לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2010, 00:14
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי frtred שמתחילה ב "גיסה של ענת קם סמי סוקול אנטי ציוני"

כן, וברוטר איזה גאון חשף שאורי תובל (ההוא מהבלוג של קלמן ליבסקינד שניבל את הפה על המשפחה השכולה) היה מורה שלה. מעניין מי היה השרברב של משפחת קם. עוד נגלה שמדובר בפלסטיני ממזרח ירושלים שנוהג לשיר בילאדי בילאדי.

כל הלאומנים המתוסכלים הגיחו מכל החורים כאילו נפתחה עונת הציד. התחרפנתם לגמרי?? הילדה הזאת הגזימה וצריכה להיענש על כך, אבל ריגול? בגידה? לא הגזמנו?? מה זה העליהום הזה? אולי מעכשיו צריך לרדוף את כל העיתונאים והשמאלנים כי הם בוגדים בפוטנציה?

הרבה חשיפות נעשו בעבר בעקבות הדלפות חמורות ולא חוקיות והביכו את המדינה, אבל בסופו של דבר הביאו לשיפור ותיקון המצב.אני בטוח שעיתונאים קיבלו לידיהם הדלפות רבות שלא פורסמו, בין אם בגלל שהצנזורה לא אפשרה להם ובין אם בגלל שהם החליטו לגנוז אותם כדי שלא לפגוע במדינה. ומה היה לנו פה? הדלפה חמורה שפורסמה לבסוף אחרי שעברה את אישור הצנזורה, ומי יודע מה עוד, שלא פורסם מעולם (ונקווה שגם לא יפורסם). אז על זה כל הטררם, או שפספסתי משהו?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2010, 04:31
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "סוף סוף אני מרגיש שהצלחתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spinoza
סוף סוף אני מרגיש שהצלחתי לחדור!
אפשר לפרוש למיטה
לילה טוב

ולפני כן, אקדיש לך שיר:
נֵצֵא לַקְּרָב, נָגֵן עַל אַדְמָתֵנוּ
לֹא נַעֲזֹב אַף שַׁעַל אֲדָמָה.
נֵצֵא לַקְּרָב, נָגֵן עַל חַיֵּינוּ,
עַל הֶשֵּׂגֵי אַרְצֵנוּ הַיְּקָרָה.

הָיוּ יָמִים בָּהֶם הֵקַמְנוּ מֶשֶׁק,
פְּרִי אֲדָמָה יָצַרְנוּ בְּזֵעָה.
הִגִּיעַ אוֹת וַנֶּאֱחֹז בַּנֶּשֶׁק,
לִהְיוֹת מוּכָן, נָכוֹן לְכָל פְּקֻדָּה.

פזמון
הבו לנו סוסים,סוסים אבירים.
ורובה על שכם,ורובה על שכם, עם כדורים.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 10-04-2010, 00:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
"הלאומנים המתוסכלים" LOL. אני מבין שהיום אתה פועל בMODE השמאלני שלך...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "כן, וברוטר איזה גאון חשף..."

האמת? שיחקת אותה: הביטויים "לאומנים מתוסכלים", "הילדה הזאת", "הגזימה" וכיו"ב - הם שיחוק אמיתי.
לוחלא ראיתי שאתה הכותב, הייתי חושב שבורכנו כאן באיזה שלומיסט פנאטי במיוחד שהגיע ישירות
מאיזה מפגש קירוב לבבות בין שני העמים בבית של צובחי בנבי צאלח...
מכיוון שזה אתה, אני יכול לברך אותך על הסאטירה המושחזת שעשית כאן על השלומיסטים האדוקים, ויכול
רק לקוות שגם הם זיהו את הגרוטסקיות של דרכם, באמצעות המראה שהעמדתם למולם.

יישר כוח!

נ.ב.
הפיסקה האחרונה מיותרת. היא די פוגעת בקטע הסאטירי הנוקב ומוציאה חלק מהעוקץ. אני מציע שתגביר
את הקטע עם ה"לאומנים", תרביץ עוד איזה קטע מלא רחמים על "הילדה", ותעזוב את השיק המשה נגבי,
שבא להסביר כיצד נושע עם ישראל באמצעות גניבת מסמכים סודיים לשם מציאת עבודה ברשת שוקן...
ישן 10-04-2010, 01:50
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "כן, וברוטר איזה גאון חשף..."

ציטוט:
כל הלאומנים המתוסכלים הגיחו מכל החורים כאילו נפתחה עונת הציד. התחרפנתם לגמרי?? הילדה הזאת הגזימה וצריכה להיענש על כך, אבל ריגול? בגידה? לא הגזמנו?? מה זה העליהום הזה? אולי מעכשיו צריך לרדוף את כל העיתונאים והשמאלנים כי הם בוגדים בפוטנציה?

תגיד , כשהשמאל הקיצוני(גיא זוהר: יש דבר כזה) עושה מה שהוא רוצה , מניף דגלי פלסטין בשייח גארח , מתגאה באנרכסטיות ומציק לצה"ל כל שישי אני לא רואה תגובות כמו שאתה מגיב עכשיו, למה כעס על מי שחושב שזה רע להזדהות עם אמו של אלירן פרץ השם ינקום דמו ישר נחשב לאומני?, הבן אדם נרצח כדי להגן עלייך ועליי ועוד בגדר מהערכת בגבולות המוסכמים שאני מאמין שהתעקשת לחזור אליהם.. , כמובן שאני לא מגדיר את מי שבהגיון בריא כועס מאוד עכשיו על ענת קם ואורי בלאו קיצוני כי זה טבעי בתור בן אדם שנשארה בו קצת לאומיות(לא לאומנות) יכעס מאוד שהבן אדם המשיך להחזיק מסמכים אחרי שהוא כבר סגר הסכם עם השב"כ שאין להם חשיבות עיתונאית כמו שירון לונדון שאל את עמוס שוקן ביום חמישי בתוכניתו שאם אין להם תועלת עיתונאית אז למה להחזיק אותם? . האם יבוא היום שאני אחשב לאומן קיצוני אם אני אגיד שאני אוהב את המדינה שלי..? זה בדרך לזה..

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 10-04-2010 בשעה 01:52.
ישן 10-04-2010, 05:22
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
פספסת משהו

לפי מה שפורסם עד כה, ענת קם לא הדליפה כמה מסמכים שיחשפו פעילות בלתי מוסרית או בלתי חוקית של צה"ל, אלא היא אספה אלפי מסמכים בנושאים שונים, צרבה אותם על דיסק, ואז ניסתה למצוא להם קונה. כמובן שאיני יודע דבר מעבר למה שפורסם, אבל זו לא התנהגות של מי שרוצה להתריע ולהביא לידיעת הציבור נושא מסויים, אלא התנהגות של מי שחיפש לפגוע מערכתית.

עוד נקודות בתגובתי כאן:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...275#post3676773

הניחוש שלי (ואני מודה שזו ספקולציה בגרוש, ואני מעדיף לתת לנאשמת להנות מהספק בנקודה זו) הוא שענת קם תכננה בתחילה להעביר את החומר לגורם עויין או זר, אבל לבסוף נרתעה מהמעשה ואז חיפשה קונה אחר לסחורה החמה. אבל בסופו של דבר, לדעתי קם היא הדמות הפחות משמעותית בסיפור...
ישן 10-04-2010, 20:13
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09

מי שמדבר על תסכול...

תסכול עמוק כל-כך שהוא גורם לך להתעלם מלשון החוק:
ציטוט:
סיוע לאויב במלחמה

99.
[ד/9]

(א)

מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייעו לכך, דינו – מיתה או מאסר עולם.

(ב)

לענין סעיף זה, "סיוע" – לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.

ידיעה סודית
[תיקון: תשס"ב]

113א.

מי שמסר ידיעה סודית כשאינו מוסמך לכך, דינו – מאסר חמש עשרה שנים.

שים לב, שפין1, שבסעיף 113א אין שום דרישה לכוונה מיוחדת ("בגידה", "ריגול", וכו'), ובסעיף 99ב כתוב במפורש שמסירה לא לידי האויב, בידיעה שהיא עלולה בסופו של דבר להגיע לידי האויב נחשב לסיוע לפי סעיף 99א. זה שהלכו על 15 שנה ולא על מאסר עולם זה כבר מתנה.
ישן 10-04-2010, 07:47
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כאן דווקא הוא בן דוד שלה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי frtred שמתחילה ב "גיסה של ענת קם סמי סוקול אנטי ציוני"

http://webcache.googleusercontent.c...w&ct=clnk&gl=il

ואני מניח שאפשר למצוא מקומות בהן הוא בן דוד של גיסה וכו'.

ציוני/אנטי ציוני/פוסט ציוני/וושינגטון פוסט? מאיפה לך לדעת ואיך זה קשור? הוא חינך אותה...?

אם כבר הרי שהדבר לא עומד לטובת הדמוניזציה שאתה מנסה לייצר. אם יש לה קרוב משפחה עיתונאי [שלהבדיל מבלאו הוכיח נאמנות למקורותיו] והיא לא נעזרה בו הרי שאולי הג'וב בוואלה לא היה טובת הנאה על שרותיה לבלאו?

הדברים חמורים גם בלי הרכילות הנוספת.

שים לב שדיווח על נסיבות מעצרה של קם הינו גם בגדר הדלפה בטחונית מתוך חקירת שב"כ ולכן הייתי מציע גם לך לחוש ללונדון ולשאול את מר בלאו אם הוא מעונין בשותף שלישי לחדר [יחד עם רושדי כמובן]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר