לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2010, 00:59
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
הצעה לשיפור פורום תאוריות קשר ומידע

הצעה לשיפור פורום תאוריות קשר ומידע:

אני חושב שיש צורך לעגן בתוך הפורום את כל המושגים שברובם נדונים ולכל מי שאינו מבין בעניין יוכל לקרוא להבין , לראות את ההוכחות ומשם להתחיל להשתתף בדיוני הפורום עם בסיס טוב וידע נרחב, מנהל הפורום לאנס מציין בתקנון כי חובה להביא סימוכין , אז מה שקורה שכבר כל המומחים בפורום כבר דנים במושגים שהם יודעים את הסימוכין שלהם ולהתחיל לעשות חיפוש בכל האשכולות יעייף ויתיש את החוקר החדש וגם מה שנראה לי שלא כל ההוכחות הובואו בכל תאוריה שנדונה מה שגורם לכך שהרבה אנשים לא כותבים או מעלים תאוריות כי הם מפחדים שהאשכול שלהם ינעל והזדמנות טובה לדון על נושא שיכול להיתברר כנכון נפסל בגלל שיפוט מהיר של מנהלי הפורום

הצעתי היא: עוגן שהוא יכתבו הדברים הבאים:

הבונים החופשיים- הסבר מלא וסימוכין והוכחות על קיומם, בונים חופשיים בעיקר ישראלים, יש להביא סימוכין שהם באמת כאלה

NWO-הסבר מלא וסימוכין( לא לכתוב יש לי אך לא אוכל להביא) להביא את ההוכחות במלואן
התחממות גלובלית- סימוכין
שמעון פרס- הרבה בפורום מדובר עליו אך לא ראיתי כל סימוכין על כל מה שכתבו עליו, יש לכתוב סימוכין
אילומינטי- כותבים עליו הרבה אבל לא ראיתי הוכחה וסימוכין איתי שהארגון הזה באמת קיים (אני מאמין שהוא קיים אך אין סימוכין אמיתי שראיתי). פלוס הוכחות על קיומו ומקורותיו האמיתיים

אסון התאומים- אפשר לקחת את הסימוכין והוכחות מכל האשכולות ולרכז אותן בעוגן.
כך גם רצח רבין ודיאנה.

הסבר על אלכס גונס ושאר הקונסיפרטורים וכמובן הוכחות וסימוכין לתאוריות שלהם.

אני כותב על כל זה כי זה נראה היום שפורום תאוריות קשר ומידע נהייה קבוצה סגורה רק באמת למי שמבין . על הפורום להיות ככלי עזר לחקר ופיתו ולתת כתובות ואתרים לחיפוש וכלים לאנשים לחפש את האמת ולא רק לבוא עם סימוכים לדעתי אלא גם לחשוב לבד ולדון ואולי אםילו לגלות דברים חדשים לכן יש לעשות עוגן מרוכז עם כל הנושאים החמים ולהביא את ההוכחות והסימוכין שלהם.

כל זה נכתב מרוח טובה ולעזור לפורום להיות חזק יותר אמיתי יותר חם יותר , שווה לכולם.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 04-03-2010 בשעה 01:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר