לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2010, 10:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
הפרשים בין האחריות של seagate ו wd, הגיוני?

ביררתי בכל הנוגע לאחריות והמחירים של כונן חיצוני בגודל 3.5 על seagate יש 5 שנות אחריות ול wd נותנים רק שנתיים או שלושה בלבד. יוצא שהכוננים של seagate גם יותר זולים ועם יותר אחריות שורה תחתונה.

כונן חיצוני מגיע סגור וחתום בניגוד לכונן קשיח פנימי לארץ אז מאיפה מגיע הפער הזה באחריות?

הכוננים שלי הפנימיים והחיצוניים האחרים שיש לי מלאים ונמאס לי לצבור ארנקים של דיסקים ולהפעיל חמישה צורבים. המחיר של הדיסקים לא משתלם בכמויות המידע, שהקו שלי מקבל.
אני מגבה עכשיו חבילות תוכנה להפצות לינוקס שונות וזה אומר הורדה של מאות גיגות משרתים של הפצות שונות, לפני שיחליפו את תוכן אותם שרתים לחבילות תוכנה להפצות יותר חדשות ולכן הכונן חייב להיות אמין שלא יאבד מידע.(הצלחתי למלות כונן פנימי בגודל של חצי טרה בחודש) מחשבים ישנים שאינם עומדים במינימום של היום צריכים מערכת הפעלה יותר קלה מין הסתם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 18-04-2010 בשעה 10:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2010, 18:20

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "עוד כונן? כמה טרות אתה מגבה,..."

seagate יגיע רק יום רביעי-חמישי ולא יכולתי לחכות יותר ולכן רכשתי את ה wd.
אני ארכוש כונן של 2tb חודש הבא של seagate ואז אוכל לגבות נתונים בצורה נורמלית אחריות של חמש שנים בלי ספר תהילים.

לא צחקתי אותך בערוץ המשחקים של פרש, שאמרתי לך שיש לי הרבה לגבות. אני מגבה עכשיו את כל החבילות תוכנה של סוזה, כי לכל הפצה יש אורך חיים של 18 חודשים ואז השרתים עם החבילות תוכנה וההפצה נפסקים ומכניסים לאותם שרתים חבילות תוכנה של הפצה אחרת יותר מתקדמת. הסיפריה של התיכנות שוקלת קרוב ל 30 גיגה לבד בלי האחרות.

בכל הנוגע לכונן של ה wd אני באמת הולך לקחת ספר תהילים, שיהיה ליד הכונן בתקווה שלא יאבד מידע. אם יהיה איבוד מידע החברה האלה מאותה חנות לא ימכרו כלום באותו יום אחרי השטיפה בכל הנוגע לאמינות שלהם כחנות, שיקבלו ממני.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-04-2010, 19:52

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "סליחה שאני שואל, אבל למה..."

החנות קראה לזה כונן טוב שלא עושה בעיות עם אחריות (מדובר ב bug, צוות מכירה לא הכי מקצועי אין מה לעשות ידוע לי), שלא אמור לעשות בעיות לפי הדברים שלהם וכפי שאמרתי אני ארכוש דיסק של 2tb של seagate חודש הבא מחנות אחרת עם 5 שנות אחריות. הברירה האחרת הייתה לצרוב עוד 200 dvd וזה היה עולה 400 ש"ח רכישה של מדיות לצריבה בערך ותוסיף רכישה של ארנק דיסקים נוסף והגענו ל 500 ש"ח בערך עם שעות נוספות עבודה לחמשת הצורבים שלי.

כל אופציה עם החיסרון שלה וצריך לבחור אחת. אם יש לך פיתרון אחר, אשמח לשמוע אותו.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 18-04-2010 בשעה 19:54.
ישן 20-04-2010, 14:32

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם כל כך לחוץ לך להיות עם..."

לכן אני שוקל לעבור לגנטו או הפצה יותר מתקדמת אחרת עם המחשב הזה. הוא עדיין מספיק חזק אחרי כל הכסף והשיפורים, שהשקעתי בו. (הושקע בו יותר מ 12 אלף ש"ח)

האורך חיים של ה opensuse הינו 18 חודשיים בלבד ואז מפסיקים את ההפצה שלה ופיתוח חבילות תוכנה בשבילה ומעבירים את השרתים האלה לסוזה עם גירסה יותר מתקדמת.

הסיבה שאני צריך את ה rpm של הסוזה שיש לי היום, היא מחשבים ישנים יותר, שהפצה חדשה כבר לא מתאימה להם ולכן אני צריך הפצה ישנה יותר מין הסתם למחשבים יותר ישנים זאת הסיבה.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-04-2010 בשעה 14:34.
ישן 28-04-2010, 15:29

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "עוד כונן? כמה טרות אתה מגבה,..."

זוכר, שדיברת על ה wd וספר תהילים ליד הכונן zed3? גם הספר תהילים לא עזר, פחות משבוע הוא גמר את החיים שלו. 5 ימים הוא עבד, עד שעשה נזק. מחר אני הולך לעשות להם רעש ולדרוש החזר כספי, זאת כבר חוצפה אחרי פחות משבוע להפסיק לעבוד.
הוא עשה נזק לאחד השירותים של המערכת, הייתי חייב לנטרל אותו ולהסיר אותו ואחרי כל זה להתקין את אותו שירות מערכת מחדש. בקיצור כונן של wd לא יכנס אליי הביתה יותר אחרי זה!

רכשתי אחד אחר של חברה אמינה יותר, משתמשים איתו בעבודה עם שרתים 24/7 ויותר זמן אחריות. בקיצור חומרה יותר טובה ויותר אמינה.

ישן 01-05-2010, 13:23
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "לא אתה... מצאתי מי זה היה. שם..."

בשבע שנים האחרונות יש חובת דיווח ציבורית על תביעות אחריות בחברות יצרניות ציבוריות.
סיגייט ו WD סיימו את 2009 עם 9.8 ו 7.5 מיליארד דולר מכירות (בהתאמה).
אחוז ההוצאה על החזרות ואחריות מתוך המחזור נמצא בירידה בשנים האחרונות, וזהו כמובן סימן טוב המבשר על עלייה באיכות המוצרים.
אכן סיגייט מובילה את השוק באיכות בשנים האחרונות עם אחוזים מתחת לממוצע של הוצאות בגין אחריות אבל באופן מפתיע WD נמצאת ממש לידה, עם ירידה באחוזים בשנים האחרונות, המצאות הרבה מתחת לממוצע ובמקום טוב מאד מייד אחרי סיגייט.
אתה יכול לצעוק עד מחר שהפורום הזה מקצועי, ויש בו יחצנים וכו'.
אכן מכרתי עשרות אלפי דיסקים בשנה ב של WD בישראל וגם בעולם, חברות בינלאומיות מבססות את המוצרים שלהם על WD, הזכרתי את זה בעבר ומעולם לא הייתה לך תשובה מקצועית, אלא צעקות לא מבוססות.
יש מספרים והמספרים מתורגמים לאחוז הוצאה על תביעות אחריות
אחוז ההוצאה שלהם על אחריות מלמד על מוצר איכותי. וכל מה שתנסה להוכיח לא ישנה את המספרים.
באופן ממוצע הם אמנם אחרי סיגייט, אבל מטיבעו של ממוצע יש דגמים שהם איכותיים יותר ובהתחשב בשוק הקטן של יצרניות הדיסקים, יש להם מוצרים שאין ברירה אלא להגדיר אותם כטובים ביותר בעולם.
ויכוח איתך מעולם לא ענייני אלא תגרני ומציק.
כאשר תהיה מוכן לויכוח על דוחות פיננסים של יצרניות הדיסקים בעולם ותקרא קצת על נושא האחריות המתפתח בעולם מבחינת שקיפות וחובת דיווח כמדד לאיכות המוצר, איכות הייצור ואיכות החברה אשמח לרדת איתך לפרטים יותר מעמיקים.
אם היית משקיע במניית WD היית גם חוזר עם קצת כסף הביתה.
אתה תמיד יכול להביע את דעתך המקצועית, אבל יש דוחות מקצועיים שכדאי לעיין בהם לפני שאומרים דברים לא מבוססים.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 28-04-2010, 21:29

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "מוזר מאוד"

כנראה שכחתי את הדיון הזה לצערי הרב. בכל מקרה תמיד צדקת, כאשר אמרת, שמוצר מסויים רע ולא אמין או חנות לא אמינה.

שימי צדק בעוד בנקודה, שהדיסקים של wd לא הכי מהירים להפך הם איטיים מאוד. הכונן שיש לי עכשיו החדש (לא wd) מעביר מידע הרבה יותר מהר וזה אותו חיבור usb2 דיסק בגודל 3.5, אבל עולם אחר לגמרי.

עריכה מחר: אני יהיה בחנות עם הכונן של wd תהיה בטוח בזה. אני ארשום עידכון מה קורה עם האחריות או הדבר המועדף עליי החזר כספי מלא, כפי שכל חנות הוגנת צריכה לתת.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 28-04-2010 בשעה 21:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר