדיק את כל מה שכתבתי בפיסקאות הראשונות על הבילבול של ג'ייקוב (והאנטי ג'ייקוב) בין טוב לרע.

ישן 14-03-2010, 02:45
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "בפרק הזה קיבלנו תשובה אחת..."

כבר היה ידוע קודם למה ריצ'ארד חי כ"כ הרבה זמן, לא בטוח למי הוא אמר זאת, אני חושב שזה היה לפלוק (לפני שהתברר שהוא מזוייף) "אני ככה כי ג'ייקוב עשה אותי כזה" או משהו בסגנון

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
שורה תחתונה: ג'ק וריצ'רד (כנראה שגם סוייר וסעיד, אולי גם ג'ין) לא יכולים למות.
לאו דווקא, זה שנגיעה שלו היא מתנה לא בהכרח שאצל כולם היא מתבטאת כחיי נצח, אצל לוק זה היה חזרה לחיים לאחר שאביו השליך אותו מהבניין
מצד שני, לוק לא התאבד בסוף אלא בן רצח אותו, וממה שנובע מדבריו של ריצ'ארד, רק הוא לא יכול ליטול את חיי עצמו אבל אחר כן

ציטוט:
מאיפה ריצ'ארד הגיע?
"אתה לא תאמין אם אספר לך"
בפעם האחרונה שראינו אותו סמוקי פיצץ אותו במכות, לא?
אני מאמין שהוא התייחס לכך שהוא הגיע לאי עם הספינה, כאילו כפל משמעות (שהרי הוא אמר להם שהגיע מהמקדש בו ראה את כולם מתים)

ציטוט:
פראנק לפידוס היה צריך להיות הטייס של אושיאניק 815?! WTF?!
הם ציינו זאת כבר מספר פעמים בסדרה

ציטוט:
כל ההתייחסות של ריצ'ארד לג'ייקוב היא כאל דמות שלילית. כאל מישהו שפעם הוא האמין בו והזיק לו.
המשפט שלו להארלי הוא משפט חזק: "לא משנה מה הוא אומר, אל תאמין לו".
"כשג'ייקוב נוגע בך זה נחשב מתנה. רק ש... זו לא מתנה בכלל. זו קללה!"
וכן הלאה כל הסצינה המאד חשובה הזו.
לא פלא שהוא מתייחס אליו באופן שלילי, הרי הוא חושב שג'ייקוב עבד עליו במשך מאות שנים, שאמר לו שיש סיבה לכל דבר ושהוא יגלה לו אותה, ובסוף הוא מת
אבל נראה שג'ק הוא זה שבסופו של דבר מחזיר לריצ'ארד את האמונה בדברי ג'ייקוב, שלהכל אכן יש מטרה

ציטוט:
אולי זה כי היא יודעת שהיא צריכה אנשים כדי להתמודד מול פלוק

ישן 14-03-2010, 09:58
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "כבר היה ידוע קודם למה ריצ'ארד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
הם ציינו זאת כבר מספר פעמים בסדרה
לא שמתי לב אף פעם (ואני לא אומר את זה בציניות). תוכל להזכיר לי מתי זה נאמר?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
אולי זה כי היא יודעת שהיא צריכה אנשים כדי להתמודד מול פלוק
נראה לי שזה בגלל שלאילנה (ולדוגן) יש את רמת האינטיליגנציה הכי גבוהה מכל הדמויות בסידרה. ההגנות שלה(ם) הן המשוכללות ביותר.
זה לא סותר את מה שאתה אומר שהיא עושה את זה לתועלת כדי להשתמש בו בהתמודדות עם פלוק. רק שהיא גם מסוגלת להתעלות ולראות באוייב מלפני רגע, שותף החל מרגע זה.

רבאק!
למה כדי להבין מסרים של סידרה צריך לעבור לפחות מבוא לפסיכולוגיה שלב 2 (אם לא תואר שני)?

ישן 14-03-2010, 10:07
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "[QUOTE=ShoobyD]הם ציינו זאת..."

ציטוט:
לא שמתי לב אף פעם (ואני לא אומר את זה בציניות). תוכל להזכיר לי מתי זה נאמר?

בפרק שרואים את פרנק יושב בחנות ורואה את הצילום של הצוללת שמצלמת את את המטוס המזויף מתחת למים בפעם הראשונה, ואז הצוללת מראה את הצילום של הטייס המת, ואז פרקנק מתקשר ל-Oceanic להגיד להם שהטייס שהראו זה לא הטייס שהיה בהיה מטוס, והבחורה מעבר לטלפון שואלת אותו איך הוא יודע, אז פרנק אומר שהוא זה שהיה אמור להטיס את המטוס.

חוץ מזה אני חושב שהוא הזכיר את זה עוד כמה פעמים.

ואני חושב שאתם יותר מדי מעמיקים בעניין של אילינה-בן, לדעתי זה פשוט שאחרי שהיא שמעה את "הנאום" של בן (שהוא הסביר למה הוא רצח את ג'ייקוב) היא פשוט הבינה אותו וזה שהוא לא בן אדם רע (או שלפחות המוטיבים שלו הגיוניים לדעתה) ושהוא בסך הכל מחפש מישהו שיקבל אותו, אז היא הסכימה...בלי יותר מדי התחכמויות.
ישן 14-03-2010, 14:05

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "[QUOTE=יוסיפון]לא שמתי לב אף..."

בן של המציאות של האי (הישנה), הוא רוצח בדם קם. בן שנוצר במציאות החדשה עקב הצצת מימן, הוא טוב לב. שים לב להבדלים.

מציאות ישנה, הוא רצח את גייקוב בניגוד למציאות החדשה בה הוא ויתר על הכוח ובחר בתלמידה שלו וזה רק מחזק את הטענות שלנו, שהמציאות שעל האי ההחדשה הן הפוכות לגמרי.
אילנה, לא האמינה לבן היא צריכה אותו נגד סמוקי וזה ההסבר היחיד, כפי שכבר רשמו לפני. (יוסיפון רשם זאת)
ציטוט:
הוא גם אומר לו לא להסס ולירות באילנה מיד "כי היא לא תהסס".
ברור למה הוא אומר את זה.

ישן 13-03-2010, 20:25
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
דרלטון בפודקאסט הרשמי חרצו את דינה של אנני

רובנו זוכרים את "אנני" אהובת הילדות של בן,
רובנו קיווינו כי היא תתגלה שוב כחלק משמעותי בעלילה,
ובכן, כנראה שזה לא הולך לקרות עפ"י צמד המפיקים בפועל של הסדרה.

בפודקאסט האחרון של הצמד, הם דאגו להבהיר שהסיפור של אנני לא יתפתח,
ומעולם לא היה או יהיה חלק משמעותי בנרטיב של העלילה המרכזית.
המטרה של אנני היתה להדגיש את החסך של בן בנסיון עם רומנטיקה,
כדי לתת קצת רקע לצופה אל מול החיזורים האגרסיביים שלו אחר ג'ולייט.

so... למי שציפה וקיווה, אתם יכולים לסגור את הפינה הזו

דרך אגב, אם אתם מעוניינים לדעת, הכינוי החם כרגע לסמוקי\פלוק,
הוא Men in Locke או Men in Blocke, כנראה בגלל הסצינה ההיא של הג'וק מהסרט
ישן 17-03-2010, 03:36

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]מתחילים..."

רציתם אקשן? אנחנו כנראה הולכים לקבל הכל בסיום העונה עם סיום מלא אקשן.
פורד משחק עם סמוקי ווידמור משחק מסוכן מאוד, השאלה אם סמוקי ווידמור הבינו את הכוונה האמיתית שלו לברוח בצוללת ולתת להם לחסל אחד את השני, בנוסף יש עוד כמה שאלות חדשות (ממש לא הפתעה כבר.) כיצד וידמור מכיר סמוקי וסמוקי את וידמור ואסור לשכוח את גייקוב כמגן האי משום מה, איפה הוא בכל הסיפור הזה. סמוקי מגלה עניין באהרון משום מה ורוצה להציל אותו מקלייר, השאלה מה הכוונה האמיתית שלו באמת. אולי להחזיק את פורד על האי בכוח? (לדעתי זאת הסיבה, כי הוא יודע, שפורד אוהב את קייט.)
קלייר כמעט חיסלה את קייט, חבל שלא גמרה אותה סופית וגמרנו עם קייט. לטובת היוצרים שלא יעשו משלוש שוב פעם עם קייט, פורד וג'ק, כי הקטע הזה באמת יותר מדי!!!

בכל הנוגע לפרקים הבאים זה משאיר לנו שלושה דמויות מרכזיות, שרבות על השליטה ביניהן סמוקי, וידמור ואילינה, שאינם מועמדים. פרט להם יש לנו את בן, שסמוקי ואילינה נראה שרבים על הקול שלו או הנאמנות שלו מה שזה לא יהיה. פורד עם כמה עיסקאות לצאת מהאי בלי כוונה לכבד אף אחד מהן בפועל. ג'ק ,שהפך למאמין ועדיין צריך לעשות משהו לא ברור. סעיד, שעשה עיסקה עם סמוקי ומעוניין לעמוד בה. הזוג הזר, שאחד מהם מועמד ואלה הדמויות בהן כנראה נצטרך להתמקד עד הסוף וכל שאר הדמויות מיותרות בשלב זה של הסידרה אפשר לומר כבר לדעתי ויקבלו פחות ופחות זמן בהמשך של ה 9 פרקים האחרונים.

הדבר הכי לא הוגן הוא, שהפרקים האחרונים יהיו בהפרש של יום אחד אחרי השני. זאת אומרת פרק 17 ויום אחרי זה פרק 18.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 17-03-2010 בשעה 03:48.
ישן 21-03-2010, 00:15
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "episode: 08 season: 06 name: Recon"

בפרק הזה הולכת ומתבהרת נקודה חשובה שנרמזה עוד קודם: מה שיצר את המציאות בקו הזמן המקביל לא היה הפיצוץ אלא... מותו של ג'ייקוב!
(כן, כן!)
המוות של ג'ייקוב בזמן הנוכחי במציאות של האי משפיע גם אחורה במציאות שמחוץ לאי ולכן:
  • האי לא נשמר (אלא שוקע)
  • יוזמת דהרמה מתפרקת ובעקבות הפירוק
    • מיילס נולד על אדמת ארה"ב וחי שלו ורגוע עם אביו הביולוגי בלי לפתח תסביך אב.
    • פורד שומר את הנקמה שלו על אש קטנה, שולט בה ומונע ממנה לשלוט בו (תזכרו איך המשפט של ג'ייקוב טיפח בו את הנקמה ושינה את כל מסלול חייו).
    • בבן עוזב את האי יחד עם אבא שלו. האב לא ממשיך להיות "שרת" ובן הופך לד"ר להיסטוריה חנון וחסר שיגעון גדלות. הוא גם לא רוצח את אבא שלו וכל מי שזז.
    • שארלוט מעולם לא מגיעה אל האי.
  • ג'ק מצליח להתמודד עם האבא המלחיץ והדורש שלו. לפחות אחרי מותו.
  • להארלי לא קורים דברים רעים
  • רוסו (ואלכס) חיה בLA
  • נדיה לא נדרסת, במקום זה בעלה נרצח ע"י מלווים בריבית (שכיר החרב של ווידמור) שגם חטפו את עבריין הצעצוע ג'ין. סעיד רוצח את העבריינים.
  • וכו' (בטח נגלה עוד תופעות בהמשך)
יש איזו מחשבה מטרידה שאני מנסה לגרש אבל חוזרת שהיוצרים של הסידרה משתמשים בשד מהבקבוק/מנורה מסיפורי אלאדין (וסיפורים אחרים באלף לילה ולילה ודומיהם). בד"כ יש שד ראשון שמופיע שהוא שד טוב שמגשים משאלות ושד שני שעושה רק רע.
התירוץ של השד הרע הוא "אני לכוד בתוך הבקבוק הזה כבר מאות/אלפי שנים. הגיע הזמן שאשתחרר ועכשיו צריך להעניש את העולם"
כמובן שהשדים מופיעים בדמות של עשן: השד הטוב עשן לבן והשד הרע עשן שחור. ובנוסף הם יכולים ללבוש דמות אדם.

אז תחילת העונה הזאת, אני מאד מאד מקווה שהשדים האלו לא יופיעו פתאום בפרק האחרון.

ישן 17-03-2010, 14:57
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

נהיה לי סבתוכה.. :\
עוד מנהיג חדש שנכנס - ווידמור. בחיים לא הבנתי תקטע שלו (חוץ מהעניין עם פני ודזמונד)
טוב? רע? עוד צד?

לא ראינו מה הולך עם הוגו וג'ק, החלק המעניין ביותר..

למה יש מלחמה בין סמוקי לווידמור? הוא רוצה להשתלט על האי והשני רוצה לעזוב אותו

מה שכן - גילינו משהו חשוב, סמוקי יכול למות (הוא אמר לסוייר שהוא לא רוצה למות). איך?
כנראה שנגלה איך ווידמור ינסה להרוג אותו. והוא היה בנאדם והיתה לו אמא מטורפת, אוקי. :|

סמוקי מגן על קייט ואומר לילדים לא לדאוג (כאילו מרמז על זה שהוא טוב? אבל האם זו תרמית או שזה משחק?)

קיצר, סתם נהיה מגעיל. פתאום כל מי שראינו בנפרד כל השנים האלו באים יחד וזה מסבך תתחת :\

ואין לי כוח יותר :\

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-03-2010, 04:20

בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מה? מה הקשר השומרי ראש..."

תזכרי בשומר ראש האחרון של גייקוב, איפה שגייקוב נרצח, סמוקי הפיל עליו סלעים ולא הרג אותו כמו האחרים, שירו בסמוקי, כי אותו שומר ראש פיזר לפני זה על הריצפה משהו, שסמוקי פחד ממנו/קטלני בשבילו אז נעצר והוריד על השומר ראש סלעים במקום לחסל אותו כמו את השאר. (הפרק הראשון והשני של העונה.)

זה הנשק של וידמור נגד סמוקי לפי המידע, שכבר נתנו לנו או שיש לו נשק נוסף אחר.
אותו נשק של השומר ראש נמצא גם אצל וידמור לדעתי, כי ראינו, שסמוקי חושש מהנשק הזה כבר ולא מתקרב אליו בכלל.

ישן 19-03-2010, 03:12
צלמית המשתמש של ShoobyD

גאדדמט יא פלוק

לא יכל לתת לקלייר להרוג את קייט סופסוף? :\
וכשהיא באה והתנצלה וחיבקה אותה, כ"כ קיוויתי שהיא תשלוף סכין מאחורי הגב ותתקע לה בצוואר..
אהבתי שסעיד לא מש לעזור לה, אני אוהב את סעיד הרע :_)

מספר נקודות:
אם בקו-הזמן המקביל סוייר שוטר, אז למה הוא עזר לקייט לברוח משדה התעופה?

זה שמיילס גם הוא שוטר, יכול להעיד על כך שאין לו את היכולת לדבר עם מתים בקו-הזמן הזה, מה שאומר שישנה האפשרות שהיכולת שלו קשורה איכשהו לאי
מעניין גם עם מי יתברר לבסוף שהוא יוצא (הוא ציין שיש לו חברה)
ניחוש: אולי זו תהייה ג'ולייט, וככה היא וסוייר יכירו שם. לא זכור לי שהיא הופיעה עד עכשיו בקו-הזמן החדש.

ווידמור שוהה כבר כמה ימים בצוללת, יכול להיות שזה פשוט מטעמי נוחות, או שיש משהו שמונע ממנו לעלות על האי

ישן 21-03-2010, 01:49

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מאז שהוא גורש משם כשהיה צעיר..."

אתה אומר משהו, אבל לא מסביר מדוע וידמור הביא לשם צבא של אנשים ונשק נגד סמוקי, אך מצד שני למה לוידמור לחסל את סמוקי? אם אינו יכול להניח את כף רגלו על האי? התאוריה שלך לא מסתדרת לי משום מה, כי סמוקי רוצה לעזוב את האי בכלל ולתת אותו לבן והוא יודע, שוידמור מחכה לו על האי השני עם צבא, עוד לפני שהוא שולח את פורד לאי השני. לכן הוא גייס את המועמדים ואת האחרים לטובתו ועל זה כבר נתנו לנו תשובה.

תוכל להסביר בבקשה את התאוריה שלך בעניין? אתה אומר משהו בתאוריה, שנוגד את כל העלילה עד עכשיו.

ישן 21-03-2010, 04:16
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
WTF?

עוד 9 פרקים נותרו, איך הם בדיוק מתכוונים לענות על 6 שנים של שאלות לא פתורות בקצב הזה?
כן בסדר, הגאולה שכל אחד חווה בסיידפלאש ממש מרגש והכל, אבל WTF?
אני מריח התחמקות בסגנון של "מה שיפה בשאלות שנשארו פתורות, זה שבמשך השנים יהיו אינטרפטציות שונות לתשובות עליהן"
Fuck that, אני מזה לא מרוצה מכל העסק - יכול להיות שבסינדיקציה בעוד 15 שנה מהיום (אם יישאר פה משהו בכלל),
אז יתגלו כל מיני רמזים וסימנים קטנים שיענו על השאלות, ואז הסדרה תעלה דרגה בגאוניות שלה,
אבל למי אכפת? 6 שנים של תאוריות וחישובים והצלבות מידע בלי תשובות הרמטיות בסוף העונה הזו,
יהיו בזבוז מוחלט של התמסרות לסדרה הלא קלה לעיכול הזו, וזה יהיה הפספוס הגדול ביותר שיכול להיות.
ישן 21-03-2010, 20:26
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "וולט היה סיפור מרכזי בעונות..."

דווקא על ארנבים (ארנבים, לא שפנים) תהיה תשובה (אם בכלל הייתה שאלה. מה, לא יכול להיות שבכל מיני מקומות וסצינות מופיעים ארנבים בצורת בובות, קמיעות או אוכל?).
זה די ברור אחרים שארנבים חוזרים ומופיעים גם בעונה הזאת ואפילו בפרק האחרון.
"מה יש לארוחת הערב"?
"ארנב!"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר